PDA

View Full Version : Искам съвет :(



natity91
03-09-2010, 23:40
Здравейте на всички. Искам да ви помоля за съвет, но преди да го направя ще ви помоля да няма обиди и злобни коментари. :) Значи историята е следната : преди 2-3 години с приятеля ми се опитахме да правим секс и казвам "опитахме" , защото на мене ми беше за пръв път и той неможа да проникне и имаше силна болка.. сигурно ме е било страх незнам.. Опитвала съм след това още 1-2 пъти, но без резултат. Сега опитах отново (след толкова време, заради подходящия) , но той реши, че след като неможе да проникне по този начин, първо ще използва пръст с мисълта , че проникването ще е по-лесно след късането на химена. Ммм.. до тук добре. С един пръст само изпитах много силна болка, но влезе и ципата беше аут :) Реши да не ме мъчи и да оставим за след 2-3 дена същинската част. След тези 2-3 дена опита директно с пенис, но пак се запъна... и тогава вкара 2 пръста, а аз умрях от болка.. най-силната болка в живота ми изобщо ! Имаше крясъци дори и той веднага спря и ме гушна... От тогава не сме пробвали. Минаха няколко дена. И след двата пръста 2-3 дена ме боля - без майтап болка ! Проблема не е в него - той е много внимателен и изчаква докато аз съм готова. Но просто влагалището ми е адски тясно. няколко пъти съм пробвала да слагам тампон и просто неможе да влезе и ме боли. Сега половината ще си помислят , че става дума за пълни смотаняци, но в интерес на истината не мисля , че вината е в нас. Та въпроса ми е следния - според вас какво мога да направя за да бъде влагалището максималко разширено, добре ли сме направили с тези паузи или не е трябвало, изобщо как би било редно да реагирам в подобна ситуация. И само да вметна, че не съм на 15-15 години.. по-голяма съм и мисля, че знам какво искам... но подяволите как да го получа без да се осъкатя от болка ?!! Благодаря на тези, които прочетоха това и се надявам да няма упреци и забележки. Наистина имам нужда от помощ. :-)

filmimilmi
03-10-2010, 16:34
Захапи клон както прави Lumpy в тази анимация. http://www.youtube.com/watch?v=RO7Q1tMGE7g После седни рязко върху някое колче, от онези дето ги поставят, за да пречат на колите да паркират по тротоара. После полей със спирт, за да дезинфекцираш или ако искаш да избегнеш болката от дезинфекцията, защото тя както винаги е по-силна от първоначалната болка, нахлузи кондом в/у колчето, ще е като санитарна ръкавица. Според мен е по-добре от колкото да се мъчите двамата или пък да ходиш на гинеколог, който ще използва свои техники за разпечатване, пък все пак не искаш някой гинеколог да ти е първият. :-D Успех!

natity91
03-10-2010, 19:31
ходила съм на гинеколог и не ме е "разпечатвал" ... исках сериозен отговор, от някой с опит. Не мисля, че това е нещо смешно.
Благодаря все пак.
Надявам се някой по сериозен да отговори.

inat4eto
03-18-2010, 17:58
natity91 щом ти е за първи път, тогава винаги боли. може би трябва с приятеля ти да опитате и нежно да го вкарва.. може би няколко пъти като опита няма да те боли толкова.. не знам точно. попитай гинеколог какво да правиш - за първи път чувам за такова нещо.. не съм го правила още, защото ме е страх, но мои приятелки са ми казвали, че първият път боли, но после е приятно. пробвай нещо и може да стане? :( давам мнение :)

като гледам други коментари няма от по-разбиращи хора :?

natity91
03-19-2010, 09:04
еми ходила съм преди време на гинеколог (преди последните пъти) и той ми каза, че съм тясна, но няма да има проблеми, за болката ми беше предписал Лидокаин 0,5% За тези , които незнаят това е местна упойка. Използва се при вадене на зъби и тн. Не съм пробвала с него... струва ми се прекалено и вече чак незнам.... :?
Мерси , мила, че поне ти написа нещо смислено. :-)

twilightHeart
03-19-2010, 11:40
Няма как. Просто първия път винаги боли. "Разширяваш" се и е нормално да има болка или кръв. Иначе болка, не болка ще търпиш. Веднъж стане ли после ще можеш да правиш секс колкото си искаш! 8-)

pagoschee
03-19-2010, 17:20
Доста заинтригуващо,честно казано това беше първата тема,която прочетох ИЗЦЯЛО. :) Хмм,относно темата,това е рядък проблем,но е преудолим,трябва да се намеси специалист,да ти даде съвет,тук мисля,че няма да получиш желания отговор.А и варианта да опитате бавно и нежно също НЕ Е изключен,може би е най-добрия за сега.Успех от мен.