PDA

View Full Version : ПЕПСИ МАНИЯ



petrushew
03-08-2010, 13:58
Знам, че в този форум има много кадърни и млади хора, които ще ми помогнат. Нашият клас решихме да участваме в промоцията за пепси, която сигурно сте чували по телевизията.Въпросът е,че става дума за мноого капачки(над 3000) ,които нашия клас в рамките на 3 месеца трябва да съберем.Започнали сме да развиваме всякакви идеи и сме активизирали стотици хора да ни помогнат...всеки глас е важен...сигурен съм, че ще ме разберете и ще ни помогнете...кажете на свои познати, приятели, близки, родители, баби, дядовци, леля, братчеди и всички други да пият пепси,миринда или 7up , ако не всеки ден то поне едно и то само веднъж. Това, за което ви моля е да изпиете само по ЕДНО пепси и да ми кажете кода, написан под капачката(7 цифри и букви), с което ще ми помогнете на мен и на целия наш клас да отидем до САЩ. Ако имате идеи за събирането на повече капачки споделете ги, за да ни погомнете ...
Съдбата на най-добрият клас
в момента зависи от вас !
БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО ПРЕДВАРИТЕЛНО!
Ако имате въпроси питайте :)

xSANYAx
03-08-2010, 15:07
Не искам да ти развалям мечтата,но е твърде ясно,че екскурзията ще бъде спечелена от сина/дъщерята на шефа на Пепси ..

SmilezZz
03-08-2010, 15:12
Не искам да ти развалям мечтата,но е твърде ясно,че екскурзията ще бъде спечелена от сина/дъщерята на шефа на Пепси ..

Да,по.вероятно е така..
Но все пак опитай - може и да имате късмет

petrushew
03-08-2010, 15:35
предполагам...но няма лошо да опитаме...+това ние не сме такъв клас-ако се отказвахме пред всяк трудност щяхме да бъдем като всеки друг клас ... общуваме много с модератори и администрароти и до колкото зависи от нас следим за коректносттана играта...много добре знам, че сме в БЪЛГАРИЯ и неподкупните институций са само илюзия, но въпреки това НЕ СЕ ПРЕДАВАМЕ!!!

someonerandom
03-08-2010, 15:38
АМа ако някой му дава код-на ЛС,не в темата,че не само той я чете :D

petrushew
03-08-2010, 15:40
а да това е важна част от схемата :D

BlackKeys
03-08-2010, 17:22
Защо над 3000 капачки?
просто не съм запозната много с правилата на играта и не ми се търси.

Ами сте се сетили за това, но все пак-всички познати, учители да събират... Ако някой има познати, който работят в заведение или кафене примерно и теда ви помагат.


И успех. Дано поне играта да е честна. :)