PDA

View Full Version : Ученически Бисери..



danibebi
03-08-2010, 20:23
Понеже бях видяла подобна тема,,но сега нещо я няма в търсачката,реших да направя нова.Та казвайте редовните бисери от съученици и приятели,та дори и от вас казани :grin:

ecstazy
03-08-2010, 20:28
за съжаление има такава тема, която е важна даже :roll: иначе... не се сещам за мн интересни в момента :D

danibebi
03-08-2010, 20:29
за съжаление има такава тема, която е важна даже :roll: иначе... не се сещам за мн интересни в момента :D

Еми тогава съжелявам :oops: ако е проблем..ключ..

mrtn
03-09-2010, 06:26
Или аз съм кьорав, или там горе пише "Учителски бисери" :)
Еми една съученичка, изпит по физика:
- Атомът е покрит с електрони, а електроните с протони 8-)
Съученичка изгонена от час, и казва..
- Леле, тая колко брунално ме изгони.. :lol: :lol:
Други не се сещам..

ImmortalSportFreak
03-09-2010, 06:36
Господинът по география диктува и казва.. меандрата.
Аз питам - Какво господине... мандрата ли казахте?
Той- Ти нещо за сирене и кашкавал си мислиш.. :lol:
Пак по време на диктовка.. Господинът казва карстови.. или лимани...
Аз - Какви са тия крастави работи ? Какви са тия лимони .. ?
Всички умряха да се хилят ,а господинът вика - Ти нещо за краставици си мечтаеш.. :razz:

Вчера повечето от класа много тормозиха госпожата по рисуване.Сложиха няколко снежни топки на учителския чин даже.
След часа по рисуване идва господинът по георграфия и си отставя нещата и пита.. тука на чина кой се е изпикал ?
Съученици - Госпожата по рисуване..
Г-н - Е тя да не е имала бъбречни проблеми .... :lol: :lol:

Междудругото уча испански и дневник на испански звучи - диарио.. а думата момченце звучи точно така.. - чикио. 8-)

BebYlzZz
03-09-2010, 07:35
амии вчера по география изтърсих простотията: СУБУМЕРЕН климатичен пояс :D

ecstazy
03-09-2010, 07:41
Междудругото уча испански и дневник на испански звучи - диарио.. а думата момченце звучи точно така.. - чикио. 8-) :razz: :razz: :razz: хахахаха направо на момче чикито да му викаме :lol:

LadyDy
03-09-2010, 07:43
Чико - е момче.
Чикито - е момче, но умалителното, т.е момченце. А и да, диарио си е дневник... :razz: Курва - завой... абе много има.

Abigoria
03-09-2010, 07:59
Литература:
Г- жата: Знаете какво е хомот, нали?
Съученичка 1: Естествено, тва е носа на слона!

Физика:
Съученичка 2:
Остереопороза
УВ лъчите се използват за кремове против слънце.
Да, дрън дрън, и се получават акземи.
Могат и да се получат колоритни белези по лицето.

География:
Г- на: Какво е лимани?
Съученичка 1: А, такива има в джунглите, нали? Едни висящи, дето по тях хвърчат маймунки!

8-)

danibebi
03-10-2010, 14:13
На мен ми се е случвало в пети клас..на г-жата по математика,докато репортувах,вместо "госпожо Петрова" да и кажа "госпожо Математика" :lol: :lol: всички си умряха да се хилят :D случвало се е и да и кажа "како" 8-) На класната веднъж и казах "Госпожо идете ми донесете една чаша вода",а тя се смее :grin: 8-) ии мн.други :grin: :grin:

basscho
03-10-2010, 14:24
Един съученик коментира учителка пред нас и казва:
- Тая може да е много умна, ама е много проста!!! . Ние туш :D :D

SkiCatA
03-10-2010, 16:28
Не ми харесва тая тема :-o :-o :-o :-o :-o

MaxXissaa
03-10-2010, 16:47
Учителка по География :
Млъкнете веднага ще ви изгоня сичките и ще работя с останалите ! :lol:

danibebi
03-10-2010, 17:24
Не ми харесва тая тема :-o :-o :-o :-o :-o

8-)

CryToDie
03-17-2010, 16:49
По английски имахме думата STREET PERFORMER като нова и господина като попита аз казах: Уличница :D

ameli
04-10-2010, 14:32
Гледам темата замряла, пък ми се струва интересна :) Малко бисерчета ще пусна, открити в интернет (:


Баба Илийца напъна кола..... (из ученическо съчинение)
---------------------------------------------------------------------------
Янко музиканта сам си правел свирките . (Из ученическо съчинение )
---------------------------------------------------------------------------
Баба Илийца заметна гаубицата (противотанково оръдие тежащо приблизително 2т.) и преплува Искъра по дължина.
---------------------------------------------------------------------------
Контролно по география: Въглищните запаси само на САЩ се изчисляват, че биха стигнали напред за 3 въгледобивни добива.
----------------------------------------------------------------------------
Днес учихме за едноклетъчни животни - за амебата и ЧАТАЛЧЕТО.(Ученик за урока по природознание)
----------------------------------------------------------------------------
Спартак е бил алигатор...
-------------------------------------------------------------------------
На бойното поле се раздавали виковете и стоновете на мъртъвците.
--------------------------------------------------------------------------

Дано темата да се развива :D

arninkata
04-11-2010, 09:12
Час по география:
Г-жата: Кой е открил Южна Америка?
Изпитваната ученичка: Амии...Леонардо Да Винчи?

danibebi
04-11-2010, 10:50
Междудругото уча испански и дневник на испански звучи - диарио.. а думата момченце звучи точно така.. - чикио. 8-) :razz: :razz: :razz: хахахаха направо на момче чикито да му викаме :lol:

:lol: :lol: :lol: :razz:

nIkEnCeTy_bE
04-11-2010, 10:59
Ем то тази тема е за Ученически бисери, а не учителски, така че ще кажа някой.

В час по англиийски:
Съученик; Госпожо, това е вид fruit.
Съученик 2: Yes, there isn't.
Г-жата: How about... Съученик: ГРУЯ :razz:
Съученик 3: dark дънки
Съученик 4: думата some - я произнася сом
^ Пак той: думата famous - произнася я фамоуз :lol:

Ами общо взето това са изцепките на учениците, може тях съм записала. :lol: Иначе един път класната влиза в стаята, и всички някви такива викат "ууу" , и млъкнаха по едно време и тя щот се обяснява с гжата и аз по едно време почнах да викам "Довиждане, Довиждане" , тя класната така злобно ме погледна, пък целия клас туш. :lol:

the_best_f
04-11-2010, 20:30
Съученичка 1: Sprechen Sie du Deutschland?
Трябваше да каже как е: "Говорите ли немски?". И тя ни заби. :D

Аз: Тя живее в своя реална измисленост.

Съученик 1: Земата на Екватора е по-тумбеста.

Г-на по биология: Къде се намират яйчниците?
Съученикчка 1: В човека.

Питат ни нещо по БЕЛ. Съученичка 1 вдига ръка и почва да приказва. По едно време се изцепва: Санчо Панчо... (Санчо Панса трябваше да каже) ---> И ние вече - долу. 8-)

ecstazy
04-11-2010, 20:49
----------------------------------------------------------------------------
Днес учихме за едноклетъчни животни - за амебата и ЧАТАЛЧЕТО.(Ученик за урока по природознание)
----------------------------------------------------------------------------



Съученик 4: думата some - я произнася сом :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

MaGuSs
04-11-2010, 21:06
Съученичка 1: Sprechen Sie du Deutschland?
Трябваше да каже как е: "Говорите ли немски?". И тя ни заби. :D


:D Sprechen Sie du Deutschland?-Говорите ли Германия ти? Туй ме разби.Не че в час не се получават.

Един прочете стрелям schie

danibebi
04-15-2010, 19:26
А сега и от мен малко.. 8-)

Вчера една фр.слушаше някаква песен..
Аз-Коя е песента?
Тя- Тази или предишната?
Аз- Добре :lol: :lol: (мислех,че ми е казала нещо за заглавието,не и разбрах въпроса) 8-)
Тя- Какво добре?
ии чак тогава се усетих :grin:

П.П. на фонетика съм

амм за други ся не се сещам :( като се сетя пак ще пиша :D

insane7
04-15-2010, 20:28
А един мой съученик "look" го произнася като "люк", само че с едно странно "л".
some - сом
community - кюмюнити
blue - блю 8-)

danibebi
04-16-2010, 10:35
А един мой съученик "look" го произнася като "люк", само че с едно странно "л".
some - сом
community - кюмюнити
blue - блю 8-)

блю :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

dPa3HuTeJl
04-16-2010, 11:13
Чико - е момче.
Чикито - е момче, но умалителното, т.е момченце. А и да, диарио си е дневник... :razz: к***а - завой... абе много има. хахахаха к***а завой ... :lol: :lol: Караш с жена в испания и само и викаш , к**а к***а .. и тя 'ти на кой ше викаш к***а бе ? :lol: :lol:

ecstazy
04-16-2010, 15:28
А сега и от мен малко.. 8-)

Вчера една фр.слушаше някаква песен..
Аз-Коя е песента?
Тя- Тази или предишната?
Аз- Добре :lol: :lol: (мислех,че ми е казала нещо за заглавието,не и разбрах въпроса) 8-)
Тя- Какво добре?
ии чак тогава се усетих :grin:

П.П. на фонетика съм

амм за други ся не се сещам :( като се сетя пак ще пиша :D :lol: :lol:

auraX
04-18-2010, 17:28
в час по англииски и като остане малко от часа са забавляваме като господина кара 1 съученик да чете там текстове и тои почва да чете и думата Change я чете като ченге и са получи вана ченге май джиесем фор йор джиесем :D:D:D

Luscious_Heart
04-18-2010, 18:35
На мен ми се е случвало в пети клас..на г-жата по математика,докато репортувах,вместо "госпожо Петрова" да и кажа "госпожо Математика" :lol: :lol: всички си умряха да се хилят :D случвало се е и да и кажа "како" 8-) На класната веднъж и казах "Госпожо идете ми донесете една чаша вода",а тя се смее :grin: 8-) ии мн.други :grin: :grin:
:razz: :razz: :lol: :lol: :-D

Моята изцепка в 4. клас. Обръщам се към класната с думите: "Дядо,..."

Другии.. Когато учехме по английски или немски, не помня, думата "птица", аз за да разведря обстановката (не че не знам как се пише :razz: ), нарочно питах госпожата: "Със Ф или с В се пише?"
По немски изцепките: "Ich bin fuenfzig Jahre alt." (ше ме извинявате, че не слагам умлаута, ама не съм си сложила немска подредба)
В 8. клас подготвителния едно момиче се изцепи, вместо "турист" каза: TERRORIST GUIDE
И най-най-най-големата изцепка. :razz: На съученик на 15 г.:
I am fifty years lived ago.


Хораа, предлагам ви да обединим двете теми с тази важната за бисерите... Така и така в нея някои са писали и ученически. :) :)

danibebi
04-18-2010, 19:08
На мен ми се е случвало в пети клас..на г-жата по математика,докато репортувах,вместо "госпожо Петрова" да и кажа "госпожо Математика" :lol: :lol: всички си умряха да се хилят :D случвало се е и да и кажа "како" 8-) На класната веднъж и казах "Госпожо идете ми донесете една чаша вода",а тя се смее :grin: 8-) ии мн.други :grin: :grin:
:razz: :razz: :lol: :lol: :-D

Моята изцепка в 4. клас. Обръщам се към класната с думите: "Дядо,..."

Другии.. Когато учехме по английски или немски, не помня, думата "птица", аз за да разведря обстановката (не че не знам как се пише :razz: ), нарочно питах госпожата: "Със Ф или с В се пише?"
По немски изцепките: "Ich bin fuenfzig Jahre alt." (ше ме извинявате, че не слагам умлаута, ама не съм си сложила немска подредба)
В 8. клас подготвителния едно момиче се изцепи, вместо "турист" каза: TERRORIST GUIDE
И най-най-най-големата изцепка. :razz: На съученик на 15 г.:
I am fifty years lived ago.


Хораа, предлагам ви да обединим двете теми с тази важната за бисерите... Така и така в нея някои са писали и ученически. :) :)

АЗ СЪМ СЪГЛАСНА... :) :grin:

Lucho
04-19-2010, 08:01
Аз пък не съм съгласен да обединявате Учителските бисери, създадени от мен и вашата тема. Ако искате да си правите ученически бисери, помолете от екипа, но аз като автор на другата не съм съгласен на подобна глупост...