PDA

View Full Version : Не е кои знае какво ..



poni4kat1
03-10-2010, 16:24
Здравейте аз съм Моника ..моят проблем не е кои знае какво,но .. да кажа аз. :)

Аз съм 7-ми клас уча в едн0 училище още от първи клас,но нямам много приятели само 2 най-добри но инъче нямам други а .. едната от тях вече не стои с мен толкова много колкото преди другата я познавам от по малко от година,но все пак я познавам .. достатъчно а тя в 9-ти клас мисли да ходи при баба си в Турция знам че има много време до тогава но все пак .. ми е тъжно и незнам когато отида и в ново училище няма да имам приятели .. та проблемът ми е,че имам само тях двете нямам си други приятели :-k :?: :roll: Ако можете да ми дадете знам ли някакъв съвет или нещо..Благодаря Предварително :oops:

ameli
03-10-2010, 16:30
Е като почнете да се жалвате, че нямате приятели .. утре ставаш в едно междучасТие ( :lol: ) и тръгваш из коридорите... харесваш си някой, отиваш при него, запознавате се, разменяте си скайповете, чатите и хоп ето ти нов приятел .. :-o (под него имам предвид човек - не е казано да е момче)

а в новото училище ще е по-лесно .. можеш да започнеш на чисто :) успех

danibebi
03-10-2010, 16:33
В новото училище можеш да си създадеш нов имидж.Ще се запознаеш с нови хора от класа,от училището и ще имаш приятели.И сега можеш да го направиш в сегашното училище.Амм все пак като си седиш така нищо няма да направиш и ще продължиш да нямаш приятели :-o Успех :)

poni4kat1
03-10-2010, 16:34
ameli Благодаря ти 8) :-) :-)

SkiCatA
03-10-2010, 16:34
Здравейте аз съм Моника ..моят проблем не е кои знае какво,но .. да кажа аз. :)

Аз съм 7-ми клас уча в едн0 училище още от първи клас,но нямам много приятели само 2 най-добри но инъче нямам други а .. едната от тях вече не стои с мен толкова много колкото преди другата я познавам от по малко от година,но все пак я познавам .. достатъчно а тя в 9-ти клас мисли да ходи при баба си в Турция знам че има много време до тогава но все пак .. ми е тъжно и незнам когато отида и в ново училище няма да имам приятели .. та проблемът ми е,че имам само тях двете нямам си други приятели :-k :?: :roll: Ако можете да ми дадете знам ли някакъв съвет или нещо..Благодаря Предварително :oops: Като пораснеш и отидеш да учиш за висше или да работиш другаде ще се разделиш с всички свой приятели от детството си - така че не си го слагай на сърцето, защото не е края на живота, а по-скоро начало на ''нов живот''. :) :) :) :) :) 8-)

poni4kat1
03-10-2010, 16:36
Аз винаги когато се запознавам с някого и съм срамежлива не мога да кажа малко или много .. но в началото си е така сигурн0

dan40123
03-10-2010, 16:49
че за какво са ти повече от 2-3 приятелки... стига да са най-добрите за теб. Но ти си още 7 клас ше се запознаеш с още много хора и от тях ще си допаднете с някои, а с други не. При мен така се получи, макар и аз да не съм от най-контактните.

Tempest
03-10-2010, 16:52
когато отида и в ново училище няма да имам приятели ..

чакай.. и от това се оплакваш?!

Приятелите не се правят за 2-3 дена/седмици/месеца.. приятелство се гради с ГОДИНИ... ако нямаш приятели от детството, започвай да търсиш добри такива, за да могат да ти помогнат когато НАИСТИНА имаш нужда от тях... и обратното естествено.. а съвет как да си намериш приятели няма, ти си човека, който ще реши как и кого

sunstreet
03-11-2010, 13:44
Запознай се с някои от другите класове ( ако вече не се познаваш де ), намерете общи интереси.
Или ако в училище не намериш, ходи на някое извънкласно занимание като танци или някакъв спорт. Там също можеш да си намериш. :) :)

Molzinka
03-11-2010, 14:53
Запознай се с някои от другите класове ( ако вече не се познаваш де ), намерете общи интереси.
И:)

+ :) Аз като нямах приятели се запознах с едно момиче в метрото и си допаднахме и сега излизаме от време на време, така че пробвай :)

Chacho
03-11-2010, 15:21
Аз винаги когато се запознавам с някого и съм срамежлива не мога да кажа малко или много .. но в началото си е така сигурн0

Oт възрастта е.

Lorrie
03-12-2010, 06:06
Като станеш осми клас и смениш училището всичко ще се оправи - там всички започват от 0 и са наплашени като зайци (то неслучайно им се вика така) и ще почнете да се сприятелявате.

Честно казано, от опит знам, че е хубаво да имаш не повече от 1-2 добри приятели. Другото са познати с които си сърбаш кафето и така :)