PDA

View Full Version : Първата среща в живота ми.



okisp
03-08-2010, 19:33
На 14 съм и за пръв път ще излизам на среща с момичето което харесвам :oops: . Моля помогнете ми защото срещата е след няколко дни а не искам да и направя лошо впечатление и да изпадам в тъпи и неловки ситуации :(

valdesbg
03-08-2010, 19:38
Споко - една първа среща не минава без всичките тия неловки моменти и ситуации и куп другите неща.

Нали затова е първа.

Не минеш ли през тях сега - после ще стане лошо.

Но спокойно - на 14 нищо кой знае какво няма да се случи.

Хев Фън :)

BlueParadise
03-08-2010, 19:45
Но спокойно - на 14 нищо кой знае какво няма да се случи.


Тук може и да грешиш :D ,но общо взето се друж естествено,не се прави на голям шут и бъди мил :)

П.С. - Има много подробна и полезна тема за това - намери я и я прочети ! :) УСПЕХ

fenastz
03-08-2010, 20:21
И мойта беше на 14... Просто не блокирай и всичко ще е наред :)

xoxi
03-08-2010, 20:21
Споко - една първа среща не минава без всичките тия неловки моменти и ситуации и куп другите неща.

Нали затова е първа.

Ама не обезкуражавай така момчето 8-)
Моята първа среща пък беше много хубава. Да не кажа, че това направо ми беше една от малкото, които минаха като по вода.

Важното е да се отпуснеш и да бъдеш себе си. Не си мисли какво ще правиш, ако тя не хареса нещо в теб и т.н. Просто се дръж нормално и тръгни с нагласата, че всичко ще бъде наред. Отпусни се.. Никое момиче не обича момчето да е притеснено, какво остава пък и ако му личи. Така най-много и тя да се притесни ;)

valdesbg
03-08-2010, 21:41
Че защо да го обезкуражавам, информирам го.

Ако е хитър - ще се справи блестящо.

БлуПарадайс - вярвай - нищо кой знае какво няма да стане. Каквото и да (на)правят :) Знамкакво говоря и защо го говоря. Помисли :)

I`ve been already going through this way :)

Хев Фън още един път :)

Nakadah
03-08-2010, 21:43
Че защо да го обезкуражавам, информирам го.

Ако е хитър - ще се справи блестящо.

БлуПарадайс - вярвай - нищо кой знае какво няма да стане. Каквото и да (на)правят :) Знамкакво говоря и защо го говоря. Помисли :)

I`ve been already going through this way :)

Хев Фън още един път :)

аха!

valdesbg
03-08-2010, 21:45
Накадах - приятелю, мойта среща също мина по описания начин. Първата. И си изкарахме две години и половина с девойката :)

w0sh
03-08-2010, 21:48
Аз излизам направо на 2-ри срещи.

Sh@d0w
03-09-2010, 12:51
Аз излизам направо на 2-ри срещи.

И?Не си оригинален...

По темата:

Виж сега не се стягай да мислиш какво да правиш или говориш.Първа среща е нормално е да си притеснен,но де опитай да не мислиш за това...може да ти прозвучи изтъркано но се опитай да бъдеш какъвто си за да добие момичето реална представа за теб...ако се опиташ да подражаваш повярвай ми най-голяма е вероятността да се издъниш.

Успех :)

SmilezZz
03-09-2010, 13:36
Просто се отпусни и бъди себе си

DoctorMouse
03-09-2010, 13:57
виж ся... :D ... ще стане ей т'ва :
преди срещата ще се притесняваш адски много, корема ще ти са преобръща. Едва ходейки ще се дотътриш до уговореното място... и ще идете дали на кафе ... дали на разходка ... както прецените ... оттук нататък (да си говорим реалистично) шанса да изкараш безгрешно тази първа среща е нулев ... не те обезкоражавам...просто е така ... все някъде ще напрайж няква изцепка :D ... ама тва хич да не та притеснява... на 14 си ... това е първата ти среща ... след години ще си спомняж за нея и ще се спукваш от смях :razz: ... успех и без притеснения....

П.П. Един съвет...избягвай неловката тишина... ако тряа почни някаква безсмислена тема...но не мълчете като шарани...

l0lz
03-09-2010, 14:17
виж ся... :D

2 партс.. фифти фифти

а иначе по темата: orly?

okisp
03-09-2010, 14:45
"..може да ти прозвучи изтъркано но се опитай да бъдеш какъвто си за да добие момичето реална представа за теб.."


Тя има реална представа за мен, приятели сме и ме познава долу горе добре.. И точно това ме притеснява.. Не знам как ще стане това да се държа по друг начин с нея :?

xPafx
03-09-2010, 15:32
Ох...кво разбираш под "тъпи и неловки ситуации"?

FromAutumToAshes
03-09-2010, 15:44
Че защо да го обезкуражавам, информирам го.

Ако е хитър - ще се справи блестящо.

БлуПарадайс - вярвай - нищо кой знае какво няма да стане. Каквото и да (на)правят :) Знамкакво говоря и защо го говоря. Помисли :)

I`ve been already going through this way :)

Хев Фън още един път :)


*клати глава в знак на съгласие*

filmimilmi
03-09-2010, 18:11
Всички ти казват, че фалове ще станат, но имаш малко съвети за това какво е основното и най-важно.

1. Изкъпи се и се облечи хубаво! Не се поливай целия с афтъшейв. Хубавата миризма привлича, но ако направо се окъпеш с дезодорант и ухаеш от 10 метра разстояние, момичето ще е наясно, че се притесняваш, ще се усмихва и вече ще е сигурна, че това ти е първа среща... 8-)

2. Показвай самочувствие! Не е важно дали сте седнали в парка, просто се разхождате или пък сте на кафе, важното е през това време да си уверен в себе си и това, което говориш - не забивай поглед в земята и я гледай в очите! Тя ще те слуша през цялото време, но и ще наблюдава езика на тялото ти. Той също е важен! Не си чеши задника или топките, не си ги намествай бъркайки в джоба и т.н. 8-)

3. Говорете си за общи неща, задавай въпроси, но не я разпитвай за историята й до 9-то коляно. Когато тя ти задава въпроси я излушвай, разказвай й за себе си като може леко да преувеличаваш, но не и да почнеш да лъжеш открито. Не влизай в скучни детайли и не бъди плямпало, можеш да си позволиш да си забавен, но не циничен или шут. Не хубаво да си прекалено развлекателен защото няма да остане време за по-сериозни разговори. Колкото до комлиментите, с тях ще покажеш, че я харесваш за нещо повече от приятелка, което наистина е важно да стане ясно още на първата среща защото в противен случай ще те приеме просто за приятел, а попаднеш ли в тази графа историята става съвсем друга. Така че от време на време пускай по някой комплимент, но не и пресилен както и не прекалено очевиден, че е лъжа. Ако момичето няма хубава коса, тогава похвали кецовете й примерно ("Готини кецове имаш") или пък нещо друго, но никога не лъжи защото това се усеща. Не казвай на черното, че е бяло. Момичето е наясно със своите дефекти, а лъжливите комплименти ще те направят лицемерен в очите й.

4. Когато усетиш, че нямате какво повече да си кажете и срещата става скучна, значи е дошъл момента да я приключиш. Не забравяй, никога не протаквай излишно време в разтягане на локуми когато усетиш, че вече се чудите за какво да си лафите. Трябва да показваш решителност и иниациатива. Всяка среща си има край, той може да е дори след 30 мин. Просто в първият миг на отегчение казваш, че ти е време да свършиш друга работа и по живо по здраво. Не оставяй на момичето да й доскучее. Не е задъжително на първата среща да се разделите с целувка или поне прегръдка, все пак ти е просто първа среща с някоя ами Първа като цяло. Лека по лека ще добиеш тренинг. 8-)

Успех!

okisp
03-09-2010, 19:37
Мерси! :)