PDA

View Full Version : Писна ми от нея, но съм безсилна..



thEangel1094
03-08-2010, 17:19
Здравейте на всички ! :)
Ами ще започна с това, че съм доста срамежлива и търпелива личност, но за всяко нещо си има граници нали така!
Има едно момиче в новия ми клас, с което се познаваме още от преди това и бяхме добри познати. Познавах я като добро момиче. От около месец насам въпросното момиче не спира да мърмори по мой адрес, да ми крещи, да говори зад гърба ми, да ме обижда по сайтовете за запознанства и да се закача с гаджето ми. Не ми пука, ако ще и на папата да ходи да разправя за мене, но при мисалта, че се закача постоянно с момчето ми и това че се познаваме от сума ти време, ми пречи да си затворя очите. Казвам си, че няма да падам на мизерното и ниво и няма да я редя, но понякого имам чувството, че с търпението си към нея прекалявам и ставам доста жалко същество.
От друга страна ако реша да и се опъна, ще последват нападките от останалата аудитория момичета от класа и ще ме поставят в безизходно положение. Проблема е , че аз си нямам почти никой, може би заради основното-не пуша , не взимам наркотици и не съм надута лИиГлЪъ. А става още по зле ако ми доведе нейните "надутички" приятелки да ми разкатаят фамилийката.
Незнам какво да правя и ни най-малка идея си нямам.
Ще чакам съвети илии нещо каквото и да е.
Всичко би ми помогнало.
Благодаря ви за отделеното време :)

nIkEnCeTy_bE
03-08-2010, 18:10
Еми аз бих те посъветвала, въпреки всичко, въпреки напаадките и изолирането, което ще последва, кажи им всичко. Да разберат, че не си човека, с когото могат да се закачат, камоли с приятеля ти. Всичко си има граници, както каза. ;)

dan40123
03-08-2010, 18:13
виж си подписа и ако се закача с приятеля ти как така? ако той й позволява си прави изводите.....

iiordanova
03-09-2010, 10:37
Можеш да подходиш по няколко начина.
Единия е да им кажеш всичко , което ти е на сърцето! Да , после ще има реакция от тях , но може би ще престанат да ти досаждат..
А може и да те закачат , защото харесват гаджето ти. :? Кой ги знае .. !
Другия начин е да си с тях. Може да тръгнеш да се водиш с тях. Да си оправите отношенията.
Успех!

jujanka
03-09-2010, 11:35
ти откъде си? Кажи само ще дойдем да я набием таз пача :D

ysmivka
03-09-2010, 19:00
Покажи им ясно,, че твоето момче си е твое,, и после ги игнорирай като не им обръщаш никакво внимание за нищо.

Успех! :)

angel4eto966
03-09-2010, 19:17
Еми аз бих те посъветвала, въпреки всичко, въпреки напаадките и изолирането, което ще последва, кажи им всичко. Да разберат, че не си човека, с когото могат да се закачат, камоли с приятеля ти. Всичко си има граници, както каза. ;)

+++ съгласна

thEangel1094
03-09-2010, 20:22
Много ви благодаря, днес бях готова да говоря с нея , но не ми е давала повод само ме гледа страшно и реших да си замълча .. да, когато го разказах на една приятелка, тя направо се изуми и ме пита как имам толкова нерви .. :D
За сега освен основното ме спира и друго да се сдърпам с нея. Нейната уж най-добра дружка за момента, е едно момиче ,с което като че ли се разбирам доста добре и ми е гадно да постъпвам така с приятелката й. Обаче въпросното момиче пък се държи ама повече от променливо. В клас сме , като кучето и котката , а като се съберем в компания и постояно е до гъза ми, защото ние двете сме единствените момичета в тая наша компанийка. :D Немога да ви обясня точно. Та като сме само двете е много приятна и все едно сме първи приятелки, а на училище като че ли подражава на тази която ме дразни.
Ако някой е срещал такъв индивид може да ми удари едно рамо .. иначе ще пиша ако има развитие ; )

Лека нощ :-)

DinViesel
03-09-2010, 20:31
ами виж сега.. то на прост човек колкото и да му мълчиш няма да се усети.. ( нали за т'ва е прост :lol: ).. вариянтите са два : отиваш и й казваш всичко което ти се е насъбрало.. ама не спестяваш нищо.. а пък другия.. малко да я поошамариш.. ноо аз не съм привърженик на боя пък и сама каза че не искаш да падаш на нейното нивo :] така чее отиди и я нахрани едно хубаво.. успех :p

iLovePussyJuice
03-09-2010, 23:00
И аз не обичам конфликтите, но ако се стигне до там, че да се почувствам обиден...
трудно става, но по-добре да не става :)

nIkEnCeTy_bE
03-10-2010, 08:40
Ами тея често ги срещам. В даскало се мъкни с онова момиче, защото е по известно и не иска да я заебат "известните" и да няма с кой да дружи и пак ще дойде при теб. Просто си е свикнала с извесните и не иска да ги оставя, защото тогава ще се превърне в незврачното момиче. И когато е без онова момиче, няма с кого, и с тебе. Както каза и сте двете единствени момичета в компанията. И когато сте на даскало, когато се събере с "кифлите" почва да се държи надменно, все едно нищо не е било. Аз ако бях щях да кажа всичко. Да не ми пука как ще се почуства. Тя те използва. :? В даскало пред всички се мъкне с надутите кифли, а когато няма с кого - с тебе. Не с заслужава да я търпиш, нито нея, нито онази. :?

Freddiee
03-10-2010, 10:19
Да не ти пука.

sunstreet
03-10-2010, 10:55
Или опитай да говориш с нея насаме и да се изясните, или и го върни, но когато сте в компанията. Започни да я изолирваш, говори с всички, забавлявай ги - да спрът да я забелязват.
Има и още един начин. Обаче е доста подъл и не ти го препоръчвам - издай някоя "пикантна" тайна, която знаеш за нея, а тя не иска да се знае.
:D :D :D И все пак не прави това последното, то е само за краен случай. :D :D

YourSupergirl
03-10-2010, 17:35
Еми аз бих те посъветвала, въпреки всичко, въпреки напаадките и изолирането, което ще последва, кажи им всичко. Да разберат, че не си човека, с когото могат да се закачат, камоли с приятеля ти. Всичко си има граници, както каза. ;)

Molzinka
03-11-2010, 14:50
въпреки напаадките и изолирането, което ще последва, кажи им всичко. Да разберат, че не си човека, с когото могат да се закачат, камоли с приятеля ти. Всичко си има граници, както каза. ;)

+ ;-)

Callisto
03-11-2010, 17:30
Странно е, че приятелят ти и позволява да се закача с него и тем подобни. Мойто гадже реже всички, а кажат ли нещо с/у мен ги пребива, ако ще и да е съвсем нищожно. Помня бившото си гадже една е метрото го целуна, ама точно пред мен и тоя как я халоса само излетя назад. Имаше и едно момче, което му беше ядосано на него, но реши да го засегне с мен. Напсува ме и той моя само както има пръстен на ръката му би една тупалка и му съдра цялата буза...
Не бъди толкова безхарактерна. И моята компания в училище не е кой знае колко голяма (2 момчета и 3 момичета, без мен). Ние сме си супер задружни да не говоря, че всеки от нас знае по някое бойно изкуство било то бокс, карате или нинджутцу. :D Ние си слушаме метъл и гледаме да се дистанцираме от единствените 2 чалгарки в нашето училище. Случвало се е да се заяждат с нас и да се опитват да ни преебат. Последиците бяха викат се 15 скинара, групичката от Младост, метълите от 12 клас, приятелите на баща ми и им се смазва фасона на тях и на всички около тях. Аз просто не търпя да ми се отварят. Принципно съм адски спокоен, усмихнат и приятелски настроен човек. Никога не се заяждам първа. Случва се хората да ме мислят за безхарактерен и скромен човек, но ако някой ми се отвори много съжалявам, но аз съм ги предопредила какви да последиците просто да не са се заяждали...както каза един мой приятел след като направих на гъз една съученичка само с думи...тя от великата чалгарка стана на ревяща и безхарактерна кифла. :D Та моят съученик ми зака " Уау...това ти ли си? Никога не съм очаквал да чуя тези думи от твоята уста". Както се казва плитките води са най-дълбоки. Та мисълта ми е опълчи им се. Може да се правят на велики, но са едно голямо нищо.

Fruity
03-12-2010, 12:09
Трябва да и се опълчиш,за да разбере,че си имаш собствено мнение и не се даваш лесно.Знам,че е трудно,защото винаги си си мълчала и си била търпелива,а никога избухлива,но винаги има първи път.Покажи,че имаш позиция!