PDA

View Full Version : Искам да отслабна...



perer
03-10-2010, 20:09
Здравейте!
На 17 год, висок съм 182 см и тежа 96 кг. Искам да отслабна :S
Искам да сваля най-много от бедрата, задника и корема. За гърдите е ясно, че с упражнения. Та, освен фитнес трябва ли да спазвам някаква по-специална диета или нещо такова? Също креатина върши ли работа?

Благодаря!

Jus7DreamBoy
03-10-2010, 21:06
:shock: човек ограничавай се малко .... спазвай диета и много активно спортуване ...

TodallenVerratern
03-10-2010, 21:08
Ем с упражненията ще стане всичко колкото до диетата просто не яж толкова захарни изделия и пий повече вода вместо газирани напитки.Креатин може да пробваш няма да ти навреди той е на билкова основа но като го пиеш трябва и да тренираш. Дано съм помогнал :)
P.S - Креатина се пие 30 мин. преди тренировка

perer
03-11-2010, 13:48
Благодаря! :)

Опитвам се да огранича сладкото и мисля че успявам, вече :P :oops:

TodallenVerratern
03-11-2010, 17:19
Радвам се че съм помогнал :)

miglena1
03-12-2010, 22:03
Според мен няма смисъл от диети от които можеш да хванеш някоя болест .. отделяй 1, 2 часа за тренировки на ден и може да се получи, а от креатина мисля, че се отваря апетита още повече. :)

creativemax
03-12-2010, 22:36
Отделяй повече време за спорт. От недохранване може да се получи припадък, а пък и имунната система ослабва и можеш да си навлечеш много болести, както спомена miglena1. Спорт му е майката :)

П.П. От креатина се натрупва маса

LittleCuteStar
03-13-2010, 19:20
Здравей може да ядеш по малко и да спортуваш много !
Яж колкото ти е нужно ! Аз лично трябва да качвам килца :oops: ноо едни мой приятели отслабнаха като на всяко хранене ядяха като си мерят храната (събери ръце и ще видиш колко трябва да ядеш [наистина действа]) А и се откажи от мазничките храни и от вредните ;)
А до колкото спорта . . . Движи се повече компа няма да избъга ;-]
Късмет ;)

sbm2
03-23-2010, 11:46
neznam kak e pri mom4etata, no az zapo4nah edna dieta qponsko 4udo, za 1sedmica svalq6 5-7 kg, a vtorata po 700g na den. Poznavam sau4eni4ka koqto dosta otslabna taka, a az sam v na4aloto o6te, no ima podobreniq

VeNiTo0
03-23-2010, 15:05
А и аз имам подобен проблем само че съм по - малка. А на мене ми е проблем обедът само тогава мми се яде. Какво да правя?? помагайте.

filmimilmi
03-23-2010, 15:53
При такова тегло трябва да се консултираш с диетолог. Потърси в нета разни контакти за специализирана помощ. Няма как да отслабнеш без спорт и правилно хранене. А и за твоята възраст е от голямо значение да влезеш във форма, в противен случай нататък с напредването на възрастта ще ти е много по-трудно да свалиш килограми без странични последици (като стрии от разтегнатата кожа например, а сега все още се развиваш и белезите ще могат да се скрият по-лесно). Използвай ценното време, което имаш в момента, че като станеш на 18-19 и ти предстои кандидатстване няма да имаш време за много спорт...