PDA

View Full Version : Витамини -(Фитнес)



ErRoR19
03-08-2010, 19:00
Здравейте маняци :grin: Въпроса ми е следния, значи аз съм фен на чистия фитнес без стероиди, а дори без хранителни добавки, но напоследък усещам че ми липсват витамини :D не знам как да го упиша на тай мисля някак сам блед, не ми се тренира много(а го искам ) и такива болки в костите. Таквис му работи. Та ся на въпроса какво мога да пия някви мулти витамини ли бирена мая ли незнам и затова питам вас 8-) и ще съм много благодарен на свестни отговори.

Да кажа че не съм много наченаещ пренирам редовно и унас и от 1 месец вече и редовно на фитнес (бях спрел малко за зимата) иначе и от преди тва тренирам.

Мерси предварително! 8-) :P 8)

Everytime
03-08-2010, 19:10
болките в костите брат са от растежа до колкото знам,а ако не от това значи си имаш проблем някъф..колкото до чистият фитнес аз съм ЗА,не одобрявам добавките..аз просто пия мулти витамин и повечко витамин С. И тфа че не ти се тренира е вероятно от умора или пък те мързи най-вероятно.Предлагам ти вече да не висиш на пс-то до 2-3 часъ през ноща ами да си лягаш към 11 както прая аз и няям ядове :)

Myrth
03-08-2010, 20:24
Ако щеш вярвай, но ако си говорим за риск, приемът на мултивитамини е много по-опасен от приема на протеин на прах. Докато протеина трудно се предозира, хипервитаминозата с витамин А например може да се окаже фатална.

ErRoR19
03-09-2010, 12:22
Е добре тогава от къде да ги взема тези прахчета да ги пия? А до колкото до тва че не ми се тренира не е мързел нямах предвит това просто нямам някак сила и ми е отпуснато някво не че ме мързи :(

Everytime
03-09-2010, 13:44
приятел, не е задължително да ги вземаш тея прахчета но както решиш.Според мен или е недоспиване или не се храниш правилно!
Пък ако искаш варвиш в фитнеса и питаш за протеин или пък креатин за сила : )

dan40123
03-09-2010, 17:44
кви предозирания чети малко... да се предозираш с витамин А трябва да си много тъп... мултивитамините са добра идея, когато са качествени. А качествените не са евтини - потърси си Алфавит 60 или 120, струват около 15-20 лева.

Myrth
03-09-2010, 17:58
Но със сигурност е по-лесно, отколкото да предозираш протеин, това искам да кажа ;)

Просто има твърде много кухи парчета, на които нагласата им е ''ко като пише 1 таблетка, аз ше зема две за повече ефект..."

shisharkatapz
03-13-2010, 14:50
Ако предозираш протеин той просто не се усвоява а и вие знаете ли изобщо как се пие той или просто колко ви сложат толкова...Витамините(хубави те) струват по 60-70 лева и не се пият постоянно а по 2-3 седмици и след това се даваше някаква почивка но не съм много запознат с това.