PDA

View Full Version : Въпрос..



ShinBG
03-08-2010, 20:38
Така да попитам женската половина да помогне по един въпрос.

Искам да попитам как да предразположа едно момиче да говорим по дадена тема применро като излезем на среща.

Задавам този въпрос защото когато изляза с дадено момиче на среща само аз говоря ,а тя ме гледа. :D

ShtrudeL
03-08-2010, 20:40
Еми разпитвай я.. Оо

ShinBG
03-08-2010, 20:44
Питам за разговор ,а 75% от момичетата около 7 до 9 клас немога да ми спретнат 2 изречения какво да ги разпитвам като те отговарят с "ДА", "НЕ" и подобни. :shock:

xoxi
03-08-2010, 20:45
Питай я какво е хобито и, какво обича да прави през свободното си време и т.н. Ако каже например, че обича да гледа филми я попитай кой и е любимия филм и т.н.
Търси тема, която да е интересна и за двамата, така, че да можете и двамата да участвате по равно в нея.
На мен ми се е случвало момче да ми говори за най-новия модел коли, докато сме в заведение. Аз пък си играх на телефона и дори не го слушах, но той така се беше запалил да ми разказва, че дори не забеляза. По едно време си помислих, че ме е забравил 8-) Кофти е.. Тъй, че търси тема, интересна и за двамата !

BITCH_FROM_HELL
03-08-2010, 20:47
хъммм значи излизаш с доста тъпи мацки (сори ако не е така )

Пробваи да ги питаш кво харесват или ги разпитваи за неща който ти харесваш зависи от момичетата с кои излизаш ;)

ShinBG
03-08-2010, 20:50
хъммм значи излизаш с доста тъпи мацки (сори ако не е така )

Пробваи да ги питаш кво харесват или ги разпитваи за неща който ти харесваш зависи от момичетата с кои излизаш ;)

Така е ,но ми е рано за умна девойка.Простичките са лесни а монопол и май за това не ми се получават нещатата. :-o

BITCH_FROM_HELL
03-08-2010, 20:52
хъммм значи излизаш с доста тъпи мацки (сори ако не е така )

Пробваи да ги питаш кво харесват или ги разпитваи за неща който ти харесваш зависи от момичетата с кои излизаш ;)

Така е ,но ми е рано за умна девойка.Простичките са лесни а монопол и май за това не ми се получават нещатата. :-o


хъммм е щом искаш простички значи не искаш сериозна взъзка а само секс тоест няма нужда да си говорите :)

ShinBG
03-08-2010, 21:07
Да ,но трябва да ги зарибявам с приказки то само чар нестава. :D :D

Nakadah
03-08-2010, 21:40
Така да попитам женската половина да помогне по един въпрос.

Искам да попитам как да предразположа едно момиче да говорим по дадена тема применро като излезем на среща.

Задавам този въпрос защото когато изляза с дадено момиче на среща само аз говоря ,а тя ме гледа. :D

по същия начин по който го правиш тука :D

valdesbg
03-08-2010, 21:50
Абе.. що ли тръгвам да пиша прости работа на прости хора....

Ако много ти се приказва - вземи си някой пич с тебе. Ако искаш девойка - приказките са умерено количество и отвличат вниманието докато действаш. Щото иначе няма да минеш през щита на девойката.

Не очаквам да ме разбереш. Но някой друг ще го направи 100 % :)

Annihilati0N
03-09-2010, 16:45
Абе брат аз съм забелязъл 2 типа момичета - удивително тъпи и момичета, които могат да разговарят с теб и без да ги предразполагаш. Аз поне съм попадал само на тея два вида или по-просто казано - намери си някоя, която си ползва сивото вещество. Ако някой мисли, че има и други варианти да ти даде съвет. Моя съвет е като видиш, че е проста да я махаш. ;)

Iceshark
03-09-2010, 17:05
Питам за разговор ,а 75% от момичетата около 7 до 9 клас немога да ми спретнат 2 изречения какво да ги разпитвам като те отговарят с "ДА", "НЕ" и подобни. :shock:

брат сори че щи го кажа, ама начи са некви ТъПИИИ DUMB ASS.. честно .. тва ми говори че са някви ,дето не са преживяли нищо до сега.. само в тях , с приятелки на пясъка и това е :D:D.. Аз лично познавам една 9ти детоо .. страшно много си говориме бре ! АМА МНОГО о.О ! Дори в повечето време тя ми говори .. а по принцип аз дрънкам все много.. питам я нещо . говори говори.. и не само тя.. просто много момичета.. па някои за секс как говорят мълии .. бало си е м*м*ц*та поколението:Д:Д .. Ама тва .. дето викаш - "да" не" .. лол.. заеби ги такива :Д.. или пък им трябва повече време да свикнат с теб? не мислиш ли ? според мен ги е срам като за начало? после наиш ли как си развързват езиците? и след това и нещо друго (сети се кво :D )- underwear :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ShinBG
03-09-2010, 17:35
Разбирам на къде биеш. :D :grin:

Sladurcho
03-09-2010, 17:43
Ами те са още лапета какво очакваш да ти говорят :lol:

basscho
03-09-2010, 19:23
Говорете си за Ланшния сняг :D . По темата еми, ако не се познавате добре, опознайте се (разкажи за себе си, примерно - интереси,хоби...) и сами ще намерите тема за разговор.

filmimilmi
03-09-2010, 19:27
Може би просто си плямпало и сам не искаш да я чуеш какво ще ти отговори, препускаш от лафче на лафче и накрая излиза, че си си говорил сам през цялото време. Не съм бил в компания с теб и не мога да твърдя дали това е така със сигурност, но би могла да е една от причините.

SpOrTs_GiRl
03-09-2010, 19:29
Питам за разговор ,а 75% от момичетата около 7 до 9 клас немога да ми спретнат 2 изречения какво да ги разпитвам като те отговарят с "ДА", "НЕ" и подобни. :shock:
Чакай да намериш момичето.. тогава няма да ни питаш. :)

pussucetka
03-09-2010, 21:26
Питай я какво е хобито и, какво обича да прави през свободното си време и т.н. Ако каже например, че обича да гледа филми я попитай кой и е любимия филм и т.н.
Търси тема, която да е интересна и за двамата, така, че да можете и двамата да участвате по равно в нея.
На мен ми се е случвало момче да ми говори за най-новия модел коли, докато сме в заведение. Аз пък си играх на телефона и дори не го слушах, но той така се беше запалил да ми разказва, че дори не забеляза. По едно време си помислих, че ме е забравил 8-) Кофти е.. Тъй, че търси тема, интересна и за двамата !


+1 :)

FromAutumToAshes
03-10-2010, 06:42
Момичетата обичат да говорят за себе си, да бъдат изслушвани... Хвани една такава тема и няма да можеш да й затвориш устата ;)

PainMonopoly
03-10-2010, 08:02
Да ,но трябва да ги зарибявам с приказки то само чар нестава. :D :DГлупости.

Говоренето е женска черта. Трябва да оставиш нея да говори през по-голямата част от времето, а ти трябва да се правиш на слушател и да и задаваш въпроси към казаното.

По това, че не говорят не може да се определи дали са тъпи или умни. По-скоро са по-стеснителни. Занимавай се се женски, които нямат проблем да говорят по много.

DevilWish
03-10-2010, 10:44
Е на такова момиче си попаднал.или явно не е достатъчно заинтересована в теб.Аз лично задавам въпроси без спир и се получава мн готина комуникация.Аз пък съм попадала на момчета, където мълчат.Тъпо е, но по това разбирам, че явно не е заинтересован.Не е от срама, защото и аз съм срамежлива може да треперя ,но когато ми е допаднал партньора ми устата ми не спира.Не се опитвай да ги предразполагаш те самите би трябвало да знаят за какво да говорят.

yuyuto
03-10-2010, 14:12
Виж сега, за да си говорите, т.е. да е диалог, не монолог, трябва да имате общи теми и интереси. Така че зависи и от момичето. Ако е мълчаливо, притеснително или просто не намира темата за интересна, тя ще те изслушва учтиво, но няма да може да каже нещо по въпроса.
Споко, с точното момиче разговора ще си провърви и ти ще го усетиш.