PDA

View Full Version : Възможно ли е мъж да обича две момичета едновременно?



missbacardi
03-07-2010, 18:12
Хора много ви моля за съвет.Тази тема направо разяжда душата ми.Влюбена съм в бившия мъж на бившата ми най-добра приятелка.Той и тя живееха пет години заедно,но тя му изневеряваше и тя пожела те да се разделят.Той идваше всеки ден да й се моли да се съберат,но тя се правеше на тежка и не искаше.Той вече я забрави и така станахме с нея най-добри приятелки.Бяхме неразделни с нея,давах всичко за нея,докато един ден разбрах,че тя говори зад гърба ми лъжи,а аз я защитавах пред хората.Заради нея спах с няколко момчета и тя разказваше всичко с преувеличение на целия град.Докато един ден нейния бивш ми се обади да се видим мислех,че всичко е чисто приятелски,но той ми се обясни в любов и ми каза,че иска да е с мен.Двамата сме си еднакви като характер и тръгнахме,но тя продължи да му звъни и да го манипулира и да ни заплашва двамата.Всичко беше прекрасно докато снощи той ми се обади и ми каза,че обичал и двете ни,дори това го каза и на майка ми.Аз просто съм объркана и не знам какво да направя.Обичам го безумно и не мога без него.Кажете ми какво да направя,дали да се боря за него докрай или да го отстъпя на оная проклетница,която провали и неговия и моя живот!!!Дайте ми съвети моля ви!!!


Заглавието е редактирано в кирилица

модерирано oт w0sh

Take_That
03-07-2010, 18:28
Не се отказвай от него. Засега обаче се отдръпни, дай му малко време да осъзнае какво точно иска :) Успех :)

Annihilati0N
03-07-2010, 18:56
При положение, че не сте приятелки от доста време не виждам причина, за да не си с него. :)

buuu
03-07-2010, 19:21
даже 5 :lol: