PDA

View Full Version : безамонячна боя



Terisa
03-09-2010, 13:17
Искам да попитам някой който е използвал такава боя дали се отмива на 100%,дали после няма и следа от цвета който си си сложил или малка част от цвета на боята си се запазва и си остава да израства с твоята си коса.може ли да се изросиш с руса боя? моята косата е светло кестенява и искам да пробвам с такава боя но после искам да няма следа от нея.ставали това с безамонячната боя?

lLady_MooN_RaiN
03-09-2010, 13:53
Аз съм ползвала такава боя. Моята коса също е светлокестенява и аз я боядисах с 2 или 3 тона по-тъмно. 3а около половин година косата ми си беше възвърнала естествения цвят напълно. Така, че можеш да се боядисваш смело с такава боя, а и не вреди на косата. З изрусяването обаче не мога да дам компетентно мнение.

POLLINA
03-09-2010, 14:02
като цяло безамонячната боя като цяло е по-добрия изобр , ако нямаш бели коси , както предполагам е при теб (но аз съм свидетел и на покриването им) 8-) бих ти препоръчала на лореал безамонячната боя. Цветът се отмива след около 28 измивания ( така пише на боята)падането на цвета зависи от това колко често миеп косата си , с какво я третираш, изправяш ли я с преси и т.н..
от кестеняво към русо , няма да се получи само с боя , по добре отиди на фризьор, косат асе обезцветява и след което се боядисва с желания нюанс( но изтощаването на косата е гарантирано)
и другото , което искам да ти кажа.. няма боя без амоняк , по рекламите да казват какво искат 8-)