PDA

View Full Version : Стил и модел за характер,който се опитвате да изградите?



YourSupergirl
03-10-2010, 16:53
имате ли някакъв стил на обличане?тип характер или начин на мислене,които се опитвате да изградите?
аз съм била емо,сийн,кифла [много тъпо,знам.]
и сега в момента се опитвам да изградя един собствен стил,който да ме радва и да показва по някакъв начин каква съм отвъртре.. ^^
далеч съм вече от мислите как да съм кифла,надувка най-велика или да съм депресирана..смятам да се радвам на живота повече,да стана оптимистка и стила ми да излъчва оптимизъм и да изразява това коя съм аз :)
съжелявам ако има такава тема ^^


за мен:
-черен молив. (отгоре и отдолу)
-кецове най-често ,но може и други типове обувки :)
-свежи цветове и дрехи :)
-мм с мнооого гривнички ^^
-втори пиърсинг на ухото (ще си слагам)
-шапки мания ;дд
-червило :)
-винаги усмихната и оптимистична.
-весела.
-непукистка.
-опитвам се да показвам повече себе си.
-да преодолея страховете си.
-да стана в някакви граници егоистка ,за да не пренебрегвам себе си заради другите..

и това са ми целите.
всеки понякога иска да се чувства пълноценен и щастлив.
промяната в стила ми и характера е един вид път към личностно усъвършинстване и начин да намеря себе си.
надявам се да ви хареса темата. ^^

звучи детинско,но нека всеки да се замисли..все пак с постовете си може да се вдъхнови някой да се преоткрие и да бъде също така щастлив в кожата си,благодарение на това,че е открил своя стил,подходящ на неговата душевност. :)

silwinka
03-10-2010, 17:02
суперска тема,много ми харесва.
ам,обаче в момента нямам възможност,да драсна.
в скоро време ще кажа и от мен (:
ще следя темата с интерес

crazymm
03-10-2010, 17:05
Иска ми се да показвам повече на хората, които обичам, че не ги приемам за даденост. За жалост твърде рядко казвам: "Обичам те", твърде емоционална съм и често им наговарям неща, които не им харесват... :)
Стилът си на обличане харесвам - предпочитам впити дънки и някаква сладка блузка.
Аксесоари - винаги съм с -> http://prikachi.com/files/1424281u.jpg
Имам го от 2 години, вярвам, че е символ на моята същност и почти никога не го свалям.. Освен него слагам и средно големи или големи сребърни халки :D
Косата ми - винаги дълга, винаги права (за жалост 8-) )

UnForgettableDream
03-10-2010, 17:13
Добра е идеята. Винаги има какво да направиш, за да се усъвършенстваш. Аз се опитвам да спазвам свой собствен стил, защото според мен е много глупаво да следваш даден стил (например да станеш емо - голяма глупост) Преди 3-4 години и аз като не знаех какво е емо и аз се правех на това, след това само черно носих, но сега съм решила точно както и ти - да се обличам цветно, което да показва и колко съм весела 8-) Малко смешно звучи, но..

Ето за мен:
-малко грим - спирала, пудра, гланц и рядко молив ; лакове в наситени цветове
-дрехи в светли и ярки цветове
Според мен няма значение дали дрехите са един или друг стил-купувам си това, което ми хареса.

Какво искам да променя в характера си:
-Аз съм голяма оптимистка и това ми харесва, но не бива да съм толкова наивна.
-Много съм нервна :D Трябва да се науча да не се нервирам за най-малкото нещо.
-И последното, което искам да променя за сега е това, че прекалено много се притеснявам. Трябва да бъда малко по-голям непукист и всичко ще е супер!

:) :)

BlackKeys
03-10-2010, 17:17
Иска ми се да показвам повече на хората, които обичам, че не ги приемам за даденост. За жалост твърде рядко казвам: "Обичам те", твърде емоционална съм и често им наговарям неща, които не им харесват... :)
Стилът си на обличане харесвам - предпочитам впити дънки и някаква сладка блузка.
Аксесоари - винаги съм с -> http://prikachi.com/files/1424281u.jpg
Имам го от 2 години, вярвам, че е символ на моята същност и почти никога не го свалям.. Освен него слагам и средно големи или големи сребърни халки :D
Косата ми - винаги дълга, винаги права (за жалост 8-) )

Какво значи този знак?От известно време смятам да търся, ама ся да попитам тук.

crazymm
03-10-2010, 17:25
символизира противоположностите, които се преплитат и допълват. Ин символизира женствеността, а ян - мъжествеността.
Обобщено е това, ако искаш повече инфо, пиши на лично.. :)

YourSupergirl
03-10-2010, 17:27
-Аз съм голяма оптимистка и това ми харесва, но не бива да съм толкова наивна.


според мен е добре да си оптимистка.гледай един филм 'The Secret'-документален.теорията е ,че мислите ти създават твоята реалност.звучи глупаво ,но теориетично не мога да ти го обясня добре.гледай го и реши дали да вярваш.аз наистина вярвам ,в това.практиката ме е убедила,че е истина :) .просто физически закон ..който е бил крит дълго време.има и книга и наистина ,ако повярваш и се замислиш,може да промениш коренно живота си :] .но и лошите мисли също създават реалност.затова,за да живееш в един позитивен свят,трябва да си оптимистка :).просто ти давам съвет.иначе радвам се ,че ти харесва темата.ии съжелявам за отклонението от темата,но беше нужно да го спомена ^^

UnForgettableDream
03-10-2010, 17:33
-Аз съм голяма оптимистка и това ми харесва, но не бива да съм толкова наивна.


според мен е добре да си оптимистка.гледай един филм 'The Secret'-документален.теорията е ,че мислите ти създават твоята реалност.звучи глупаво ,но теориетично не мога да ти го обясня добре.гледай го и реши дали да вярваш.аз наистина вярвам ,в това.практиката ме е убедила,че е истина :) .просто физически закон ..който е бил крит дълго време.има и книга и наистина ,ако повярваш и се замислиш,може да промениш коренно живота си :] .но и лошите мисли също създават реалност.затова,за да живееш в един позитивен свят,трябва да си оптимистка :).просто ти давам съвет.иначе радвам се ,че ти харесва темата.ии съжелявам за отклонението от темата,но беше нужно да го спомена ^^

Това, че съм оптимистка е хубаво. Имах предвид за наивността, че трябва да се променя. Благодаря за информацията иначе. Утре ще потърся филма и ще го гледам. :) И според мен ако силно вярваш в нещо и си оптимист, то ще се случи, колкото и усилия да трябват. Трябва ти обаче и увереност и силна воля, за да постигнеш нещо. :) :)

petiam
03-10-2010, 17:35
Нямам някакъв определен стил на обличане, просто обличам това, което ми харесва ... Дрехите ми показват това, което съм , а не това , което трябва да бъда ! :) Всеки човек е различен, уникален .. Хубаво е хората да имат собствен стил, а не да се стремят да бъдат винаги в крак с модата на всяка цена, независимо дали им е комфортно или не ! :? А колкото да характера и държанието - няма перфектни хора .. Все пак истинските хора не са перфектни, а перфектните не са истински ! Това, което не ти харесва винаги можеш да го промениш. :)
Бъди уникален !
Бъди себе си ! :)

YourSupergirl
03-10-2010, 17:43
Нямам някакъв определен стил на обличане, просто обличам това, което ми харесва ... Дрехите ми показват това, което съм , а не това , което трябва да бъда ! :) Всеки човек е различен, уникален .. Хубаво е хората да имат собствен стил, а не да се стремят да бъдат винаги в крак с модата на всяка цена, независимо дали им е комфортно или не ! :? А колкото да характера и държанието - няма перфектни хора .. Все пак истинските хора не са перфектни, а перфектните не са истински ! Това, което не ти харесва винаги можеш да го промениш. :)
Бъди уникален !
Бъди себе си ! :)

[i]има една мисъл 'Life isn

YourSupergirl
03-10-2010, 17:46
ии повтарям..човек e хубаво да си измисли уникален за себе си стил..може да взима и идеи ,които МУ ХАРЕСВАТ от другите и да ги пречупва през собствената си призма :) ..за това е и темата ^^

nIkEnCeTy_bE
03-10-2010, 17:56
Еми научих се да бъда силна до някаква степен. Може би това, което преживях ме направи такава. Себе си съм винаги. Не се стремя да приличам на някой. Преди завиждах на хората, но вече спрях да го правя, защото разбрах, че другите не са нещо повече от мен. Не се стремя да бъда като момиченцата, които са станали известни, благодарение на роднини или гаджета тип "импулс старс". Тук поне ги има на всяка крачка. Жалко. :? За външния вид: Преди носих обици, гердани, кичих се с две думи, но вече не. Просто не ми пука как изглеждам. Понякога слагам грим, като очна линия, рядко сенки, спирала понякога просто така. Нося само сребърна гривна на дясната ръка. Пръстени не нося. Такива метълски работи или тип емота не нося. Не обичам да си рисувам кецовете, да си пробивам нявсякъде тялото, където мога. Ако мога ще си сложа пиърсинг единствено на носа. Не позволявам да ме тъпчат, каквото имам си го казвам направо. Относно дрехите - това което ми хареса нося. Тип емо или метъл не се нося. Не съм редовен клиент на Адидас и тез онез, не съм маниячка и не искам да се доказвам с дрехите, които нося. Не съм звезда, за да го правя. Не винаги дрехите казват всичко за човека. Това е общо взето.

danibebi
03-10-2010, 18:02
мнОу яка темичка,,много ме кефи :grin:
Аз много пъти съм се опитвала да се променя,но не съм успявала..затова оставах себе си и вече се опитвам да се приемам такава каквато съм,с всичките ми плюсове и минуси.
Залагам на спортно-елегантното облекло.По принцип не нося токчета,но се обличам женствено.Например предпочитам сандали вместо кецове ии модерно якенце вместо суичер :-) Много обичам да се усмихвам и го правя постоянно :) Искам да преодолея страховете си,но..може би ще се опитам да направя нещо по въпроса.. :( Преди бях непрекъснато оптимистка,докато сега съм и песимистка..е опитвам се да мисля по оптимистично..така на мен ми е по-добре :) ии изписах цял роман,,ако продължа да пиша няма да ми стигнат всички страници :lol: айде това е от мен и ще следя темата с интерес :-)

hahavteen
03-10-2010, 18:13
Ами обличам се елегантно. Нося само поли и рокли и нося само обувки на ток (имах и балеринки преди 2 години но не са ми удобни). Дрехите ми са доста разноцветни. Обичам зелено, лилаво и червено. Гримирам се в тон с дрехите си а ако нямам време за сенки си слагам задължително спирала, черен молив отдолу и някакъв гланц. Аксесоари не обичам много много... Имам си една сребърна верижка със сребърно сърчице на нея и си я нося всеки ден, както и един златен пръстен с рубин който не свалям (подари ми го майка ми като навърших 18 а баба ми го е подарила на нея когато тя е навършила 18 8-) ). Знам че злато и сребро не се носят заедно но и двете имат специално значение за мен и за това така...
Сериозна съм, оптимистична и хората около мен знаят че могат да разчитат на мен. Доста се обръщат към мен за съвет което ме радва. Гледам да не показвам отрицателните си емоции и да не говоря за проблемите си. Повечето ме познават като весела и щастлива и това е добре. Като цяло съм доволна от стила и характера си. Напоследък нещо не мога да се мотивирам да уча и съм малко назад с матеряла но знам че ще се справя :)
Между другото и аз много харесвам филма "Тайната" и го гледам редовно (според мен е хубаво да се гледа повече от веднъж за да се мотивира човек и да не забравя че всичко зависи от него). Изчела съм и доста литература по темата така че ако на някой му е интересно може да му кажа някои автори и заглавия.

PinkFloydSound
03-10-2010, 18:13
-Аз съм голяма оптимистка и това ми харесва, но не бива да съм толкова наивна.


според мен е добре да си оптимистка.гледай един филм 'The Secret'-документален.теорията е ,че мислите ти създават твоята реалност.звучи глупаво ,но теориетично не мога да ти го обясня добре.гледай го и реши дали да вярваш.аз наистина вярвам ,в това.практиката ме е убедила,че е истина :) .просто физически закон ..който е бил крит дълго време.има и книга и наистина ,ако повярваш и се замислиш,може да промениш коренно живота си :] .но и лошите мисли също създават реалност.затова,за да живееш в един позитивен свят,трябва да си оптимистка :).просто ти давам съвет.иначе радвам се ,че ти харесва темата.ии съжелявам за отклонението от темата,но беше нужно да го спомена ^^
Чувствам се адски странна, защото.... само когато имам лоши мисли и предчувствия за нещо в бъдещето, се случва нещо хубаво! :shock: Всичко е до нагласата... Но когато имам добри предчувствия за самото настояще или за някой лош минал момент, те ми помагат да преодолея тъгата и моментното падение. (:
Браво за темата, много е хубава!

Sintya
03-10-2010, 18:24
Преминала съм през много стилове, както доста хора на моята възраст.
Но сега съм себе си.
Обичам модата, но се обличам така както аз се харесвам.
Имам много дрехи, но не обичам претрупването.
Луда съм на теми обувки и чанти <33
Сиво, черно, лилаво и тн. са ми любими като цветове.
Харесвам спорта, поддържането на тялото, разни др. неща.
Обичам и да се гримирам, както и козметичните продукти ( и съм наясно с много от нещата :-D )
Слагам си фон дъо тен, спирала, гланц и др. неща, но не се мажа. Дискретен грим.
Пръстени не слагам. Рядко герданче или гривничка.
Иначе съм много положителен човек, винаги усмихнат, обичам да се шегувам.
Не съм доволна от това, че съм много добър човек и някои хора злоупотребяват с това.
И май това е... ако се сетя нещо ще го добавя... :)

Converse333
03-10-2010, 18:33
Аз се обличам спортно-елегантно. От скоро започнах да нося повече ризи. Не харесвам шарените неща, повечето ми дрехи са сини, сиви, черни или бели. Обичам да съм стилна, мразя да копирам някого, искам да съм си уникална. Нося сребърни гривни и ланчета, имам най-различни сребърни фигурки.
Грим - коректор (когато имам нещо да прикрия), балсам и понякога сирала. Пудра/фдт слагам само за специални случаи.
Много оптимистична натура съм, непукистка (въпреки, че понякога ми пука за нещо, но то ще бъде за 15-20 мин., след това ми минава... :D ). Имам самочувствие, отстоявам позицията си до край. Силен човек съм, защото съм преминала през какво ли не... И най-важното - мразя лъжата и лицемерите!!!
Много хубава тема! :-)

Stellsy
03-10-2010, 18:44
Не съм от хората, които са винаги в крак с модата.. Не ги харесвам.. Преди няколко години беше на мода жълто и зелено.. Излизах с едни приятелки и всеки 2-ри беше в жълт или зелен панталон. Беше смешно :-o .. Обличам се цветно, винаги купувам това което ми харесва, а не това, което е модено.. всеки ден съм с дънки.. не са много тесни,но не се и широки. Харесвам забавните блузки.
Рядко си купувам гривни, обици или ланчета, защото харесвам резличните неща. Често си правя гривнички. :P Обичам да се лакирам. Ходя с патъчки, маратонки. Гримирам се почти всеки ден. (молив, гланц, спирала .. понякога и сенки, рядко пудра)

-Не искам да съм токлова наивна..
-Опитвам се да владея нервите си .. често се нервирам от много дребни неща (най-често излизам от стаята, за да не си го изкарам на някой..)
-Също се опитвам да се приресявам по-малко.. когато има някакъв проблем, започвам да мисля и мисля, мисля ,, какви ли не неща ми минават през главата и накрая всичко си е както преди, все едно нищо не е станало..

rosencetooo
03-10-2010, 18:44
Темата е страхотнааа :P Утре и аз ще се вкл. и ще кажа за мен ( сега нямам време :oops: )

ImmortalSportFreak
03-10-2010, 18:53
-кецове най-често ,но може и други типове обувки :)
-свежи цветове и дрехи :)
-мм с мнооого гривнички ^^
-винаги усмихната и оптимистична.
-весела.
-непукистка.
-опитвам се да показвам повече себе си.
-нямам страхове
- .. в някакви граници съм егоистка ,за да не пренебрегвам себе си заради другите..

Всички тези неща ги има при мене. :D Темата е страхотна.Важно е хората да бъдат стимулирани да са с весела нагласа за всичко и да са щастливи. :)

Моята цел е просто да сбъдна мечтите си. :D (ако някой го интересува - да стана лекар;да обиколя определени красиви и приятни места в света и общо взето да бъда щастлива и весела както досега.. искам в бъдеще да създам едно хубаво и задружно семейство 8-) ).

За стила ми-обличам се съвсем нормално.. в смисъл не съм някаква кичозна или нещо от рода.. Дрехите са ми цветни.Обличам се модерно но не робувам на модата.Не се гримирам (мразя грима). Това е в общи линии.. :D :D

eatmybrain
03-10-2010, 20:12
Относно дрехите:
Нося изчистени дънки.
Често съм със семпла блузка+жилетка,риза,суитшъ ,сако или пуловерче.
Не понасям поло яки.
Обикновенно съм с кецове или гуменки,рядко с друго.
Пристрастена съм към шаловете,имам ужасно много и не мога да изляза от къщи без шал,знам че звучи странно но се чувствам гола без него. 8-)
Обичам да нося шапки ;>
Обичам аксесоарите -повечето сама си ги правя
Преобладаващите цветове в гардероба ми са синьо,сиво,бяло,черно и червено,тук-там се среща розово,лилаво или зелено.
грим не нося,освен понякога любимият ми син молив,който да ми отива на сините кичури. :D

стила ми отговаря на мен самата като човек защото е небрежен,лековат и удобен.
винаги отделям внимание на малките детайли в облеклото,така както се радвам на малките неща в живота.

krisito9212
03-10-2010, 20:18
Никой неможе насила да изгради характера си.Той е сложна композиция,която се усъвършенства и развива във времето,повлияна от чувства,събития,хора.Да робуваш на някакво течение,най-често временно,е показател за недоизградени ценности.Ти все още не си намерила себе си,не си открила коя всъщност си сред всички измислени идеали,или може би се страхуваш да се покажеш.Но най-силното оръжие е да си едно цяло със собственото ти аз,да изживяваш емоциите си по свой уникален начин,да се обличаш и разкрасяваш така,както ти харесва и чувстваш,че трябва.Тогава ще изградиш един СОБСТВЕН СТИЛ,който не може да бъде опорочен,заличен и сравнен с останалите абсурдни.Това е най-важното,не се крий зад чужда самоличност,не натоварвай себе си и психиката си с това бреме,не се самозалъгвай :) Пожелавам ти успех :)

YourSupergirl
03-10-2010, 20:24
Никой неможе насила да изгради характера си.Той е сложна композиция,която се усъвършенства и развива във времето,повлияна от чувства,събития,хора.Да робуваш на някакво течение,най-често временно,е показател за недоизградени ценности.Ти все още не си намерила себе си,не си открила коя всъщност си сред всички измислени идеали,или може би се страхуваш да се покажеш.Но най-силното оръжие е да си едно цяло със собственото ти аз,да изживяваш емоциите си по свой уникален начин,да се обличаш и разкрасяваш така,както ти харесва и чувстваш,че трябва.Тогава ще изградиш един СОБСТВЕН СТИЛ,който не може да бъде опорочен,заличен и сравнен с останалите абсурдни.Това е най-важното,не се крий зад чужда самоличност,не натоварвай себе си и психиката си с това бреме,не се самозалъгвай :) Пожелавам ти успех :)
вече не робувам на течения,а ИЗГРАЖДАМ свой различен и уникален стил,който ми харесва..Не както по едно време да съм еднаква като всички .. и да се обличам без да влягам смисъл в облеклото си ;x

ShowMeHowToLie
03-10-2010, 20:44
Амиии и аз харесва темата :]



Единството, което искам да променя е стила си на обличане...Обличам се като момче...Смисъл суичери, дънки/нито прилепнали, нито широки../ и Странни блузи/със щампи/ и кецове...Дори и аз не знам защо си ги купувам...А относно характера..Изграждала съм го много време, и смятам, че преценката която имам и отношението ми към другите добра :P Разбрирам се с всички около себе, но не съм от онези, миличките които остовят да се тъпчат.Когато имам мнение за нещо, го имам...Отстоявам си правата..Относно грима не че искам да стана кифла, просто искам да се поддържам повече...Имам предвид спирала, молив..Нещо такова не оранжев фон дьо тен и тн...Не знам какво др да напиша xD

krisito9212
03-10-2010, 20:56
Никой неможе насила да изгради характера си.Той е сложна композиция,която се усъвършенства и развива във времето,повлияна от чувства,събития,хора.Да робуваш на някакво течение,най-често временно,е показател за недоизградени ценности.Ти все още не си намерила себе си,не си открила коя всъщност си сред всички измислени идеали,или може би се страхуваш да се покажеш.Но най-силното оръжие е да си едно цяло със собственото ти аз,да изживяваш емоциите си по свой уникален начин,да се обличаш и разкрасяваш така,както ти харесва и чувстваш,че трябва.Тогава ще изградиш един СОБСТВЕН СТИЛ,който не може да бъде опорочен,заличен и сравнен с останалите абсурдни.Това е най-важното,не се крий зад чужда самоличност,не натоварвай себе си и психиката си с това бреме,не се самозалъгвай :) Пожелавам ти успех :)
вече не робувам на течения,а ИЗГРАЖДАМ свой различен и уникален стил,който ми харесва..Не както по едно време да съм еднаква като всички .. и да се обличам без да влягам смисъл в облеклото си ;x Значи започваш бавно да поемаш по пътя към истинското ти аз :)

billytalent
03-10-2010, 21:33
Интересна тема :} така в характера си искам да променя адски много неща-не искам да избухвам толкова лесно,да се паля за най-малкото,да не се държа ужасно с хората,които ме обичат и т.н.напоследък съм започнала да допускам много трудно хората до себе си,което е добре от една страна,но понякога отблъсквам наистина точни хора,определено доста неща трябва да променя,омръзна ми хората да ме мислят за студена и безчувствена и да си мислят,че мога да понасям всичко и нищо не ме интересува,иначе като цяло ми харесва това че имам огромно чувство за хумор 8-) и забавлявам приятелите си постоянно...може би ми липсва самочувствие-нямам никакво,но сега работя върху това.Май доста се отклоних :? Относно стила ми-обличам се в така нареченият Готик стил и естествено експериментирам,не се придържам изцяло към него,винеги като си купя дреха вкъщи си я преправям по-някакъв начин,така че да стане по-интересна,мога да кажа че съм си изградила Собствен стил,взаимстван от няколко други,но така се чувствам добре и често получавам комплименти за това от хората,не обичам да съм като всички по-улицата,които имам чувството,че са като серийно производство.

Lillyann
03-10-2010, 21:37
Не мога да кажа, че имам точно изграден стил.
Обличам се с изчистени дънки, обожавам впитите.
Нагоре с някоя блузка или суичър.Косата ми е почти винаги къдрава или начупена.Гримът ми се състои от спирала, черен молив и гланц.Мислех си да почна да ползвам и лек фон дьо тен, както и да си слагам повече аксесоари.. примерно обеци.Не обичам развлечени и изсулени дрехи, а такива, които подчертават фигурата.Не се водя по модата, просто купувам това, което ми харесва.Лошото при мен е, че много бързо ми омръзва това, което нося и малко след като съм си го взела не ми харесва вече..

Естествена съм и това ми харесва, държа се непринудено и не товаря хората с проблемите си.Много съм търпелива, но това понякога ми играе лоша шега.Като цяло харесвам засега как се изграждам като личност, като естествено имам и недостатъци, които се опитвам да усъвършенствам и така.. :) Искам да съм по-уверена в себе си, самочувствието си го имам.Също така се старая да не ми пука толкова за мнението на хората, да бъда по-открита и да позволявам по-лесно на хората около мен да ме опознаят истински.

Иначе и аз съм гледала филма Тайната и много ми харесва, въпреки че според мен малко пресилено и преувеличено са представили нещата, но да.. наистина е така.Ако цениш нещата, които имаш и виждаш щастието в тях, то ще се чувстваш много, много по-добре и по-удовлетворен от себе си. :)

Jamalska
03-10-2010, 23:11
Вече се чувствам стара за тоя форум.

YourSupergirl
03-11-2010, 09:11
други мнения :) ?

rosencetooo
03-11-2010, 12:22
Мисля, че си имам изграден мой стил на обличане.. , като не се влия от останалите . Но се интересувам от модните тенденции.Обожавам розовото и естествено присъства и при дрехите ми.. Взимам си дрехи , който подчертават фигурата ми ... , обичам да нося и черно :)
Нося дънки тип цигара , Обожавам пръстени , гривни , ланци , обиции :smt007.Винаги съм с някой аксесоар. Почти винаги съм с изправена коса.През деня винаги съм гримирана леко , но харесвам и по-тежкия грим.
Харесвам се такава каквато съм .. Държа се естествено с всеки , и съм себе си , не се опитвам да бъда някой друг :) Искренна съм и каквото имам си го казвам винаги .. В момента не се сещам за нещо конкретно , което искам да променя в характера си .. но има какво де :)
Колкото до самочувствието - имам си го , но в границите на нормалното :)Мм това е за сега :oops: друго не се сещам , което да кажа..

blackphobia
03-11-2010, 12:42
Ами сега за мен...
обичам да си гримирам,но като нямам време минавам само с черен молив
винаги нося гривни и обици,подходящи за облеклото ми
нося предимно дрехи в розово и лилаво (по-често лилаво)
имам много тънки вежди (и да на мен само такива ми отиват)
обожавам гривни и гердани от кръгли мъниста
НЕ мога и НЕ понасям обувки на токове


Какво искам да променя....
доста неща и в момента се старая да го постигна

awesomesheepy
03-11-2010, 13:22
първо - темата е много хубава,евала на авторката.
Стилът ми .. хм,сложна работа.
- нося повече кецове,страст са ми,обожавам ги.
- шарени,с щампи разни .. блузки
- ризки,определено,обичам гииии.
- косата,или изправена,или вързана или,няква по-лесна прическа
- лакове-клоня към черен,лилав или светло розов.
- аксесоари,обеци,гривни,гер анчета и т.н (някои са ми моя изработка,с това се гордея хахаа)
- обичам си слушалките,просто не мога без тях ( уточнение,AKG са) , като говорим за аксесоари
- по-смъкнато се обличам принципно,но съм си момиче,и си нося обикновено такива дрешки..
ИЗГРАЖДАМ СОБСТВЕН СТИЛ,И НЕ ПОДРАЖАВАМ НА НИКОГО.


Истината е,че искам супер много да се променя и да съм различна..ще почна да работя над това и се надявам да УСПЕЯ.

brokeninside13
03-11-2010, 13:28
за мен:

-кецове най-често ,но може и други типове обувки :)
-свежи цветове и дрехи :)
-мм с мнооого гривнички ^^
-втори пиърсинг на ухото (ще си слагам)
-шапки мания ;дд
-червило :)
-винаги усмихната и оптимистична.
-весела.
-непукистка.
-опитвам се да показвам повече себе си.
-да преодолея страховете си.
-да стана в някакви граници егоистка ,за да не пренебрегвам себе си заради другите..


Някой неща съм ги постигнала...Остават още малко :):)

bezobraznica
03-11-2010, 13:49
Аз от скоро започнах да променям живота си.. :) Да намеря своят стил..
Какво искам да променя в себе си..
- искам да отслабна и правя всичко възможно.. Искам да изглеждам просто идеално..
- на път съм почти да сменя гардеробът си.. Купувам си нови дрехи ( елегантни), който не ги нося все още.. :D
- ще си сменя цвета на косата..
- ще започна да се гримирам съвсем леко и елегантно..
- ще започна да тренирам в къщи..
- искам да стана много добра ученичка.. Да не отсъствам от часовете както до сега ..
- искам да върна доверието в родителите си..
- искам да не правя повече грешки с приятелят си..
- ще гледам по-оптимистично на нещата..
- искам да осъществя мечтите си..

Надявам се до началото на Май да съм готова .. и вече да съм напълно нов човек .. Такава каквато винаги съм искала да съм. :oops:

Molzinka
03-11-2010, 14:11
Какво искам да променя в характера си:
-Аз съм голяма оптимистка и това ми харесва, но не бива да съм толкова наивна.
-Много съм нервна :D Трябва да се науча да не се нервирам за най-малкото нещо.
-И последното, което искам да променя за сега е това, че прекалено много се притеснявам. Трябва да бъда малко по-голям непукист и всичко ще е супер!

:) :)

Същото :oops:

anonimchetou
03-11-2010, 18:45
незнам дали имам собствен стил на обличане или нещо подобно. Обичам да се чуствам комфортно в дрехите сим в тялото си . не харесвам това че съм огромен инат. Много ми пречи и имам проблеми заради това. Трябва да се науча да гледам себе си да се инетересувам от себе си повече от колкото от останалите. не искам да съм толкова доверчива - лесно ме нараняват околните. Спрямо външния ми вид харесвам се такава каквато съм , но винаги се старая къмм по-добро. Обичам да обичам.. това харесвам в себе си .. и още и още.. може дас пиша и да утре.

YourSupergirl
03-12-2010, 08:27
други мнения ^^ ?

BlackMeow
03-12-2010, 10:48
Пределно ми е ясно че всички ще приемат следното на нож, но все пак.
Като говорите за стил помислете колко народ има по земята и коя година сме.
Ако някой си мисли, че може да се гримира или облича уникално, неповторимо и бла бла, много бърка.
Най-важното е на теб самия да ти е кеф.


И за да не е спам - много държа кожата ми да е колкото се може по-чиста и светла, не излизам без червило, и много, ама много държа обувките ми да са изчистени до блясък. Мразя и по мен да има над 3 цвята като броим червилото. :smt061

iLoveChocolate
03-12-2010, 11:00
много е важен външния вид,защото когато ти се грижиш за него и другите ще го забелязват. някои дори може да ти се възхищават без да знаеш. аз се стремя да се обличам стилно без значение дали е на ток или не.макар,че само сега с този лед навън ходя на равна подметка. истински стилно за мен е да се облечеш в три цвята. харесвам неща,които подчертават тялото ми. мразя и не нося кецове. напоследък се стремя да съм по-силна и може би точно това и искам да виждат хората в мен-силен човек,независимо от ставащото. усещам с времето промяната в мен и в гардероба ми.
не винаги съм с бижута,имам 7 дупки по ушите и много си ги обичам, макар че често ми правят мизерии. когато нямам тен слагам фон дьо тен обикновено само под очите, иначе мога и без да слагам. обичам да си подчертавам очите с каял или черен молив. обличам се в неярки цветове и обожавам черния цвят. за мен това е цветът на хората със стил.

Inn0cenCe
03-12-2010, 19:20
Темата страхотнаа :oops:

за мен:
-прическата ми е лесна: изправям се и се защипвам с фибка или с няколко :)
-обичам блузите ми да са обикновенни но свежи цветове :) (обичам също са съм с туника и клин )
-кецове (супер удобни саа)
-външният ми вид явно лъже защото всичките ми приятели казват "толкова си печена, а като те видях за първи път си помислих че си някоя кифла" :lol:
-никога не излизам без гривната която ми носи късмет и любимият ми пръстен за палец : ).
-лично аз искам пиърсин на пъпа, ама нащее ;д
-най-често ходя с прост блестящ гланц и малко спирала и червен молив (не винаги)
-винаги усмихната и оптимистична (е има и изключения де) .
-весела и супер закачлива ;д
-не ме интересува особено чуждото мнение :P
-опитвам се да показвам повече себе си, за да съм по-добре разбрана от хората около мен :)
-да преодолея страховете си (най-големият е от височини) а мечтата ми е да се кача на балон (и ще я осъществя ; ) ).
-другата ми мечта е да съм спортна танцъорка (тя е почти осъществена)
-

. :)[/i][/quote]

YourSupergirl
03-13-2010, 18:33
други мнения по темата ^^ ?
и бтв вярно е,че лъже външния вид ;д ..понякога.

Fickle
03-13-2010, 19:32
Обичам себе си и никой друг, предпочитам да се харесвам сама, не ми пука че някой ме гледа накриво или не му харесва как съм се облякла.
Винаги искам да съм центъра на вниманието и го привличам, било то със странни прически или стил.
Колкото до стила - днес може да съм с анцуг, кецове и раница, утре може да съм на токчета със супер много грим и дамска чанта.
Хората, които искат да ме опознаят няма да се повлияят от стила ми.

bathory
03-13-2010, 20:44
Стилът ми на обличане е напълно нормален - изчистени дънки, тениски, кецове и суитчъри.., понякога използвам черни или сиви сенки и гланц за устни.. т'ва е. А колкото до самата мен - просто съм странна хD.

YourSupergirl
03-18-2010, 08:17
хайде да съживяваме темата..някой да се изкаже? :D :-)

DarkKisss
03-23-2010, 10:49
Не обичам да се гримирам, смятам естественото за красиво, въпреки, че понякога си слагам молив, спирала.
Спортна натура съм.
Поставям си тежки за постигане цели, и когато ги постигна се чувствам изпълнена и доволна.
Обичам да си казвам мнението, мразя да мълча.
За обличането .. мразя високи обувки, не умея да ходя на токове. Харесва удобните и свободни дрехи. Нося дънки (по-широки, по-тесни), тениски с женска кройка, ризи, гуменки, кецове, маратонки .. Косата е на произвола на гравитацията.
Харесвам рок, въпреки, че сега минах на по-тежко. Зависи и от въната, на която съм.
Любимото ми занимание е бягането, защото освен, че поддържам тялото и духа си, изливам цялата си негативна енергия!:)

Rounder
03-23-2010, 11:08
Ми до някъде не харесвам,че съм много директен,просто когато мисля нещо за някого или каквото и да е казвам му го в лицето без да увъртам,и без да ме интр. кой е на среща ми,това ми е пречка в училище,защото доста се карам с даскалите...
Обличам се така както мен ми е кеф,изобщо не ми пука какво мислят останалите,но предпочитам изчистените дрехи...примерно,повечето ми тениски са само с щампата/еблемата на марката.
Не държа кой знае колко на прическата си,постригвам се късо..обичам екстремните и диви неща...обичам лудорийте... и т.н.

a1a2b3v
03-23-2010, 12:29
Ами честно казано аз се харесвам такава каквато съм.. може би за напред мисля да си купя повечко дрешки ( те никога не са излишни) ии обеци ( имам само около 15 чифта, което си е мн малко напоследък ми е нещо като мания) ии тва е :D Също мн се харесвам гримирана ама нямам време и затова рядко излизам с грим (обикновенно като ще излизам някъде)

dPa3HuTeJl
03-23-2010, 17:05
Дам,много яка темичка ! 8) Само че според мен трябва да минеш през всичко зада си намериш собствен стил , тоест: стани емо,стани метъл,стани фешан , и като ги минеш тези стилове вече няма към какво да се вкопчиш и започваш да си изграждаш собствен стил ! аз така се здобих с моя колкото и тъпо да звучи ! :lol:

NoShTnO_iZkUsHeNiE
03-23-2010, 17:18
Харесвам елегантността и грацията,според мен всяко момиче трябва да ги притежава! Обожавам обувките на висок ток и елегантните дрехи,както и аксесоари от типа на шапки и ръкавици.Обличам се главно в бяло и черно.Гримирам се понякога доста слабо (ФДТ,спирала и лек гланц) понякога доста силно (ФДТ,пудра,руж,спирала,сенк ,гланц,молив за устни и очи,бронзант)

Често хората ме смятат за "кифла",но далеч не се смятам за такава,това че едно мимиче се облича елегантно,разбира от мода,потдържа косата си и като цяло външния си вид не я прави такава.Адски много се дразня на този израз "кифла"

Като характер,всъщност обичам себе си,харесва ми това,че съм истинска,харесва ми ,че съм научена да бъда изискана.Дразня се на това,че напоследък започнах да говоря жаргонно и не ми отива никак.Искам да започна да уча повече,нещата,които не харесвам в себе си ги променям бързо и почти си изградих характер и навици,които ми допадат,обожавам да рискувам и това понякога ми играе доста лоши шеги!

Callisto
03-23-2010, 19:21
имате ли някакъв стил на обличане?:
Стилът ми на обличане често се мени тотално. Много обичам да нося и шалчета.
http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/11_01/kateDM0811_468x1465.jpg

http://img164.imageshack.us/img164/5904/fbbffmq5.png

http://prommafia.com/wp-content/uploads/2009/06/chic-girly-brown-pink-boho-ruffle-short-summer-dress.gif

тип характер или начин на мислене,които се опитвате да изградите?

Амбициозна, непоколебима, ужасен инат! :D Усмихнат човек съм и гледам трезво на нещата. Както един приятел се изрази днес аз имам перманентна усмивка. :)

за мен:
-тъмно кафяв молив. (отгоре и отдолу от външната страна)
-кецове или токчета
-цветовете варират от много шарени до по-изчистени. Всичко зависи от това, къде ще ходя, дали ще е на училище или на работа.
-винаги си нося колието, което ми е подарък от гаджето. Преди полувин година ми го подари, а до тогава не го беше свалял от както го познавам (6 години). Много му е ценно и затова това беше голям жест за мен. Никога не съм го сваляла и не смятам да го правя.
-имам 6 лоби пиърсинга на ушите, но вече не си нося обиците, имах навремето и на пъпа, 1 уеб на ръката и 1 на езика, но и тях свалих.
-гланц за устни Lancome Juicy Tubes N15
-червило за официални случей Maybeline New York Watershine Volume XL N703
-винаги усмихната и оптимистична.
-весела.
-непукистка.
-винаги се налагам над другите и получавам това, което искам
-единственият ми страх е да остана без любимия човек, но заега не се очертава подобно нещо
-уникален егоист съм, но от както се запознах с гаджето си той ме променя към добро и вече ми пука за определени хора.

Харесвам се както на външен вид, така и като характер. Приятелите ми ме определят като усмихнат, вечно засмян човек, който обича да се забавлява и има чувство за хумор. :) Имат ме за верен приятел и всички ми се доверяват напълно и ми споделят всичко. През живота си съм си спечелила много приятели и то много верни. Също така и си намерих перфектното гадже и не виждам на къде по-хубав може да бъде живота ми в момента. :)

SunshinePeace
03-25-2010, 11:46
Браво за темата!

Аз нямам определен стил. Нося кецове, обличам се с цветни дрехи, по - размъкнати т.с. не прилепнали по тялото, ами .. широки, но не много. Много гривни, гердани, обеци и пр. Не се гримирам, не мисля, че е необходимо. А характерът ми си е странен, но хората, които ме познават са свикнали. Най - големият ми проблем е, че съм твърде директна, а понякога е по - добре да замълча. Иначе съм винаги позитивно настроена и усмихната :)

ro6lio
03-25-2010, 13:47
какво искам да променя в мен:
-много бързо се доверявам
-търпелив съм към отсрещния и рядко му казвам това което мисля
-твърде съм добър в отношение държание и обноски към другите ,не съм егоист напротив гледам др да е добре(колкото и тъпо да звучи)
-не правя критики на другия даже и да ги има
-реалист съм и мн често се "садвам.."

това което искам:
-да съм по директен
-да не съм чак толкова добар даже по скоро нахален,надут!(защотото повечето са такива)
-исакм да съм оптимист и винаги да се усмихвам!
-да не се доверявам на почти-непознати хора (което винаги правя)
-да не ми пука за другите!!!!

Това като характер<
дрехи които нося: черно,бяло,винаги маратонки спортни дори и през зимата,обичам суитчари,тениски с щампи,ръкавици стил без пръсти,обичам мн аксесоари като гривни ,накитници,медалиони
искам да си сложа пиарсинг (на веждата)или обица на охото но все още не съм се решил...Тоест не съм много уверен което също искам да земеня с "високо самочувствие"
Пробвал съм много пъти да променя това в мен но има чувство което винаги ме спира отвътре - "съвест"