PDA

View Full Version : странничко



paniko
03-10-2010, 11:46
наличието на темата се дължи на нещо,което ми каза приятелката ми днес,а именно "Вики,ти си най-нещастна когато имаш връзка" . та замислих се и сега още си мисля за това u не мога да си обясня защо, но е вярно .независимо дали съм с човек,когото харесвам МНОГО или с такъв,за когото не ми пука,просто има НЯКАКВА причина,поради която животът ми става сложен и пълен с проблеми и все има за какво да се притеснявам,сещате се..преди 3 месеца ходих с човек,в когото бях влюбена от година и въпреки че би трябвало да съм щастлива,аз не бях,изяждах се от притеснения и съмнения..не знам защо я написах тая тема,просто реших че не може да съм единствената такава,така че, който има подобен проблем,може да драсва нещо ха:)

babyjoinmeindeath
03-10-2010, 11:57
И за какво толкова се притесняваш... от каде идват тези проблеми ?

razores
03-10-2010, 12:04
Замисляла ли си се че може би искаш да не си "ангажирана" с никой?
Според мен точно това трябва да направиш. Изкарай 2-3 месеца без връзка, отиди на дискотека, прекарай повече време с приятелите си и не мисли за връзки а просто се забавлявай. :)

Take_That
03-10-2010, 12:27
Замисляла ли си се че може би искаш да не си "ангажирана" с никой?
Според мен точно това трябва да направиш. Изкарай 2-3 месеца без връзка, отиди на дискотека, прекарай повече време с приятелите си и не мисли за връзки а просто се забавлявай. :)

Съгласна съм

GossipGirl89
03-10-2010, 13:21
Замисляла ли си се че може би искаш да не си "ангажирана" с никой?
Според мен точно това трябва да направиш. Изкарай 2-3 месеца без връзка, отиди на дискотека, прекарай повече време с приятелите си и не мисли за връзки а просто се забавлявай. :)

Или просто се пусни по течението без да мислиш за нищо :)

yuyuto
03-10-2010, 13:50
Има нещо такова. Но не бих го нарекла проблем, а възприятие на нещата. Като начало докато си обвързан с човек, който харесваш малко или много, започваш да изпитваш ревност.
Ревността е нещо много излишно. Тя никога не води към добро. Това чувство те изяжда от вътре, притесняваш се, мислиш за това постоянно. Избягвай я колкото е възможно повече.
Второто нещо, което дразни много, е едно качество на мъжете да не могат да вършат две неща едновременно (или индивидите, които могат са рядкост). Той може много да те обича, често да си мисли за теб, но ако денят му се е очертал натрупан със задължения, може изобщо да не се сети да ти звъне или пише. Сеща се за това чак след като се освободи от задълженията си (жените не сме така, ние може едновременно да бършем прах и да мислим за него, да пишем доклад и да мислим за него). Та и тук решението е само с компромис. Няма как да променим мъжката природа, колко ли жени по света се опитват, е, не се получава.
Такива и много други малки ежедневни примери, които ако си по-чувствителна и им обръщаш внимание, те правят тъжна. Т.е тъжна си докато си обвързана.
Извод: Влагай по-малко чувства в нещата. Докато си с него, наслаждавай се на всеки момент заедно, избягвай спорове за малки неща И в момента, в който затвориш вратата след него, окупирай съзнанието си само с теб, с твоите задачи и проблеми, твоите приятели. Бъди хем негова, хем запази свободата си. Това е решението. Ако се вкопчваш във всеки твой следващ приятел и обръщаш внимание на подробностите, винаги ще си нещастна. Затова усмихвай се повече, дай свобода и на него (когато следващият почука на вратата, засега се наслаждавай на свободата си), и на себе си и изживявай миговете и с него и без него като безценни.

SpOrTs_GiRl
03-10-2010, 19:17
Хм..... виж, спокойствието идва едва, когато срещнеш точния човек - този, който е само за теб.. и няма друг. Преди въпросния има може би дозина (а може би не.. зависи), които ще те притесняват, ще ги мислиш, ще се изяяждаш, все нещо ще ти пречи .. защото ще усещаш, че не това е, което желаеш и не от това имаш нужда..

pussucetka
03-10-2010, 20:45
Според мен не трябва да си обвързана сега .. :)

Lorrie
03-12-2010, 06:29
Някои хора просто са устроени така. Понякога колкото повече обичаш един човек, толкова повече се тревожиш да не го загубиш :) Успокой се и опитай да не мислиш лошотии.

marichela
03-12-2010, 06:38
Спри да си внушаваш глупости!И аз съм имала такива моменти, в които имам чувството че съм устроена не като другите хора :D , но ако си втълпиш, че когато си с някой нещата не вървят, наистина няма а потръгнат..

gabiiTu
03-12-2010, 07:51
Мдааа. и аз съм така . :D :D Просто проблемите се дължат при мен ,когато имам връзка на тва ,че се мисля как да угодя на другия как да се напрая че да не съм грозна примерно и некви такива.. винаги по-забавно ми е било като съм имала само зарибявки и винаги по-сложно става като ходя с някой..
Тва баси тъпото междодругото .. :D

nIkEnCeTy_bE
03-12-2010, 09:24
Това може би е така, защото си чакала толкова много един човек, била си влюбена, и когато това стане и трябва да си щастлива, на теб ти е все едно от това чакане. Поне при мене е така понякога. Просто излизай с приятели, когато най малко очакваш ще срещнеш даден човек и ще си щастлива, без да имаш приятеснения. :)

sunshine955
03-12-2010, 13:11
може би ти е по-добре сама .. засега !
някой ден ще се влюбш наистина .. и няма да е просто поредния с който си нещастна .. (както ти каза)

liolito0
03-26-2010, 19:59
ne se pritensqvai prosto ne si namerila chovek koito da te pravi istinski shtasliva.i az bqh taka do skoro pri vsqka moq vryzka samo se pritesnqvam i pochti zabravqh za usmivkata si. :-D :-D :-D :-D no sega si namerih choveka ili pone za sega mislq taka zaedno sme ot 4 meseca i postoqnno se usmihvam i za nishto ne se pritesnqvam. :P 8-) 8-) 8-) 8-)