PDA

View Full Version : Казвам си ! (който иска да прочете )



fe6an4eto0
03-10-2010, 20:57
Здравейте,
не искам просто да ми казвате съвети кво да направя и т.н просто искам да споделя и моля да не ми казвате че съм неграмотен просто ... немога да мисля и така... да започна с историята от начало
Та на скоро се събрахме с едно момиче тоест от много отдавна не се бяхме виждали има няма 10на години :) и след това си разменихме телефони скайпове и т.н започнахме да си пишем по често и по често в началото тя си имаше приятел ... н0 ми пишеше и на мен... попитах я какво става с нейния приятел как са що са и т.н н0 нещатата при тях не били толкова хубави аз и дадох савете и т.н като БФФ... (бест френд форевър) и тя след извезно време пожела да се видим на кафенце,та видяхме се говорихме си тва онова споделяхме си ... още по скупе даже се разбра че се харесваме и вечерта отидохме на кръчма и там тръгнахме ние... на следващия ден пак същото ... всичко беше супер като за начало първата седмица беше мн здраво :) и след това неможах да разбера какво ставаше с нея... или тя се сърдеше за нещо ... аз глдах как да и огодя... тя беше ми казала какво иска да я обичат истиснки и да я ужават всичко която една жена иска да има ... но трудно се намира ... та това и го дадох аз ! след това започнахме да се караме по скупе говорихме оправяхме се и всичко пак беше супер... НО на 13 февруари бяхме се разбрали първо да бъдем в нас да запишем едни дискове и след това да ходим на кручма ... и какво стана понеже аз и бях купил подарък за 14 ... а на 14 нямаше как просто да се видим аз реших да и го подъря 1 ден преди това... н0 тогава тя ми каза че иска да и го давам ... защО: :О:О:О ... после се направих на ударен все едно нищо не е станало ... и отидохме напихме се както трябва мъжката... и аз си тръгнах тя излезе и ме изпрати до таксито и така ... вечерта като се прибрах тя ми се обади и каза че много ужасно мнг съжелявала за това което е направила ич е така е реагирала ... цитирам" дойде ми сякаш от гръм от ясно небе" нещо такоа.И аз няма проблем и т.н всичко е наред и така... на другия ден си пишем ние ... и питам я дали ще има някакво време нещо да се разберем ако такоа да спи в нас нали няма пробелем тя каза че незнае кво що може да стане и т.н след това ми се обади каза че ще се видим ... и ще отидем на кафе и ако нещо такоа мои да дойде да спи в нас... таааа следобет на 14 аз и писах по скупе там за кво ше праим ... тя ми излезе с оправданието че няма никакво време ..а седеше на ПЦ -то и гледаше филм ... как става това незнам .. и тогава я попитах кво що праим така ... кви са тия раути и аз искам да сме двамата на 14 поне като хората всичко да е на 6+ тя мълча извесно време... и каза че неможела да продължаваме така и че искала извесно време да е сама ... и аз питах чакай кво става тва онова... тя ми каза че иска просто да бъде сама за да види кво що иска и т.н ... и аз нали я оставих питах я и ся кво ше праим ... да бъде ли като преди или не да не те тръся и т.н тя вика неееее искам пак да е като преди и т.н .... и така сиг 2,3 седмици беше ... докато аз я питах най-накрая кво ще правим и тя ми каза че сега не знае още какво иска ... а накрая се оказа че се е събрала с бившия си ... който просто :х нямам думи за него! и аз добре и т.н оставаме си приятели ... НО
след извесно време сиг 1 седмица след като се събра с бившия си ... ние си хоиме на кафе пак тогава аз тя и едно фр... и нали аз още си я искам и всичко останало казах и че няма да се откажа от нея и всичко мина като по вода... .на следващия път тоест 1 седмица след това се видяхме пак ... тогава тя започна да се закача да ме прегръща... дори и ме целуна а а а а а аз очуден седя и я гледах ...като препариран незнаех какво да мисля... попитах я какво значи това...тя започна да ми казва че съм бил винаги до нея ... че нямало друг такав като мен и т.н ... и аз си замълчах и си отидох... на следващатта седмица пак се случи тогава отново я попитах защо го прави и тя каза че това било грешка и т.н нетрябвало да става.... н0 не стана 1 неволна целувка просто ... а бяха множество целувки и то страсни ... :х след това аз останах напрао убит от това което става и незнаех какво да правя... от тогава само си пишем по скупе чат пат се обаждаме един на друг ... и така ... тя започна да се държи мн грубо едно такова мн гадно ..... незнам защо го прави ... попитах я защо го прави а тя дори не осъзнаваше защо или се прави на луда...
И това е за сега сме в този вариант ... и незнам какво да правя...когато сме заедно тя направо заблесва... усмихва се всичко е на 6+ искаме ... абе с една дума ако не сме заедно неможем да живеем един без друг ... а когато не сме заедно просто се едно се мразим и постоянно се караме... :shock:

valdesbg
03-10-2010, 21:00
Я синтезирай случката в 5 изречения, ако искаш някакви отговори изобщо.

Щото ей сега ще теналзят чее дълго и ще са си в правото. В живота на тийновете няма нищо чак толкова сложно и трудно че да се разтягат чак такива локуми. А ако има - то не е за форум, а съответните органи трябва да се намесят.

GossipGirl89
03-11-2010, 00:58
Пфф с 300 зора го прочетох цялото :D

На кратко: Става дума за поредната кифла, която не знае какво иска :D Имала си гадже, но решила да тръгне с автора, след което поискала почивка от автора и се върнала при бившия й, след което отново започнала да флиртува с автора :D и той се вайка защо така правела...

1. Има ли нужда изобщо да питам на колко години сте?
2. Сам си си виновен, че те върти - да не си й позволявал да те целува след като си разбрал, че е отново с бившия си и те е изиграла.
3. Заеби я и не се занимавай изобщо с нея

Auby
03-11-2010, 04:55
3. Заеби я и не се занимавай изобщо с нея

+ Личи си, че момичето е тъпо :?

s1db1
03-11-2010, 05:18
явно иска да е с теб защото и даваш повече любов..но явно иска и да е с другия защото е свикнала с него :)

Djia
03-11-2010, 09:53
GossipGirl89 каза цялата истина " поредната кифла,която незнае кво иска ;) :)

Iwon
03-11-2010, 10:08
да тя определено не знае какво иска, но тва не означава, че няма чувства към теб :?
за тва я остави сама и я накарай да разбере, че не може да те разирава и тя сама ще се осъзнае според мен.. :)

ShtrudeL
03-11-2010, 10:24
Я синтезирай случката в 5 изречения, ако искаш някакви отговори изобщо.

Щото ей сега ще теналзят чее дълго и ще са си в правото. В живота на тийновете няма нищо чак толкова сложно и трудно че да се разтягат чак такива локуми. А ако има - то не е за форум, а съответните органи трябва да се намесят.

Пу аз съм една от налазващите! ^^

Sh@d0w
03-11-2010, 10:51
На кратко: Става дума за поредната кифла, която не знае какво иска :D Имала си гадже, но решила да тръгне с автора, след което поискала почивка от автора и се върнала при бившия й, след което отново започнала да флиртува с автора :D и той се вайка защо така правела...


Мерси за резюмето :-)

По темата: Толкова ли сам неможеш да решиш какво да правиш с живота си,че чак пишеш и тема?То е направо очеВадно,че просто си играе и с двамата и тя незнае какво иска...

FromAutumToAshes
03-11-2010, 11:05
Пфф с 300 зора го прочетох цялото :D

На кратко: Става дума за поредната кифла, която не знае какво иска :D Имала си гадже, но решила да тръгне с автора, след което поискала почивка от автора и се върнала при бившия й, след което отново започнала да флиртува с автора :D и той се вайка защо така правела...

И пак опираме до въпроса за "Прецакания Стефчо (в случая третото лице в любовния триъгълник между Иванчо и Марийка) от неоритентираната и незнаеща какво иска Марийка". Такива момичета са за бой (не че с него се постига нещо..)

П.П. - Цитирах твоя коментар, защото нямаше начин да прочета коментара на автора, а от твоя става ясно за какво идва реч в темата :)

onestar
03-11-2010, 12:45
3. Заеби я и не се занимавай изобщо с нея

+ Личи си, че момичето е тъпо :?
Въобще не е тъпо момичето. :) Разиграва си ги на палците с лекота... автора е глупав, че й се връзва.

^^ Остави я. Излиза така сякаш си й вързан в кърпа и всеки път щом те потърси ти си готов да си с нея отново. Кажи й "Не" и я остави да си търти задника на един стол, два са й много. :)

alone83
03-11-2010, 12:51
3. Заеби я и не се занимавай изобщо с нея

+ Личи си, че момичето е тъпо :?
Въобще не е тъпо момичето. :) Разиграва си ги на палците с лекота... автора е глупав, че й се връзва.

^^ Остави я. Излиза така сякаш си й вързан в кърпа и всеки път щом те потърси ти си готов да си с нея отново. Кажи й "Не" и я остави да си търти задника на един стол, два са й много. :)
То накрая ще стане от два стола на пода...

Stan4o123
03-11-2010, 13:12
Гринго,Гринго...кво да ти кажа,мацката е тъпа овца,а ти все още не осъзнаваш,че не си струва...fuck a duck!

fc
03-11-2010, 13:15
Прекалено много я питаш какво иска, замисли се ти какво искаш? Няква пикла дето не знае какво се случва или момиче което ще знае че те иска?

fe6an4eto0
03-12-2010, 13:33
eми понякога си казвам няма смисал .. не ме залсужава... н0 немоа да спра да я обичам незнам и аз .. Хората който заслужават да бъдат обичани НЕ СА а пак тия дет незаслужават любовтта ти ... :( незнам какво да направя вече .. нямам си никаква представа понякога просто не искам и да я познавам така ми писва и всичко което става :shock:

Take_That
03-13-2010, 09:53
1-во Мацката не знае какво иска
2-ро Тя прави малко к*****ски номера (ще ме извиниш, ама си е така)
3-то Отдръпни се, не и пиши, не я търси, за да и дойде акъла в главата и да разбере какво ПО ДЯВОЛИТЕ ИСКА!

vesito13
03-13-2010, 10:07
Мацката ви върти и двамата на малкото си пръстче и то с такава лекота. Чак е смешно ... или жалко? Не се занимавай с нея!
П.П. Измъчих се, докато прочета тази тема и то така написана. :?

vas4e3to0
03-13-2010, 15:42
От такова чудо как не те заболя главата? ;) Ако това момиче поне се беше поспряло малко с тея флиртове, поне щях да помисля малко за случката,,ама тва си е пълно простотия..Зарежи я и я остави да си мига на парцали.. ;)

anna93
03-13-2010, 16:12
1-во Мацката не знае какво иска
2-ро Тя прави малко к*****ски номера (ще ме извиниш, ама си е така)
3-то Отдръпни се, не и пиши, не я търси, за да и дойде акъла в главата и да разбере какво ПО ДЯВОЛИТЕ ИСКА!

+

evi4ka37
03-13-2010, 19:20
ми кво да ти кажа.... няма смисъл да цитирам щото сичките сте прави :wink: щом така те разиграва явно хич не я е*е за тебе не си стува да "се вайкаш" заради няква "тъпа кифла дето и тя не знае кво иска" ;)