PDA

View Full Version : Тъпа работа :(



c0ci
03-09-2010, 06:57
Бяхме на на едно рд с компанията и както си седях едно момче ме целуна и каза че ме е харесвал от доста време,аз го бутнахи му казах нещо от сорта "Да не си луд?Точно с теб..." Сега той даже не ме поглежда,а аз започнах много да го харесвам! Знам че постъпих много тъпо...приемам от критики до съвети :) И все пак дали имам някакъв шанс със него ?

valdesbg
03-09-2010, 07:00
Например да си глътнеш егото и да идеш да му кажеш че го харесваш? :-o

Да се извиниш примерно, също не е лоша идея :)

Такива работи.

c0ci
03-09-2010, 07:04
Например да си глътнеш егото и да идеш да му кажеш че го харесваш? :-o

Да се извиниш примерно, също не е лоша идея :)

Такива работи.

Опитвала съм..просто е решил да ме отбягва тотално.Разбере ли че излизам заедно с компанията,той не идва.Вчера му писах в скайп да разбера дали ми се сърди и той каза: "Не бе спокойно." и излезе от скайп

valdesbg
03-09-2010, 07:13
Значи си в черния списък вече.

Ама е нормално де, грубичко си го отрязала :)

justwondering
03-09-2010, 07:25
Може би трябва да си по-настоятелна. Отиваш при него и му казваш, че трябва да се изясните. И не си тръгваш, докато не го направите. Ако още те харесва и му признаеш чувствата си, супер. Но може и да си му станала страшно неприятна (което според мен е по-вероятно, сори за песимизма) и да не иска да има нещо общо с теб. Тогава е по-добре да го оставиш.

clockwork
03-09-2010, 07:38
брат може ли да го отрежеш така...земи му кажи да излезнете само двамата и да му се нахвърлиш брат. Пък ако си хубава може и аз да те зема

valdesbg
03-09-2010, 07:39
Може би трябва да си по-настоятелна.

Ама мрънкате когато ние сме по настоятелни(а.к.а. досадни).

Айде да си уеднаквим критериите, ок? :)

sladkish_14
03-09-2010, 10:05
Наистина бъди по настоятелна ! Аз в такива ситуации, когато видя човека в скайп директно му казвам всичко ! Не е нужно да го питаш 'ама сърдиш ли се',, Директно си пишеш 'Съжалявам, не исках да те обидя.Беше първична реакция, аз също те ХАРЕСВАМ !' Пращаш и той все ще го прочете смятам, че ще реши да поговорите накрая.

fc
03-09-2010, 10:39
Напиши му в скайп следното
"Много ме стресна като ме целуна изведнъж на партито, бях принудена да те "одрежа" но въпреки това ми хареса, нямаше как просто ей така да станат работите."

ReachlessGirl
03-09-2010, 12:07
ми шанс .. явно е от тези момчета, които още на първото отрязване те причисляват към "черния списък" както казаха вече .. изпуснала си момента! ..

BonbonaBaby
03-09-2010, 13:51
Таа па и таа ReachlessGirl все са изказва неподготвена пффф... Господи,пребери си версиите ! :x

Emilen
03-09-2010, 14:00
c0ci, да си призная, мислех си, че не си от хората, които допускат подобни грешки... Ще се въздържа от отговор и пиша следното:

Бяхме на на парти и едно момиче ме целуна и каза че ме е харесвала от доста време, но аз го бутнах и му казах нещо от сорта: "Да не си луда?Точно с теб..." Сега тя даже не ме поглежда, а аз започнах много да я харесвам! И все пак, дали имам някакъв шанс с нея?

Какъв съвет ще ми дадеш?

Emilen
03-09-2010, 15:04
Внимавайте с употребата на "точно пък ти". Замисляте ли се какво всъщност изразява? Опитвам да обясня: пренебрежение, презрение, акцентиране, че от всички най-негативни, ти си този, който се обръща към мен.
Никакви скайпове няма да помогнат. Ако има нещо, което може да даде резултат, това е да се срещнете лично. И то насаме, за да си обясниш поведението. Точно как - поне на мен не ми е ясно. Според мен, най-честно е да кажеш това, което написа в първия пост. От друга страна, най-плодотворно е да поизлъжеш по начина, препоръчан от fc, но не в Скайп, а на четири очи.

peshost
03-09-2010, 15:05
Друг път внимавай кво говориш. :?

Sladurchoo
03-09-2010, 17:03
ае да ти кажа той със сигурност няма да забрави тва дето си му казала ;)

и все пак търси си начин да си поправиш грешката :)

Annihilati0N
03-09-2010, 17:13
Аз предлагам да му върнеш жеста с целувката от изневиделица! :-D :-D :-D

Emilen
03-09-2010, 17:56
Това поледното е оригинално, но едва ли ще помогне. Става дума за доста сериозна обида. Аз на негово място бих го схванал като много груба шега. След такива думи, подобно действие, най-малкото е неуместно.

Still1ME1Still1HERE
03-09-2010, 18:00
Напиши му на листче/картичка ,че го харесваш и,че го извиняваш и,че ти си била лудата тогава и го дай на някой от компанията,да му го даде,когато ти не си там :)

c0ci
03-09-2010, 19:04
Внимавайте с употребата на "точно пък ти". Замисляте ли се какво всъщност изразява? Опитвам да обясня: пренебрежение, презрение, акцентиране, че от всички най-негативни, ти си този, който се обръща към мен.
Никакви скайпове няма да помогнат. Ако има нещо, което може да даде резултат, това е да се срещнете лично. И то насаме, за да си обясниш поведението. Точно как - поне на мен не ми е ясно. Според мен, най-честно е да кажеш това, което написа в първия пост. От друга страна, най-плодотворно е да поизлъжеш по начина, препоръчан от fc, но не в Скайп, а на четири очи.

Значи моето "Точно пък ти ли ?" беше с друг подтекст..всмисъл такъв,че сме в една компания от близо 3-4 години и не съм подозирала да има такива чувства и изведнъж ме целува пред 30 познати и ми се обеснява в любов... първо помислих даже че се подиграва с мен,но както и да е :)

filmimilmi
03-09-2010, 19:15
Ами дейстивтелно малко се е поразминало значението на "точно пък ти ли?" с това, което ти си искала да му кажеш и това, което той разбира от същия контекст. Може би пък и да не ти се е убидил, а да го е досрамяло страшно много и за това сега когато движиш с компанията му, той да избягва общите ви срещи, за да не го бъзикат - я компанията, я ти защото след толкова грубо отхвърляне е съвсем нормално да му минава през ума, че едва ли би правила друго освен да го играеш от тук насетне и пак да му нараниш достойнството и чувствата смятайки, че на теб ти се е сторило забавно първият път, а сега е по-вероятно да ти стане още по-забавно. След като това действително не е така, а вече си опитала да му се извиниш, всичко останало като пряко действие от твоя страна едва ли ще пожъне успех. Това, което ти остава е да бъдеш толкова спонтанна, колкото и той е бил в момента, след който ти си се отдръпнала. Целуни го и ти със същия ефект на изненада и ако не те отблъсне... А не се притеснявай, дори да те отблъсне, ще сте равни по точки и пак ще сте си приятели. 8-)

dunce
03-09-2010, 19:25
Значи моето "Точно пък ти ли ?" беше с друг подтекст..всмисъл такъв,че сме в една компания от близо 3-4 години и не съм подозирала да има такива чувства и изведнъж ме целува пред 30 познати и ми се обеснява в любов... първо помислих даже че се подиграва с мен,но както и да е :)

ами в такъв случай, когато го срещнеш му кажи, че искаш да поговориш с него и му обясни какво си имала предвид с "точно пък ти ли?", ще видиш, че ще му олекне поне малко, ако му и споделиш, че и ти го харесваш защо пък да нямаш шанс да тръгнете..

xNiKx
03-09-2010, 20:44
Например да си глътнеш егото и да идеш да му кажеш че го харесваш? :-o

Да се извиниш примерно, също не е лоша идея :)

Такива работи.

Опитвала съм..просто е решил да ме отбягва тотално.Разбере ли че излизам заедно с компанията,той не идва.Вчера му писах в скайп да разбера дали ми се сърди и той каза: "Не бе спокойно." и излезе от скайп
Ми напълно разбираемо си е постъпил пича. Ти к`во очакваш да направи? Да продължи да се мъчи след такава обида??? Изобщо не го заслужаваш даже да е най-западналия циганин. Аман от лигли дето си мислят, че света им е в краката.

pussucetka
03-09-2010, 21:24
Ако му имаш телефона му се обади и си уредете среща .. ако ти откаже здраве да е .. има и други момчетаа .. :-)

c0ci
03-10-2010, 07:43
^ едва ли даже ще ми вдигне...

Emilen
03-10-2010, 08:50
Бяхме на на едно рд с компанията и както си седях едно момче ме целуна и каза че ме е харесвал от доста време,аз го бутнахи му казах нещо от сорта "Да не си луд?Точно с теб. Сега той даже не ме поглежда,а аз започнах много да го харесвам!"
Горното не ми се покрива с написаното ТУК:

Значи моето "Точно пък ти ли ?" беше с друг подтекст..всмисъл такъв,че сме в една компания от близо 3-4 години и не съм подозирала да има такива чувства и изведнъж ме целува пред 30 познати и ми се обеснява в любов... първо помислих даже че се подиграва с мен,но както и да е

Кажи си съвсем чесно, че с тази си постъпка всъщност е привлякъл вниманието ти, а репликата ти е била първична и изразяваща липсата на чувства от твоя страна в този момент. А по каква причина си помисли, че се подиграва с теб? Показвал ли е по друг начин някакво неуважение?

zay4e
03-10-2010, 09:15
Еми мн гадно си реагирала,направи така ,че да се басечете някъде и му кажи ,че си се учудила и затова си реагирала така и че го харесваш и искаш да сте заедно :)

yuyuto
03-10-2010, 14:23
Извини му се точно и конкретно за случая, не го разпитвай дали ти се сърди. Кажи му, че тогава не си била в настроение, но ако сега ти се отдаде възможност, би го целунала и ти. Бъди мила.
П.П. Напиши го на скайп, рано или късно ще го получи и ще го прочете.

Take_That
03-10-2010, 14:46
Извини му се точно и конкретно за случая, не го разпитвай дали ти се сърди. Кажи му, че тогава не си била в настроение, но ако сега ти се отдаде възможност, би го целунала и ти. Бъди мила.
П.П. Напиши го на скайп, рано или късно ще го получи и ще го прочете.

Споделям мнението на yuyuto

MetalZone
03-10-2010, 14:49
"Първо се ляга... после се спи..." ще се научиш да си преценяваш думите... :)

viki7o0
03-11-2010, 06:40
emm spored men prosto spri da se zanimavash s nego..pravi se 4e ne ti puka i opredelen moment mu kaji vsi4ko edva li mu e sprqlo da mu puka za teb :) :smt056