PDA

View Full Version : Кристали за коса



goShee
03-09-2010, 06:41
Привет на всички !


Искам да ви попитам няколко въпроса свързани с тези кристали за коса , също така искам да ви кажа , че съм момче.От доста време не си харесвам прическата , смисъл косата ми е някаква такава "неподредена" и след като я измия "стърчи" много гадно и много време ми трябва за да я "оправя" с пресата.Та въпроса ми към вас е какъв е ефектът от тези кристали и тези изброени проблеми дали биха се оправили след като започна да употребявам кристали ?

psych0
03-09-2010, 07:16
прегледай тази темичка http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=323722 има инфо за кристалите за коса

goShee
03-09-2010, 07:24
Горе долу разбрах за какво става дума. :) Също така бих искал да попитам малко по нестандартен въпрос ... Какво е чувството след 1-вия път , има ли някаква паника ? :D

SmilezZz
03-09-2010, 10:48
Горе долу разбрах за какво става дума. :) Също така бих искал да попитам малко по нестандартен въпрос ... Какво е чувството след 1-вия път , има ли някаква паника ? :D

Моля ?
Каква паника бе ?

goShee
03-09-2010, 11:29
Смисъл ... нз точно как да го обясня , дали има някакво притеснение , че ефекта от кристалите ще изчезне и че косата ще си стане старата кирия :D . Наистина след измиване на косата и употребяване на кристалите , ефекта им смятам , че трае ... вятър мятър т.н нали не намаляват ефекта на кристалите ? Между другото си падам малко неграмотен , за което се извинявам.

darrie
03-09-2010, 11:41
Смисъл ... нз точно как да го обясня , дали има някакво притеснение , че ефекта от кристалите ще изчезне и че косата ще си стане старата кирия :D . Наистина след измиване на косата и употребяване на кристалите , ефекта им смятам , че трае ... вятър мятър т.н нали не намаляват ефекта на кристалите ? Между другото си падам малко неграмотен , за което се извинявам.

Ами не мога да ти кажа за това, защото аз ги използвам с друга цел. Но ако е за оформяне на прическата само, по - добре си вземи пяна или лак ... Или и двете. Една фр ползваше кристалите за "оформяне" на прическата (това, което ти имаш в предвид) .. После почна да си слага пяна и ефекта беше по - добър, но ти си решаваш.

П.П.: Имай в предвид, че кристалите са по-полезни.

Много объркан съвет ти давам, но е хубаво да знаеш и това. :)

sunshine955
03-09-2010, 12:24
и аз съм решила да си взимам кристали :)
та четох в др тема че всички където ползват са доволни от Сери :)
ще си зема сиг от тях .. (:

goShee
03-09-2010, 16:42
Значи жив и здрав утре-други ден ги купувам тея кристали :D . :smt046

goShee
03-12-2010, 13:54
Значи неска си взех кристали и ги използвах и честно казано леко сам разочарован,защото косата ми не стана така точно както аз исках,също така мисля , че при нанасянето им върху косата направих някаква грешка.Някой ако може да ми обясни по подробно точно как се нанася ще съм му много благодарен(след изсушаване/преди , след пресиране/преди) !

twilightHeart
03-12-2010, 14:14
Привет на всички !


Искам да ви попитам няколко въпроса свързани с тези кристали за коса , също така искам да ви кажа , че съм момче.От доста време не си харесвам прическата , смисъл косата ми е някаква такава "неподредена" и след като я измия "стърчи" много гадно и много време ми трябва за да я "оправя" с пресата.Та въпроса ми към вас е какъв е ефектът от тези кристали и тези изброени проблеми дали биха се оправили след като започна да употребявам кристали ?

Вземи се стегни!! Може и да съм единствената, която ти го казва ама е така. Как може едно момче да ми говори за преси и кристали... До къде стигна светът? Всяко уважаващо себе си момче не би си сложило нещо като кристали, най-малко пък да използва преса.. Пфф егати хората, егати нещото.

marichela
03-12-2010, 16:29
Привет на всички !


Искам да ви попитам няколко въпроса свързани с тези кристали за коса , също така искам да ви кажа , че съм момче.От доста време не си харесвам прическата , смисъл косата ми е някаква такава "неподредена" и след като я измия "стърчи" много гадно и много време ми трябва за да я "оправя" с пресата.Та въпроса ми към вас е какъв е ефектът от тези кристали и тези изброени проблеми дали биха се оправили след като започна да употребявам кристали ?

Вземи се стегни!! Може и да съм единствената, която ти го казва ама е така. Как може едно момче да ми говори за преси и кристали... До къде стигна светът? Всяко уважаващо себе си момче не би си сложило нещо като кристали, най-малко пък да използва преса.. Пфф егати хората, егати нещото.

:lol: 1+

UnForgettableDream
03-12-2010, 17:21
И аз преди имах на Seri и бях много доволна и сега пак ще си взимам от тях :)

goShee
03-12-2010, 18:44
Всеки си има право на мнение. :) Чакам отговор относно въпросът ми...

psych0
03-12-2010, 21:59
Всеки си има право на мнение. :) Чакам отговор относно въпросът ми...

чичко Google може да ти отг. има толкова теми