PDA

View Full Version : Тъпа ситуазция..



annabelJB
03-10-2010, 08:50
Здравейте :) Така..историята е следната: От скоро харесвам едно момче с година по-голям от моето училище..До тук добре, обаче аз не издържах-навсякъде го виждам :? Един ден взех, че го спрях (изчерви се преди да кажа нещо). Не се стъписах и му казах, че с една фр сме се обзаложили, че не ми стиска да му взема skype :-D :-D Той се усмихна и каза `НЯМА ДА МИ ГО ВЗЕМЕШ` :? :? Въпреки, че го каза с някаква супер топла усмивка..Избухнах в смях, заради глупостта, която казах :lol: :lol: :lol: Ама попринцип аз съм много срамежлива, затова така.. 8-) От тогава той се навърта около мене, закача се (попринцип не обръща много внимание на момичетата).. Не знам как да го разбирам..Моля Ви кажете какво може да означава всичко това и как да подходя :) Благодаря предварително :-)

nIkEnCeTy_bE
03-10-2010, 08:55
Еми момчето явно се е зарадвало, че си му искала скайпа, макар да не е заради някакъв бас. Рядко се намират, хора които могат да го направят. Повечето пускат теми тука и чакат някой да им каже, а не дейсват. Поне това си направила. И все пак имаш ли му скайп? Щом се навърта около теб, видно е. Харесал те е и явно иска нещо да стане. Не стой така безучастна. Когато идва, почнете да си говорите. Опознайте се и така.

Emilen
03-10-2010, 08:57
Да чуем годините, че да кажем... Между другото, ако има поне малко сиво вещество, момчето ще събере 2 и 2 и ще си отговори на въпросите "защо да не ти стиска?", "защо точно неговия Скайп искаш?", "как така е попаднал в центъра на вниманието ви(с приятелката)". Мисля, че се е сетил за какво точно става дума. Явно е момент ти да проявиш някаква инициатива. Има и такъв тип момчета- по-срамежливи и предпочитащи тях да "свалят". Не прави момчешки номера. Играй по правилата на момичетата - понякога определен поглед, жест или усмивка, останали скрити за другите, вършат повече работа от директното казване на нещата.

fenastz
03-10-2010, 09:05
Еми явно се е поласкал. Действай. :)

valdesbg
03-10-2010, 09:08
Ем честито - сега е време да му покажеш че го харесваш(той вече го знае, обаче чака зелена светлина от теб), той да те покани да излезете и нататък ще е ясно :)

annabelJB
03-10-2010, 09:17
Малко съм 8-) 13, знам, че са един вид детски работи, ама е голям сладур 8-)

vesinka899
03-10-2010, 09:54
Покажи му,че го харесваш!

lawl
03-10-2010, 10:16
Здравейте :) Така..историята е следната: От скоро харесвам едно момче с година по-голям от моето училище..До тук добре, обаче аз не издържах-навсякъде го виждам :? Един ден взех, че го спрях (изчерви се преди да кажа нещо). Не се стъписах и му казах, че с една фр сме се обзаложили, че не ми стиска да му взема skype :-D :-D Той се усмихна и каза `НЯМА ДА МИ ГО ВЗЕМЕШ` :? :? Въпреки, че го каза с някаква супер топла усмивка..Избухнах в смях, заради глупостта, която казах :lol: :lol: :lol: Ама попринцип аз съм много срамежлива, затова така.. 8-) От тогава той се навърта около мене, закача се (попринцип не обръща много внимание на момичетата).. Не знам как да го разбирам..Моля Ви кажете какво може да означава всичко това и как да подходя :) Благодаря предварително :-)

Харесва те. :)

DevilWish
03-10-2010, 10:34
Ем честито - сега е време да му покажеш че го харесваш(той вече го знае, обаче чака зелена светлина от теб), той да те покани да излезете и нататък ще е ясно :)
и аз така мисля.

Take_That
03-10-2010, 10:54
Действай :)

BlueParadise
03-10-2010, 10:55
DO IT !

Emilen
03-10-2010, 11:13
Малко съм 8-) 13, знам, че са един вид детски работи, ама е голям сладур 8-)Това обяснява нещата. Всъщност, ако не бях изтрил единия ред на предния си пост, щеше да се разбере, че познах годините. Хайде, сега кажи какво точно очакваш от тази... хм... "връзка"?

ShinBG
03-10-2010, 11:33
Ем какво може да очаква освен да са заедно определен период от време и да се разделят защото ще им писне да са заедно. :-o

Emilen
03-10-2010, 11:43
Абе нека тя да каже. После ще обясня защо питам.

MaryJaneee
03-10-2010, 11:48
#$%$ какво от това, че е на 13? Брейй... чакай да станеш поне на 16-17 и пак го попитай *шегувам се*


Явно се опитва да прави нещата по-интересни и да не изглежда от партията на 'по-лесните' момчета. :D :D Щом се навърта около теб и се закача определено е заинтересован. Може би чака ти да направиш и следващите крачки. Ако и той е толкова срамежлив - давай. Когато се засечете му подмятай усмивки :D а ако се засечете за по-дълго го заговори на някаква тема и така нещата ще тръгнат нанякъде.

Emilen
03-10-2010, 11:54
#$%$ какво от това, че е на 13? Брейй... Нищо, като изключим, че нито знае какво иска, нито какво очаква, най-малкото, как да го постигне. А и момчето не е много по-различно, доколкото схващам.

yuyuto
03-10-2010, 13:28
Означава, че се чувства полъскан от вниманието ти, нищо повече.

SmilezZz
03-10-2010, 13:54
Мисля,че това е момента да му покажеш,че го харесваш..
Продължавай така..

annabelJB
03-10-2010, 15:14
Малко съм 8-) 13, знам, че са един вид детски работи, ама е голям сладур 8-)Това обяснява нещата. Всъщност, ако не бях изтрил единия ред на предния си пост, щеше да се разбере, че познах годините. Хайде, сега кажи какво точно очакваш от тази... хм... "връзка"?

Ем, едно готино прекарване, човек на когото мога да се доверя :)

Emilen
03-10-2010, 15:37
Добре. Не "хвърчиш" високо. Да знаеш само, че наистина е поласкан. Егото му е скочило до небето, защото се е досетил какво означава фронталната ти атака. На вашата възраст е малко трудно да се предвиди как ще реагира оттук нататък, поне за мен. Но все си мисля, че имаш добри шансове. Постепенно ще му ставаш все по-интересна. Но ако е срамежлив, както казваш, едва ли ще дойде пръв, дори от това да зависи живота му(аз бях такъв тип и добре помня колко ми беше неудобно всеки път, когато ме заговореше момиче). Затова гледай да се срещнеш насаме с него. Може да се озърта като мишле, страхувайки се да не ви види някой. Просто срамът е гадно нещо.

justwondering
03-10-2010, 17:30
Хората казаха: Действай. :)

domatensok
03-10-2010, 18:03
Бъди искренна... и скайп ... не започвай от скайп знам че това е най лесното да поискаш чаата ... но пробвай с по трудното и по ефективното - покани го на среща целуни го ... просто ДЕЙСТВАЙ :Д

Grassh0pper
03-10-2010, 19:02
До автора... от личен опит ти препоръчвам да го караш без скайп... Телефон - ДА ... Излизания - ДА ... но скайп-а ще прецака темите , за които можете да си говорите :?
П.С. - скайп може да се използва до толкова , че да си правиш уговорки...
Айде и късмет...

annabelJB
03-15-2010, 06:45
Благодаря на всички ама той се оказа идиот :D :D :D :D

valdesbg
03-15-2010, 06:48
Що бе?

Кво е сгафило момчето? :-o

annabelJB
03-15-2010, 07:04
Що бе?

Кво е сгафило момчето? :-o

Говорихме много в училище, даде ми скайпа си, за да се разберем да излезем.Е добре, намерих го и той изцепи "Аз с 7 клас не се занимавам" :D :D В даскало се държи малко по-добре и няма против да общува с мен, както казах навърта се. Разбрах и още негови постъпки от общи приятели-ПЪЛЕН идиот :D

gLypChenCee
03-15-2010, 07:13
Здравейте :) Така..историята е следната: От скоро харесвам едно момче с година по-голям от моето училище..До тук добре, обаче аз не издържах-навсякъде го виждам :? Един ден взех, че го спрях (изчерви се преди да кажа нещо). Не се стъписах и му казах, че с една фр сме се обзаложили, че не ми стиска да му взема skype :-D :-D Той се усмихна и каза `НЯМА ДА МИ ГО ВЗЕМЕШ` :? :? Въпреки, че го каза с някаква супер топла усмивка..Избухнах в смях, заради глупостта, която казах :lol: :lol: :lol: Ама попринцип аз съм много срамежлива, затова така.. 8-) От тогава той се навърта около мене, закача се (попринцип не обръща много внимание на момичетата).. Не знам как да го разбирам..Моля Ви кажете какво може да означава всичко това и как да подходя :) Благодаря предварително :-) ъъ.. така.. момчето е една година по-голямо от твоето училище или момчето е една година по голямо от теб и е в твоето училище че нещо не ми стана ясно.. 8-) 8-)

Ебавката на страна.

Еми може би те харесва знам ли..

annabelJB
03-15-2010, 07:28
След изцепи това в скайп и като разбрах как се държи с хората, да съм около него е, като да съм сред неандърталци :-D

vesito13
03-15-2010, 12:29
След изцепи това в скайп и като разбрах как се държи с хората, да съм около него е, като да съм сред неандърталци :-DАми следващият път по-добър ;)