PDA

View Full Version : Нервна на 8-ми март



pussucetka
03-08-2010, 10:45
Здравейте на всички ! Сегаа малко ще попишаа, но просто нервите до безкрайност са ми опънати .. :booooomb: .. Значи такамм .. Днес имах биологияя и трябваше да четем доклади и има едно голямо, НО имахме домашно да си направим плана и половинаата клас не бяха го направили :o . . Аз си го направихх .. И тя като се ядоса, че сме безотговорни, че сме много зле .. И каза `` Вадете по един лист `` :shock: .. И то както винагии заради онези мързеливи мои връстници .. :-x .. Бяхме на 2 групи .. 1-вата група им се падна мъжка полова система .. а на мене женската .. ](*,) .. Миналият път тя каза, че ще ни изпитва само на мъжка докато не я научим .. и кфо излезеее аз бях училаа за мъжкатаа и всичко знаехх и ми се паднааа женскатаа .. мислех да я науча след докладите .. :cry: .. Написах 2 изречения .. Направо ми се разби нервната система, че пак съм прецаканаа :? ](*,) .. А днес е 8-ми март .. тая по дяволите не беше в настроениее .. Кой знае за какво се е ядосаллаа и си го изкара на нас .. #-o .. И накрая на часа разбрах, че един мой съученик има същия доклад като мояя .. мислел си, че и той е за сифилисс .. да бее да .. много добре помняя , даже и другите му казаха, но той не поввярва .. :? .. По време на изпитването .. очите ми се насълзиха, че пак аз съм прецакана .. :-k .. Казах си мисли .. но не подейства :? .. И кфо пак ще имам две, че тая не е добре с мозъкаа .. :-x .. И пак мама няма да ми повярва .. на това което тук сам написалаа .. Можетее да се смеете, че се нервя за такива работии .. но ми писнаа всее за всичко аз да го отнасямм .. :smt014 .. Моляя ако можете нещо като съветче да дадете .. каквото и да е то .. :)

bebygirl
03-08-2010, 11:43
нищо ли не знаеш за собствената си полова система?
Поне от обща култура смешно е да знаеш мъката , а своята не :shock:
И защо не се размени с някой , за да пишеш за мъжката , аз така правя понякога по точно не се разменям ,а направо си пиша групата,за която повече знам. :-P И следващият час госпожата не помни каде сам седяла ;)
Що не и взехте цвете да и се подмажете и да не правите нищо ние така направихме 8) 8) 8) 8)

qna0115
03-08-2010, 14:18
Даскалите са тъпи и ако те нарочат няма спасение,при нас е така , но по испански , аз обаче знам испански най-много от целия клас и затова ми е лесно , но останалите все са с 2-ки и 3-ки .... гадно е така :Ь :? :? :?

pussucetka
03-08-2010, 14:56
нищо ли не знаеш за собствената си полова система?
Поне от обща култура смешно е да знаеш мъката , а своята не :shock:
И защо не се размени с някой , за да пишеш за мъжката , аз така правя понякога по точно не се разменям ,а направо си пиша групата,за която повече знам. :-P И следващият час госпожата не помни каде сам седяла ;)
Що не и взехте цвете да и се подмажете и да не правите нищо ние така направихме 8) 8) 8) 8)

E писала съм нещоо .. това което всеки знае от обща култураа .. но там е проблема, че тая е изперкалаа #-o :-#

KadifWerewolf
03-08-2010, 15:26
ъъ аз не помня да съм учил за половите системи пък вече нямам биология :shock:

Biskfitka
03-08-2010, 19:18
То тва дето се учи за женската полова система,всичко би трябвало да го знаеш от обща култура ама ...както и да е :lol:


Успокой се

mrtn
03-09-2010, 06:41
Съмнява ме да ви напише оценките, поне така си мисля или поговори с нея..
Не се нерви толкова за такива работи.. :)

Abigoria
03-09-2010, 07:49
1- Тъп учител няма. Има учители с леко поизкривена психика. Ама има и ученици с много изкривена такава, които всъщност са тъпите :) Get my point?
2- За учащите 8. март е ден като всички останали. Ти си 8. клас, не смятам, че си жена, че да празнуваш Деня на жената, както и останалите ти съученици, както предполагам и госпожата ти смята.
3- Учителката ти не е виновна, че съучениците ти са кретенчета ;) Всеки си има нерви, а от време на време границата на търпението на който и да е бива прекрачена зверски и той се ядосва.
4- 2 изречения за женска полова система?! Уат да фак?!?! Та това ти е тялото бе, момиче... Как ще напишеш 2 изречения? ...
Както и да е, поговори с нея, кажи й, че си имала домашно предния път и си била подготвена за предния урок. Ако крещиш и се зъбиш, естествено, нищо няма да стане, и най- много да имаш една двойка повече.
5- Не използвай толкова много емошанки... Дразни ^^

SK0RP10N
03-09-2010, 08:39
Тъпа патка, как можеш да не си знаеш тялото !?

Iceshark
03-09-2010, 16:13
нищо ли не знаеш за собствената си полова система?
Поне от обща култура смешно е да знаеш мъката , а своята не :shock:
И защо не се размени с някой , за да пишеш за мъжката , аз така правя понякога по точно не се разменям ,а направо си пиша групата,за която повече знам. :-P И следващият час госпожата не помни каде сам седяла ;)
Що не и взехте цвете да и се подмажете и да не правите нищо ние така направихме 8) 8) 8) 8)

E писала съм нещоо .. това което всеки знае от обща култураа .. но там е проблема, че тая е изперкалаа #-o :-#

Човече... пцуването му е МАЙКАТА ! ако не ставаш и си излизаш с оправданието - не съм учила не знам нищо ,ако щете ми пишете оцъствие ! И ако ти пише двойка -без да си си предала лист. е хахахаха .. това просто.. трябва да я съдишш :Д ! Или поне да се оплачеш на директора .. винаги има начин .. правил съм го 10000 пъти и действа ;)

mgxpower
03-09-2010, 17:56
Събуваш гащите бъркаш с ръка и почваш да опипваш и описваш на онази ще й се вземе акъла :lol: :lol: :lol:

pussucetka
03-09-2010, 21:39
1- Тъп учител няма. Има учители с леко поизкривена психика. Ама има и ученици с много изкривена такава, които всъщност са тъпите :) Get my point?
2- За учащите 8. март е ден като всички останали. Ти си 8. клас, не смятам, че си жена, че да празнуваш Деня на жената, както и останалите ти съученици, както предполагам и госпожата ти смята.
3- Учителката ти не е виновна, че съучениците ти са кретенчета ;) Всеки си има нерви, а от време на време границата на търпението на който и да е бива прекрачена зверски и той се ядосва.
4- 2 изречения за женска полова система?! Уат да фак?!?! Та това ти е тялото бе, момиче... Как ще напишеш 2 изречения? ...
Както и да е, поговори с нея, кажи й, че си имала домашно предния път и си била подготвена за предния урок. Ако крещиш и се зъбиш, естествено, нищо няма да стане, и най- много да имаш една двойка повече.
5- Не използвай толкова много емошанки... Дразни ^^

Знам, че не е тъпаа .. просто бях много нервна ... Не съм искала да кажа, че като е 8 март аз имам празник и не трябва да ни изпитват .. просто би трябвало да беше по усмихнатаа .. а тяя бешее в стихията си .. И не съм 8 клас .. а 9-тии .. не че е от голяммо значение .. но разбира се, че си знам тялото и половите органи .. но бях се притеснила адски много и неможах да мисля .. Няма да й крещя .. ще се опитам да говоря с нея .. :)

pussucetka
03-09-2010, 21:42
Тъпа патка, как можеш да не си знаеш тялото !?

Аре по по-полека с обидите бе .. Не четеш както трябва .. ! :?

SK0RP10N
03-09-2010, 21:45
Напротив - прочетох, че са ви изпитали неподготвени, но все пак тия неща трябва да ги знаеш не само от училище, а и като обща култура.
Аз например не съм научил в 9 клас (защото съм профилирана паралелка и уча с 1 година закъснение разказвателните предмети), че имам пишка и топки, както и как са изградени

pussucetka
03-10-2010, 20:52
Не знам, но ми се струва, че не си дочел .. Написала съм това което знам от обща култура.. Не съм толкова смотанаа бее малее .. :lol: