PDA

View Full Version : Това е то да живееш сред к*рви...



Converse333
03-07-2010, 19:54
Така, първо се извинявам за използвания цинизъм във заглавието. Второ, искам просто да споделя какво ми се случи, защото май вече няма приятелка, на която да споделям... Всички се оказаха.... (цинизма от заглавието 8-) ).
Лятото ми се случи да харесвам едно момче и то да ме харесва, аха да тръгнем и хоп най-добрата ми приятелка започна да му се натиска пред мен! Това беше края на взаимоотношенията ми и с него, и с нея. Есента ми се случи нещо подобно, за радост момичето имаше малко повече акъл в главата и се усети, че съм й приятелка, спря що-годе на време.
И ето, че тази седмица ми се случи същото. Хехе, колко забавно... ХаресваХ едно момче, той изпитваше някакви чувства към мен. Но най-добрата ми приятелка (беше) му каза, те започнаха да си пишат постоянно, тя ми казваше, че той я канил на кафе, той пък ми казваше, че тя го канила на кафе. Както и да е, не ми се занимаваше с лапешки истории. Снощи момчето дойде в кафето, където бяхме. По едно време моята "бфф" излезе навън с това момче. Нямаше ги доста време. Върнаха се и я попитах къде бяха. Тя ми каза, че "нищо не са правили". И тази вечер момчето ми каза, че са се целували. И аз ест останах така :shock: , но уау, това ми се случва за 3ти път за по-малко от година! Каква късметлийка съм просто... :) :) :)
Е, мерси на всички прочели историята ми. Може би я пускам за 3ти път във форума, но с различни герои. Ха-ха..

slynchoo
03-07-2010, 19:57
заеби ги.Не само момичетото,но и момчето. :)

jimei
03-07-2010, 20:00
Напълно те подкрепям, душе.

frozendeath
03-07-2010, 20:10
Ами... предлагам следващия път да не запознаваш т.нар. "приятелки" с момчето, което харесваш.

Converse333
03-07-2010, 20:10
заеби ги.Не само момичетото,но и момчето. :)
3-та двойка "момиче и момче". Уау, то вече няма да останат хора в града ако продължаваме така...

nIkEnCeTy_bE
03-07-2010, 20:40
frozendeath - подкрепям ! :) и аз си изпатих няколко пъти така :)

Still1ME1Still1HERE
03-07-2010, 20:58
Тирбушона.,.врътка,врътка - кофти бата,кофти тръпка :lol: Чак пък толко малък ли е тоя град.В повечето села ще ти изкарам поне по 50 момчета и момичета около твоята възраст :D

Take_That
03-07-2010, 21:01
Ами... предлагам следващия път да не запознаваш т.нар. "приятелки" с момчето, което харесваш.

Определено

Ivchiii
03-07-2010, 21:37
Ами... предлагам следващия път да не запознаваш т.нар. "приятелки" с момчето, което харесваш.

Определено

И аз подкрепям..

ShinBG
03-07-2010, 21:46
Converse333
Май твоите "приятелки" много искат да те копират и за това ти зимат интимните приятели 8) остави ги сега липсва им оригиналност. :D :shock:

П.С. И на мен се така ми са случва и така си обеснявам нещата. :oops:

valdesbg
03-07-2010, 21:49
Тя харесва момче. Тя запознавя нейна приятелка с момчето с идеята да научи повече за него и да ходят. Приятелката свалямомчето(илиобратното) и сега Тя е разочарована и приписва разни древни професии на приятелката си?

Ако да - аз проблем не виждам. Сама си си виновна авторке - безплатен обяд никой не отказва.

lilincituuuu
03-07-2010, 22:19
Ами... предлагам следващия път да не запознаваш т.нар. "приятелки" с момчето, което харесваш.
баси "приятелките" аз :shock: .. горката :? :-)

justwondering
03-08-2010, 07:12
е то това какви приятелки са егати?! :-o Аз никога не бих постъпила така, моите приятелки също не биха постъпили така с мен.

guinessgirl
03-08-2010, 09:47
:lol:
забавлия...
и тва че си харесвате едно и също момче ги прави курви? дали в техните очи ти не си такава?

отебавай,не е единственото момче на света

zvezdichkaaa
03-08-2010, 09:56
Ами за какво си тръгнала да ги запознаваш,след като до известна степен знаеш какви са?!Следващия път вземи имам някакви по-конкретни взаимоотношения от харесвате с момчето пък по на късен етап ги запознавай с приятелки.Мдааа жените са интригантки и ЯВНО,че тези момичета не са ти кой знае какви приятелки...

GossipGirl89
03-08-2010, 10:16
Не си случила на добри и истински приятелки - споко, често срещано явление е. Следващият път наистина не ги запознавай с момчето, защото колкото и гадно да звучи - жените наистина сме лоши, или поне повечето... Има такива, на които не им пука за приятелство и т.н., а гледат само собствения си интерес. В такъв случай ти си вземи прадпазни мерки и просто не ги запознавай с момчета, с които искаш да се получи нещо :)

Emilen
03-08-2010, 10:29
С такива приятелки, врагове не ти трябват...
На мен ми се е случвало. Само че има разлика-все още "свалях" момичето и приятелят ми ми каза, че иска да опита. Т.е. нямаше удар в гърба. Видях, че той имаше повече шансове и дадох заден. Накрая и там не се получи, но това е друга история...
Но не изключвай и друга възможност. Понеже съм изпитал и това. Момчето може просто да е искало приятелката ти. От самото начало. Когато е видял, че с теб има шанс, просто се е хвърлил на сигурно. А в последствие е успял да "свали" приятелката ти...
Не съм светец. Така стана с първата ми. Бях си набелязал приятелката й, която закъсня с реакцията си. Инстинктивно тръгнах на сигурно и вечерта ми не пропадна... Разликата е само една: когато приятелката директно попита(още не мога да го повярвам, между другото), дали искам да съм с нея, аз казах "НЕ". Имах си някакви принципи.

AutomatiC
03-08-2010, 11:10
по-добре е че се е случило това,защото разбираш:
1.до колко някоя ти е приятелка
2.дали едно момче те заслужава,тъй като независимо какви приятелки имаш,ако той наистина те харесва няма да ги отрязява..

Converse333
03-08-2010, 11:55
Тя харесва момче. Тя запознавя нейна приятелка с момчето с идеята да научи повече за него и да ходят. Приятелката свалямомчето(илиобратното) и сега Тя е разочарована и приписва разни древни професии на приятелката си?

Ако да - аз проблем не виждам. Сама си си виновна авторке - безплатен обяд никой не отказва.

Първия и втория път момиченцата отидоха и сами се запознаха с въпросните момчета. Сега (третия път) момчето и това момиче се познаваха. Не съм ги запознавала аз.

Krisiity
03-08-2010, 12:01
еми ще ти кажа че трябва да си намериш истинки приятелки :) :)

valdesbg
03-08-2010, 13:45
Ехубаво де. Къде си се моткала та три пъти подред ти крадат момчетата?

Вярвай - не е в другите вината.

Приятелите са си приятели, любовта си е любов. Що ги смесвате не знам?

teenems
03-08-2010, 14:00
изобщо не обръщай внимание ..
да си гледат работата ;)

dimitar_ak
03-08-2010, 14:04
Съжалявам ако бъда груб, но живота е конкуренция. Явно ти не предлагаш на момчето нещото, което го кара да премине към приятелката ти.

3oPuTy
03-08-2010, 14:08
Проблемът си е само в теб ;)
Явно всичките ти приятелки са нещо повече от теб щом и 3-те момчета те зае*ават заради тях :)
Освен това аз никъде не прочетох да си предприела нещо,след като си имала няк'ви симпатии към младежите ... Е тогава к'во си тръгнала да се оплакваш,че и да лепиш етикет к*рви на приятелките си?!

Тъпа патка ... без извинение!

stupid0boy
03-08-2010, 14:15
Ами... предлагам следващия път да не запознаваш т.нар. "приятелки" с момчето, което харесваш.

Определено

И аз подкрепям.. И аз така!!!!

soul1199
03-08-2010, 14:35
е и трите са постъпили много тъпо,как може да си развалят приятелството заради едно момче,милата,абе щом и момчетата са се целували с тях,при положение,че имат чувства към теб и те не стават за нищо,така,че заеби и внимавай,какви приятелки в последствие ще имаш,късмет :)

britzy
03-08-2010, 14:39
хохохох имам дежа вю- и аз имаХ една фр и едно момче,което зарибявах,всичко ток и жица,но казах на въпросната фр и Господи тя започна да се сваля с него е да я ЕБА кравата грозна космата,зееби ги и двамата ,не ти треат боклуци 8)

peshost
03-08-2010, 14:39
Като прочетох заглавието, друго мислех, ама извинявай това не са курви. Много наивно си постъпила, това трябваше да ти е за урок да си подбираш приятелите след 1-вия път още... Ама не казвам, че е само твоя вината.

lumzz
03-08-2010, 15:08
И на мен ми се случва в момента.. и сега наблягам на истинските си приятели :)


таа тея боклуци ги заеби :-o Поне аз така правя :?

moon_flower
03-08-2010, 15:54
Верно попадаш на некви курви...хубаво поне,че не се самосъжаляваш и ги зарязваш тия въпросни приятелки,защото има момичета,които се чудят дали да си оставят "приятелките" или не.Така че от това можеш само да си вземеш поука.
Успех със следващата ти приятелка,дано тя се окаже добра. :)

krem4et0
03-08-2010, 16:03
Подбирай си по-добре приятелките просто. Дружи с такива, за които ТИ си пред всяко друго момче.
П.С. И потенциалните си гаджета подбирай. Като цяло подборът ти на среда е лош.

psych0
03-08-2010, 16:07
Ами... предлагам следващия път да не запознаваш т.нар. "приятелки" с момчето, което харесваш.

Определено

И аз подкрепям..

MiLGaR0sSa
03-08-2010, 16:26
Извинявай,но мисля,че просто нямаш истински приятелки и тези момчета не са те харесвали особено...
Първо,ако нкяое момиче наистина ти е "бфф",ще дойде и ще ти каже "харесвам момчето,което харесваш и ти",щяхте да се изясните и т.н. Щом те просто почват да му се натискат,значи толкова им пука за чувствата ти..
А ако тези момчета наистина се те харесвали,щяха да отхвърлят приятелките ти..
Така че,проблемът не е,че навсякъде има курви,проблемът е,че не си срещнала още нито точната приятелка,нито точното момче. :)
Просто не бързай да наречеш някой "бфф",да намериш истински приятел е много трудно,но пък си струва.

tonincheto0o
03-08-2010, 16:46
Подбирай си по-добре приятелките просто. Дружи с такива, за които ТИ си пред всяко друго момче.
П.С. И потенциалните си гаджета подбирай. Като цяло подборът ти на среда е лош.

напълно съм съгласна :)

DoctorMouse
03-08-2010, 18:06
подобно е и при мене... оттогава съм ... как да са изръзя ... гледаш ли Д-р.Хаус :D = текилата в ръка + ТВ + никъкви приятели :D ... вече в тоя свят на никой не можиж да са довериж :D

ScarletBite
03-08-2010, 18:14
Ами научи се да преценяваш хората :)

frozendeath
03-08-2010, 19:23
Тя харесва момче. Тя запознавя нейна приятелка с момчето с идеята да научи повече за него и да ходят. Приятелката свалямомчето(илиобратното) и сега Тя е разочарована и приписва разни древни професии на приятелката си?

Ако да - аз проблем не виждам. Сама си си виновна авторке - безплатен обяд никой не отказва.

Първия и втория път момиченцата отидоха и сами се запознаха с въпросните момчета. Сега (третия път) момчето и това момиче се познаваха. Не съм ги запознавала аз.

Сами са се запознавали с тях? Тея са били доста нахални :? . Ами тогава не им казваш кое е момчето. Просто казваш, че се забивате с едно момче и точка. Явно им се предоверяваш, а те ти забиват нож в гърба. Предпазливост никога не е излишна.

krem4et0
03-09-2010, 15:00
Днес има ли сред младежите приятелство, което ще стои над и дори в страни от някоя връзка? Както и връзка, която да са основава на честност, доверие, желание да си с точно определен човек и да го уважаваш достатъчно, за да не си с друг. Четейки цялата драма в разделът имам чувството,че човешките взаимоотношения липсват на младите хора. Не просто да имаш приятели, а да имаш стойностни хора за приятели,не просто да имаш гадже, а такова, което иска теб и само теб, не просто да се размотавате, а да дружите. Не, не е упрек към авторката, а към цялата обстановка. С какво запълвате нуждата на човека от топлина, споделяне, обич, разбиране. С какво замествате любовта и приятелството? Защо сексът, материалните придобивки, имиджът и принадлежността към определена социална група е по-важно от човешкото?

Emilen
03-09-2010, 15:44
Днес има ли сред младежите приятелство, което ще стои над и дори в страни от някоя връзка? Както и връзка, която да са основава на честност, доверие, желание да си с точно определен човек и да го уважаваш достатъчно, за да не си с друг.Едва ли. По-скоро са изключения. Сексуалното разкрепостяване постави секса на пиедестал, измествайки любовта. Едва ли някой се замисля за нея. Тя е просто оправданието, за да се стигне до секс.


С какво запълвате нуждата на човека от топлина, споделяне, обич, разбиране.С планове за следващия сексуален партньор.


С какво замествате любовта и приятелството?Пак с предното.


Защо сексът, материалните придобивки, имиджът и принадлежността към определена социална група е по-важно от човешкото? Средата го налага. Объркана е ценностната система. Егоизмът е движеща сила, а не негативна черта.

FromAutumToAshes
03-09-2010, 15:49
Заеби ги всичките

3oPuTy
03-09-2010, 15:54
Днес има ли сред младежите приятелство, което ще стои над и дори в страни от някоя връзка? Както и връзка, която да са основава на честност, доверие, желание да си с точно определен човек и да го уважаваш достатъчно, за да не си с друг. Четейки цялата драма в разделът имам чувството,че човешките взаимоотношения липсват на младите хора. Не просто да имаш приятели, а да имаш стойностни хора за приятели,не просто да имаш гадже, а такова, което иска теб и само теб, не просто да се размотавате, а да дружите. Не, не е упрек към авторката, а към цялата обстановка. С какво запълвате нуждата на човека от топлина, споделяне, обич, разбиране. С какво замествате любовта и приятелството? Защо сексът, материалните придобивки, имиджът и принадлежността към определена социална група е по-важно от човешкото?
Да,има такова приятелство!!!
Да,има такива взаимоотношения между момче и момиче!!!
и на последно мяст ...
Не всички мислят секса,материалните придобивки,имиджът и принадлежността към определена социална група за по-важно!!!
:? :? :?

razores
03-09-2010, 15:56
Аз съм на тоя принцип - Не вярвай на никого

DevilWish
03-09-2010, 15:58
И на мен ми се случи един път. .знам какво е . . Аз зарязах и двамата.След време момчето ми ревеше на рамото и си блъскаше главата ,че е тръгнал с нея, станахме добри приятелки, а с нея нищо повече..

krem4et0
03-09-2010, 16:32
3oPuTy, ясно, че има и свестни хора. Не се чувствай нещо лично обидена или засегната. Просто оставам с впечатление, че те са по-скоро изключение, отколкото правило.

3oPuTy
03-09-2010, 16:35
^ Не се чувствам засегната :) Просто исках да напомня,че и тук има такива хора :)

BlueParadise
03-09-2010, 16:47
Ако питаш мен,просто не си попаднала на истински приятелки ... не друго .. а колкото до момчетата,ние сме такива :D колкото и да не ви се иска,повечето са така (включвам и себеси в това число :( ) като ни се натиска .. хе,та добре е дошла,нещо като койт спревари той завари :-D

krem4et0
03-10-2010, 06:49
Което всъщност е много хубаво. Дано само да не са изолирани случаи.

britzy
03-12-2010, 12:20
подобно е и при мене... оттогава съм ... как да са изръзя ... гледаш ли Д-р.Хаус :D = текилата в ръка + ТВ + никъкви приятели :D ... вече в тоя свят на никой не можиж да са довериж :D
Аа тва е мечтан сън ,само че + цигара и нииикфи приятели,които ти изменят за едното момче/момиче 8)

SuperBadSuperFresh
03-12-2010, 18:36
Преразгледай си критериите за приятелки.

therichbitch
03-12-2010, 18:52
и аз много се дразня на такива парантиики, дето като видят, че си падаш по някого и почват да му се натискат ей така за спорта, адски е долно, но бъди спокойна, всичко ще им се върне някой ден :grin:

IndependentGirl
03-12-2010, 19:29
Просто си имала лошия късмет да попаднеш на неточните за тебе хора.. но и ти си имаш вина за цялата тази работа.. Така, че само можеш да си вземеш поука от случилото се.. ;]

alkoxolizmo_0
03-13-2010, 07:47
хах кофти късмет имаш,аз също съм страдала от т.нар. "приятелки" и най-лесното решение е да не се занимаваш повече ,и да не се доверяваш толкова много на който и да е :?

pancakee
03-13-2010, 09:28
защо ли тази твоя история ми напомня за едно моя приятелка.. вярно не се случВА с мен ама момичето си има гадже с което са вече от 7месеца и най-нахално флиртува с момчето, което най-добрата и приятелка харесва.. втф?
не си запознавай "приятелките" с избранника... увери се, че връзката ви е повече от една свалка, и че приятелките ти наистина са такива ии действай ; )

vesito13
03-13-2010, 09:36
Опитай да подбираш по-добре и приятелките си, и момчетата, с които се занимаваш. Прецакана си, но с времето всичко минава.

Zaritu
03-13-2010, 09:40
а какви приятелки си имаш ти ! ...
за мъжете съм съгласна че са празноглави понякога и видят ли момиче тръгват като кученца след него .. така че не си го слагаи има мн по добри които ще срещнеш...
обаче относно въпросните "приятелки" намери някоя която няма да те прецаква по наи долния начин ,ще бъде честна и ще те разбира !

Sa6eks
03-13-2010, 14:34
Има една думичка, която трябва да си я набиете в главите и тя е КОНКУРЕНЦИЯ. За това сега си сложи колан с емблема "Sexy", ниско деколте и бягай при него.
И така от изказаното, следва че нахалните прогресират във всяко отношение, за това бъди нахална..

elysunny
03-14-2010, 17:06
аз имах друг пробем. Най-добратаа ми приятелка харесвашее едно момче 1 година и тъкмо да тръгнат и една друга нашаа ''много добра'' приятелкаа тръгна с негоо (един видд го '' преласти) той обаче се усетии, че тя за нищо не става и след една седмица я заряза. Но както и да е след товаа въпроснотоо момичее лъжешее колко много преди т'ва го харесвала... а зора бешее да преебе най-добрата ми приятелка. Навсякъде са тея Курви бе ! и стават се повече и повече... това е жалкото !

uBuTo
03-16-2010, 15:08
тегли им една майна на всичките!

pagoschee
03-16-2010, 15:37
Един съвет,подбирай приятелите си,първо се увери,че няма да ти въртят номерца,после им се доверявай.Относно момчетата.Бог създал мъже и нарекъл ги СВИНЕ.Прей си изводите. :) :-)

BebYlzZz
03-18-2010, 16:04
не ги мисли ...вече е минало....намери си нови приятели :)