PDA

View Full Version : complementary letter



kotence_91
03-10-2010, 12:52
:-o Имам да пиша такова писмо по енглиш, ама нямам идея какво се пише :-o пък и не мога да вържа две правилни изречения :oops:
Трябва да е за някакъв продукт, стока ... Някой писал ли е такова и може ли да го напише тук :oops: ПЛС :(

Manenkoto
03-10-2010, 13:44
По конкретно за какъв продукт нещо заглавие знам ли и аз да насочиш повече 8-)

kotence_91
03-10-2010, 17:06
Ами няма значение, нямам претенция :D само да не е оплакване от условия в хотел ... може да е телефон, който не бачка, прахосмукачка, може дреха, която да е скъсана или нещо такова :-o

Manenkoto
03-10-2010, 17:16
ти всъщност искаш писмо за оплакване Letter of Complain еее ако е това до 1 час ще ти го предоставя имам писано

kotence_91
03-10-2010, 17:22
Много ще съм ти благодарна :-)

Manenkoto
03-10-2010, 17:33
Sir or Madam,
I am writing to complain about the advertisement for DVD Deport which appeared in your newspaper last Tuesday. There were a number of inaccuracies in the advertisement.
First of all, the advertisement said that it offered the widest selection of DVD players but in fact there were only three brands to choose from.
They also claimed that their multi-system machines showed DVDs bought anywhere in the world but the ones we bought in Australia wouldn’t play at all.
To make matters worse, the offered three free DVDs from their huge range of classics and recent hits but what we actually got was what they gave us.
Finally, in the advertisement they promised to give our money back if we are not completely satisfied but ther refused to give us a refund and we had to choose another machine instead.
I think you should contact DVD Deport and ask them to correct the facts in their advertisement before you publish it again.Otherwse, people like myself might be misled.


Yours faithfully, тук си пишеш името 




Така се надявам че става :-)

Manenkoto
03-10-2010, 17:35
Огледай си го като го пишеш за грешки в правописа но мисля че няма и ако искаш може да си намериш непознати думи ала бала за да не стане фал ако те изпитат да го преведеш :-P надявам се да ти е полезно

kotence_91
03-10-2010, 17:38
:grin: Благодаря много! :D

Manenkoto
03-10-2010, 17:41
Няма проблем като имам готови защо да не помогна ... За разлика от някой хора тук дето ако помолиш за помощ и да имат няма да ти помогнат :o

kotence_91
03-10-2010, 17:45
Ако нещо ти трябва, на среща съм 8) :D