PDA

View Full Version : Страх от по-сериозно обвързване ????



babyjoinmeindeath
03-10-2010, 10:10
Здравейте ! Такам.. искам да ви питам случвало ли ви се е да имате връзка и когато нещата започнат да стават по - сериозни да се плашите ? Аз в момента имам връзка и виждам, че момчето има по-сериозни намерения и когато каже или направи нещо с което ми показва това в първия момент ми иде да се отдръпна просто или да си тръгна. Аз си го обичам и знам, че и той ме обича ама какъв е тоя страх...
Та нормално ли е според вас и на някой случвало ли се е ? :)

Valento
03-10-2010, 10:17
Здравейте ! Такам.. искам да ви питам случвало ли ви се е да имате връзка и когато нещата започнат да стават по - сериозни да се плашите ? Аз в момента имам връзка и виждам, че момчето има по-сериозни намерения и когато каже или направи нещо с което ми показва това в първия момент ми иде да се отдръпна просто или да си тръгна. Аз си го обичам и знам, че и той ме обича ама какъв е тоя страх...
Та нормално ли е според вас и на някой случвало ли се е ? :)
Да,случвало ми се е да ме хване страх но не че ще стане по-сериозно ... а ме е страх да не объркам всичко ... да не свърши бързо приказката ...

dimitar_ak
03-10-2010, 10:23
А стига. Надали е тръгнал да ти подарява пръстен.

babyjoinmeindeath
03-10-2010, 10:26
Да,случвало ми се е да ме хване страх но не че ще стане по-сериозно ... а ме е страх да не объркам всичко ... да не свърши бързо приказката ...
Мда.. може би донякаде е заради страха, че може би няма да оправдая очакванията му или пък просто сериозните връзки не са за мен :shock:

babyjoinmeindeath
03-10-2010, 10:29
А стига. Надали е тръгнал да ти подарява пръстен.
Ауууу тва пак ако го направи после сигурно няма може да ме догони :)
Последния път, който ми направи така впечетление беше когато ми каза, че ме бил обичал повече от всичко на света и аз :shock: . Първата мисъл, която ми дойде на акъла беше "Каде се забърках?"

DevilWish
03-10-2010, 10:32
правиш супер гадно за човека, който е с теб.И аз съм в такава ситуация ама аз искам сериозна връзка, а него го е страх.Поне ми каза в началото, че още не знае иска ли сериозна връзка или просто така.Поне и ти предопреждавай щото е супер тъпо да си с някои и точно, когато си разкажеш колко сериозни са ти чувствата той да ти каже а не тогава не искам щото аз не съм сериозен.

BlueParadise
03-10-2010, 10:45
Eе.. не си единствена :) това е нормална рекция при някои хора които не са лесно привързващи се (: Бъди по-търпелива,ии дано и ти започнеш да му показваш своята "обич" както и той на теб :-)

FiRe_LaDy
03-10-2010, 10:46
Да.Беше ме страх,защото мислех,че накрая ще ме остави и ще бъда много наранена .. и така стана де,но ако не опиташ няма как да разбереш.Не се страхувай толкова и се пусни по течението.Не е болка за умиране дори и да не се получи или да объркаш нещо.

paniko
03-10-2010, 10:53
мноо пъти ми се е случвало като бях по-малка..напоследък не може обаче да мине без да се привържа

babyjoinmeindeath
03-10-2010, 10:53
Да.Беше ме страх,защото мислех,че накрая ще ме остави и ще бъда много наранена .. и така стана де,но ако не опиташ няма как да разбереш.Не се страхувай толкова и се пусни по течението.Не е болка за умиране дори и да не се получи или да объркаш нещо.
Не ме е страх толкова, че ще ме остави и т.н. страх ме е аз да не го направя и да го нараня и това, че той може би има по-голями очаквания а аз няма да ги оправдая...

ShtrudeL
03-10-2010, 10:54
По би ме било страх от несериозните намерения на момчето и кратките връзки...понеже трудно се привързвам към някой,а направя ли го е много лошо.

babyjoinmeindeath
03-10-2010, 10:59
:) Е да и аз ако си мислех, че той е с мен само за ей така си да му минава по-бързо времето тогава също шях да недоволствам.. Оф моля ви линчувайте ме :)

FiRe_LaDy
03-10-2010, 11:10
На колко години сте ?

MaLkaTa_LaDy
03-10-2010, 11:11
Ами самата дупа е обВЪРЗВАНЕ. Сама показва, че ти ще трябва да се лишиш от някои други удоволствия. А аз за себе си знам, че свободата ми е най-ценното нещо. За това и не съм по обвързванията.

dimitar_ak
03-10-2010, 11:13
Обвързване не значи отнемане на свобода. Това означава човека с теб да е по-приоритетен от всичко останало.

babyjoinmeindeath
03-10-2010, 11:15
На колко години сте ?
Той на 19 а аз след 2 месеца ги навършвам 19

FiRe_LaDy
03-10-2010, 11:26
Ами не си малка,за да ти кажа,че е нормално да не си готова за сериозна връзка.Но според мен щом го обичаш и той обича теб,трябва да загърбиш този страх.Само пречи на връзката ви и се тормозиш.И аз като теб се страхувах,но както казах мяо страх беше да не ме наранят,но и до някаква степен и него да не нараня,и се държах малко по-дръпнато от приятеля ми ... и този страх до голяма степен развалии връзката ни.Не позволявай страха да застане м/у вас.От личен опит ти казвам,че смао вреди .. :?

Emilen
03-10-2010, 11:50
Ами, нормална реакция е. Само че е по-характерна за мъжката част. Аз и на 25 се ужасявах от възможността за обвързване, макар че имах почти 5-годишна връзка. После на момичето му писна, скъсахме и тя набързо се омъжи. Тогава ми идваше да се гръмна, какъв тъпак съм бил. Но след няколко месеца ми мина... Въпрос на нагласа е. Явно не желаеш да създаваш семейство, все още.

dimitar_ak
03-10-2010, 12:22
Ако не си готов да приемеш човека до теб сериозно и да правиш планове за бъдещето с него по-добре го напусни.

Take_That
03-10-2010, 12:27
Ако не си готов да приемеш човека до теб сериозно и да правиш планове за бъдещето с него по-добре го напусни.


++++

babyjoinmeindeath
03-10-2010, 12:35
Ако не си готов да приемеш човека до теб сериозно и да правиш планове за бъдещето с него по-добре го напусни.
А по-добре ли е да си с някой, ходите известно време и ти започваш да си правиш планове за бъдеще с него/нея, виждаш всичко розово и в един прекрасен момент той/тя те зарязва и ти оставаш с пръст в уста и тогава всички тези планове отиват на майната му.. тогаа кво праим ?

Lincheto
03-10-2010, 12:40
Сигурна ли си, че го обичаш?

babyjoinmeindeath
03-10-2010, 12:48
Ами да :)

GossipGirl89
03-10-2010, 12:51
Виж сега мила. И при мен е имало такъв страх, но той беше страх от повторно нараняване - един път ми разбиха сърцето и втория път, когато усетих, че нещата започват да стават по-сериозни се уплаших и не посмях да се доверя, поне не в началото... Но с времето се отпуснах и се доверих. Трябва да го преодолееш този страх. Риск от нараняване и изоставяне винаги има, но това значи ли, че не трябва да имаме сериозни взаимоотношения с никого и че трябва да прекратяваме всичките си връзки още в начален стадии ? Трябва да рискуваш! Обичаш го, той те обича - тогава просто бъдете заедно без да мислите за най-лошото. То винаги може да се случи, но както има една приказка "Не позволявай на страха от топката да те лиши от удоволствието на играта"! ;)

Lincheto
03-10-2010, 13:01
Мхм.

И според мен те е страх да не те нарани. Но пък си заслужава да рискуваш щом го обичаш.

yuyuto
03-10-2010, 13:02
Познат ми е страха. При мен лично е страх от това, че като се отдам и аз на някой и почна да градя планове с него, може да остана разочарована.
Винаги в последствие съм оставала разочарована, но все пак заради яките моменти си е заслужавало и не съжалявам.

babyjoinmeindeath
03-10-2010, 13:05
До някаде е и от това, но не мисля, че ще стане .. той е толкова добър, мил ... абе страхотен е! Повече ме е страх аз да не го нараня :)

dimitar_ak
03-10-2010, 13:27
Ако не си готов да приемеш човека до теб сериозно и да правиш планове за бъдещето с него по-добре го напусни.
А по-добре ли е да си с някой, ходите известно време и ти започваш да си правиш планове за бъдеще с него/нея, виждаш всичко розово и в един прекрасен момент той/тя те зарязва и ти оставаш с пръст в уста и тогава всички тези планове отиват на майната му.. тогаа кво праим ?

Тогава се прави каквото винаги в тези ситуации. Става ти криво, а след като ти мине си намираш друг с когото да правиш планове за бъдещето. Изобщо не е така сложно.

Assshley
03-10-2010, 17:28
По би ме било страх от несериозните намерения на момчето и кратките връзки...понеже трудно се привързвам към някой,а направя ли го е много лошо.

slun4ice_90
03-12-2010, 07:52
И на мен ми пречи,има нещо такова около мен. :-o Ако не си имала такава връзка,може би е и от т'ва.Щом казваш,че го обичаш не се отказвай-давай смело.Успех! :)

glamorousss
03-14-2010, 12:45
Здравейте ! Такам.. искам да ви питам случвало ли ви се е да имате връзка и когато нещата започнат да стават по - сериозни да се плашите ? Аз в момента имам връзка и виждам, че момчето има по-сериозни намерения и когато каже или направи нещо с което ми показва това в първия момент ми иде да се отдръпна просто или да си тръгна. Аз си го обичам и знам, че и той ме обича ама какъв е тоя страх...
Та нормално ли е според вас и на някой случвало ли се е ? :)


Аз лично винаги съм така .. Просто стане ли всичко по-сериозно спира да ми бъде интересно..Ако има нещо,което ми е интересно във една връзка са игрите и гоненето..Предполагам не съм единствената?