PDA

View Full Version : Срамежливиии :Д



MaxXissaa
03-10-2010, 16:54
В училище има едно мн яко момиче с една година по голяма е от мен
ама и двамата сме малко срамежливи :D и за сега само здрасти чао .... нищо почече... :?

Какво да направя че да я гепна? :oops:

YourSupergirl
03-10-2010, 17:00
eй.това е сладко :) .обожавам срамежливи хора. :]
по темата...амии покания на среща по скайп.ии така като сте двамата все трябва да се престрашите.но първо бъди сигурен ,че я харесваш.първо й пиши по скайп често.ама не прекалявай,защото става досадно.пиши и 1-2 пъти и чакай тя да ти пише после :)
ако не стане нз.в мрежата няма какво да се притесняваш.
ако винаги или много често ти се обяснява как има да върши нещо или измисля някакво оправдание винаги като си пишете не те харесва! това един приятел не може да го разбере :x

L0ST
03-10-2010, 17:00
Искаш да я отвлечеш или? :D Че това "да я гепна" ми звучи двусмислено...Ако е така, отговорът е много сложен и зависи от много фактори - примерно дали ти имаш кола и т.н. . Ако имаш, можеш да я подлъжеш с кола и бонбонки и да я закараш в някоя изоставена къща..или пък ще ти трябва съучасник...


А сега по темата:

Ами говори с нея, усмихвай и се, заставай на нейна страна, такива работи..

Unendlich
03-10-2010, 17:03
Ти от къде знаеш, че тя е срамежлива ? 8)

YourSupergirl
03-10-2010, 17:07
Ти от къде знаеш, че тя е срамежлива ? 8)

езика на тялото,поглед ..всичко ;]
стойка..по всичко се разбира!

nIkEnCeTy_bE
03-10-2010, 17:40
Еми вземи я отвлечи баси якото :D Иначе така като сте срамежливи двамата, никой няма да се престапи. Така, че щом искаш да я "гепнеш" отиди при нея почнете да си говорите за даскало. най малкото, което може да е. И така как върви даскалото, някой учител тва онова. И и вземи скайп и така.

MaxXissaa
03-11-2010, 11:14
:razz: Хахах НЕ искам да я отвличам :D

Ок мерси мн за коментарите аз вече и зех скайпа ;]