PDA

View Full Version : Вече не издържам..



bl0odyS0uL
03-07-2010, 19:13
Харесвам едно момче някъде от Октомври месец, а му казах някъде Ноември - края. След това Декември месец тръгнахме, но на 2.1 тази година скъсахме, а още ме боли.

Не мога да разбера, подигравал ли ми се е.. Не знам! Напред ми казваше "Да, аз се подиграх с теб, нали ти викаш така.". После "Не прави глупости, знаеш че имам някви чуства към теб, но не можем да бъдем заедно, имам си лични причини.".. А дни след това започна да се държи супер гадно, да ме обижда и т.н.

Моля ви помогнете ми. Кажете ми какво да правя, да се надявам ли на нещо или да го забравя.. А проблема е там, че не мога. Дайте ми съвет, как да спре да ме боли.. :smt095

your7shadow
03-08-2010, 10:35
Факта че те е обидил и се държи лошо с теб-на твое място бих му теглила едни майни!!Все пак освен мъжкото достойнство, съществува и женското!!!

SmilezZz
03-08-2010, 12:38
Все пак освен мъжкото достойнство, съществува и женското!!!


Много правилно..
Ако все още имаш достойнство - остави го.Изобщо не му обръщай внимание,защото той определено не го заслужава.

sbm2
03-08-2010, 18:59
ostavi go, toi se zaribqva s teb

stoenski965
03-09-2010, 17:50
А дни след това започна да се държи супер гадно, да ме обижда и т.н.


щом така прави го забрави.. :)

TodallenVerratern
03-10-2010, 21:29
Причини му болка и ще спре твоята :-D

YourBrutalNightmare
03-11-2010, 13:30
Изобщо няма смисъл да се занимаваш с него. Той не те заслужава.

Paramour
04-07-2010, 17:03
Случи ми се нещо подобно преди време ... накрая разбрах, че момчето което харесвах някога е пълен кретен.
Моят съвет е да не се занимаваш с него. Просто не му обръщай внимание. Мисли за други неща, започни нещо ново, не си спомняй за времето в което сте били заедно, не си мисли за НЕГО, защото от спонемите ще те заболи още повече.
А за обидите... Намери начин да го затапваш така че да си държи устата затворена. ако не я затвори сега... рано или късно ще му писне :) :)

nIkEnCeTy_bE
04-07-2010, 17:10
Не те заслужава ! :) Щом сте се разделите, това е края. :)

Sisi7u
04-10-2010, 12:40
Факта че те е обидил и се държи лошо с теб-на твое място бих му теглила едни майни!!Все пак освен мъжкото достойнство, съществува и женското!!!

+

vilito2589
04-24-2010, 15:24
абе тегли му една майна и не се занимавай с тоя идиот той явно не е имал кой знай кви чувства към теб почни и ти да го обиждаш и пак ти казвам тегли му една майна :)

ruriiina
04-25-2010, 20:26
Спри да му обръщаш каквото и да е внимание .. избягвай го.. той след това ще те потърси,но горе главата ,момиче .. отрежи го-до тогава ще си го забравила и ще ти е по-лесно :) Той просто не те заслужава!Нали знаеш всичко се връща! :)

loffgame
04-26-2010, 18:51
А дни след това започна да се държи супер гадно, да ме обижда и т.н.


щом така прави го забрави.. :)

+ а отностно това,че не го забравяш пробвай така:
когато го видиш си мисли само за недостатъците му.. и си говори: колко е грозен,колко е глупав и т.н. един вид самовнушение :-D но това е наистина сериозно.. помага