PDA

View Full Version : Може да се обичате и без да се лигавите !



FromAutumToAshes
03-10-2010, 14:13
Въпросът е по-скоро не дали сте обръщали внимание на хора които се държат така, а обръщате ли вниание, че вие самите се държите по този начин? Говоря за начина по който 90% от момичета се обръщат към половинките си : Милооооо, Котееее и още други такива нарицателни. Или когато просто си се лигавят, а половинката им отвърне със същото... Като цяло предполагам схванахте идеята ми. Не знам аз ако имах такава приятелка или щеше да ме напусне на втория ден, или много бързо ще ше да се осъзнае (като се замисля и се сетя в какво време живеем, май първото е по-вероятно, но това е друга тема). Вярно... и аз съм наричал момичето до мен с умалителни, но те толкова както споменах лигави и дразнещи имена. И това което искам да кажа е може би по-скоро съвет. Вместо да се държите по този изключително идиотски и досаден за околните (освен ако не са като по-горе описаните[тоест като вас...]) хора начин, защо просто не се замислите за 5 минути, че има и по-сериозни начини да изкажеш любовта си към някого... С нищо лошо към никого, просто днес разсъждавах над това и реших да го напиша.
Благодаря за вниманието и лека вечер :)

bogzfaggot
03-10-2010, 14:17
Ама много сте ми смешни с тея теми,гледай си себе си ве.И к'кфо?За по висш ли се имаш като пусна тая тема?Искаш да ти кажем евалата ли к'фо?Нито някой ше те послуша да спре да говори така на някой,нито някой ше трогнеш.

FromAutumToAshes
03-10-2010, 14:19
Ами добре. Аз какво трябва да направя, че съм ти смешен. Леко не ме касае :)
И не, не се имам за по-висш.
И за другия ти въпрос - хах не.. нищо не чакам, просто искам да видя хората какво мислят по въпроса. Но на теб явно не ти достига нещо (няма да уточнявам какво) за да го разбереш :)
И не.. не карам никого към нищо. Да правят каквото си искат. Правилно го каза аз гледам себе си :) Просто както казах... Исках да видя хорското мнение по този въпрос ;]

ReachlessGirl
03-10-2010, 14:20
Тези обръщения не са "изказване на любовта" .. :?
Това, че повечето хора се обръщат така към половинките си не значи, че са лигави или, че ще ги зарежат на втория ден.. :?
Как можеш да определяш любовта на някой и самия него по това, че се обръща към човека, когото обича с "мило" .. :? :?

FromAutumToAshes
03-10-2010, 14:22
Тези обръщения не са "изказване на любовта" .. :?
Това, че повечето хора се обръщат така към половинките си не значи, че са лигави или, че ще ги зарежат на втория ден.. :?
Как можеш да определяш любовта на някой и самия него по това, че се обръща към човека, когото обича с "мило" .. :? :?


Праваси по-скоро са изказване на простотия.. Но мнението си е мое :)
И да точно това значи... Но както казах не става дума просто да наречеш приятеля/ката си "Мило" а конктретно за онези лигави умалителни... И самото държание на въпросния човек.

MetalZone
03-10-2010, 14:23
Ъ... темата е изпълнена с доста злоба... и не мисля, че има някакъв смисъл от нея... не може всички да сме сериозни като теб....

ReachlessGirl
03-10-2010, 14:33
оф .. не ми се спори за твоите общи знаменатели, че всички били еди какви си .. мен ми става приятно когато той ми каже "мило", както и аз на него .. пък съвсем не отговарям на твоето описание за такъв тип хора .. :?

точка! ..

FromAutumToAshes
03-10-2010, 14:35
Аз да съм казал, че всички са такива ? Да съм казал, че ти си такава? Говоря за конкретния случай хора които съм описал.. Явно не можем да се разберем за какво точно става дума. Както и да е :)

Sh@d0w
03-10-2010, 14:39
Каква е целта на темата ти не разбрах?Всяка двойка може да си се държи както иска,да изразява чувствата си както иска.Това че теб те дразни мен какво ме грее?Прав си има различни начини човек да изрази любовта си,това че някои го правят по начин различен от твоя незначи че трябва да се променят.Мен лично не ми пречи,незнам на теб какъв ти е проблема.

Не можеш да налагаш вижданията си на другите кое трябва и как да правят...

Следващия път се замисли преди да пускаш тема.

MetalZone
03-10-2010, 14:40
Защо пропусна моят пост? Хвани ми напиши къде е смисъла на темата, че аз не го виждам... като цяло ReachlessGirl споделя моето мислене...

FromAutumToAshes
03-10-2010, 14:43
Не знам само защо решихте, че искам да наложа мнение оО Заключвайте я като толквоа няма смисъл :) Все ми е едно. Това пак е част от това, което исках да видя =] Изглежда съм се изразил съвсем различно от това, което мисля. Но проблема е в липсата ми на умение да изкажа това, което мисля или вие не можете да ме разберете. По-вероятно е първото. Както и е да е .

Със здраве.

Take_That
03-10-2010, 14:43
Не съм съгласна, че са лиготии. Всеки чувства и разбира нещата по свой си начин, пречупва ги през своята призма. За теб това е лиготия и простотия, за други е нещо приятно :) Лично аз смятам, че тези умалителни имена не изникват ей так от нищото, нещо те е подтикнало да кажеш така на човека до себе си. Всеки изразява любовта си по един или друг начин :) Това, че ти не го разбираш по този начин, не означава, че е глупост, лиготия и т.н

bogzfaggot
03-10-2010, 14:50
Ами добре. Аз какво трябва да направя, че съм ти смешен. Леко не ме касае :)
И не, не се имам за по-висш.
И за другия ти въпрос - хах не.. нищо не чакам, просто искам да видя хората какво мислят по въпроса. Но на теб явно не ти достига нещо (няма да уточнявам какво) за да го разбереш :)
И не.. не карам никого към нищо. Да правят каквото си искат. Правилно го каза аз гледам себе си :) Просто както казах... Исках да видя хорското мнение по този въпрос ;]Да не мислиш,че това е първата такава тема?:Д.Този въпрос е бая дискутиран,просто в различно формулирани теми.

ivcheto0o
03-10-2010, 14:55
Не мисля 4е това е лиготия или израз на любов.След време като и ти запо4неш да говориш тези "лиготии" ще видим как мислиш.

w0sh
03-10-2010, 15:00
Когато пораснат хората им идва акъла. Почакай.

SmilezZz
03-10-2010, 15:01
Офф...Просто вече се смея на такива теми..
Авторе гледай себе си..Какво те интересува как се наричат влюбените..Това,че говорят така не ги правят лигли,нито пък означава,че ще скъсат още на втория ден

mOBSCENE
03-10-2010, 15:04
Каква е целта на темата ти не разбрах?Всяка двойка може да си се държи както иска,да изразява чувствата си както иска.Това че теб те дразни мен какво ме грее?Прав си има различни начини човек да изрази любовта си,това че някои го правят по начин различен от твоя незначи че трябва да се променят.Мен лично не ми пречи,незнам на теб какъв ти е проблема.

Не можеш да налагаш вижданията си на другите кое трябва и как да правят...

Следващия път се замисли преди да пускаш тема.

vesito13
03-10-2010, 15:07
Аз лично повече приемам за лиготия писането на MiLoOOoOoOoOoOo LoFfFfFFfF sI Te и т.н. по снимки, форуми, схванахте за какво говоря. Също ме дразнят такива "Не мога да живея без теб", а са заедно от 2 седмици :? Като цяло самата показност на тази "любов" ме дразни. И аз се обръщам към приятеля ми с мило, но просто така съм свикнала и някак си го приемам, като напълно обикновено обръщение. :) Може би всичко е въпрос на характер, но хората си знаят, да правят каквото искат. ;)

w0sh
03-10-2010, 15:13
Интересно е как налагате мнение, че не бива да се налага мнение.

браво.

FromAutumToAshes
03-10-2010, 15:15
Не мисля 4е това е лиготия или израз на любов.След време като и ти запо4неш да говориш тези "лиготии" ще видим как мислиш.

С разликата, че няма да тръгна да ги говоря ;)

а що се отнася до w0sh ... Смятам, че имам достатъчно акъл за възрастта си :)

Пак казвам - Не твърдя, че да наречеш приятеля/ката си "мило" е лигаво.. Но когато го правиш по възможно най-лигавия начин от сорта на "милоооооооооооооооооооооо ооооооооооооооооооооооооо ооооооооооооооооооооооооо ооооооооооо" е дразнещо (поне за мен :) а и не само за мен) И като цяло т.нар. "кифленско държане" . Това имах предвид ;) И пак казвам НЕ НАЛАГАМ НИКАКВО МНЕНИЕ, А ПРОСТО ГО ИЗРАЗЯВАМ. Разлика мисля, че има. Просто не мисля, че такова държание е нормално за 17-20 годишни момичета (да не казвам жени..). Вероятно аз съм със старомодно/изкривено мислене, няма лошо . Не карам никого да се съгласява с мен. Но не виждам доводите ви да ме нападате за това, че изказвам мнение по конкретен въпрос.
Далеч не се получи това, за което пуснах темата, за това моля нека бъде заключена :) Бъдете щастливи, обичайте се и го показвайте по начин, по който намерите за добре =]

Take_That
03-10-2010, 15:35
Не мисля 4е това е лиготия или израз на любов.След време като и ти запо4неш да говориш тези "лиготии" ще видим как мислиш.

С разликата, че няма да тръгна да ги говоря ;)

а що се отнася до w0sh ... Смятам, че имам достатъчно акъл за възрастта си :)

Пак казвам - Не твърдя, че да наречеш приятеля/ката си "мило" е лигаво.. Но когато го правиш по възможно най-лигавия начин от сорта на "милоооооооооооооооооооооо ооооооооооооооооооооооооо ооооооооооооооооооооооооо ооооооооооо" е дразнещо (поне за мен :) а и не само за мен) И като цяло т.нар. "кифленско държане" . Това имах предвид ;)


Е, виж, за това напълно те подкрепям... Първоначално помислихме, че мислиш самите обръщения за лиготия. А ти си имал предвид начина, по който се казва. Съгласна съм и с vesito13 относно "MiLoOOoOoOoOoOo LoFfFfFFfF sI Te" или пък "Милуууу, Убичъм Те!

hahavteen
03-10-2010, 16:10
Моя приятел се казва Йенс ама аз много често като се лигавя му казвам Йенсиииииии :razz: В началото се дразнеше ама вече ми свикна и се лигави и той :D Винаги ни е забавно като почнем да си говориме някви такива умалителни. Особено на немски има много смешни обръщения хахаха :D . Лично аз не виждам нищо лошо хората да си се лигавчат като са насаме. Иначе навън даже с умалителни не се обръщам към него. Само по име. Според мен е въпрос на уважение. Все пак не искам да го излагам. 8-)

GD95
03-10-2010, 16:44
И мен много ме дразнят такива лиготии.Еми кво да ходя по улицата със запушени уши ли? :D Като малоумни са-"Милоооооооооо,бебоооооо,му цоооооооо.." #-o

justwondering
03-10-2010, 17:14
Ми и на мен са ми лигави и не ми харесва да ме наричат така, аз също не бих казвала на гаджето си "мило" или някое от тия. :? Но който го кефи, да си ги казва, мене не ме бърка. :)

Assshley
03-10-2010, 17:21
Съгласна съм и на мен са ми противни такива умалителни и като цяло не си падам много много романтичка както и приятеля ми,но въпрос на избор,нищо не можем да направим.;)

bebe7o
03-10-2010, 18:03
Съгласна съм и на мен са ми противни такива умалителни и като цяло не си падам много много романтичка както и приятеля ми,но въпрос на избор,нищо не можем да направим.;)

Same here.. С моя само в началото си викахме "мило", след което не знам.. някак си спряхме. Явно и на двамата ни стана изтъркано някак си.Сега сме на "бебе" или "трътка/гъз" :D А иначе за така нареченото "кифленско държание" нямам думи. Познавам такива хора и просто като чуя нещо такова иии ... :? Но по тварежното за мен (повтарям ЗА МЕН.. не си мислете че искам да налагам мнението си просто го изразявам!!!) като чуя 10000 пъти "обичам те" за един ден!!! Е, хубу де.. Аз ли съм тъпа и не го разбирам т'ва или..? :? :-o Нали, не казвам, че е нещо лошо, но някак си като го чуваш прекалено често не се ли изтърква..или не ви ли писва все едно и също? :-o

smiirnoff
03-10-2010, 18:16
Еми мама и тати са големи - ама си викат 'шиши' или 'шиш' о.О
И к'во от т'ва ?
Като искат, да си викат така. Не ми пречат на мен. На мен тия 'мило', 'коте' и т.н също не са ми нек'ви приятни, ама не мрънкам. Хората така искат да си казват, така ще си казват о.О

К'ъв е проблема ?

BloomF
03-10-2010, 18:25
И аз тея измислени галени имена не ги харесвам - пиле, коте, мишле, мило/ужассс!/..

valdesbg
03-10-2010, 18:49
Кало мисля че ти схванах идеята.

Обявявам се с един глас За, твоята идея. Не ми допадат лигавото поведение.

"Мило"-то само по себе си е ок, въпроса е в нещото, което стои зад това "Мило" :)

Right? [=

LadyDi
03-10-2010, 18:54
Влади, щом си схванал идеята, обясни ми как ще разграничиш обикновеното лигавене от наистина милото "мило"? Не можеш да отгатнеш какво се влага в една дума, която чуваш случайно в заведението.

valdesbg
03-10-2010, 18:57
Марина колко ще се изненадаш и няма да се съгласиш ако ти кажа че може да се различи лигавото, ядосаното, отекченото, и милото мило? Че и всичките им вариации.

Разбира се умението да четеш хората и микро сигланлите, които те пращат е основно за да имаш успех в тая насока.

П.П. Ще ти драсна след малко ЛС-то. Не съм го забравил :)

LadyDi
03-10-2010, 18:58
Не е съвсем така. Аз, например, мога да съм ужасно лигава, когато реша. И толкова лиготия мога да вкарам в едно "мило", че никога не би повярвал, че обичам човека, към когото го отправям :)

valdesbg
03-10-2010, 19:04
Лейди - колкотоилиготия да вложиш в едно мило, ако наистина обичаш човека(както твърди) то ще севидят и микроизражения и сигнали че наистина е така. А щом ги има - значи лигавото поведение е моментна маска.
И воала, излизаш от клуба на несериозните :)

TheOnee
03-11-2010, 05:48
Ъ... темата е изпълнена с доста злоба... и не мисля, че има някакъв смисъл от нея... не може всички да сме сериозни като теб.... :smt040

Korrnyy
03-11-2010, 08:14
С моя приятел си викаме "коте" /имаме си причина да е точно това/.
Мисля, че автора го дразни това, не ако кажа "Коте, донеси ми една чаша вода, моля те!" /примерно/, а това: "КотеЕееЕее, МноУ Си тЕ Лоф, Нали ЗнаеШ :) Ша мИ ДонИсеш Ли еднъ ЧашКъ с Водаа, ПлИИИисссс"

^ И мен това ме дразни, ма какво ме бърка как говорят останалите...

alex4o
03-11-2010, 08:42
С моя приятел си викаме "коте" /имаме си причина да е точно това/.
Мисля, че автора го дразни това, не ако кажа "Коте, донеси ми една чаша вода, моля те!" /примерно/, а това: "КотеЕееЕее, МноУ Си тЕ Лоф, Нали ЗнаеШ :) Ша мИ ДонИсеш Ли еднъ ЧашКъ с Водаа, ПлИИИисссс"

^ И мен това ме дразни, ма какво ме бърка как говорят останалите...

Съгласна съм с теб! Както и с автора на темата..нито е злобен,нито завистлив,просто изказа мнението си,което аз споделям,че лиготии от сора "кукличкееееее,СлънЧиЦееЕЕ Еее,БеБеееееНце" са напълно излишне и често много дразнещи. Ние с приятеля ми също не си говорим с имена,амиии най-често с "миши",но определено нито 1 път не е имало лиготии около товаа "миши" ;)

FromAutumToAshes
03-11-2010, 09:05
С моя приятел си викаме "коте" /имаме си причина да е точно това/.
Мисля, че автора го дразни това, не ако кажа "Коте, донеси ми една чаша вода, моля те!" /примерно/, а това: "КотеЕееЕее, МноУ Си тЕ Лоф, Нали ЗнаеШ :) Ша мИ ДонИсеш Ли еднъ ЧашКъ с Водаа, ПлИИИисссс"

^ И мен това ме дразни, ма какво ме бърка как говорят останалите...

Съгласна съм с теб! Както и с автора на темата..нито е злобен,нито завистлив,просто изказа мнението си,което аз споделям,че лиготии от сора "кукличкееееее,СлънЧиЦееЕЕ Еее,БеБеееееНце" са напълно излишне и често много дразнещи. Ние с приятеля ми също не си говорим с имена,амиии най-често с "миши",но определено нито 1 път не е имало лиготии около товаа "миши" ;)

thats what im talkin about...

ScionOfStorm
03-11-2010, 09:36
Дам, и аз го разбрах отъмна.

Дразнещо е като е нон-стоп и казано с АуУуУУаУуУУ-интонация. Иначе да кажеш на човека до теб 'мила', 'обич моя' или нещо в този дух е...не задължително, но аз не мога да се сдържам да не го кажа, примерно.

Има си градация, и тая, която отъмна посочи индиректно /и масово му се нахвърлиха/ е тотално лигавата и излишна, превзета употреба. :р А не топлото обръщение към любим човек.

buuu
03-11-2010, 13:12
Каква е целта на темата ти не разбрах?Всяка двойка може да си се държи както иска,да изразява чувствата си както иска.Това че теб те дразни мен какво ме грее?Прав си има различни начини човек да изрази любовта си,това че някои го правят по начин различен от твоя незначи че трябва да се променят.Мен лично не ми пречи,незнам на теб какъв ти е проблема.

Не можеш да налагаш вижданията си на другите кое трябва и как да правят...

Следващия път се замисли преди да пускаш тема.

+ само се месите в работите на другите хора без да гледате себе си :wink: мен пък ме дразнят металите и ко да тругвам да пускам теми ?!?! :lol:

Dopeass
03-11-2010, 15:08
Ако смяташ някого за толкова прекрасен, сладък, че незнаеш как да го опишеш просто е нормално да го наричаш с мили думи. Няма как. И на мен са ми смешни принципно лиготиите, но на моменти и аз изпитвам нуждата да се държа така. (въпреки, че упорито подтискам тази нужда) 8-)

FromAutumToAshes
03-11-2010, 15:39
Каква е целта на темата ти не разбрах?Всяка двойка може да си се държи както иска,да изразява чувствата си както иска.Това че теб те дразни мен какво ме грее?Прав си има различни начини човек да изрази любовта си,това че някои го правят по начин различен от твоя незначи че трябва да се променят.Мен лично не ми пречи,незнам на теб какъв ти е проблема.

Не можеш да налагаш вижданията си на другите кое трябва и как да правят...

Следващия път се замисли преди да пускаш тема.

+ само се месите в работите на другите хора без да гледате себе си :wink: мен пък ме дразнят металите и ко да тругвам да пускам теми ?!?! :lol:


Желязна логика.. Просто прелива от простотия. Когато не можеш да кажеш нещо съществено, по-добре не казвай нищо :)

a1a2b3v
03-11-2010, 16:09
И мен много ме дразнят такива лиготии.Еми кво да ходя по улицата със запушени уши ли? :D Като малоумни са-"Милоооооооооо,бебоооооо,му цоооооооо.." #-o

И аз съм съгласна с теб и автора.. според мен е адски лигаво и банално.. :wink:

shmurkam
03-11-2010, 17:01
Ми така е, досадно е с лиготиите, ама някои хора не искат да порастнат

pErFeKt_GiRl
03-11-2010, 18:03
Найстина е мн дразнещо някой като си кажат '' пилиее'' ''мечоу'' ''бебче'' ,но когато се влюбиш и ти почваш и не се осъзнаваш.Аз примерно на моя приятел викам ''Слънце'' не мога да го извикам по име, просто ако тря да му кажа нещо веднага ''слънце ?! '' 8-) :-)


пп: абе въпрос на личен избор е :)

buuu
03-11-2010, 18:25
Каква е целта на темата ти не разбрах?Всяка двойка може да си се държи както иска,да изразява чувствата си както иска.Това че теб те дразни мен какво ме грее?Прав си има различни начини човек да изрази любовта си,това че някои го правят по начин различен от твоя незначи че трябва да се променят.Мен лично не ми пречи,незнам на теб какъв ти е проблема.

Не можеш да налагаш вижданията си на другите кое трябва и как да правят...

Следващия път се замисли преди да пускаш тема.

+ само се месите в работите на другите хора без да гледате себе си :wink: мен пък ме дразнят металите и ко да тругвам да пускам теми ?!?! :lol:


Желязна логика.. Просто прелива от простотия. Когато не можеш да кажеш нещо съществено, по-добре не казвай нищо :)

а ти като не можеш да пуснеш по малоумна тема .. не се прави на много потресен и остроумен :)

soul1199
03-11-2010, 18:43
зависи си от самия човек,всеки прави,каквото си поиска,каквото и да напишеш тук,това ще си остане,имам предвид,че не можеш да наложиш на някого мнението си(дори и да е правилно) :)

alex4o
03-11-2010, 18:47
Каква е целта на темата ти не разбрах?Всяка двойка може да си се държи както иска,да изразява чувствата си както иска.Това че теб те дразни мен какво ме грее?Прав си има различни начини човек да изрази любовта си,това че някои го правят по начин различен от твоя незначи че трябва да се променят.Мен лично не ми пречи,незнам на теб какъв ти е проблема.

Не можеш да налагаш вижданията си на другите кое трябва и как да правят...

Следващия път се замисли преди да пускаш тема.

+ само се месите в работите на другите хора без да гледате себе си :wink: мен пък ме дразнят металите и ко да тругвам да пускам теми ?!?! :lol:


Желязна логика.. Просто прелива от простотия. Когато не можеш да кажеш нещо съществено, по-добре не казвай нищо :)

а ти като не можеш да пуснеш по малоумна тема .. не се прави на много потресен и остроумен :)

A пък теб не мога да те разбера какъв ти е проблема. Пуснал е тема,изказал си е мнението по въпроса и точка.Това,че не мисли акто теб,че лиготиите са хубаво нещо не значи,че е малоумен или че се прави на инетересен и т.н. Имам чувството,че тук повечето просто не могат да приемат чуждото мнение...Нали затова е форум - ВСЕКИ да изкаже СВОЕТО мнение ;)

PainMonopoly
03-11-2010, 19:27
Моя приятел се казва Йенс ама аз много често като се лигавя му казвам Йенсиииииии :razz: В началото се дразнеше ама вече ми свикна и се лигави и той :D Винаги ни е забавно като почнем да си говориме някви такива умалителни. Особено на немски има много смешни обръщения хахаха :D . Лично аз не виждам нищо лошо хората да си се лигавчат като са насаме. Иначе навън даже с умалителни не се обръщам към него. Само по име. Според мен е въпрос на уважение. Все пак не искам да го излагам. 8-)Фляйшкльосхен :lol:

Всички му скочихте на човека ама си е прав. И мене супер много ме дразни.

FromAutumToAshes
03-11-2010, 19:31
зависи си от самия човек,всеки прави,каквото си поиска,каквото и да напишеш тук,това ще си остане,имам предвид,че не можеш да наложиш на някого мнението си(дори и да е правилно) :)


Аз не се стремя и да го правя :) Ще се повторя за 3489075349 път - просто исках да видят какво мислят хората по въпроса... За моя радост а и мисля , че за нормално мислещите хора се появиха доста хора споделящи моето мнение :)


А конкретно за buuuu или там с колкото u-та ти е ника... За пореден път доказваш колко глупаво хлапе си. Не съм видял и един сериозен пост от тебе... Нооо има време ще ти дойде акъла в главата. Нищо лично, така че не ме нападай. Просто не ми се спори :)

SoStarstruck
03-11-2010, 19:37
Без да съм чела нито 1 от предните мнения - в темата има определен смисъл.

Имам двама познати,които ходят от година и нещо. От началото досега е непрекъснато "Милооо,обичам те сладичко мое,ти си най-прекрасното бебе на света,целият ми свят си ти,без теб живота ми губи смисъл" и така по 434934 sms-a и коментарчета във фейсбук на ден. Непрекъснато са заедно,затова вече ги наричам 'познати'. Преди бяха 'много близки приятели',ама... Те започнаха да си излизат само двамката сами и да си се задушават,не искат да чуят за никой и нищо от околния свят. Любов,лобюв... Любов или не не бих го изтърпяла аз това. Пък за останалите не знам. :)

bebe7o
03-11-2010, 19:56
Без да съм чела нито 1 от предните мнения - в темата има определен смисъл.

Имам двама познати,които ходят от година и нещо. От началото досега е непрекъснато "Милооо,обичам те сладичко мое,ти си най-прекрасното бебе на света,целият ми свят си ти,без теб живота ми губи смисъл" и така по 434934 sms-a и коментарчета във фейсбук на ден. Непрекъснато са заедно,затова вече ги наричам 'познати'. Преди бяха 'много близки приятели',ама... Те започнаха да си излизат само двамката сами и да си се задушават,не искат да чуят за никой и нищо от околния свят. Любов,лобюв... Любов или не не бих го изтърпяла аз това. Пък за останалите не знам. :)


Aааааабсолютноо същата история.. :? Да повърнеш просто.. :? :?

ShtrudeL
03-11-2010, 20:00
^^ Ако ми викат всеки ден "мило" и ми се лигавят ще съм ебати еуфоричното ебаси ^

Shely
03-11-2010, 20:04
Мен тия лиготии ме дразнат... даже ме разсмиват. 8-)

ShtrudeL
03-11-2010, 20:20
Ама...то зависи..ако човека,който се лигави по принцип си е лигав е дразнещо... ^^

Shely
03-11-2010, 20:37
Ама...то зависи..ако човека,който се лигави по принцип си е лигав е дразнещо... ^^
Еми, да така е

egois74e
03-11-2010, 22:28
дразнещо или не в крайна сметка света е красив, защото всички са различни.. един те дразни. друг те кефи..на трети се възхищаваш и т.н. ... ако тези пресилени, лигави обръщения, които ни дразнят/ слагам и себе си в това число/ ги нямаше и ако въобще всичко лошо го нямаше на този свят, нямаше да имаме база, на която да сравним хубавото с лошото и да оценим кое е хубаво и кое не.. така че явно има нужда и от такива изказвания, които да ни бъркат в червата, за да оценим едни нормални думи като Миме/Гоше... и т.н.

Faces
03-12-2010, 04:27
Я ти кво бе братле наклон даваш на някой ли ? Супер балъчорско мнение имаш честно никога не го играй съдник адската тъпотия е.Всеки намира щаститето на различни места по различни начини.А ти спри да живееш в форума и поизлизай малко навънка че от липсата на социален живот си взел да се озлобяваш 8)

FromAutumToAshes
03-12-2010, 09:23
Айде поредния... Не знам кое е по-озлобено - моята тема, или твоя коментар? Поразсъждавай над това ;) Да си видял да давам наклон на когото и да било ? Да съм казал не правете така? Казах моя съвет е да се замислите колко е зряло такова държане. Но опредлено не съм казал, че трябва да се променят. За различните начини съм напълно съгласен с теб. А мисля, че много по-добре от теб знам къде, как и защо живея. Не се притеснявай за мен. Благодаря за загрижеността все пак ;]
Като цяло намирам мнението ти напълно ненамясто и извън повдигнатия въпрос в темата.

Slave4You
03-12-2010, 11:56
Айде сега всички да пуснем по една тема, за всяко нещо, което ни дразни в другите хора :x Това, че си говорят на 'Мило' не означава, че по този начин си изразяват вечната истинска любов.. Боже!! :D

Hello1
03-12-2010, 12:10
Браво на автора !

Fruity
03-12-2010, 12:15
Хей,и аз не харесвам много тези обърщения,но пък-какво ми пречат?А на теб какво ти пречат?
Аз също не мисля,че така можеш да определиш колко силна е любовта между двамата. :lol: Абсурдно е.
Тийнейджъри сме.Повечето си падат по глезотийките и се наричат така.Но,к'во ти пука на теб?Щом така им харесва,нека!

PainMonopoly
03-12-2010, 16:04
Айде сега всички да пуснем по една тема, за всяко нещо, което ни дразни в другите хора :x Ай.

guinessgirl
03-12-2010, 20:56
аз никога не съм се държала така. :-o

но все пак не мисля,че лигавщината е лошо нещо. :-o

FromAutumToAshes
03-12-2010, 21:00
аз никога не съм се държала така. :-o

но все пак не мисля,че лигавщината е лошо нещо. :-o

Тогава защо се оправдавате, че не сте го правили :D Не че нещо... но прсото не ви разбирам оО

SpeakSoftlyLove
03-12-2010, 21:09
тя не се оправдава, а просто уточнява....или аз тей си мисля 8-)
Интересно ми е защо те нерви ЧАК толкова много...

PainMonopoly
03-12-2010, 21:31
Защото като започнат да му се лиготят пред него изпитва желание да бръкне с пръст в носовете им и да им завърти мозъците. Знам как се чувства. :D

PricelessGirl
03-13-2010, 11:43
Защо да са лиготии??Всеки има право да изразява любовта си по различен начин.Това,че влюбените се наричат ''мило'',''коте'' и др. не означава,че е лиготия нито,че ще скъсат на втория ден!! :?

valdesbg
03-13-2010, 11:44
Копирачката на Лили - тая тема е дъвкана отдавна.

Не става дума за обръщението само по себе си. Става дума за интонацията и мотивите с които е казано. Ама с кухата кратуна как ще схванеш :)

w0sh
03-13-2010, 11:53
Най-простия пример,че това е незряло държане се вижда, когато погледнете родителите си.

Колко често си говорят така?

FromAutumToAshes
03-13-2010, 13:11
Един път, но им се скарах :razz:

jghgh
03-13-2010, 19:21
...аз ако имах такава приятелка или щеше да ме напусне на втория ден, или много бързо ще ше да се осъзнае (като се замисля и се сетя в какво време живеем, май първото е по-вероятно, но това е друга тема). Вярно... и аз съм наричал момичето до мен с умалителни, но не толкова както споменах лигави и дразнещи имена.

Хаха, сродни души!
И аз мразя да ме лигавят. Обичам да ме обичат. Не да ме лигавят 8-)
Т.е., не пречи да ми казват някои сладки неща, но не това да са 80% от разговорите ни.
Самата аз не употребявам кой знае колко често умалителни.
И "мило" sucks! И "коте".. сууупер несериозно и лигаво ми звучи, не знам 8-)

Love's serious thing..

DarknessAngel
03-13-2010, 19:42
Разбрах за какво говориш. :) И аз не обичам да изразяват любовта си към мен с думи като "коте", "миличко", за да мине номера. Разбира се има и изключения. Обичам да ги чувам,когато човекът отсреща ги казва от сърце, макар и рядко.Така е приятно. :)
Аз лично ги казвам ужасно рядко. Не ми идва отвътре. :P

FromAutumToAshes
03-13-2010, 20:17
Хаха, сродни души!
И аз мразя да ме лигавят. Обичам да ме обичат. Не да ме лигавят 8-)
Т.е., не пречи да ми казват някои сладки неща, но не това да са 80% от разговорите ни.
Самата аз не употребявам кой знае колко често умалителни.
И "мило" sucks! И "коте".. сууупер несериозно и лигаво ми звучи, не знам 8-)

Love's serious thing..


Е това е ! Евала :D

uBuTo
03-16-2010, 15:17
аз не се държа така! от мисълта да кажа на приятеля си "бебе" направо ми е повръща. забелязала съм колко е дразнещо - направо исках да ги убия тези двамата дето всеки ден се лигавеха покрай мен :-o няма по нетърпимо нещо от това!