PDA

View Full Version : Книжарници



marchelitta
03-09-2010, 08:16
Здравейте:)
Чудя се, във връзка с едно мое лично проучване, какво би ви накарало да влезете в една книжарница? Има ли нещо което би ви превлякло вниманието и би ви накарало да я посещавате и да си купите книга? Може да ми пишете на : marchelitta@abv.bg
Благодаря предварително!

advensve
03-09-2010, 19:39
ооо, книжарниците са най-хубавото нещо на тоя свят - книжките миришат така хубаво на новичко и прочие /предпочитам ги пред доста неща/ леле! започнах да говоря като книжен плъх, прегладнял при това... :D
ми тъй си е...
та аз лично предпочитам Пингвинитте и Хеликон, защото имат готин интериор и когато в едната няма дадена книга, в другата я има :)

TheWise
03-09-2010, 20:42
Напълно различен свят, за мен са като храм и убежище за мисълта

ysmivka
03-10-2010, 18:52
Аз търся развлечение,, а книгите са това развлечение за мене. Предпочитам ги пред много други неща.

ALICEGVM
04-29-2010, 13:12
Ми, зависи какво ми трябва. Мразя да ходя по магазините, майка ми като тръгне сутрин и може да обикаля 5 часа, за да си хареса нещо. Виж, за книгите може и да се помъча.

Кофтито на големите книжарници като пингвините и хеликон е, че са голееми, влизаш в едно хале, не ми е толкова уютно. Предпочитам малка книжарничка, случвало ми се е продавачите да ме познаят, заговаря ме се, знаят ми вкуса, приятно е.

Но зависи, де. те не могат да си позволят да имат всичко, но пък можеш да си поръчаш и до няколко дни ти го доставят.

Вие кои издателства харесвате?

:-)

3motion
04-29-2010, 19:40
Аз търся развлечение,, а книгите са това развлечение за мене. Предпочитам ги пред много други неща.
Същата работа :D

Faltera
05-20-2010, 08:34
Но по-добре учение от колкото книга НЕ всичко пише в книгата така както в учебника.Но и аз от една страна обичам повече книгите пред други неща.

SmilezZz
07-04-2010, 18:22
Но по-добре учение от колкото книга НЕ всичко пише в книгата така както в учебника.Но и аз от една страна обичам повече книгите пред други неща.Според мен изръси доста голяма глупост..
В книгите пише доста по-важни и в книгите можеш да намериш по-голяма информация,отколкото в един учебник