PDA

View Full Version : Бива да си тъп, но чак толкова...



sony32
03-08-2010, 10:46
Тя (момичето, което харесвам) дори не искаше да вземе подаръка,който и купих за 8ми март! Ужасно тъпа е!!!!!!!!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x Извинявам се за спама просто исках да излея яда си.

slun4ice_90
03-08-2010, 10:52
При положение,че не си пада по теб-нормално...И аз бих направила така,защото съм гордо-женско създание. :)

Reaper93
03-08-2010, 10:56
Добре не го харесва, поне да беше взела подаръка...Знаеш ли ако е имало хора отстрани, как ще се чувства пича?? :-o

slun4ice_90
03-08-2010, 11:00
Добре не го харесва, поне да беше взела подаръка...Знаеш ли ако е имало хора отстрани, как ще се чувства пича?? :-o Предполагам,че му е станало много кофти...Аз ще говоря от моя женска гледна точка.Предполагам,че ако тя беше взела подаръка му е възможно да си помислила,че ще му е длъжница...Разбираш,нали?А,к ак след като не си пада по него?! :? П.С.Знам,че не ни разбирате,но т'ва е положението.Някой беше казал:"Обичайте ни",не не стремете да ни разбирате! :)

b3b3t0y
03-08-2010, 11:02
Колкото и да съм гордо женско създание и аз като slun4ice_90 бих ти взела подаръка и ако не си падам по теб бих ти казала ,че това че приемам подаръка не означава ,че имаш шансове с мен ,но за успокоение бих ти казала да сме приятели ако ще ти е по-лесно :)
(не не се дръж така,както не искаш ти да се държат с теб)

sony32
03-08-2010, 11:04
можеше от просто уважение да го вземе, баси много съм ядосан....и то пред целия клас :booooomb:
П.П: http://vbox7.com/play:1e0346b8 <-- Поздрав за всички дами!

Emilen
03-08-2010, 11:05
Ха сега! Коя според вас е адекватната реакция:
1. Не взема подаръка.
2. Взема го, но заявява, че е много мило, но нищо не може да има между тях
3. Взема подаръка. Използва повода, за да благодари и го поканва на кафе(тя черпи, разбира се). По време на няколкото минути заедно, тактично обяснява, че е много любезно от негова страна, но просто няма начин нещо да стане между тях. Въпреки всичко я е спечелил за приятел.

Аз съм за третото. Така постъпват истинските дами. Но понеже съм бил и в трите ситуации, трябва да ви кажа, че най-боли точно от тази. В първия случай се разгневяваш, теглиш й една за себе си, решаваш, че е далеч под нивото ти и бързо ти минава. Втората е като малка искра надежда, загасена с чаша студена вода. А третият... не е за приказване! Направо ти прилошава и ти се плаче! Показва перфектно поведение, точно човек, какъвто искаш, а накрая получваш приятел. Което е лицемерно, защото и двамата осъзнавате, че няма приятелство, ако единият е влюбен...

Между другото, защо пред целия клас?! Това са отношения ЗА ДВАМА! Не за ПУБЛИКА!

Reaper93
03-08-2010, 11:05
Ем незнам, аз не съм чак толкова досаден, да подарявам подаръци..Разбирам когато не ме харесват, и се отдръпвам.. :)
Остави я и си търси друга, видяло се е, че тая не е за теб :D
Аа и да не забравя, пий хапчета за нерви... ;)

slun4ice_90
03-08-2010, 11:06
можеше от просто уважение да го вземе, баси много съм ядосан....и то пред целия клас :booooomb: Няма смисъл да се ядосваш,усмихни се.

Reaper93
03-08-2010, 11:09
Пусни си --> Dope - Die mf die , определено успокоява... ;d

basscho
03-08-2010, 11:16
Брат, стягай се и горе главата ! Тегли й една майна и т'ва е, напълнило се е с кухи лейки! Песента е много добра.

GossipGirl89
03-08-2010, 11:20
Тъпо е постъпила. Можела е пак да откаже подаръка, но поне да те е дръпнала настрани и да ти го каже, а не пред целия клас... Както и да е - хора всякакви. Горе главата :) [/b]

ShinBG
03-08-2010, 11:30
Много лошо те изложила ,но не се ядосвай всичко ще мине и ще замине ,а ако някой ти се пресмива за постъпката помисли си дали те биха го направи защото нямат смелост. :)

П.С. Песничката рулира. 8)

Niakoitam
03-08-2010, 11:35
За мен пък това е тъпа постъпка и неуважение от нейна страна. Добре, не те харесва, ами да ти го е казала и толкова. Ти си проявил уважение, купил си и подарък, заделил си от парите си и още повече помислил си за нея и си и обърнал внимание, а тя ти връща подаръка. Аз лично при тази ситуация бих се почувствал много гадно особено ако го направи както казваш и пред други хора. Това си е страшно неуважение и аз в такава ситуация сериозно се бих замислил дали си заслужава да се занимавам даже и за приятелски отношения. Може да не е искала да ти дава надежди, но това изобщо не е начина.

Като когато бяхме доста малки с брат ми и той си харесваше едно момиче, с което си играехме. От зрънчото му се падна една гривничка и той и я подари, а тя я хвърли. Честно казано на мен ми се прииска да отида при нея и да и тегля майната.

Помни едно нещо: Всичко в тоя живот някога се връща по един или друг начин!

georgerrrrr
03-08-2010, 12:04
Аз затва не подарявам нищо на хора с които не сме най малко приятели ;/

Krisiity
03-08-2010, 12:17
ами можеше да вземе подаръка все пак... и да ти каже че нищо няма да изл ама все пак ти си се постарал да го купиш за нея.. поне от уважение можеше да го вземе :) :)

Reaper93
03-08-2010, 12:32
Спокойно, има и други момичета...Ама кажи на тая, че е тъпа мръвка, само те излага...
П.С. - Знаех си, че ше ви хареса песента :)

soul1199
03-08-2010, 14:21
това е ужасно :( аз пък бих приела подаръка все пак ме е уважил :)

tonincheto0o
03-08-2010, 14:34
това е ужасно :( аз пък бих приела подаръка все пак ме е уважил :)

++

peshost
03-08-2010, 14:35
Че кво като не си пада по него, поне от уважение да си вземе подаръка, еми свиквай тъпи парчета има прекалено много, но няма как.

fenastz
03-08-2010, 20:25
БУУУУУУ ОСВИРКВАМ Я :? :?

ReachlessGirl
03-08-2010, 20:36
Аз затва не подарявам нищо на хора с които не сме най малко приятели ;/
++

най - малкото не бих се осмелила да подаря нещо (макар и за ебавката) на някой, който е почти сигурно, че ще ми откаже .. :-o
Кофти се е получило ама колкото и да я псуваш е станало вече .. вземи си поука за next time .. :-o

Nakadah
03-08-2010, 21:39
Тя (момичето, което харесвам) дори не искаше да вземе подаръка,който и купих за 8ми март! Ужасно тъпа е!!!!!!!!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x Извинявам се за спама просто исках да излея яда си.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

frozendeath
03-08-2010, 23:30
Е дай малко инфо де. Какви са ви отношенията, как се държи с теб? Защото ако намен някой ми досажда (в никакъв случай не визирам теб, просто давам пример) и на мен ще ми писне и ще го отрежа. Ако се държи мило, но ти е обяснила, че между вас няма да се получи, не виждам защо й се натрапваш- макар че наистина можеше поне да уважи усилието ти, като го вземе. Ама ако се е държала мило, давала ти е надежди и накрая те е отрязала- вече си е истинска лицемерка и не ти трябва да се занимаваш с нея. А ако си има гадже, това също може да е повод да ти откаже така.

Faces
03-09-2010, 04:12
Някой в по горните постове беше казал че я разбира що не взела подаръка била...гордо женско създание :razz: По точно е тъпо и ограничено същество ;) То бива бива да решиш да се направиш на важен и да покажеш че нямаш симпатии ама тя е прекалила 100% бих я метнал от някой прозорец 8)

c0ci
03-09-2010, 06:39
Тъпо наистина,аз не бих си позволила да причиня това на момче :)

Assshley
03-09-2010, 06:47
Наистина тъпо от нейна страна.Тва не е гордост,а е тъпотия. :lol: И аз бих го взела,поне от уважение,че си си направил труда.

LadyDi
03-09-2010, 06:48
Оф... защо изобщо си й го поднесъл пред целия клас??? Опитваш се да я поставиш натясно ли? Защото ти е ясно, че ако приеме подаръка пред толкова хора, това означава едва ли не, че признава, че има нещо между вас и после трябва да ходи да се оправдава пред 30 човека, че видиш ли, не било вярно.

Най-мразя да ме поставят пред свършен факт. Ами и аз на нейно място не бих взела подаръка. Защо да проявявам уважение към човек, който не ме е уважил достатъчно да ми го поднесе насаме?

Niakoitam
03-09-2010, 08:50
Оф... защо изобщо си й го поднесъл пред целия клас??? Опитваш се да я поставиш натясно ли? Защото ти е ясно, че ако приеме подаръка пред толкова хора, това означава едва ли не, че признава, че има нещо между вас и после трябва да ходи да се оправдава пред 30 човека, че видиш ли, не било вярно.

Най-мразя да ме поставят пред свършен факт. Ами и аз на нейно място не бих взела подаръка. Защо да проявявам уважение към човек, който не ме е уважил достатъчно да ми го поднесе насаме?

Значи...не е точно така. Лично съм бил свидетел как едно момче подари на едно момиче за един празник украсена роза пред мен и други хора. Момичето беше заето и нямаше чувства към това момче, но прие розата като приятелски подарък усмихна се и му благодари. Даже после ни показваше приятелският и подарък .

LadyDi
03-09-2010, 10:03
Оф... защо изобщо си й го поднесъл пред целия клас??? Опитваш се да я поставиш натясно ли? Защото ти е ясно, че ако приеме подаръка пред толкова хора, това означава едва ли не, че признава, че има нещо между вас и после трябва да ходи да се оправдава пред 30 човека, че видиш ли, не било вярно.

Най-мразя да ме поставят пред свършен факт. Ами и аз на нейно място не бих взела подаръка. Защо да проявявам уважение към човек, който не ме е уважил достатъчно да ми го поднесе насаме?

Значи...не е точно така. Лично съм бил свидетел как едно момче подари на едно момиче за един празник украсена роза пред мен и други хора. Момичето беше заето и нямаше чувства към това момче, но прие розата като приятелски подарък усмихна се и му благодари. Даже после ни показваше приятелският и подарък .
Добре, но ако беше отказала подаръка, дали това въпросно момче след това щеше да ходи и да разправя наляво и надясно каква е тъпа, че му е отказала?

sladkish_14
03-09-2010, 10:08
Забрави.. Прекалено се е раздърпала темата, не го е приела ОК. Тя губи, нали знаеш ?

fc
03-09-2010, 10:43
Брат, кофти е но нищо не можеш да направиш по въпроса. Това, че тя е маса тъпа не е твой проблем. Все пак тя губи, не ти. Би ли искал такова момиче да ти е гадже?

Niakoitam
03-09-2010, 16:09
Добре, но ако беше отказала подаръка, дали това въпросно момче след това щеше да ходи и да разправя наляво и надясно каква е тъпа, че му е отказала?

Ами честно казано незнам. Не познавах добре момчето. Но честно казано да не те уважат така е много гадно. Можеше да каже просто: "Мерси за подаръка приятелю" и може би щеше да излезне от ситуацията. Мен лично така не са ме карали да се чувствам гадно, пък и не са можели, защото аз не съм се осмелявал да направя това, което е направило момчето, но са ми връзвали тенекия за кафе пред няколко момичета (уж преди това се бяхме разбрали, но явно го е приела за бъзик) Точно момичето, в което бях влюбен (несподелена любов уж). Пък и отгоре на това на другият ден пред мен се похвали на едно момиче, с което съм отраснал заедно как съм я поканил на кафе и ми е вързала тенекия. Още предишният ден ми идваше да я оплюя пред всички и да я направя на две стотинки, даже и братовчедка и ме пита бих ли я ударил ако много ме изнервира(аз никога не бих ударил момиче). Е вече с тази похвала ми дойде много и въпреки че не обичам да се заяждам, въпреки че бях наистина много влюбен в нея и казах доста остро че това е било най-детската постъпка, която е можела да направи. Тя каза че не е. А аз казх че е и с всяко следващо повтаряне тона ми ставаше по твърд докато тя накрая не млъкна и не отклони темата. Та с това исках да кажа че някои неща могат да изкарат извън нерви някои даже и той да обича много силно някого и да е доста търпелив. А аз съм доста търпелив понякога. За това говори и факта че повече от две години тичах по нея унижавайки се по всякакъв начин. Вече сме само прители....на хартия....ама май всъщност вдействителност сме само познати.

justunique
03-09-2010, 16:14
...

Dragoon120
03-09-2010, 16:16
тя е трябвало да приеме подаръка- да благодари , а той би трябвало да го подари лично - тогава може би нямаше да има такъв резултат, но карай човек се учи от грешките ще има и други момичета :)

Iceshark
03-09-2010, 16:44
Тя (момичето, което харесвам) дори не искаше да вземе подаръка,който и купих за 8ми март! Ужасно тъпа е!!!!!!!!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x Извинявам се за спама просто исках да излея яда си.

тегли една путка майна, разкажи как те е прецакала на цялото даскало и всеки да и се смее :D:D .. има и др вариант, след време ще си спомня този ден и ще съжалява ;) (може би) и ти тогава ще и кажеш FINGER мааааааа :D :D :D :grin: :grin: :-D :-D

GD95
03-09-2010, 18:11
И какво ти каза? о.0 Аз пък щях да се зарадвам,да те гушна и да ти кажа МЕРСИИИИИИИИИИ :D

LadyDi
03-09-2010, 21:23
Добре, но ако беше отказала подаръка, дали това въпросно момче след това щеше да ходи и да разправя наляво и надясно каква е тъпа, че му е отказала?

Ами честно казано незнам. Не познавах добре момчето. Но честно казано да не те уважат така е много гадно. Можеше да каже просто: "Мерси за подаръка приятелю" и може би щеше да излезне от ситуацията. Мен лично така не са ме карали да се чувствам гадно, пък и не са можели, защото аз не съм се осмелявал да направя това, което е направило момчето, но са ми връзвали тенекия за кафе пред няколко момичета (уж преди това се бяхме разбрали, но явно го е приела за бъзик) Точно момичето, в което бях влюбен (несподелена любов уж). Пък и отгоре на това на другият ден пред мен се похвали на едно момиче, с което съм отраснал заедно как съм я поканил на кафе и ми е вързала тенекия. Още предишният ден ми идваше да я оплюя пред всички и да я направя на две стотинки, даже и братовчедка и ме пита бих ли я ударил ако много ме изнервира(аз никога не бих ударил момиче). Е вече с тази похвала ми дойде много и въпреки че не обичам да се заяждам, въпреки че бях наистина много влюбен в нея и казах доста остро че това е било най-детската постъпка, която е можела да направи. Тя каза че не е. А аз казх че е и с всяко следващо повтаряне тона ми ставаше по твърд докато тя накрая не млъкна и не отклони темата. Та с това исках да кажа че някои неща могат да изкарат извън нерви някои даже и той да обича много силно някого и да е доста търпелив. А аз съм доста търпелив понякога. За това говори и факта че повече от две години тичах по нея унижавайки се по всякакъв начин. Вече сме само прители....на хартия....ама май всъщност вдействителност сме само познати.
А мен са ме поставяли в подобна ситуация. Усещането е отвратително, побесняваш и просто не знаеш как да се измъкнеш, затова действаш първосигнално. Вероятно и момичето е постъпило така, затова не виждам защо трябва той да я обижда, пък и всички останали в тази тема, които въобще не са били там.
Имаше едно момче, което ме харесваше, и което много добре знаеше, че аз не го харесвам. Бяхме говорили по този въпрос, бях му обяснила как стоят нещата, тогава си имах приятел. Тъй като той (очевидно) не разбираше от дума и не приемаше моето желание за валидно, прибягнах до оправданието, че на моето гадже не му е приятно. Знаеш ли какво направи в последствие въпросния индивид? Поиска сметка от гаджето ми защо не ми позволява да бъдем приятели и не ми разрешава да се виждам с него. И понеже приятелят ми беше интелигентен човек (вместо да му набие шамарите, както си заслужаваше), спокойно му обясни, че никога нищо не ми е забранявал. При което младежът се обърна към мен и с усмивка ми каза "Виждаш ли, вече няма причина да не излезеш с мен на кафе". Чисто по приятелски, нали така...

Niakoitam
03-10-2010, 07:14
Добре, но ако беше отказала подаръка, дали това въпросно момче след това щеше да ходи и да разправя наляво и надясно каква е тъпа, че му е отказала?

Ами честно казано незнам. Не познавах добре момчето. Но честно казано да не те уважат така е много гадно. Можеше да каже просто: "Мерси за подаръка приятелю" и може би щеше да излезне от ситуацията. Мен лично така не са ме карали да се чувствам гадно, пък и не са можели, защото аз не съм се осмелявал да направя това, което е направило момчето, но са ми връзвали тенекия за кафе пред няколко момичета (уж преди това се бяхме разбрали, но явно го е приела за бъзик) Точно момичето, в което бях влюбен (несподелена любов уж). Пък и отгоре на това на другият ден пред мен се похвали на едно момиче, с което съм отраснал заедно как съм я поканил на кафе и ми е вързала тенекия. Още предишният ден ми идваше да я оплюя пред всички и да я направя на две стотинки, даже и братовчедка и ме пита бих ли я ударил ако много ме изнервира(аз никога не бих ударил момиче). Е вече с тази похвала ми дойде много и въпреки че не обичам да се заяждам, въпреки че бях наистина много влюбен в нея и казах доста остро че това е било най-детската постъпка, която е можела да направи. Тя каза че не е. А аз казх че е и с всяко следващо повтаряне тона ми ставаше по твърд докато тя накрая не млъкна и не отклони темата. Та с това исках да кажа че някои неща могат да изкарат извън нерви някои даже и той да обича много силно някого и да е доста търпелив. А аз съм доста търпелив понякога. За това говори и факта че повече от две години тичах по нея унижавайки се по всякакъв начин. Вече сме само прители....на хартия....ама май всъщност вдействителност сме само познати.
А мен са ме поставяли в подобна ситуация. Усещането е отвратително, побесняваш и просто не знаеш как да се измъкнеш, затова действаш първосигнално. Вероятно и момичето е постъпило така, затова не виждам защо трябва той да я обижда, пък и всички останали в тази тема, които въобще не са били там.
Имаше едно момче, което ме харесваше, и което много добре знаеше, че аз не го харесвам. Бяхме говорили по този въпрос, бях му обяснила как стоят нещата, тогава си имах приятел. Тъй като той (очевидно) не разбираше от дума и не приемаше моето желание за валидно, прибягнах до оправданието, че на моето гадже не му е приятно. Знаеш ли какво направи в последствие въпросния индивид? Поиска сметка от гаджето ми защо не ми позволява да бъдем приятели и не ми разрешава да се виждам с него. И понеже приятелят ми беше интелигентен човек (вместо да му набие шамарите, както си заслужаваше), спокойно му обясни, че никога нищо не ми е забранявал. При което младежът се обърна към мен и с усмивка ми каза "Виждаш ли, вече няма причина да не излезеш с мен на кафе". Чисто по приятелски, нали така...

Попринцип обичам да гледам от много гледни точки едновременно и да се поставям на всеки на мястото. Ако момчето от темата се е държало както описаното от теб момче само и единствено само тогава оправдавам постъпката на момичето. В противен случаи няма никакво оправдание освен да я е досрамяло пред толкова много хора, но и това не е оправдание или просто да се е правила на велика и/или важна.Аз лично две години и нещо тичах по онова момиче, което споменах, защото не ми даде точен и ясен отговор дали да не ме нарани или поради други причини. Все пак тя първа започна да се занимава с мен и отвреме навреме ми даваше различни знаци, а понякога женското "Не"значи "Да, но ще се побориш за мен и ще те поиспотя. Ако ти изнася"
Иначе за мен приятелят ти е постъпил много интелигентно. Не му се е направил на мъж,а те е оставил сама да го разкараш.Решил че няма смисъл да ти поставя бариери и ако му се вържеш значи просто няма смисъл да се занимава с теб.

LadyDi
03-10-2010, 07:35
Начинът, по който реагира автора на темата в първия си пост, ме навежда на мисълта, че е действал точно като момчето, за което споменах. Но, разбира се, може и да греша. Може и да е бил много влюбен и тази голяма любов да му е попреминала, когато девойката не е взела подаръка. Затова сега тя е ужасно тъпа :)

Niakoitam
03-10-2010, 07:49
Може и да си права, а аз да греша, но забележи. В темата авторът е писал само два пъти на първо страница в интервал около 20 минути. Ами мен лично от онази постъпка, за която споменах ми държеше влага около 2 дни и повече. Ако първите няколко часа имах пред себе си компютър...сигурно щях да напиша същото, но после ми мина и след това пак и пак и пак, ту бях доволен ту сърдит и наранен. :)

PainMonopoly
03-10-2010, 07:55
Като ти е толкова акъла да и взимаш подарък...

POPFEN4E
03-10-2010, 10:30
той я е харесвал(поне така разбрах) от уважение ще и купи подарък

sony32
03-10-2010, 11:27
Хора оправих се, на другия ден (9 март) тя дойде до мен бяхме само 2мата,извини ми се и взе подаръка(аз не го бях вадил от раницата и тя го видя), даже се понатискахме малко(стана без да искаме, но ни хареса и на 2мата) :-P

xPafx
03-10-2010, 11:32
Е...как ш земе подарък от човек , ккъм който няма чувства...?! По-добре е , че не го е взела..иначе е можела да ти вдъхне празна надежда. В случая е постъпила много разнумно дори.. ;)

Niakoitam
03-11-2010, 07:06
Ха...Марина, едно на нула за мен, въпреки че съм сигурен че имаш много по-голям опит от моя. :D

Виж последното мнение на sony32.
Оттук стигам до извода че момичето му или го е досрамяло или се е направила на велика и недостъпна или просто го разиграва. За това говори факта не че след това му е взела подаръка, а че са се понатискали както казва той.

И между другото както ти споменах...минало му е от обидата на човека. Да забелязваш в последният му пост и частица от казаното в заглавието и първите му два поста...? :-D

LadyDi
03-11-2010, 07:13
Водим резултат? Не знаех... :D

Хора всякакви, аз никога не съм казвала, че не греша. Просто различна гледна точка.

Фактът е, доколкото виждам от последния му пост, че и двамата са келеши все още :)

Niakoitam
03-11-2010, 07:38
Ами нека се обичам хората. От това по-хубаво няма. :)

Попринцип не обичам често да давам оценки за хора които не познавам.

Само пожелавм на момчето след няколко дни да не пусне пак подобна тема. :-D

Alex4o0o
03-11-2010, 15:12
Ами честно казано,веднъж и аз така направих...отказах подаръка,но не пред всички...може би е гордост,незнам.

maybelinee
03-11-2010, 15:19
Тя (момичето, което харесвам) дори не искаше да вземе подаръка,който и купих за 8ми март! Ужасно тъпа е!!!!!!!!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x Извинявам се за спама просто исках да излея яда си.
момчето е направило жест един вид към това момиче,от уважение би трябвало поне да го приеме..но от гордост и стремеж да се направи на важна много се е изложила така според мен :)

egois74e
03-11-2010, 23:19
детска постъпка..според мен е трябвало да го приеме и после насаме като толкова не го ще тоз подарък да ти го върне.. дори и нищо да не ти каже самия жест говори, че поне те уважава като личност макар и да няма по-сериозни чувства.

uBuTo
03-16-2010, 15:31
май в случая ти си тъпия и ограничения :-o