PDA

View Full Version : Магазин/и за национални флагове и знамена.



skier
03-08-2010, 17:25
Добър ден. За начало бих искал да се извиня, ако темата не е в правилния раздел, а дори това да е така, моля, модераторите да я преместят, но да не се трие. Благодаря!

Пускам тази тема, защото ме интересува, дали има магазини за национални флагове и знамена в София. В това число са знамената на европейските страни. В интернет видях, но там цаката става чрез поръчки, а аз искам да отида на място и да избера. Чувал съм, че и в книжарниците има, но доста съм обиколил и нищо. Ако може да ми кажете къде има такива магазини (включително книжарници) в София.

Благодаря предварително и приятен ден. :)

woshata
03-08-2010, 17:30
В подлеза при президенството мисля че имаше и такива неща.

Wildchildd
03-08-2010, 17:43
Добър ден. За начало бих искал да се извиня, ако темата не е в правилния раздел, а дори това да е така, моля, модераторите да я преместят, но да не се трие. Благодаря!

Пускам тази тема, защото ме интересува, дали има магазини за национални флагове и знамена в София. В това число са знамената на европейските страни. В интернет видях, но там цаката става чрез поръчки, а аз искам да отида на място и да избера. Чувал съм, че и в книжарниците има, но доста съм обиколил и нищо. Ако може да ми кажете къде има такива магазини (включително книжарници) в София.

Благодаря предварително и приятен ден. :)

Може ли да напишеш сайта на интернет магазина, че и аз мисля да си купя флагове: български,фински и евентуално английски.

Pwnmaster
03-08-2010, 19:04
Аз искам едно на ГДР.
Невероятно знаме!

alex333bg
02-19-2015, 19:40
За реални магазини не сещам, но тук има доста флагове http://www.znamenabg.com/ на всякакви страни

haritov
02-19-2015, 20:52
За реални магазини не сещам, но тук има доста флагове http://www.znamenabg.com/ на всякакви страни

никакви знамена не са това

alex333bg
08-08-2016, 11:31
никакви знамена не са това

какво не им харесваш ? Аз си поръчах преди 3-ти март и останах доволна

haritov
08-08-2016, 13:01
какво не им харесваш ? Аз си поръчах преди 3-ти март и останах доволна

​Начин на изработка: Печатано

на това какво да му харесам
зашили ми два чаршафа с различни цветове и станало знаме за 50лв турили му щампа и аде


цената на едно истинско знаме е от 500лв нагоре

да не говорим че 90% са с герба което е строго забранено по канон и се смята за обида към народа ако го извадиш да се вее

plamen5000
02-08-2017, 12:30
Изработка на знамена от магазин за знамена по поръчка: www.zname.bg
Знаме БГ е фирма специализирана в изработката на знамена, флагове и всякакви аксесоари за тях.