PDA

View Full Version : Плашещо кървене



Callisto
03-10-2010, 06:14
Здравейте!
Наскоро не бях имала цикъл, понеже тежах прекалено малко за това. Напоследък живея при баба ми и качих нужните 3 килограма и вчера изведнъж ми дойде след 3/4 месеца отсъствие. Всичко си беше наред ....само корема ме убиваше от болка 2 дена. Днес като се сабудих започнах адски силно да кървя все едно пишкам и не можех да контролирам кръвотечението както обикновенно . Течеше ли течеше...кървава баня. :D Още треперя от шока. Възможно ли е това да си е от цикъла или има вероятност да е от киста или нещо подобно?

cyclops
03-10-2010, 06:46
да не си пила аспирин или някое друго хапче, което засилва кървенето?

Callisto
03-10-2010, 06:50
да не си пила аспирин или някое друго хапче, което засилва кървенето?

Пих само " Nurofen", заради болките.

Eliii
03-10-2010, 12:20
Коремът те боли, защото мускулите в стените на матката се свиват, за да изтласкат кръвта.
Кървенето, според мен, се дължи главно на хормоните. Ако продължава така, иди на гинеколог. (Не се притеснявай - ако е от хормоните, ще ти даде хапчета с хормона прогестерон, за да намали кървенето. )

mgxpower
03-10-2010, 13:36
Майка ми се оплакваше от толкова силно кървене и се оказа, че има не една а две кисти на яйчниците! :-o

Callisto
03-10-2010, 18:37
Наистина смятам скоро да отида на лекар. Туко виж се оказало, че имам нещо нередно, понеже и липсата на цикъл си беше малко плашеща, но тя се дължеше на малкото килограми...аз съм си с нормално тегло 40 нищо, че съм на 17, но просто трудно пълнея повече. Като стана 43кг и отгоре чак тогава ми идва.
Мерси за отговорите! :)

cottoncandy
03-10-2010, 19:42
predvaritelno se izwinqwam za latinicata
Spored men ,problemat e v tova,4e ne si imala cikal 3 -4 meseca , a kogato cikalat ti preska4a,toi idwa s po-golqma sila ot obiknoveno (za bolkite , te sa ne6tno absolutno normalno) :)

jessicaaa
03-13-2010, 20:21
ако имаше киста няма начин да си в цикъл ..

YourBrutalNightmare
03-14-2010, 08:56
predvaritelno se izwinqwam za latinicata
Spored men ,problemat e v tova,4e ne si imala cikal 3 -4 meseca , a kogato cikalat ti preska4a,toi idwa s po-golqma sila ot obiknoveno (za bolkite , te sa ne6tno absolutno normalno) :)


Съгласна съм с теб. Така че всичко може да се дължи на отсъствието на цикъла ти. За всики случай най-добре отиди на лекар.

gia_sena_mono
03-14-2010, 12:47
Най-добре иди на лекар при първа възможност.

Vikityyy9444
03-15-2010, 18:22
Imam priqtelka na koqto ne i beshe idwalo 7\8 meseca i sled kato prie nqkakwi xap4eta i doide i i wurwq 12 dena koeto ne e normalNo i otide na genekolog i toi i izpisa winatimi i dr. xap4eta za spirane na cik1la.. ! No spored men e normalno da ti vurvi taka po mnogo... n0 ako produlji pove4e ot 5 dni po dobre da otide6 na lekar :? :?