PDA

View Full Version : Хелп



Sapunji
03-10-2010, 18:20
Здравейте на всички, такаа имам следния проблем наскоро се запознах с 1 момиче от друго даскало е, видя ми се готина и се запознахме в трамвая,разменихме си скаиповете и тн. видяхме сме 1-2 пъти но нещо нещата не стават смис грам не ми харесва как говори,характера и тн.
Та постоянно ама постоянно ми пише по скаипа ама не се спира,въпросът ми е как да я отрежа без да я нараня ,а и лошото е че през ден два патуваме за 1-2 спирки заедно.Някакви идеи (без "премести се да живееш някъде другаде" или "направи си пластична операция да не те познае")

nIkEnCeTy_bE
03-10-2010, 18:25
Eми така или иначе ще я нараниш, ако тя има чуства. Казваш и, че няма да се получи, че не я харесваш и това е. По добре ще е, отколкото да я лъжиш и да се чудиш как да я отбягваш. Пък и тя ще се досети. Другия начин да и кажеш, че си имаш приятелка и това е. Най добре като сте на спирката и кажи, каквото ще и казваш, така може би ще е малко по болезнено. Недей да я лъжеш.

Sapunji
03-10-2010, 18:32
Eми така или иначе ще я нараниш, ако тя има чуства. Казваш и, че няма да се получи, че не я харесваш и това е. По добре ще е, отколкото да я лъжиш и да се чудиш как да я отбягваш. Пък и тя ще се досети. Другия начин да и кажеш, че си имаш приятелка и това е. Най добре като сте на спирката и кажи, каквото ще и казваш, така може би ще е малко по болезнено. Недей да я лъжеш.

Най-вероятно така ще направя. Мерси !

frozendeath
03-10-2010, 18:42
А ти откъде си сигурен, че тя те харесва? Това, че постоянно ти пише в скайп ли ти навява такива мисли? Ако наистина беше така, то значи аз съм влюбена в повече от половината си абонати........... :? :?

Sapunji
03-10-2010, 20:59
А ти откъде си сигурен, че тя те харесва? Това, че постоянно ти пише в скайп ли ти навява такива мисли? Ако наистина беше така, то значи аз съм влюбена в повече от половината си абонати........... :? :?
Ами просто постоянно ми пише , като се видим постоянно ми говори, не ме оставя на мира.

usa4ever
03-11-2010, 06:35
А ти откъде си сигурен, че тя те харесва? Това, че постоянно ти пише в скайп ли ти навява такива мисли? Ако наистина беше така, то значи аз съм влюбена в повече от половината си абонати........... :? :?
Ами просто постоянно ми пише , като се видим постоянно ми говори, не ме оставя на мира.
Кажи и,че си безчувствен егоист и кой знае колко не ти пука за нея,а я имаш само за приятелка.Може да звучи тъпо,но действа.

Nakadah
03-11-2010, 15:50
Хелп

на БГ хелм означава помощ :)

anna93
03-11-2010, 15:55
Eми така или иначе ще я нараниш, ако тя има чуства. Казваш и, че няма да се получи, че не я харесваш и това е. По добре ще е, отколкото да я лъжиш и да се чудиш как да я отбягваш. Пък и тя ще се досети. Другия начин да и кажеш, че си имаш приятелка и това е. Най добре като сте на спирката и кажи, каквото ще и казваш, така може би ще е малко по болезнено. Недей да я лъжеш.

Най-вероятно така ще направя. Мерси !

Ако наистина това ще направиш, кажи й го колкото е възможно по мило, за да не я нараниш повече.