PDA

View Full Version : Няколко олимпиади в един ден



zuzinkata
03-08-2010, 19:29
Здравейте, искам да ви питам дали някой е попадал в ситуацията да има няколко олимпиади в един ден, аз например на 20.03 трябва да съм на областен кръг на олимпиадата по физика или в отбора за състезанието в Ловеч на същия ден, също така на Европейското Кенгуру, както и на втори кръг по Биология. Това министерство на образованието е пълно нищо. има ли някоий като мен да си споделим мъката :)

truefriend
03-08-2010, 19:41
В абсолютно същото положение съм.. На 13 февруари имаше олимпиада по химия и олимпиада по английски. Аз естествено отидох на олимпиадата по химия, понеже г-жата ни нави целия клас, а и тя обяснява толкова хубаво, че химията почна много да ми се отдава и доста я заобичах. :D При което г-жата по английски ни се разсърди на целия клас, че никой и не отишъл на олимпиадата и почна да пише 2-ки за щяло и нещяло. :? На 27 февруари имаше олимпиада по история, втори кръг на олимпиадата по химия и с родителите ми се бяхме разбрали да ходим на пловдив, обаче аз си останах вкъщи за олимпиадата по химия естествено.. :(. Както и да е.. преживях го :-D. Сега на 20-ти март има втори кръг на олимпиадата по физика и втори кръг на олимпиадата по биология :?. Забога, записах се на всичките олимпиади, на които можах.. е немога да се разкъсам на 5 :D.

Спирам дотук, защото май доста се поолях :D.

someonerandom
03-09-2010, 10:44
Е вие като се записвахте на олимпиади по всеки предмет в програмата,не се ли усетихте поне малко,че се падат на една и съща дата?

nIkEnCeTy_bE
03-09-2010, 10:48
someonerandom - подкрепям. Като ще ходите на олимпиади, ще помислите малко. Олимпиадите не трябва да се изпускат. Тези, които са ви важни и ви интересуват, на тях отидете. Нищо друго не можете да направите. Ще се съобразявате.

pifiella
03-09-2010, 11:13
zuzinkata
Имаш ли някакви задачи за областния по физика от миналата година.Моля те пиши,защото ми е много важно!

zuzinkata
03-09-2010, 17:35
Чесно казано все още нямам, не сме по1нали да се подготвяме, ако ми дадат ще ги постна тук.

sunstreet
03-10-2010, 11:24
Само веднъж имах две за един ден. Едната от 9, другата от 10 и отидох и на двете. :D

someonerandom
03-10-2010, 11:40
И това е вариант.Ако първата е по-лесна или по по-маловажен предмет,излизаш по-рано и хайде на втората.Това е :)

Shadowsogirl
03-10-2010, 13:16
Ходила съм на две или три в един ден. Химия и биологя май бяха, и история, абе нещо такова. Трудно е и не смятам, че е нужно.