PDA

View Full Version : Графити



Magi4eska_Kiss
03-09-2010, 16:02
Здравейте! Какво мислите за тези графити,аз съм начинаеща в това изкуство. Това са първите ми няколко:
http://prikachi.com/images.php?files/1421808F.jpg
http://prikachi.com/files/1421809K.jpg
http://prikachi.com/files/1421810N.jpg
И още един много важен въпрос: Помогнете ми да си измисля таг,моля!
(Казвам се Даниела ако е важно за таг-а) :)

Take_That
03-09-2010, 16:05
Според мен са много добри, макар че не разбирам много точно от графити. Продължавай в същия дух ;)

BluEWisH
03-09-2010, 16:28
1 Ако беше начинаеща нямаше да са толкова добри=> си ги копирала от интернет.
2 Това са скици(графите са по стените, а на листята им се викат скици)
3 Тага няма нищо общо с името ти!!!! Измисляш си азбука,таг и си готова. Тага е свързан с хобито ти( почти винаги тага не е нищо особено освен една дума която те кефи.)

Може да не си ги копирала, но не ми се вярва да са твой и да си начинаеща, защото ако беше начинаеща нямаше да имаш толкова добър замах и свободна ръка. Но това е мое мнение( най-вероятно правилно)

Съвет от мен:
Не започвай още, измисли си свои букви( за тагове, скици и т.н)
За да овладееш добре изкуството, изучавай стил по стил.
Почни с Троу Ъп( най-лесен ).

Успех от мен

Magi4eska_Kiss
03-09-2010, 17:15
1 Ако беше начинаеща нямаше да са толкова добри=> си ги копирала от интернет.
2 Това са скици(графите са по стените, а на листята им се викат скици)
3 Тага няма нищо общо с името ти!!!! Измисляш си азбука,таг и си готова. Тага е свързан с хобито ти( почти винаги тага не е нищо особено освен една дума която те кефи.)

Може да не си ги копирала, но не ми се вярва да са твой и да си начинаеща, защото ако беше начинаеща нямаше да имаш толкова добър замах и свободна ръка. Но това е мое мнение( най-вероятно правилно)

Съвет от мен:
Не започвай още, измисли си свои букви( за тагове, скици и т.н)
За да овладееш добре изкуството, изучавай стил по стил.
Почни с Троу Ъп( най-лесен ).

Успех от мен



Благодаря за отговора ти,ще ми бъде от полза.Но настина не съм ги копирала и са най-първите ми скици,които правя. най-вече тази,която пише Freaks (черно-жълтата) най-много си я харесвам и нито една буква не съм гледала. Значи наистина за начало са добри? :grin:

BluEWisH
03-09-2010, 17:48
1 Ако беше начинаеща нямаше да са толкова добри=> си ги копирала от интернет.
2 Това са скици(графите са по стените, а на листята им се викат скици)
3 Тага няма нищо общо с името ти!!!! Измисляш си азбука,таг и си готова. Тага е свързан с хобито ти( почти винаги тага не е нищо особено освен една дума която те кефи.)

Може да не си ги копирала, но не ми се вярва да са твой и да си начинаеща, защото ако беше начинаеща нямаше да имаш толкова добър замах и свободна ръка. Но това е мое мнение( най-вероятно правилно)

Съвет от мен:
Не започвай още, измисли си свои букви( за тагове, скици и т.н)
За да овладееш добре изкуството, изучавай стил по стил.
Почни с Троу Ъп( най-лесен ).

Успех от мен



Благодаря за отговора ти,ще ми бъде от полза.Но настина не съм ги копирала и са най-първите ми скици,които правя. най-вече тази,която пише Freaks (черно-жълтата) най-много си я харесвам и нито една буква не съм гледала. Значи наистина за начало са добри? :grin:


Да наистина са хубави, но може и по-добре!!! :wink:


Ако имаш някакви въпроси за графитите ЛС. Винаги съм на разположение :)

psych0
03-09-2010, 19:04
супер

ShtrudeL
03-09-2010, 19:46
Само второто ми хареса г/д

WILD__BOY
03-09-2010, 20:37
1 Ако беше начинаеща нямаше да са толкова добри=> си ги копирала от интернет.
2 Това са скици(графите са по стените, а на листята им се викат скици)
3 Тага няма нищо общо с името ти!!!! Измисляш си азбука,таг и си готова. Тага е свързан с хобито ти( почти винаги тага не е нищо особено освен една дума която те кефи.)

Може да не си ги копирала, но не ми се вярва да са твой и да си начинаеща, защото ако беше начинаеща нямаше да имаш толкова добър замах и свободна ръка. Но това е мое мнение( най-вероятно правилно)

Съвет от мен:
Не започвай още, измисли си свои букви( за тагове, скици и т.н)
За да овладееш добре изкуството, изучавай стил по стил.
Почни с Троу Ъп( най-лесен ).

Успех от мен

скоро бе бях чел по-голяма простотия.



скиците ти са зле, слаби и крайно безмислени
таг, къв таг? първо ти трябва nick
и скъпи ми BlueWish - как така псевдонима да не означава нищо?!??! ти малоумен ли си или просто пишеш за бройката?
тага си е лично твой подпис, тъй че няма как да ти го измисли някои.
не си добра и няма да станеш без опит и много труд. не знам на тоя от къде му дойдоха простотиите за свободна ръка, но аз не виждам нищо свободно в така скалъпена скица.

поздрави,
един дето преди време правеше Street art

asassinn
03-13-2010, 20:16
Мии лично на мен не ми харесват особено... ама в бъдеще може и по-добри да станат.

immortaL..
02-28-2012, 20:42
супер са продължавай в същия дух и много по-добри ще имаш .. ;)

bowlingForBeer
03-03-2012, 20:41
Това са драсканици. Рисуването на каквото и да било изразява емоция, а не просто готино изглеждащи букви. Особено графитите, които изразяват обществена позиция. Хората не правят графити, просто защото е нелегално, за да се правят на голямата работа. Ако рисунката ти има замисъл, ще се получи. Обмисляй какво рисуваш.

Mary_Jane_69
08-07-2012, 11:42
винаги съм казвала и пак ще кажа:
графитите не са за хора, които нямат художествен нюх и умения.
знам, че темичката е стара, just sayin.