PDA

View Full Version : ДАСКАЛОу



poni4kat1
03-10-2010, 17:01
Ами моят проблем за вас не е нищо може би .. ;д но за мен .. Та проблемът ми е,че когато в даскало имам Химия или Биология и постоянно се притеснявам да не ме изпита а аз попринцип съм и много срамежлива и искам писмено да ме изпитват но този господин когато някой го пита дали може писмено и .. той не дава така та постоянно се притеснявам дали ще ме изпита,дали нещо .. в смисъл аз и не си уча целия урок дори не си уча и половината урок .. :? :? :-k ;д Благодаря Предварително! :-)

L0ST
03-10-2010, 17:04
Ами учи си уроците бе момиче...как няма да се притесняваш ако не си си научила? Разбира се има и такива хора, но някои хора са с такава психика, че ако не са си научили хубаво се притесняват през целия час. Например аз също се притеснявам ако поне веднъж не съм си прочел целия урок..

ysmivka
03-10-2010, 17:19
ОХ,,, ами нормално да се притесняваш като НЕ УЧИШ :x . Ако си учиш няма да имаш такъв проблем. Има и хора които си се притесняват дори да са учили! Незнам дали си от тях ама все пак е добре да си учиш и няма да се притесняваш толкова!
И когато те испитват пред целия клас,,се опитай да не мислиш за тях,, а за това което говориш!

Айде Успех!~ :)

danibebi
03-10-2010, 17:22
Мисля,че отговора ти сама го знаеш :? Учи си уроците и няма да се притесняваш 8)

ImmortalSportFreak
03-10-2010, 17:36
.. и аз да не уча ще се притеснявам да не ме изпитат. :?
Извод - учи !
Логично е..нали?

Unendlich
03-10-2010, 17:54
.. и аз да не уча ще се притеснявам да не ме изпитат. :?
Извод - учи !
Логично е..нали?



Римата на ImmortalSportFreak хвани, изводчето направи, урочето си научи и за изпитване не му мисли ;р;р

nIkEnCeTy_bE
03-10-2010, 17:58
И аз преди се притеснявах, но си зависи най вече от теб. Има хора, които просто като излязат на дъската и забравят ума и дума. Не мисли за това, каква оценка ще получиш, просто помисли малко за урока, като трябва да го научи разбира се. Не се надявай да получиш добра оценка, като изобщо не си учила.

Sapunji
03-10-2010, 18:05
Мене грам не ме е** дори и да ме изпитат :grin: :grin: :grin: :grin:

fogdog
03-10-2010, 18:37
Мене грам не ме е** дори и да ме изпитат :grin: :grin: :grin: :grin:
Ех начии как ми напомняш за 1 от класа миии :lol: :razz:

someonerandom
03-10-2010, 19:25
Учи си уроците.Притеснението преди или по време на час идва от това,че знаеш,че ако те изпитат,има шанс да се издъниш.Пример:Аз перди химия и математика се притеснявам,защото съм зле по тях.Преди английски не ми пука и ми е весело,защото знам,че каквото и да ме пита,най-много да изкарам още една 6ица :D Номерът е да знаеш,че може да се справиш,ако те изпитат.Тогава няма от какво да те е страх