PDA

View Full Version : Обезкосмяване



varSAritai
03-10-2010, 11:22
Здр
Искам да попитам как мога да си обезкосмя задните части ? Искам да си направя цялостна кола маска но там нз как става работата а не варви раце и крака гарди корем да нямам косамче а там да е тропическа гора ? дайте савети мерси предварително

ro6lio
03-10-2010, 11:23
нЗ аз се бръсна с ножче , както гъзу така и Чуру :Д

SmilezZz
03-10-2010, 13:50
В никакъв случай не ги махай със самобръсначка..

Иначе може да отидеш на козметик

varSAritai
03-10-2010, 22:17
е не искам да издребнявам но стаа вапрос и за доста интимна част :) не само повархностно и не сам сигурен че с кола маска може и т н :(

MrGaga
03-11-2010, 11:42
е не искам да издребнявам но стаа вапрос и за доста интимна част :) не само повархностно и не сам сигурен че с кола маска може и т н :(Е ако не с кола маска, пробвай със самобръсначка, само че после ще ти станат още по-дълги и по-твърд. :)

varSAritai
03-12-2010, 11:43
ест че първата ми мисъл беше това да кастра гората и да не питам но просто искам да нямам там си мислех дали може там да се направи лазерна епилация или нещо такова на др места сам си правил и вече нямам мисълта м ие че ме е срам да отида ида питам в студиото :) :oops:

vow
03-14-2010, 06:27
ест че първата ми мисъл беше това да кастра гората и да не питам но просто искам да нямам там си мислех дали може там да се направи лазерна епилация или нещо такова на др места сам си правил и вече нямам мисълта м ие че ме е срам да отида ида питам в студиото :) :oops:пийни 2 ракии и отиди тогаз в студиото след тва няма да те бърка и тирбашон в заднека ако ти бучнат

varSAritai
03-14-2010, 11:34
ест че първата ми мисъл беше това да кастра гората и да не питам но просто искам да нямам там си мислех дали може там да се направи лазерна епилация или нещо такова на др места сам си правил и вече нямам мисълта м ие че ме е срам да отида ида питам в студиото :) :oops:пийни 2 ракии и отиди тогаз в студиото след тва няма да те бърка и тирбашон в заднека ако ти бучнатахах супер поне свежи предложения не липсват :) мерси ще взема ракията под внимание :oops:

patilanka7
03-15-2010, 17:32
Пробвай с депилиращ крем най-добре и най-евтинко(по 2 лв. са българските). Ама как ще се намажеш сам не те знам :-D