PDA

View Full Version : Съвет ?



ra92
03-09-2010, 12:05
Така,тъй като имам много малко опит в секса,а скоро най-вероятно ще правя секс с девствена.Искам да попитам как да действам и какво да правя за да не я боли,а и тя да може да изпита някаква наслада от цялата работа и да не съжалява??

SmilezZz
03-09-2010, 12:11
-Ами като цяло я успокои и я предразположи..Нормално е първия път да има някаква болка (но си зависи и от организма - при някои има болка,при някои не)..
-Възбуди я достатъчно..И мисля,че няма да има проблеми..
-И може първо да проникнеш в нея с пръсти,после да минеш към "съществената" част

wolfdance
03-09-2010, 12:11
То първия път е Божа работа. Може много да я боли, може и да не усети болка... зависи от момичето. Ти бъди внимателен, без резки движения и не се плаши ако я заболи, необходимо зло е. (е, ако много я заболи малко върни назад, няма да я колиш я :) )

P.S. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО я овлажни много добре. Ако успееш да я накараш да свърши един път преди това с език и пръсти - още по-добре, оргазмът притъпява болката по принцип...

ReachlessGirl
03-09-2010, 12:12
-Ами като цяло я успокои и я предразположи..Нормално е първия път да има някаква болка (но си зависи и от организма - при някои има болка,при някои не)..
-Възбуди я достатъчно..И мисля,че няма да има проблеми..
-И може първо да проникнеш в нея с пръсти,после да минеш към "съществената" част
добре казано .. ++