PDA

View Full Version : Някаф шибан проблем ;Р



nqkafsi_tam
03-10-2010, 22:32
Ми супер мн жени са ми минали през сърцето само една неще да си тръгне и не мога да разбера защо, дали защото я виждам през ден или защото наистина нещо съм изпитвал не мога да си отговоря и сам... Аз сега действително няам никви чувства към нея просто незнам какво да и кажа аз всичко, което исках и го казах :) тя ме отряза аз го приех макар и трудно и ся просто ми е такъв приятелския кръг, че постоянно се виждаме и много супер много рядко сме само аз и тя и когато това стане не се чува повече от здравей здрасти и чао :) Аз съм 100% сигурен, че и тя си няма представа какво да ми каже, така че ни е взаимно ... Не, че преди цялата шитня с тея чувства дето и излях на един дъх преди доста време си лафихме ама си казвахме все по нещо не е като без хич...
И тей де в момента точно си мислех за нея и как имах един странен сън и оня ден той се случи точно както го сънувах... и всъщност това е една от причините ся да ми е в главата... И просто не мога да спра НЕ ИСКАМ да мисля за нея НЕ искам да я виждам, ама няма как да стане за сега, не че я мразя или нещо такова просто ми е някво супер странно около нея и напрегнато някой път щото то си беше доста кофти преди ... и доста се поизложих и малко и ме срам ама малко :)
Ае не че ми пука толкова ама незнам и аз, това не споделена любов ли кво е няам представа.... само знам че лайфа продължава и нищо не може да го спре :) гледам напред ама винаги се сещам за такива шитни и и и нали се сещате.... кофти е ... в един момент уж го преодолях... в друг не... после незнам си к'во... пак може би просто ми се спи :) Ако някой има някво мнение моля да заповяда :D и по-леко с критиката ако може към положителните черти на случая да се придържате :)

nqkafsi_tam
03-10-2010, 23:02
aaaaaaaaaaa?

nqkafsi_tam
03-10-2010, 23:08
mi problem e 6toto ne trqa da stavat takiva ne6ta kato da se se6tam za neq :D

nqkafsi_tam
03-10-2010, 23:40
are kaji mi de :)

GossipGirl89
03-11-2010, 00:41
Много объркано си писал :?
Не искаш да се сещаш за нея? Нали се сещаш, че това няма как да стане след като се виждате постоянно? Трябва да спреш всякакви контакти с нея и с времето постопенно ще я забравиш.

Auby
03-11-2010, 04:58
Поне задай един въпрос, да знаем над какво да разсъждаваме :?

s1db1
03-11-2010, 05:23
"дали защото я виждам през ден или защото наистина нещо съм изпитвал "

е тва са причините поради който мислиш за нея ..

nqkafsi_tam
03-11-2010, 10:12
е нали ви казах, че не искам да имам нищо общо с нея просто не ми харесва като човек, видях я каква всъщност и не ми харесва, но не мога да спра да мисля за нея разсейвам се постоянно и когато е край мене постоянно и чувам гласа.... И си мислех, че най-трудното нещо, което съм правил е да й кажа как се чувствам при положение, че знаех, че тя няма такива чувства, ама си казах ако искам да продължа напред, тряа да и кажа и с това да приключи всичко това, което чувствам към нея ама не... Два пъти по-трудно е да я забравя, ако когато спра въобще и да говоря за това, всичкото пак се случва ама подсъзнателно, тей поне като говоря за това не я сънувам :D и тей де.... То това даже не бих го нарекал любов, то за любов тряат двама... По-скоро като социално самоубйство...
ДА е и нали се сещате, че пак се сещам за нея и... И не ми казвайте само преодолей го щото нито времето нито нищо помага...
Единствения начин е нова "Любов" демек някоя друга мацка и тогава става най-лесно ама като няма други мацки в момента к'во се праи?
писна ми да ги търся и да ги гоня като все не искат или не могат по една или друга причина аз съм си сам и не ме бърка толкова щото си прая квото искам имам си свободата... така да се каже...
и проблема е че пак тя ми е в главата, а не трябва да е там ... и почнах чак на злоба да го обръщам и накрая някой дето не тряа ще го отнесе ... Ако можете да помогнете, ако сте били в подобна ситуация,
ако знаете нещо, което може да ми помогне МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ на един добър човецец :D

FromAutumToAshes
03-11-2010, 11:01
Аз малко не мога да разбера какво търсиш с тази тема.. Отговор ? (макар да не видях ясно зададен въпрос оО) Съвет ? Утеха ? Някак си просто не става ясно.
И нещо извън темата... тия побългарени чуждици които си използвал.. не са оригинални да не кажа, че са идиотски. Нима българския език няма свой думи ? "лайфа" - "живота" ?/ "шитня" - "гадост"(наопример) ? ... Ето по този начин замират български думи и в последствие хората не знаят какво значат оО Без никакви офанзивни мисли, просто казвам :)

ShtrudeL
03-11-2010, 11:06
Някъв шибан проблем

nqkafsi_tam
03-11-2010, 11:13
ами какво да ти кажа, аз българския си го знам и знам какво представлява и докато има майки ще има и майни, тей че не се притеснявай, че ще изчезне това не е проблем виж мойто тука си е каша признавам ама и има някаф стоиностен проблем и ако знаех отговора щях ли да търся помощ? Просто виждам, че не върви работата и не става така, търся всичко било то съвет или пак каквото и да е ... И не мисля, че съм оригинален или нещо такова като използвал лайфа и т.н. в такива моменти даже не се и замислям особено много просто се изразявам по някакъв разбираем начин и толкова...
да е и някой ако ми каже нещо смислено много ще сам благодарен ! :)

FromAutumToAshes
03-11-2010, 11:21
Е има много лесно... Като не ти е комфортно в компанията й (поне така разбрах..), просто не отивай там където знаеш, че ще бъде и тя. И не ми казвай, че това няма как да стане. Начини винаги има ;)

nqkafsi_tam
03-11-2010, 11:23
ми в един клас сме .. няа как да не ходя си проваля живота :D

MaLkaTa_LaDy
03-11-2010, 11:28
Намери си нещо друго, за което да мислиш! Училище, спорт, хоби... Каквото ти е интересно. За да я преодолееш наистина, трябва воля, защото от това, което си написал си личи, че доста си затънал. Бъди упорит и когато мисълта за нея ти дойде в главата я изкарай от там с цената на всичко. Ако искаш си блъскай главата в стената докато не спреш да мислиш за нея, обаче ще видиш, че в един момент съзнанието ти само ще възпира тези нежелани мисли.

valdesbg
03-11-2010, 11:30
Ми намери си няк'фо шибано решение.

Мен к'во ме грее?

cyclops
03-11-2010, 11:42
мислиш за нея защото я нямаш и няма какво да си кажете, защото си си разклил твърде много чувствата :) при следващата девойка ще я забравиш

nqkafsi_tam
03-11-2010, 11:45
да е не те грее що пишеш въобще :D

Мерси мерси много на всички, не усетно осъзнах нещо, че съм загубил представата за "Осъзнаване" и виждане на нещата такива каквито са...
Просто един мой сън се превърна в реалност преди няколко дни точно 1 към 1 всичко се случи... и от там доидоха и тея мисли за нея и... ае не ми се говори вече за това някак си скучно ми стана да се занимавам, защото от тая гледна точка сам като пълния загубеняк (лузера), а тя като няква недостижима точка на вселената..., а това не е реалноста нито аз съм загубеняк, нито тя си заслужава усилията... Мразя сложните неща... аз дори ей сега да имах шанса да бъда с нея щях да я отрежа... не че го имам просто да си кажа :) И все пак БЛАГОДАРЯ на тези които ми помогнаха....

Просто тряа да погледна реално на нещата, да ги осъзная такива, каквито са, да си кажа че всичко е било една лоша шега с моите чувства... и че любовта ако трябва да я има я има ако не, значи не трябва да се случва това и толкова, защото може би е за добро пак...

Аз отивам да си осъзнавам някаде мислите аре мерси и чао :)

valdesbg
03-11-2010, 11:52
Ми приказвам си така.

Що преча ли ти?

Честно казано - все същия индивид си. страх и неориентираност лъха от теб на километри. Просто сменяш маската с надеждата че никой няма да забележи. Не се играе така, мойто момче :)

Весел ден :)

nqkafsi_tam
03-11-2010, 11:57
az strah ot ni6to nqmam...
neorentiranost?!? :D olele are nqa se zanimavam s bokluci :)
Az maska nqam...

valdesbg
03-11-2010, 11:59
Ау извади дефанзивата веднага.

Още ли твърдиш че няма нищо притеснително? Предлагам ти да пишеш на кирилица като за начало.

hopekiller
03-11-2010, 15:09
Това бяха най - странно написаните 18 реда, които съм срещал напоследък. Първо си задаваш въпроси, а после си отговаряш сам. Човече, разбери се със себе си и тогава пиши - не те нападам, неискам да се заяждам с теб, но горе-написаното е доста неадекватно.
По темата: Говори с нея, кажи и че, неискаш да рухва приятелството ви, заради нещо такова. Доста често напоследък, забеляазвам, че след като хората се разделят, или пък си споделят чувствата, но те не са взаини - спират да се търсят и да си говорят. Глупаво е, защо трябва дагубиш приятел?