PDA

View Full Version : Какво да правя?



DarkWitch
03-08-2010, 16:27
Здравейте! Положението е следното: значи,аз скъсах с приятеля си преди 2 месеца /ходихме година и малко/ но сега смятаме да се съберем пак,проблемът е там,че една от причините,която ме спира е моята приятелка,която не хересва приятеля ми.Проблемът е, че може би ще се скарам с нея,а не искам така да се получава.Сега ще кажете,че трябва да ме разбере,ако наистина ми е приятелка и сте прави.Но като й кажа,тя ще започне постоянно да го обижда и т.н. а на мен ще ми е много кофти,затова дайте предложения как мога постепенно да й говоря за него,че възнамеряваме да се съберем. :o

Take_That
03-08-2010, 16:31
Защо трябва да се съобразяваш с мнението на другите? Ти за себе си или за приятелката си живееш? Обичаш ли това момче и искаш ли отново да си с него? Ако отговорът ти е да - тогава просто го направи, не се съобразявай с никого

malkazlatna
03-08-2010, 17:17
дори и да не го харесва,ти не си слънце да огрееш навсякъде! все пак трябва да гледаш щастието си и защо тя не се съобрази с теб и не го приеме,а ти ще се съобразяваш с нея! ква приятелка ти е да не и пука за щастието ти? ТЪПООООООООООООООО :-P

Iria
03-08-2010, 17:43
Да не ти пука.Ако ти е истинска приятелка, няма да се скарате. Когато ходех с бившия ми, излизах с него и компанията му отделно и с приятелките ми отделно. :)

DoctorMouse
03-08-2010, 17:55
Това, че тя не го харесва не означава, че ти също трябва да си подобно настроена... тръгнете с въпросното момче, след тва иди при нея ... и без заобиколки й кажи как стоят нещата... накрая питай я дали застава зад теб... ако не, не та заслужава... и думата която търсиж е" Сбогом к*рво 8) "

NeverTheSame
03-08-2010, 18:06
Не знам..аз ли съм единствената с истински приятели в тоя форум?До сега нито един от приятелите ми не ми е дал повод за такива мисли...За бога нали са ПРИЯТЕЛИ.Имало е един такъв случай при мен до сега и все пак приятелката ми ми каза защо не го харесва..изказа си мнението и завърши,че ако останем заедно все пак и съм щастлива значи и тя ще е щастлива..

Вече си мисля,че живея в някаква приказка от време на време xD

DoctorMouse
03-08-2010, 18:12
neverthesame ... споко има време и тебе да та прецакат :D

tonincheto0o
03-08-2010, 18:15
ами и аз съм против връзката на моята бфф така да се чаже, но щом е избрала да е с него аз не мога я спра все пак въпрос на избор.. ако ми е истинска фр щеше да постъпи като мен и да те остави ти сама да си направиш извода,неазвисимо дали това е грешка или не .. :) :)

frozendeath
03-08-2010, 19:16
Щом го обичаш-съберете се, нека не ви спира мнението на приятелката ти.

nIkEnCeTy_bE
03-08-2010, 19:22
Винаги съм казвала,че любовта е до едно време, а приятелството завинаги. Но ако ти е истинска приятелка ще те разбере. Ще те подкрепи и това е. А ти щом искаш събери се с момчето.

ShtrudeL
03-08-2010, 19:26
Винаги съм казвала,че любовта е до едно време, а приятелството завинаги.

Казваш го,защото всички го казват. пу пу...да ви се не знаят общоприетите неверни глупости
Едит: Нали се сещаш,че "завинаги" е нещо ужасно много?

frozendeath
03-08-2010, 19:35
Винаги съм казвала,че любовта е до едно време, а приятелството завинаги.

Аз пък бих избрала любовта. И то не заради друго, ами че ако наистина ми беше приятелка, нямаше да ми пречи да се съберем и да поставя ултиматоми.

BlueParadise
03-08-2010, 19:51
Не знам..аз ли съм единствената с истински приятели в тоя форум?До сега нито един от приятелите ми не ми е дал повод за такива мисли...За бога нали са ПРИЯТЕЛИ.
+

А има и друга страна на нещата,защо да не запази и най-добрата си приятелка,след извесно време може отнова да скъсат с момчето,а приятелката да я няма,защото проблема поради който са скъсали ще го има и сега !

Бивша един път - бивша завинаги (в твоя случай Бивш)