PDA

View Full Version : Отношения мъже-жени!



slun4ice_90
03-07-2010, 18:49
Тaзи вечер си лафих с едно момче.Той каза,че ние момичетата нямаме чувства?! :shock: И аз се засмях,защото не е така.От т'ва разбрах още повече,че двата пола сме тотално смахнати в отношенията по между ни.Както ние,така и силния пол имаме чувства,според мен.Все пак нещо ме накара да се замисля след разговора ми с него... :-o Аз съм му казвала кофти неща,но не за да го обидя,а за да го накарам да се замисли.Понеже знам,че ще го прочете ще му кажа,че за мен е пич,който е попадал на грешните мацки.Не искам да влизам в повече подробности,просто исках да напиша всичко това.Иска ми се в отношенията мъже-жени да има повече разговори,разбиране и т.н.От неразбирането и нежеланието започват проблемите в една връзка.Благодарение на Юли се запознах с готино момче.Юли,благодаря ти,въпреки че сме като котка и мишка (както казваш) ме караше да осъзная доста неща.И за финал бих искала да кажа,че трябва по-често да казваме "благодаря","обичам те" и "с теб съм,можеш да разчиташ на мен".Така имаме шанс да бъдем по-добри и щастливи!

onestar
03-07-2010, 19:30
Зависи до каква степен фразите "благодаря","обичам те" и "с теб съм, можеш да разчиташ на мен", са казани в цялостния смисъл на думата си.
С останалото съм съгласна.
Поздрави. :)

Valento
03-07-2010, 19:32
Хах ... отношенита между мъже/жени ... с всеки изминал ден стават все по-необвързващи , защото жените си търсята само х*я в целия филм и тфа е ... мислят се за мис свят и са с голямо самочувствие ... ама пред наденицата всички са равни .... чувства и любов според много хора отдавна няма ... може да кажем е мит вече ... много рядко се срещат влюбени гълъбчета ама не карат дълго време ... защото момичето или момчето се е забил с друг/а в дискотеката и тя имала големи цици или той имал голям х*й и хоп другия е зарязан ... :grin:

Still1ME1Still1HERE
03-07-2010, 19:50
И от врата на врата да търсиш,в днешно,време пак поне месец ще ти отнеме да намериш нещо сгодно.Пък камо ли ако се оставим на случайността.

Everytime
03-07-2010, 19:52
отношенията мъже-жени в днешно време са повече сексуални.Любовта е отживелица.Рядко е истинска.А колкото до темата,вярно е,пълни противоположности сме,затуй много трудно се сабират двойки,но пък от своя страна двойките създават здрави семейства (не всички де :) ) . Та както и да е и ние имаме чувста.Не сме КУЧЕТА. Всяко момче е с индувидуалех характер, мислене и чувствителност.

Take_That
03-07-2010, 21:09
Съгласна съм с всичко казано в темата :) Но, както каза някой пред мен, думите "обичам те", "благодаря" и "с теб съм,можеш да разчиташ на мен" трябва да са от сърце и да са искрени, иначе всичко това губи смисъла си :)

slun4ice_90
03-08-2010, 10:03
Съгласна съм с всичко казано в темата :) Но, както каза някой пред мен, думите "обичам те", "благодаря" и "с теб съм,можеш да разчиташ на мен" трябва да са от сърце и да са искрени, иначе всичко това губи смисъла си :) Аз го казвам в точния и истинки смисъл,жалко че съм една от малкото... :-o Тъжно,много тъжно.

GossipGirl89
03-08-2010, 10:08
На всички ни се иска да има повече разговори и разбирателство, но невинаги се получава... Колкото до "обичам те" и "... с теб съм" съм съгласна, че трябва да са казани от сърце, защото много лесно се разбира кой е бил искрен и кой не - като изпаднеш в някоя кофти ситуация виждаш кои са зад тебе и кои не :)

Take_That
03-08-2010, 10:22
Съгласна съм с всичко казано в темата :) Но, както каза някой пред мен, думите "обичам те", "благодаря" и "с теб съм,можеш да разчиташ на мен" трябва да са от сърце и да са искрени, иначе всичко това губи смисъла си :) Аз го казвам в точния и истинки смисъл,жалко че съм една от малкото... :-o Тъжно,много тъжно.

Хей, нали знаеш, че вече хората, които изричат тези думи и наистина ги чувстват и мислят са малко? Наистина това е много жалко и много ме е яд, че става така...... Но по-добре малко, отколкото нищо

slun4ice_90
03-08-2010, 10:38
Съгласна съм с всичко казано в темата :) Но, както каза някой пред мен, думите "обичам те", "благодаря" и "с теб съм,можеш да разчиташ на мен" трябва да са от сърце и да са искрени, иначе всичко това губи смисъла си :) Аз го казвам в точния и истинки смисъл,жалко че съм една от малкото... :-o Тъжно,много тъжно.

Хей, нали знаеш, че вече хората, които изричат тези думи и наистина ги чувстват и мислят са малко? Наистина това е много жалко и много ме е яд, че става така...... Но по-добре малко, отколкото нищо Да,точно така е... :-o

Valento
03-08-2010, 12:00
Ай вие се разтекохте ... в тоя живот , в ХХI век вече любов много трудно можеш да намареш и тя да е споделена ... хората са уплашени не вярват просто в думи , а да ти дадът шанса да се докажеш ... едва ли ... и се получава така "Или бягаме от този който ни обича или този когото обичаме бяга от нас" ... :)

soul1199
03-08-2010, 14:17
Съгласна съм с всичко казано в темата :) Но, както каза някой пред мен, думите "обичам те", "благодаря" и "с теб съм,можеш да разчиташ на мен" трябва да са от сърце и да са искрени, иначе всичко това губи смисъла си :) Аз го казвам в точния и истинки смисъл,жалко че съм една от малкото... :-o Тъжно,много тъжно. и момичета и момчета не останаха да го казват по този начин,който и ти,което е кофти,но няма какво да се направи :(

soul1199
03-08-2010, 14:20
Ай вие се разтекохте ... в тоя живот , в ХХI век вече любов много трудно можеш да намареш и тя да е споделена ... хората са уплашени не вярват просто в думи , а да ти дадът шанса да се докажеш ... едва ли ... и се получава така "Или бягаме от този който ни обича или този когото обичаме бяга от нас" ... :)нали се сещаш,че повечето говорят неща,който не мислят,за кво да се вслушваме в думите им,при положение,че знаем,че те не са истина?

Valento
03-08-2010, 14:59
Ай вие се разтекохте ... в тоя живот , в ХХI век вече любов много трудно можеш да намареш и тя да е споделена ... хората са уплашени не вярват просто в думи , а да ти дадът шанса да се докажеш ... едва ли ... и се получава така "Или бягаме от този който ни обича или този когото обичаме бяга от нас" ... :)нали се сещаш,че повечето говорят неща,който не мислят,за кво да се вслушваме в думите им,при положение,че знаем,че те не са истина?
Вие да не би да анализирате по това кой как говори ... вие жените вече сте болни мозъци , ше ми се праите на жертви ... УЕУ осъзнайте се , не може да си сигурна че всички момчета като ти кажат "харесва те , искам да опитаме дали ще се получи нещо" и дъра дъра 100 чадъра , че лъже ... тфа е ... в живота винаги се правят рискове .. даже живота ни е риск !

soul1199
03-08-2010, 15:19
Ай вие се разтекохте ... в тоя живот , в ХХI век вече любов много трудно можеш да намареш и тя да е споделена ... хората са уплашени не вярват просто в думи , а да ти дадът шанса да се докажеш ... едва ли ... и се получава така "Или бягаме от този който ни обича или този когото обичаме бяга от нас" ... :)нали се сещаш,че повечето говорят неща,който не мислят,за кво да се вслушваме в думите им,при положение,че знаем,че те не са истина?
Вие да не би да анализирате по това кой как говори ... вие жените вече сте болни мозъци , ше ми се праите на жертви ... УЕУ осъзнайте се , не може да си сигурна че всички момчета като ти кажат "харесва те , искам да опитаме дали ще се получи нещо" и дъра дъра 100 чадъра , че лъже ... тфа е ... в живота винаги се правят рискове .. даже живота ни е риск !добре според теб нормално ли е всеки срешнат да ми говори,че ме обичал,а даже не ме познава?еи затва не вярвам на тези празни думи произнесени от някви неосъзнати .В никакъв случай не казвам,че сме жертви,просто изказвам мнение :)

pussucetka
03-08-2010, 15:23
Как да няма любов бее ?? .. :-o :shock: .. Естествено, че я има .. огледайте се наоколо .. не бъдете такива песимисти, че всички момичета сме еднаквии .. :wink: .. Всекии е различен .. :smt007

Take_That
03-08-2010, 16:38
Ай вие се разтекохте ... в тоя живот , в ХХI век вече любов много трудно можеш да намареш и тя да е споделена ... хората са уплашени не вярват просто в думи , а да ти дадът шанса да се докажеш ... едва ли ... и се получава така "Или бягаме от този който ни обича или този когото обичаме бяга от нас" ... :)нали се сещаш,че повечето говорят неща,който не мислят,за кво да се вслушваме в думите им,при положение,че знаем,че те не са истина?
Вие да не би да анализирате по това кой как говори ... вие жените вече сте болни мозъци , ше ми се праите на жертви ... УЕУ осъзнайте се , не може да си сигурна че всички момчета като ти кажат "харесва те , искам да опитаме дали ще се получи нещо" и дъра дъра 100 чадъра , че лъже ... тфа е ... в живота винаги се правят рискове .. даже живота ни е риск !добре според теб нормално ли е всеки срешнат да ми говори,че ме обичал,а даже не ме познава?еи затва не вярвам на тези празни думи произнесени от някви неосъзнати .В никакъв случай не казвам,че сме жертви,просто изказвам мнение :)


soul1199, истина е, че вече думи като "обичам те" са се изтъркали. Някакви си келеши с извинение си лепват на скайп "Убичъм те Милуууу", а пък са заедно от 2 седмици - е тва какво е ми кажете?
Колкото до мнението на Valento съгласна съм, че не всички лъжат

slun4ice_90
03-09-2010, 09:26
Ай вие се разтекохте ... в тоя живот , в ХХI век вече любов много трудно можеш да намареш и тя да е споделена ... хората са уплашени не вярват просто в думи , а да ти дадът шанса да се докажеш ... едва ли ... и се получава така "Или бягаме от този който ни обича или този когото обичаме бяга от нас" ... :) Уау,май пак сме на едно мнение... :-D :-o

Valento
03-09-2010, 09:45
Ай вие се разтекохте ... в тоя живот , в ХХI век вече любов много трудно можеш да намареш и тя да е споделена ... хората са уплашени не вярват просто в думи , а да ти дадът шанса да се докажеш ... едва ли ... и се получава така "Или бягаме от този който ни обича или този когото обичаме бяга от нас" ... :)нали се сещаш,че повечето говорят неща,който не мислят,за кво да се вслушваме в думите им,при положение,че знаем,че те не са истина?
Вие да не би да анализирате по това кой как говори ... вие жените вече сте болни мозъци , ше ми се праите на жертви ... УЕУ осъзнайте се , не може да си сигурна че всички момчета като ти кажат "харесва те , искам да опитаме дали ще се получи нещо" и дъра дъра 100 чадъра , че лъже ... тфа е ... в живота винаги се правят рискове .. даже живота ни е риск !добре според теб нормално ли е всеки срешнат да ми говори,че ме обичал,а даже не ме познава?еи затва не вярвам на тези празни думи произнесени от някви неосъзнати .В никакъв случай не казвам,че сме жертви,просто изказвам мнение :)
Еми , ок :) дай му възможност да ти покаже дали е така ... дали наистина не те лъже , толкова ли е трудно ...

T91
03-09-2010, 09:52
Хах ... отношенита между мъже/жени ... с всеки изминал ден стават все по-необвързващи , защото жените си търсята само х*я в целия филм и тфа е ... мислят се за мис свят и са с голямо самочувствие ... ама пред наденицата всички са равни .... чувства и любов според много хора отдавна няма ... може да кажем е мит вече ... много рядко се срещат влюбени гълъбчета ама не карат дълго време ... защото момичето или момчето се е забил с друг/а в дискотеката и тя имала големи цици или той имал голям х*й и хоп другия е зарязан ... :grin:


С малки неточности , но иначе всичко е вярно . Освен хуй , играят и гущерчета .

3oPuTy
03-09-2010, 10:33
Take_That,моя приятел също си написа на профила в скайп "ОБИЧАМ ТЕ,мило!!! :-) :-) :-)" на втората седмица ама това не означава,че тогава не е изпитвал такива чувства към мен ;) Ако става въпрос някой може да го каже дори преди да има някаква връзка с човека,за когото е предназначено - всичко зависи от предисторията :)


Valento и как така реши,че всички момичета "търсят само х*я в целия филм"?!А и как така реши,че всички се имат за "Мис Свят" и са с голямо самочувствие?!
Айде вярно е,че ония подобия на кукла Барби,с тон изкуствена коса,2 пласта ФДТ и още толкова сенки,спирала,гланц и прочие са надути,но не всички са такива :? А и дори те не гледат х*я,а гледат парите и колите ;)
А и к'во беше това с големите цици и големия х*й?!Ще ми кажеш,че аз като съм с доста голям бюст и трябва да въртя по няколко или да ги сменям през седмица?!Или ще ми кажеш,че ако в диското си харесам някого,то задължително след това ще го заведа в тоалетната за да му видя оная работа и ако е малка - Adios!!! :shock: :lol:



ХаХ честно казано не бях чела нещо по-забавно :)
Любовта била мит,всички бягали от нея ... Е щом е така,защо 80% от пиятелите и познатите ми имат сериозни гаджета от 1-2,че дори и 4-5 години :-o


И все пак по темата:Има момичета и момчета,които наистна търсят само собствената си изгода,но това не означава,че ВСИЧКИ МОМИЧЕТА (хах как така само момичетата?!?!?!) и момчета са такива :?

Take_That
03-09-2010, 10:48
Take_That,моя приятел също си написа на профила в скайп "ОБИЧАМ ТЕ,мило!!! :-) :-) :-)" на втората седмица ама това не означава,че тогава не е изпитвал такива чувства към мен ;) Ако става въпрос някой може да го каже дори преди да има някаква връзка с човека,за когото е предназначено - всичко зависи от предисторията :)

Не съм била разбрана правилно, изтъкнах времето, а не исках да става така. Няма значение от колко време си с човека, малко ти стига да заобичаш някого :) Поста ми целеше друго - че думата "обичам те" е някак изтъркана вече, защото неща от сорта на "Убичъм те милууу" или пък "Обичам те толкова много, винаги ще сме заедно", които се пишат от хора на 13-14 години, които не знам дали въобще осъзнават разликата м/у привличане, страст, любов и обич, ето затова думите "Обичам те" се изтъркват - най пък мразя като напишат "лоф те"

:? :?

silky92
03-09-2010, 11:10
Ай вие се разтекохте ... в тоя живот , в ХХI век вече любов много трудно можеш да намареш и тя да е споделена ... хората са уплашени не вярват просто в думи , а да ти дадът шанса да се докажеш ... едва ли ... и се получава така "Или бягаме от този който ни обича или този когото обичаме бяга от нас" ... :)

Напълно подкрепям мнението ти! :)

Valento
03-09-2010, 11:10
Take_That,моя приятел също си написа на профила в скайп "ОБИЧАМ ТЕ,мило!!! :-) :-) :-)" на втората седмица ама това не означава,че тогава не е изпитвал такива чувства към мен ;) Ако става въпрос някой може да го каже дори преди да има някаква връзка с човека,за когото е предназначено - всичко зависи от предисторията :)


Valento и как така реши,че всички момичета "търсят само х*я в целия филм"?!А и как така реши,че всички се имат за "Мис Свят" и са с голямо самочувствие?!
Айде вярно е,че ония подобия на кукла Барби,с тон изкуствена коса,2 пласта ФДТ и още толкова сенки,спирала,гланц и прочие са надути,но не всички са такива :? А и дори те не гледат х*я,а гледат парите и колите ;)
А и к'во беше това с големите цици и големия х*й?!Ще ми кажеш,че аз като съм с доста голям бюст и трябва да въртя по няколко или да ги сменям през седмица?!Или ще ми кажеш,че ако в диското си харесам някого,то задължително след това ще го заведа в тоалетната за да му видя оная работа и ако е малка - Adios!!! :shock: :lol:



ХаХ честно казано не бях чела нещо по-забавно :)
Любовта била мит,всички бягали от нея ... Е щом е така,защо 80% от пиятелите и познатите ми имат сериозни гаджета от 1-2,че дори и 4-5 години :-o


И все пак по темата:Има момичета и момчета,които наистна търсят само собствената си изгода,но това не означава,че ВСИЧКИ МОМИЧЕТА (хах как така само момичетата?!?!?!) и момчета са такива :?
Колежке майка му да е*а .. някаде казах че има изключения , не съм казал че всички са такива ... ти явно си изключение , познавам няколко момичета които и те не са такива ... а с "кукли Барби" не се занмавам шот ще и плесна един шамар и ше остава на место и после ше ме гонат мутри .... :P


Напълно подкрепям мнението ти! :)

Благодаря :)

BlueParadise
03-09-2010, 11:21
Ами за да има разбирани и отношения,както казваш трябва да има разговор,и наистина това е едно от най-важните неща в една връзка...лично аз нямам проблем с момичетата в това отношение,защото винаги когато приятелка ме помоли за помощ,дори само да я изслушам го правя,не на сила а защото ми е приятно и това наистина е правилен подход и от двата пола ... разговори :)

myNameIsImmortal
03-09-2010, 11:46
Valento ви разясни как стоят нещата..
Не е нужно да се казва нищо друго!