PDA

View Full Version : Как приказката да се върне..?



03-08-2010, 16:25
Здравейте :) Ще ви разкажа на кратко какво ме мъчи.. С приятеля ми сме заедно от 9 месеца .. в началото той се държеше по различен начин смисъл,че беше забавен, имаше купища изненади изобщо като цяло адреналин и тръпка.. докато с времето всичко се промени.Той е изцяло вглъбен в някфи тотални филми относно нашата връзка.. постоянно ми повтаря колко мн ме обича и как всичко се свежда до мен и т.н (до тук добре) , но проблема е там ,че вече не се сеща нито за интересни неща,които можем да правим нито нищо .. и чесно ми е спр скучно .. не мога да разбера какво всъщност се случва .. всякаш не е той ами някой друг е на негово място .. говори за нашето бъдеще и нз си какво .. то е прекалено далече според мен .. просто трябва да живеем за момента.. Говорих с него,казах му ,при което той ми отговори "оо принцесо това са вече детски неща" .. ами нее според мен не са детски, просто ми омръзна едно и също- приказки за любов,бъдеще и подобни .. искам емоция,искам го стария .. просто правеше какво ли не, а сега .. наистина нз какво да направя по въпроса.. просто не ме чува като му говоря.. и с приятеля му говорих,защото с него се разбираме мн добре и той ми каза,че просто е адски влюбен в мен и за него е важно да не ме загуби .. да и аз съм влюбена в него .. не се оплаквам от прекалената му обич, но просто искам малко разнообразние и тръпка .. това е от мен ,ако може някое съветче ще бъда мн благодарна 8)

Take_That
03-08-2010, 16:32
А защо той трябва да ти "даде" тръпката така да се каже, щом на теб не ти харесва, направи ти нещо по въпроса

LoveRetroMusic
03-08-2010, 16:47
Започни отново от "имало едно време..". :-|

sunshinepp
03-08-2010, 16:49
Създай тръпката ти..не чакай на готово :) Нали сте двама в тая връзка .. :-)

XTREMEFREERIDE
03-08-2010, 16:55
Или направи нещо по въпроса ти самата, или пък просто чакай. При мен и приятелят ми това беше моментно състояние.

Nakadah
03-08-2010, 17:27
трябваше да я завържеш с конче, и после само да я дръпнеш...

DoctorMouse
03-08-2010, 18:00
Прекалено е обсебен и влюбен в теб... мисли си, че едва ли не вече те притежава и вече няма смисъл да се старае да се хареса и да те задържи до него... покажи му, че не си негово протеже, че ако продължава скуката ще го напуснеж... че не го харесваш в моментното му състояние... и гледай как веднага ще почне да си пуска лафовете в действие :D ... другия варянт е какъвто казаха съфорумниците по-горе :)

03-08-2010, 20:12
Амии да май точната дума е притежание :( правила съм опити да направя нещо различно и интересно,но просто не обръща внимание .. в никакъв случай не чакам на готово .. :D може би трябва да се стига и го ултиматоми ..

ReachlessGirl
03-08-2010, 20:33
пфф у момчето си има даже доста тръпка след като е толкова влюбено в теб .. като искаш тръпка създай си я! След като искаш нещо различно направи го .. предложи му да направите нещо различно не мисля, че ще откаже ..

T91
03-08-2010, 21:01
Да без секс , дрога , алкохол и много дива музика няма как да се живее .


ПС. Разбирам момчето . Обсебено е от теб при това много . Не си мисли ,че те притеснява , затова и говори за бъдещето ви . Уплашен , е че може да го изоставиш . Иска да е сигурен ,че в бъдеще ще си негова , а не на друг . Вътре в него гори много , много жесток пламък . Рано или късно това ще съсипе вашата връзка .

Теб също те разбирам . Трябва тръпка . Все пак сте младежи , а не уседнали хора . Каквото и да казват дори да поемеш инциатива , едва ли ще се оправи ... Говори с него . Ако го обичаш го излъжи дори , гадно е знам , не обещавай нищо , залъжи го . Пожелавам ви успех !

03-08-2010, 21:19
Не мисля ,че трябва сама да си правя веселото .. аз затова съм с него така или иначе .. ще продължавам да опитвам и да говоря пък дано да постигна нещо :) ии благодаря на тези ,които се отзоваха :-)

ShtrudeL
03-08-2010, 21:21
Значи искаш някой да ти прави веселото? Че то клоуни колкото искаш бе... Оо

hahavteen
03-08-2010, 21:27
Трудно е да поемеш инициативата особено в момент в който ти се ще теб та де поглезят и изненадат. Мисля обаче че трябва да направиш крачката и да му ПОКАЖЕШ какво искаш а не само да му КАЗВАШ и да го караш да се чувства зле и несигурен. Все пак не е клоун че да те забвлява нон стоп и едва ли единственото което има в главата си е как да те изненада. T91 е прав като казва че момчето го е страх да не те загуби а ти от своя страна подхранваш страховете му като му показваш недоволството си и го караш да се чувства неспособен да задържи интереса ти. Според мен го накарай първо да се успокои и да се почувства отново сигурен в твоите чувства. След това организирай някаква изненада или нещо което да му покажеш че все още може да ви е хубаво и интересно заедно. После почни да предлагаш неща, да му даваш идеи, да му споменаваш какво би искала (мъжете имат нужда от намеци понякога). Радвай се на вниманието му и му показвай че цениш всичко което прави за теб.
Успех и дано се оправите :)

ScionOfStorm
03-08-2010, 21:49
Адашката каза умни неща, послушай я.

Първо гарантирай сигурност, после разнообразявай, защото сега ще е като зверче. Хубаво е, че искаш да го запазиш, а не отебаваш директно (: