PDA

View Full Version : Подарък! :( (за момичета



gazar
03-09-2010, 14:00
ЗНачи въпроса ми е такъв от няколко седмици се зарибявам с едно мими4е първо по интернет името няма да казвам за да не стане фал (само че става въпрос за софия).МОмичето е много готино и така нататак .Не ходим но излизаме и е сиг. че ще трагнем.АЗ и предложих преди няколко дена и тя не ми отговори обаче рождения и ден и скоро и се чудя какъв да и подяря.НЕ сам пълнолетен и не сам банкомат . Даите пример за подарък до 20лв сПОРЕд мен нещо по сантиментално но незнам под какво форма. МоЛЯ момичетата да кажат какво биха харесали/!? :wink:

SmilezZz
03-09-2010, 14:02
Купи й нещо свързано с интересите й..
Или някаква дреха,парфюм,плюшена играчка :D :D

krem4et0
03-09-2010, 14:04
В случая букет с картичка е напълно достатъчно. Ако междувременно станете гаджета нещата са по-други. На този етап това е подходящо. Иначе тя може да се почувства неудобно или задължена.

Не купувай дреха (не й знаеш много вкуса, размера и прочие) и бижу (твърде интимно е).

Valento
03-09-2010, 14:04
Купи й нещо свързано с интересите й..
Или някаква дреха,парфюм,плюшена играчка :D :D
Плюшена играчка ... много ще и се зарадва ... но да не е някво слонче или катерица :D може едно сърце , и картичка :)

krem4et0
03-09-2010, 14:05
А знае ли дали е сантиментална? Аз съм прагматик и подобни подаръци - прахосъбирачки не са ми по вкуса. По-бих се зарадвала на лак за нокти.

SmilezZz
03-09-2010, 14:33
А знае ли дали е сантиментална? Аз съм прагматик и подобни подаръци - прахосъбирачки не са ми по вкуса. По-бих се зарадвала на лак за нокти.

Голямата част от момичетата харесват плюшените играчки :)

hahavteen
03-09-2010, 14:47
И аз мисля като Кремчето... Букет и картичка биха били достатъчни за мен а плюшени играчки не харесвам, освен ако не са във формата на любимите ми животни (имам една огромна плюшена змия и много си я обича 8-) ). Тя не е ли споменавала какво харесва или не си ли е пожелавала нещо? Приятеля ми примерно знае че обичам да се гримирам и лакирам и до сега ми е подарявал подаръци свързани с това. Също още докато си пишехме по скайп (и ние в интенет се запознахме 8-) ) му бях споменала един мой много любим филм и за Коледа ми го подари на ДВД в една много красива кутия с панделки и всичко каквото си трябва :D Много ми стана мило че е запомнил и че си е направил труда да го намери (на 20 години е и не е особено популярен) и да го опакова. Веднъж пък ми изпрати колет в който имаше съвсем малка кутийка във формата на сърчице (трябваше ми кутийка в която да си слагам хапчетата за глава), кутия рафаело (защото много обичам) и една много красива картичка. Според мен нещо мъничко което знаеш че ще й хареса и картичка ще са достатъчни (аз лично не си падам по цветята но ако знаеш какви обича можеш да й вземеш).

Take_That
03-09-2010, 14:50
Можеш по някакъв деликатен начин да я подпиташ какво точно харесва или пък направи така, че сам да разбереш :) Иначе и аз съм За плюшената играчка :)

krem4et0
03-09-2010, 14:51
Статистиката не е много правилно нещо. 80% може да припадат по плюшки, но другите 20% нямат ли право на мнение. Да, статистически погледнато по-вероятно е да улучи, но може да сбърка и да стане по-зле. По-добре е нещо неутрално - букет, бонбони (да проучи да не е диабетичка), вино (да е пълнолетна и да не е алкохоличка). Изобщо си има стандарт за тези неща. Плюшената играчка е сантиментална, показва безидейност и очакване да е като другите (повечето), липсва лично отношение.
Хубав подарък е книгата, но трябва добро познаване. Изобщо да подариш подарък на човек, с който имаш или очакваш да имаш романтични изживявания е доста трудно. Проучи интересите и характера й предварително.

Valento
03-09-2010, 14:56
Статистиката не е много правилно нещо. 80% може да припадат по плюшки, но другите 20% нямат ли право на мнение. Да, статистически погледнато по-вероятно е да улучи, но може да сбърка и да стане по-зле. По-добре е нещо неутрално - букет, бонбони (да проучи да не е диабетичка), вино (да е пълнолетна и да не е алкохоличка). Изобщо си има стандарт за тези неща. Плюшената играчка е сантиментална, показва безидейност и очакване да е като другите (повечето), липсва лично отношение.
Хубав подарък е книгата, но трябва добро познаване. Изобщо да подариш подарък на човек, с който имаш или очакваш да имаш романтични изживявания е доста трудно. Проучи интересите и характера й предварително.

Според мен ако не е някоя капризна ще оцени жестът .... :)

krem4et0
03-09-2010, 15:02
Просто според мен е излишно. Вземи й Pet tree. Сега нали това е модерно?

bezobraznica
03-09-2010, 15:26
Според мен едно цвете е съвсем идеалноо ;)

xPafx
03-09-2010, 15:27
Ех този интернет...златен да е.. :-o

sasheto0o
03-09-2010, 18:38
Плюшена играчка . :) Умирам за плюшени играчки,както и повечето момичета :)

ShtrudeL
03-09-2010, 19:35
На парфюми и бижута не се радвам,но на една голяяма плюшена играчка <3 уу <3 ^_______^

justunique
03-09-2010, 19:38
..

ShtrudeL
03-09-2010, 19:50
Стига с тея парфюми...тва са супер тъпи подаръци... В един парфюм...дори да е най-скъпия няма никакаква изненада...нищо различно...шишенце с миризлива вода...пък и може да не се хареса аромата...аз например харесвам сладникави и детски...в такъв случай ако ми трябва ще ида и ще си купя... Оо Парфюм за подарък не ме кефи. Ако ми подарят ще се израдвам фалшиво.

ReachlessGirl
03-09-2010, 19:54
букет и бонбонки? :grin:
аз не бих отказала и плюшка, ноо не познавам твоето момиче .. :-o

Nakadah
03-09-2010, 19:58
ЗНачи въпроса ми е такъв от няколко седмици се зарибявам с едно мими4е първо по интернет името няма да казвам за да не стане фал (само че става въпрос за софия).МОмичето е много готино и така нататак .Не ходим но излизаме и е сиг. че ще трагнем.АЗ и предложих преди няколко дена и тя не ми отговори обаче рождения и ден и скоро и се чудя какъв да и подяря.НЕ сам пълнолетен и не сам банкомат . Даите пример за подарък до 20лв сПОРЕд мен нещо по сантиментално но незнам под какво форма. МоЛЯ момичетата да кажат какво биха харесали/!? :wink:

кутия хубави бонбони винаги е добра офферта

3oPuTy
03-09-2010, 20:00
Плюшената играчка е сантиментална, показва безидейност и очакване да е като другите (повечето), липсва лично отношение.
Извинявай,но изказването ти е тъпо :?
Защо пък трябва да показва безидейност или липса на лично отношение?!
Все едно моя като ми подари плюшен дявол да го е взел ей така,защото го е харесал ... Да ама не!Има си причина да ми подари точно дявол,което означава,че не ми го е подарил ей така за да отбие номера ... А и не е важно,какъв точно ще е подаръка ... Важен е жеста :)
Аз например няма да се зарадвам ако някой ми подари лак за нокти (ще го сметна за подарък тип "отбий номера"),бонбони (не обичам шоколад ... ям го,но не го обичам :?),вино (да беее ... ако имам връзка с момчето ок,но ако е просто приятел,както в случая ... :?) ...
А и по същата твоя логика ... Ако й подари букет,а тя е алергична към цветята,или към шоколадовите бонбони ...?!


По темата:Вземи й някакъв сувенир :) Има толкова красиви и интересни неща до 20 лв.,че просто не разбирам,защо се затрудняваш :) :-o За плюшената играчка,какво да ти кажа - аз бих се зарадвала :) А може и някоя сребърна гривна да й купиш :)

justunique
03-09-2010, 21:00
..

ShtrudeL
03-09-2010, 21:03
Стига с тея парфюми...тва са супер тъпи подаръци... В един парфюм...дори да е най-скъпия няма никакаква изненада...нищо различно...шишенце с миризлива вода...пък и може да не се хареса аромата...аз например харесвам сладникави и детски...в такъв случай ако ми трябва ще ида и ще си купя... Оо Парфюм за подарък не ме кефи. Ако ми подарят ще се израдвам фалшиво.

надявам се като ти подарят китка да си я харесаш повече ..

Много ясно,че ще я харесам повече! <3 ^_^

nikity9926
03-10-2010, 03:16
Аз бих се зарадвала на розичка, или плюшено меченце на което пише i love you! :D

dimitar_ak
03-10-2010, 05:39
За 20лв. хубава козметика е изключено да се купи. Няма смисъл да минаваш с някоя масовка, а и парфюма се приема за много личен подарък подобно на бельото. Вие все още не ходите, за да правиш такива подаръци.
За тази сума перфектния пордарък е сладка плюшка или голям букет. Вместваш се и в двете неща.

krem4et0
03-10-2010, 06:38
3oPuTy, в твоя случай, както и при слънчице ви се подарява точно определена плюшка, защото знаят за ваше предпочитание, интерес и прочие. Той не ходи с нея и смятам, че я познава слабо. Трябва подаръкът да е по-универсален. В крайна сметка може и към плюш да е алергична и да почне да киха. За това когато не познаваш някого достатъчно, има универсални подаръци и вече ги споменах. Да купи плюшка, но да сподели реакция ако може. С изключение на плюшените сърца (изтъркано, но все пак по повода) на св. Валентин, другите плюшени играчки ми създават по-скоро проблем - да им намария място, да ги тупам, да ги пера, а ползата е никаква. На плюшеното сърце мога поне да си легна или а ми украси стаята, но плюшеното коте за какво ми е?
Виж, кака ми би се зарадвала. Но нещата са си до човека. Моя човек знае, че каквито и гримове, разкрасителни уреди, дрехи, книги и техника да ми вземе няма да сбърка. Знае, че съм прагматична и не обичам прахосъбирачки. Той като не знае остава да се довери на традиционното. И все пак говорим за подарък до 20 лв. Цветето е задължително. Сложи го 10 лв. За останалите 10 може да вземе кутия бонбони, хубав шоколад или малка торта (все пак е РД).

nikity9926, ама те още не ходят. Какво е това "Обичам те"?

hahavteen
03-10-2010, 07:11
И все пак говорим за подарък до 20 лв. Цветето е задължително. Сложи го 10 лв. За останалите 10 може да вземе кутия бонбони, хубав шоколад или малка торта (все пак е РД).


Това според мен е най-добрата идея. Сладко е и романтично без да е задължаващо. А и си е точно за случая! :grin: Аз лично бих се зарадвала супер много. 8-) Аз за рожденния ден на приятеля ми му подарих книга като на първата страница бях написала един много хубав цитат. Ходехме от 9 дена (и от толкова се познавахме лично 8-) ) но знам че обича цитати а книгата беше с приказки (но за възрастни). Много се зарадва и я прочете за 2 дена но аз знаех че обича да чете. За мен книгата е най-най-най-хубавия подарък и винаги се радвам когато някой ми подари книжка :)

yuyuto
03-10-2010, 14:16
Момичетата си падат по бижутата. Купи и нещо сребърно - например синджирче с висулка (цвете, сърчице, жабка, слонче, пеперудка, полускъпоценно камъче, зодийка). Хем ще е до 20лв, хем вероятността да не й хареса е малка.