PDA

View Full Version : Надпис за татус?



Callisto
03-10-2010, 21:17
Здравейте!
Искам да си правя татус с текст. Уча шрифт и сама мога да си направя дизайна на текста, но все още не съм решила какво да пише. Можете ли да ми предложите някакъв текст било те мисъл или дума? Какво бихте избрали да напишете, ако вие си правехте същия татус?
Благодаря ви! :)

На мен ми хареса " satisfy my soul", но не съм сигурна още иска ми се да е нещо по-различно.

magicfairy
03-10-2010, 21:23
Може ли да те попитам нещо?
Окей.
Като някой после те попита защо си си татуирала точно този надпис или мисъл и т.н., какво ще отговориш?
- Ее един/една от форума ми го предложи и мен ми хареса.

Според мен една татуировка трябва да е нещо лично, нещо значимо за теб, а не от гъзария.
Съжелявам, не искам да се заяждам, но според мен съм права.

justunique
03-10-2010, 21:32
...

Callisto
03-10-2010, 21:41
Може ли да те попитам нещо?
Окей.
Като някой после те попита защо си си татуирала точно този надпис или мисъл и т.н., какво ще отговориш?
- Ее един/една от форума ми го предложи и мен ми хареса.

Според мен една татуировка трябва да е нещо лично, нещо значимо за теб, а не от гъзария.
Съжелявам, не искам да се заяждам, но според мен съм права.

Не аз искам да татуирам някоя мисъл, която ми харесва, а отделно ви питам вас, ако си правите такъв татус какво би писало на него? :) Интересно ми е кой какво ще напише.

hahavteen
03-10-2010, 22:26
Може би някой хубав цитат но моите любими са твърде дълги за татус... :-o След като се омъжа обаче съм решила да си татуирам името на съпруга си :-) Знам че идеята може за някои да е глупава но на мен ми харесва.

anna93
03-11-2010, 03:33
Може да си направиш някакъв китайски йероглиф.

galu6a
03-11-2010, 04:48
ти трбява да го избереш

dead_princess
03-11-2010, 05:12
скоро видях една дето на гърба и пишеше .. fuck me I`m famous .. паднах !
леле :lol:

За цитата - ти трябва да си го измислиш, да е нещо свързано с теб и което ти харесва, а не да си го плеснеш само, защото те кефи и след няколко години да се чудиш как да го скриеш.

TheOnee
03-11-2010, 05:25
За цитата - ти трябва да си го измислиш, да е нещо свързано с теб и което ти харесва, а не да си го плеснеш само, защото те кефи и след няколко години да се чудиш как да го скриеш.

иначе бих си татуирала нещо хубаво и забележително също което и да е различно. :smt016

hahavteen
03-11-2010, 06:17
Е аз пък не мисля че трябва задължително сама да си го измисли. Аз много харесвам цитатите на Joseph Campbell и смятам че са много вдъхновяващи. Може и част от любима песен да е (стига да не я свързваш с някой). Аз имам такива песни които ги слушам вече години и продължават да ме докосват. :-o Или част от стихотворение. Не виждам защо да трябва тя да си го измисли. Може просто да избере нещо което изразява чувствата и същността й.

dead_princess
03-11-2010, 06:58
^
Ъмм поправям се. 8-) Исках да кажа, че просто трябва да избере нещо, което е свързано с нея, нейната същност, а не да се татуира, защото е "модерно" в момента. Общо взето съм на твоето мнение. 8-)

clockwork
03-11-2010, 08:32
направи си, само бог може да ме съди, много е вървежно. Довечера ше ти пратя да видиш един друг хит

nIkEnCeTy_bE
03-11-2010, 08:40
Аз бих си написала името на китайски или там каквито бяха йероглифи. Колкото пъти съм виждала, толкова пъти ме кефи. Супер яко седи и на момичета и на момчета. Можеш да напишеш името на най близкия си човек. фразата, колкото и да е малка, според мен няма да стои мн хубаво. И все пак зависи къде ще искаш да си правиш татуса.

giveupbitch
03-11-2010, 08:42
абе,не знам, аз искам да си правя звездичка на китката отвътре..ама по-нататък. та направи си нещо,което няма да ти втръсне и знаеш.че ще ти харесва и занапред.

Callisto
03-11-2010, 10:57
Ако напиша името на най-близкия ми човек "Марто", гаджето много ще ревнува не смяташ ли? :D
Аз си мислех да напиша нещо свързано с мен, нещо, което ме вдъхновява, а има много такива песни.

Callisto
03-11-2010, 11:00
абе,не знам, аз искам да си правя звездичка на китката отвътре..ама по-нататък. та направи си нещо,което няма да ти втръсне и знаеш.че ще ти харесва и занапред.

Ами аз съм графичен дизайнер и лесно мога да си изработя подобен елемент с як дизайн, но точно на китката искам текст. :)

stefity
03-11-2010, 11:14
http://prikachi.com/files/1372938y.jpg - Аз си направих това. :)

Татуировката изобразява ангел с крила, а в крилата на ангела се крие лице на дявол, по-точно профила му... но е трудно откриваем и трябва да се загледаш по-внимателно. Смисълът за мен е, че във всеки добър човек, се крие малка част, която е зла... но в повечето случаи е доста трудно откриваема, както е трудно откриваем и дяволът в крилата на този ангел. Преживяла съм няколко случки от такива "добри" хора, уж с ангелски крила, но вече се научих да внимавам. Всеки път, когато погледна тази татуировка, тя ще ме кара да си спомням за миналите ми несполуки и ще си спомням също, че вече трябва да бъда по-внимателна с хората на този свят... :)

Относно въпроса на авторката... Не е нужно сама да си го измисля, както казаха повечето, не нека бъде нещо смислено за теб и нека когато го погледнеш, да знаеш защо този татус е там. :)

Callisto
03-11-2010, 11:29
http://prikachi.com/files/1372938y.jpg - Аз си направих това. :)

Татуировката изобразява ангел с крила, а в крилата на ангела се крие лице на дявол, по-точно профила му... но е трудно откриваем и трябва да се загледаш по-внимателно. Смисълът за мен е, че във всеки добър човек, се крие малка част, която е зла... но в повечето случаи е доста трудно откриваема, както е трудно откриваем и дяволът в крилата на този ангел. Преживяла съм няколко случки от такива "добри" хора, уж с ангелски крила, но вече се научих да внимавам. Всеки път, когато погледна тази татуировка, тя ще ме кара да си спомням за миналите ми несполуки и ще си спомням също, че вече трябва да бъда по-внимателна с хората на този свят... :)

Относно въпроса на авторката... Не е нужно сама да си го измисля, както казаха повечето, не нека бъде нещо смислено за теб и нека когато го погледнеш, да знаеш защо този татус е там. :)

Татуса е много хубав и смислен. Аз винаги като рисувам вграждам някакъв смисъл, мисъл в самата рисунка и така тя винаги става много интересна. :) Иначето аз навремето (даже и още) искам да си направя феникс точно там където е татуса, който ти ми показа. Феникс, понеже те се възраждат, реминават през всички трудности в живота, а и аз съм голямо пироманче за 1 седмица подпалих къцата на майка ми, а после и тази на баща ми. :D (съвсем без да искам, но нали изгасихме всичко без щети).

ShowMeHowToLie
03-11-2010, 11:30
http://prikachi.com/files/1372938y.jpg - Аз си направих това. :)



Lидях дявола :P Много е красива :]

awesomesheepy
03-11-2010, 13:20
ти сама трябва да си избереш.
нещо индивидуално,различно,исти нско..

stefity
03-11-2010, 19:00
^^

Мерси и на двете ви. :)

M3p0w3r
03-15-2010, 18:21
Може да си направиш някакъв китайски йероглиф.

Абе ТиЯ ИеРоГлиФи Не Са сИ рАбоТа пОнЕ зА меНе!!
- Не зНаеШ каКвО пИшЕ сПеЦиаЛиСта МоЖе Ти НаПиШе Че сИ К**** с иЗвИнЕниЯ!! иЛи вСякВи гЛупОсТи!!
:P :)

GD95
03-15-2010, 19:25
Бих си написала цитат от песен,някоя важна дата за мен,нещо свързано с живота ми и всичко ,през което съм преминала.Но много искам да си направя мъничка звезда на дясната китка и не е случайно. : )

pErFeKt_GiRl
03-15-2010, 19:29
аз много харесфам една татуировка на която пише i want the world at my feet и до надписа едно перо от 'писеца' на перото има капки кръв се едно надписа е писан с перото и е от кръв..Доста дълго обяснение дано ме разберете :-D Но найстина каквото ти е на сърце това трябва да си татуираш :)

pErFeKt_GiRl
03-15-2010, 19:33
http://tatoo-bg.net/index.php?option=com_content&view=article&catid=1:main&id=138:2010-01-15-10-16-04&Itemid=22824 тфа е едно сайтче с много татуировки ;)

miminka__94
03-15-2010, 19:40
aaa една приятелка на гръбначния стълб също си е татуирала fuck me I am famous 8-)

еми аз искам на китката един китайски знак означава love every day - нещо по-лично така :) и ще си правя,но лятото :P

GaBiIi__
03-15-2010, 21:06
Може ли да те попитам нещо?
Окей.
Като някой после те попита защо си си татуирала точно този надпис или мисъл и т.н., какво ще отговориш?
- Ее един/една от форума ми го предложи и мен ми хареса.

Според мен една татуировка трябва да е нещо лично, нещо значимо за теб, а не от гъзария.
Съжелявам, не искам да се заяждам, но според мен съм права.

D12Respect
03-16-2010, 07:26
http://i246.photobucket.com/albums/gg97/chera_la_guera/OnlyGodCanJudgeMe.jpg

pErFeKt_GiRl
03-16-2010, 18:52
http://i246.photobucket.com/albums/gg97/chera_la_guera/OnlyGodCanJudgeMe.jpg

тфа вече стана адски банално и изтъркана фраза всеки втори я има тая тато .. :?

clockwork
03-16-2010, 19:07
http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs261.ash1/18877_1271219894949_1063410896_30670351_1394422_n. jpg

momZi7y
04-08-2010, 09:00
скоро видях една дето на гърба и пишеше .. fuck me I`m famous .. паднах ! :-o :-o :razz: :razz:

rachel_billson
04-08-2010, 10:41
скоро видях една дето на гърба и пишеше .. fuck me I`m famous .. паднах ! :-o :-o :razz: :razz:
:shock: Нямам думи...

marin4itu
04-08-2010, 16:21
Аз имам надпис на китката Bloody rose.. за мене наистина си има значение.. имам и пеперуда, защото пеперудата е символ на прераждането, много ги обичам като животни и от 12 годишна си казвах че като порасна голяма ще си татуирам пеперуда. :grin:

Pliok0019
09-10-2010, 15:30
На мен ми се струват много глупави татуираните имена.

Fx1
09-10-2010, 17:14
Може би някой хубав цитат но моите любими са твърде дълги за татус... :-o След като се омъжа обаче съм решила да си татуирам името на съпруга си :-) Знам че идеята може за някои да е глупава но на мен ми харесва.

Не глупава, но непрактична - ако се разведеш, после ще си търсиш мъж със същото име ли. :D

За имена приемам само имена на децата...пак ми се струва банално, но по го разбирам.

Скоро видях едно момченце, сигурно беше на 16, с ОГРОМНА татуировка на ръката, между китката и лакътя с МИРОСЛАВА. Направо ми дожаля как си го е причинил...никога не може да се скрие..

DePutaMadre
09-10-2010, 18:18
ми то не е задължително името да си го напишеш на български .. видях на едно момиче на гърба , надоло по гръбнака си беше татуирало "Обичам те Жоро" обаче на арабски .. стои адски готино и много ме кефи как стои на момиче..

Аз също ще си правя татус на ръката ,, но още не съм решил кога ;] ;)

BeezyJey
09-10-2010, 18:54
Ох .. може да е нещо на японски. Аз много искам искам такава татуировка. Знам и посланието вече 8-) Имам 3-4 идеи за татуировки, но за жалост само 2 китки 8-) 8-)

dydka
09-10-2010, 19:07
последно преди месеци като си повтарях моите беше на мода надписите на еврит сега нз...но японските вече... аз имам 3 пеперуди...1 плетеница цветя..и имах една плетеница на кръста ,коятом последсвие след години се уголеми ,а сега ме подкукоросват да продъжа по целия гръб до врата ,но не вече хах зарибявка голяма е ..мания с ами пеперудите и цветчета

http://www.album.bg/daninkaaaa/images/22816294/
http://www.album.bg/daninkaaaa/images/22816266/
http://www.album.bg/daninkaaaa/images/22816106/
http://www.album.bg/daninkaaaa/images/6818396/
http://www.album.bg/daninkaaaa

lili12
09-10-2010, 19:26
моята идея е Essere il mio това е на италиянски език и означава бъди мой не знам дали има особен смисъл но мисля че е готино :D :D

Di
09-11-2010, 19:35
аз си написах нещо,но не искам да казвам
сякаш аз съм го измислил,но не мога 8-)

Di
09-11-2010, 19:43
скоро видях една дето на гърба и пишеше .. fuck me I`m famous .. паднах ! :-o :-o :razz: :razz:
:shock: Нямам думи...

не виждам нищо лошо ако е известна де,ама едва ли 8-)

Korrnyy
09-11-2010, 21:48
Това е моята :)

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs558.snc3/30501_1202807809685_1813295764_372881_2942384_n.jp g

Означава "Обичам майка и баща". Това е нещо, което никога няма да се промени и никога няма да искам да я залича! Според някои хора съм била луда да си татуирам подобно нещо, но това е истина и никога няма да съжаля, че съм я направила!

Съвета ми е да си надпишеш нещо свързано с теб!

ruslancho
01-19-2013, 15:18
Аз смятам да си татуирам - Never gonna stop! Never beck down! и още един цитат но не сам решил какъв да бъде

BonnieandClyde666
01-20-2013, 09:15
Аз имам по-добра идея. Татуирайте си ТРЪТКИТЕ! :)

dream1707
01-20-2013, 09:51
Я да използвам темата... въпреки, че е старичка :D

Има ли някой който може да ми скицира татус... тоест... Той е текст по принцип, но искам да го пооправя, за да изглежда по-хубаво ... Може и с някаква програма де... Аз се занимавам по принцип с фотошоп, но много бързо ми се изпиляват нервичките :D

Yanakiewa
06-11-2013, 17:33
Виждам, че темата е малко стара, но все пак ще ви кажа какви татуси аз имам и така може да дам идеи ;д И все пак за тези които искат да си направят татус ама не знаят и ще посетят тази тема ето някои идеи ;д
Значи аз от 13 годишна започнах да си правя малки татуси за да се крия от нашите ;д И първоначално си направих infinity знака обаче ∞, след това victory (значи победа), Mirror is my best friend, because when i cry it never laught - Charlie Chaplin, Good things come in good time - Wiz Khalifa, водно конче (значи съвършенство), пеперуда- значи безсмъртност, dad, i love you и датата на тати ;д Мисля да си правя и you only live once . Знам че you only live once е изтъркано, но все пак има смисъл ;д И преди някой да ми каже колко съм проста, колко съм глупава или че темата е стара или че се хваля. ЗНАМ, ЧЕ Е СТАРА НО ГО ПИША ЗА ТЕЗИ КОИТО Я ЧЕТАТ ВСЕ ОЩЕ. ОСВЕН ТОВА НЕ СЕ ХВАЛЯ, А ДАВАМ ИДЕИ :)

marin4itu
06-12-2013, 08:29
Я да използвам темата... въпреки, че е старичка :D

Има ли някой който може да ми скицира татус... тоест... Той е текст по принцип, но искам да го пооправя, за да изглежда по-хубаво ... Може и с някаква програма де... Аз се занимавам по принцип с фотошоп, но много бързо ми се изпиляват нервичките :D

Освен да ти я направи, работата на татуиста включва и да докара дизайна на самата татуировка, така че на теб да ти хареса.

kaRamella
06-12-2013, 09:23
Я да използвам темата... въпреки, че е старичка :D

Има ли някой който може да ми скицира татус... тоест... Той е текст по принцип, но искам да го пооправя, за да изглежда по-хубаво ... Може и с някаква програма де... Аз се занимавам по принцип с фотошоп, но много бързо ми се изпиляват нервичките :D

Какъв точно е надписа?

sofityoy
06-12-2013, 09:34
Бих си татуирала „aways“ има голяма стойност за мен. Свързано е с любовта ми към магийте и свърх естественото,а не с марката дамски превръзки,разбира се. :D

heartshapedbox
06-12-2013, 15:13
aaa една приятелка на гръбначния стълб също си е татуирала fuck me I am famous 8-)

еми аз искам на китката един китайски знак означава love every day - нещо по-лично така :) и ще си правя,но лятото :P
Уча китайски (мандарин), това не може да се напише с един знак.


http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs261.ash1/18877_1271219894949_1063410896_30670351_1394422_n. jpg
Най-великият!

InspireMe
06-12-2013, 17:18
Може би нещо от рода на : Blessed ,Believe, Always and forever , знакът за безкрайност