PDA

View Full Version : Целувка ?



YeahItsMe
03-09-2010, 20:30
На коя среща се предполага да е 1вата целувка ? Аз отдавна не сам излизал така на срещи ... имах една дълга връзка. На 15 години съм :) Моля ви ... ОТГОВОР

valdesbg
03-09-2010, 20:32
Бе правило няма.

Но ако не е факт до третата среща говори лошо за теб.

kindergarden
03-09-2010, 20:34
дълга връзка на 15 е кога беее :D

Nakadah
03-09-2010, 20:37
АХА!
нещо ново

BonbonaBaby
03-09-2010, 20:41
Бе правило няма.

Но ако не е факт до третата среща говори лошо за теб.


Ква трета среща ... още на първата среща към края е най-добре според мене :grin:

YeahItsMe
03-09-2010, 20:46
Бе правило няма.

Но ако не е факт до третата среща говори лошо за теб.


Ква трета среща ... още на първата среща към края е най-добре според мене :grin:
Мдаа .. то и аз така си мислех де :D таа въпросната 1ва среща беше днес .. Впрочем дори тя ме покани .. Прекарахме си добре. Играеше си с пръстите ми .. облягаше се на мен, а бе всичко беше ок :) обаче накрая когато я изпратих .. тя ми стисна ръката :shock: заради това ми стана чудно да не съм изтървал нещо :D :D

ShtrudeL
03-09-2010, 20:46
Няма значение ^^ Всъщност...зависи от хората...Може и на първата,може и след повече време...ама да е като по филмите <3 ^^ хохо ^^

fenastz
03-09-2010, 20:46
Но айдия. По принцип на първата в края ама ддз.

Nakadah
03-09-2010, 20:50
Бе правило няма.

Но ако не е факт до третата среща говори лошо за теб.


Ква трета среща ... още на първата среща към края е най-добре според мене :grin:
Мдаа .. то и аз така си мислех де :D таа въпросната 1ва среща беше днес .. Впрочем дори тя ме покани .. Прекарахме си добре. Играеше си с пръстите ми .. облягаше се на мен, а бе всичко беше ок :) обаче накрая когато я изпратих .. тя ми стисна ръката :shock: заради това ми стана чудно да не съм изтървал нещо :D :D

ти очакваш тя да те целуне първа?

ХОХОХО :lol:

YeahItsMe
03-09-2010, 21:18
Бе правило няма.

Но ако не е факт до третата среща говори лошо за теб.


Ква трета среща ... още на първата среща към края е най-добре според мене :grin:
Мдаа .. то и аз така си мислех де :D таа въпросната 1ва среща беше днес .. Впрочем дори тя ме покани .. Прекарахме си добре. Играеше си с пръстите ми .. облягаше се на мен, а бе всичко беше ок :) обаче накрая когато я изпратих .. тя ми стисна ръката :shock: заради това ми стана чудно да не съм изтървал нещо :D :D

ти очакваш тя да те целуне първа?

ХОХОХО :lol:
нее :D просто с това нейно протягане на ръката си към мен .. аз иначе бях готов да я целуна , но след като го направи незнаех какво да правя и й казах чао и тръгнах :D на следващата среща дано да не е прекалено късно .. тогава каквото и да става ще я целуна пък да става каквото ще :)

pussucetka
03-09-2010, 21:19
Целуни я, тогава когато искаш ти .. Другото е без значение .. :-P

XTREMEFREERIDE
03-09-2010, 22:05
Хм. Колкото се може по-скоро.

Ама като цяло, когато го поискаш.

nikity9926
03-10-2010, 03:09
Бе правило няма.

Но ако не е факт до третата среща говори лошо за теб.


Ква трета среща ... още на първата среща към края е най-добре според мене :grin:
Мдаа .. то и аз така си мислех де :D таа въпросната 1ва среща беше днес .. Впрочем дори тя ме покани .. Прекарахме си добре. Играеше си с пръстите ми .. облягаше се на мен, а бе всичко беше ок :) обаче накрая когато я изпратих .. тя ми стисна ръката :shock: заради това ми стана чудно да не съм изтървал нещо :D :D

ти очакваш тя да те целуне първа?

ХОХОХО :lol:
нее :D просто с това нейно протягане на ръката си към мен .. аз иначе бях готов да я целуна , но след като го направи незнаех какво да правя и й казах чао и тръгнах :D на следващата среща дано да не е прекалено късно .. тогава каквото и да става ще я целуна пък да става каквото ще :)

Еми, целуни я тогава.
По темата: Няма правило, така че сам решаваш дали момента който си избрал е подходящ :) Аз в края на срещите целувам и винаги на следващите срещи после той ме целува :grin:

dimitar_ak
03-10-2010, 05:44
На коя среща се предполага да е 1вата целувка ? Аз отдавна не сам излизал така на срещи ... имах една дълга връзка. На 15 години съм :) Моля ви ... ОТГОВОР

Не брой срещите защото правила няма. Просто се опитай да усетиш момента.

FromAutumToAshes
03-10-2010, 06:45
Е те хората почнаха да си скачат още на първата среща в днешни времена :D Но все пак няма правило.. Когато смяташ, че му е времето, само гледай да не е много късно ;)

valdesbg
03-10-2010, 06:49
Абе ако нещата са тип топ още в средата на първата среща първата целувка е факт :)

Пък тя като ти подаде ръката ти с усмивка и кажи:
"[Име] не сме бизнес партньори. Гушкам те, пък ти каквото искаш си мисли"

А след като си я гушнал - целувката е..просто следствие. Щото не сте излезли да обсъждате световния мир. И на двамата ви е ясно за какво иде реч.

MaryJaneee
03-10-2010, 06:54
Съгласна съм с повечето, че това не зависи от броя на срещата(срещите). По това, което казваш ти, разбирам, че тя ти е правела някакви малки намеци... явно тя е очаквала ти да я целунеш (поне аз такива изводи си правя). Следващия път, когато решиш, че е подходящо, давай смело. ^^

dimitar_ak
03-10-2010, 07:00
Влади и по-далече може да се стигне на 1-ва среща, но просто трябва да уловиш сигналите на момичето.

valdesbg
03-10-2010, 07:04
Може Мите, може. Че даже е много готино.

А иначе става въпрос за целувка тук, затова го написах така :)

PainMonopoly
03-10-2010, 07:58
дълга връзка на 15 е кога беее :DСигурно е била 1 месец. :D

Зависи. Ако вече познаваш момичето и тая среща е един вид да се забиете, може още на първата среща. Но ако примерно си се запознал с нея в автобуса и си и взел номера и тепърва излизаш с нея да я опознаваш, по-добре да е към втората-третата.

hahavteen
03-10-2010, 11:06
Както казаха вече трябва да усетиш момента. Може момичето да се е притеснило и за това да ти е подало ръка. Аз с моя приятел се целувах още на първата среща но все пак сме по-големи а и ни бяха ясни намеренията ни един към друг. Виж как ще мине следващата среща и прецени дали тогава или по-късно. Според мен обаче тя има интерес и очаква да я целунеш след като си е играла с пръстите ти и т.н.т.