PDA

View Full Version : Голям боклук търси голямата си любов :)



garbage
03-11-2010, 06:08
Здравейте,

Аз отдавна не съм тийнейджър(почти на 25), но се надявам да ми помогнете.

Та проблема ми е, че никога не съм имал връзка с момиче. Знам, че звучи тъпо(по-скоро смешно или жалко) обаче понякога се чуствам самотен и ми се иска и аз да имам някой до мен. Въпреки, че какъвто съм задръстен изобщо нямам представа за какво ми, както и да е.

Надявам се да ми дадете някакъв съвет. В смисъл какво да правя като се чуствам самотен за да ми мине. Иначе е повече от ясно, че шансовете ми с жените са отрицателни. Понякога си мисля, че трябва да опитам с момчета - дали е по-лесно? Не че има значение, вероятно и тамще се проваля.

Мерси много.

п.с. Извинявам се, че заглавието не много по темата, но само това ми дойде на ум

dimitar_ak
03-11-2010, 07:43
Поработи над самочувствието си и жената сама ще се появи. Жените обичат самоуверени мъже и с това пораженческо държание си обречен.

valdesbg
03-11-2010, 08:11
Поработи над самочувствието си и жената сама ще се появи. Жените обичат самоуверени мъже и с това пораженческо държание си обречен.

Съвсем вярно. Ако ще и да си с визията на Ален Делон, с това самочувствие отиваш при загубеняците.

Добрия Външен вид е абсолютно нищо без стабилен вътрешен свят. Обратното с известни уговорки също е в сила.

marichela
03-11-2010, 08:38
Понякога си мисля, че трябва да опитам с момчета - дали е по-лесно? . :-o

Я чакай малко, ти първо си изясни момиче ли, момче ли?Като ти чета мнението оставам с впечатление, че и ти не си много наясно какво точно искаш?

valdesbg
03-11-2010, 09:05
^Бе то това му е последния проблем. Щото каквото и да иска - с това поведение няма да му върже никой :)

FromAutumToAshes
03-11-2010, 09:09
Показваш се в светлина, в която всяка мацка би те пожелала... *за неразбралите - иронизирам*

Съвета ми е - Вместо да се самосъжаляваш всеми се стегни. Какво е това самочувствие на 15 годишен пубер.. Я се осъзнай оО Продължавай така и може и до 40 да си останеш сам.. нали се сещаш ;) Ключа е в теб! Успех :)

Niakoitam
03-11-2010, 09:28
Здравейте,

Аз отдавна не съм тийнейджър(почти на 25), но се надявам да ми помогнете.

Та проблема ми е, че никога не съм имал връзка с момиче. Знам, че звучи тъпо(по-скоро смешно или жалко) обаче понякога се чуствам самотен и ми се иска и аз да имам някой до мен. Въпреки, че какъвто съм задръстен изобщо нямам представа за какво ми, както и да е.

Надявам се да ми дадете някакъв съвет. В смисъл какво да правя като се чуствам самотен за да ми мине. Иначе е повече от ясно, че шансовете ми с жените са отрицателни. Понякога си мисля, че трябва да опитам с момчета - дали е по-лесно? Не че има значение, вероятно и тамще се проваля.

Мерси много.

п.с. Извинявам се, че заглавието не много по темата, но само това ми дойде на ум

Мога да кажа че те разбирам, но не те познавам. Имаш ли пари, общителен ли си, можеш ли да ходиш и до други градове ако е нужно, има ли нещо, което ти пречи да влезнеш в една серизона връзка и т.н.

Ако нямаш проблеми от друго естество освен ниското самочувствие(разбира се не трябва да е и твърде високо без покритие) можеш да приемеш всичко до тук като свършен факт и да продължиш напред. А ти може би искаш и да се харесаш на всички хора. И аз съм така, но това понякога е тъпо. Та ако е само ниското самочувствие можеш да продължиш напред. На лицето не ти пише че си нямал връзка досега. Може да ходиш по барове и дискотеки с приятели, да се веселиш, да срещаш повече момичета, с които да се запознаеш и ако си печен все на някоя може да харесаш. Може да си направиш регистрация във Facebook и/или разни сайтове за запонанства. Да си добавиш прители във Facebook, да си набележиш някое момиче и да и пишешна ЛС или по чата, да си говорите на всякакви теми и да я занимаваш. В сайтовете за запознаства също. Ако не потръгне се пренасочи към друга. Може да поискаш скайпа на някоя. Бъди приятел с момичетата пък каквото стане натам. Ако не те е срам след време може да предложиш на някоя да отидете на кафе или на някое друго място,да се забвлявате и така. Може да бъдеш мил и да правиш комплименти. Ако не станат нещата....не е едиствената на този свят има и други красиви външно и вътрешно. Е, доста са заети, но пък има и много са свободни. Въпросът е да се оттърсиш от нагласата че всеки трябва да те харесва. Аз засега не мога. Ех как ми се иска да мога ежедневно да проверявам тези методи, но има и неща, които ми пречат, но все повече ми се струва че колкото повече търсиш нещо то толкова повече бяга от теб.


В общи линии май тази реклама е доста вярна:

http://vbox7.com/play:c5bbe46d

:)

ShinBG
03-11-2010, 10:32
Братле намери си хоби което е превлекателно за жените ,а и на теб да ти ахресва занимавай се предобий самочуствие и действай.

П.С. Рекламата наистина е вярна. :?

lipsvashh_mi
03-11-2010, 10:43
много лошо самочувствие имаш, или по-скоро липса на такова....а това е сууупер вредно така да знаеш.Ако сам не се харесваш и не откриваш хубавите неща в себе си,как другите ще ги забележат..ако винаги повтаряш,че си боклук как другите ще си изградят мнение различно от твоето и ще те опознаят такъв какъвто си.....
седни и направи списък с нещата,които цениш в себе си-било то характер,или че си добър по математика,или че имаш зелени/сини/кафяви оччи....говоря примерно,но надявам се схвана целта на идеята..
Когато започнеш да се обичаш и да гледаш на света с други очи хората също ще си променят мнението..плюс,че кой би искал самосъжаляващ се тип до себе си било то като приятел или нещо повече-усмихвай се и то ще видиш ка самата усмивка започва да тегли хората към теб волно или неволно :)

w0sh
03-11-2010, 10:48
И аз нявга бях по-смачкан, но вече съм the ultimate dude.

щом започнеш да си го повтаряш и да го вярваш, то се вижда и от другите.

UNITED
03-11-2010, 12:21
Taя тема е ебаси гадния фейк малеееееееееее.... :D.Ти трябва да си някой психично болен или прекалено ама прекалено грозен и задръстен за да нямаш вързка до 25-годишна възраст !?!?!?! :shock: :shock: :shock: Ти как още си жив ? Поне някои закачки нямал ли си досега с момиче ?! Ако продължаваш така стани ПОП :D Друга идея нямам... Подигравайте се вий с нас,подигравайте.С тия фейкове до никъде няма да стигнете :lol:

GossipGirl89
03-11-2010, 13:11
UNITED не е задължително темата да е фейк, то дари и да е така - това не означава, че изобщо няма хора като с неговите проблеми :)

Както казаха до сега - проблема ти е в самочувствието, авторе. Ако един човек сам не се харесва не може да очаква от другите да го харесват ;) Замисли се над тия думи

filmimilmi
03-11-2010, 13:16
Taя тема е ебаси гадния фейк малеееееееееее.... :D.Ти трябва да си някой психично болен или прекалено ама прекалено грозен и задръстен за да нямаш вързка до 25-годишна възраст !?!?!?! :shock: :shock: :shock: Ти как още си жив ? Поне някои закачки нямал ли си досега с момиче ?! Ако продължаваш така стани ПОП :D Друга идея нямам... Подигравайте се вий с нас,подигравайте.С тия фейкове до никъде няма да стигнете :lol:
Човекът може наистина да има проблем, а ти му се подиграваш. След като не знаеш какво да го посъветваш, просто прескочи темата. Не виждам причина за подигравки, не знаеш каква би могла да е причината за душевното му състояние и ако е толкова окаяно каквото го описва, то действително има нужда от помощ.
Към автора: Човече, опитай се да престанеш да си самоизтезаваш с постоянни въпроси какво точно ти има. Нищо ти няма, не си ненормален, не си задръстен. Каквото и да те блокира в действията ти, ниско самочувствие заради нехармоничен вид на тялото, ниски финансови възможности, говорен дефект или каквото и да е, опитай се просто да го превъзмогнеш. Всичко се дължи на страховете ти, бъди по-уверен вътре в себе си защото както valdesbg каза, външността е нищо ако вътрешното ти Аз се има за грозно и е наплашено да покаже на какво действително е способно. В момента си се затворил си се в черупката си и не искаш да я разчупиш, да излезеш от нея и да покажеш вътрешната си красота. На 25 години хората не са толкова повърхностни каквито са на 15. Един вид това е периода на помъдряване 20 - 30, така че ако има нещо красиво вътре в теб, ще се намери и момиче на тази възраст, което да го види и оцени. Важното е да разчиташ на позитивните си качества, открий нещо в себе си, което харесваш и го покажи на света. Дори никът ти те представя като човек с адски ниско самочувствие? Задай си въпроса от какво действително произтича то? Ако е защото си девствен, отиди на курва. Така например, поне ще се освободиш от този комплекс, ще набереш повече смелост, ще престане да ти тежи и да го мислиш и ще почнеш да работиш върху себе си. Пък си на 25 вече, не работиш ли, не учиш ли? Около теб няма ли жени? Имаш потенциал, все още си в своята активна младост. Като за начало почни с по-ниско привлекателните жени, неуверени също толкова колкото и теб самия, а постепенно и лека по лека ще добиеш тренинг с общуването с жени и техните изисквания. А за самочувствието, ако ти е трудно да го намериш почни да се занимаваш активно със спортуване и направи тяло. Постави си цели в живота, не но не и фикс идеи, че например всичко трябва да стане незабавно. Да, малко си позъкъснял, но не трябва да го приемаш пораженчески сякаш си изостанал и вече си извън всякакви класации. Не се сравнявай с останалите, а гледай единствено своя път в живота!
Успех и горе главата!

ReachlessGirl
03-11-2010, 13:25
Ами ако наистина темата не е ебавка поработи върху самочувствието си .. :?

justonegirlwithonehope
03-11-2010, 14:41
А ти пробвал ли си се да заговориш някое момиче примерно, че си сигурен в настоящия си неуспех ?

Sh@d0w
03-11-2010, 14:45
За тези неща няма определена формула,че да ти я напишеме тук във форума.Като искаш да си хванеш момиче,а досега не си имал такава възможност се замисли сериозно,промени нещо в теб.Бъди по-отворен,излизай с приятели,току виж си се запознал с някоя мацка.Като седиш у вас и се чудиш какво да правиш няма да стане от самосебе си.Ключът е в теб,само трябва да се пресегнеш и да го вземеш.Най-важното е самочувствието-имаш ли го и ако ти личи няма да имаш проблем.Затова спри с тези самосъжаления :)

a1a2b3v
03-11-2010, 16:00
И аз като всички останали мисля, че е от лиса на самочувствие :) Нали знаеш пж принцип мъжа/момчето прави първата крачка ( не винаги де, но в повечето случеи) Ии я дай една снимка така можем да ти дадем съвети за външния вид :)

UNITED
03-11-2010, 18:06
Taя тема е ебаси гадния фейк малеееееееееее.... :D.Ти трябва да си някой психично болен или прекалено ама прекалено грозен и задръстен за да нямаш вързка до 25-годишна възраст !?!?!?! :shock: :shock: :shock: Ти как още си жив ? Поне някои закачки нямал ли си досега с момиче ?! Ако продължаваш така стани ПОП :D Друга идея нямам... Подигравайте се вий с нас,подигравайте.С тия фейкове до никъде няма да стигнете :lol:
Човекът може наистина да има проблем, а ти му се подиграваш. След като не знаеш какво да го посъветваш, просто прескочи темата. Не виждам причина за подигравки, не знаеш каква би могла да е причината за душевното му състояние и ако е толкова окаяно каквото го описва, то действително има нужда от помощ.
Към автора: Човече, опитай се да престанеш да си самоизтезаваш с постоянни въпроси какво точно ти има. Нищо ти няма, не си ненормален, не си задръстен. Каквото и да те блокира в действията ти, ниско самочувствие заради нехармоничен вид на тялото, ниски финансови възможности, говорен дефект или каквото и да е, опитай се просто да го превъзмогнеш. Всичко се дължи на страховете ти, бъди по-уверен вътре в себе си защото както valdesbg каза, външността е нищо ако вътрешното ти Аз се има за грозно и е наплашено да покаже на какво действително е способно. В момента си се затворил си се в черупката си и не искаш да я разчупиш, да излезеш от нея и да покажеш вътрешната си красота. На 25 години хората не са толкова повърхностни каквито са на 15. Един вид това е периода на помъдряване 20 - 30, така че ако има нещо красиво вътре в теб, ще се намери и момиче на тази възраст, което да го види и оцени. Важното е да разчиташ на позитивните си качества, открий нещо в себе си, което харесваш и го покажи на света. Дори никът ти те представя като човек с адски ниско самочувствие? Задай си въпроса от какво действително произтича то? Ако е защото си девствен, отиди на к***а. Така например, поне ще се освободиш от този комплекс, ще набереш повече смелост, ще престане да ти тежи и да го мислиш и ще почнеш да работиш върху себе си. Пък си на 25 вече, не работиш ли, не учиш ли? Около теб няма ли жени? Имаш потенциал, все още си в своята активна младост. Като за начало почни с по-ниско привлекателните жени, неуверени също толкова колкото и теб самия, а постепенно и лека по лека ще добиеш тренинг с общуването с жени и техните изисквания. А за самочувствието, ако ти е трудно да го намериш почни да се занимаваш активно със спортуване и направи тяло. Постави си цели в живота, не но не и фикс идеи, че например всичко трябва да стане незабавно. Да, малко си позъкъснял, но не трябва да го приемаш пораженчески сякаш си изостанал и вече си извън всякакви класации. Не се сравнявай с останалите, а гледай единствено своя път в живота!
Успех и горе главата!
Не съм целял да му се подигравам,много съм разбран,но 90% съм сигурен,че темата е фейк.Наистина ти изказа много компетентно и хубаво мнение и ако НАИСТИНА темата е реална,то тогава автора ще научи доста от поста ти.И все пак дори всичко да е истина не виждате ли по какъв простажки начин разсъждава ?! "Дали да не пробвам с момче" това показва,че той още незнае каква е сексуалната му ориентация.Много късно влизаш в пубертета брат,земи се стегни малко.Неможе изведнъж както си хетеро и ти се иска с мацка,да решиш,че трябва да го направиж с мъж и да станеш гей.Наистина поработи върху самочувствието и външния си вид (ако се налага).И не,няма да ти кажа "бъди себе си" бъди някъв фейк като темата ти,защото ако си себе си ще си умреш девствен,то се е видяло,че ти незнаеш за к'во се бориш.И да,допускам адски много правописни грешки ;)

Take_That
03-11-2010, 18:20
Докато се съмосъжаляваш, няма да постигнеш нищо. Твърде голям песимист си, всеки си има отредена половинка. Това, че ти не си я срещнал не означава, че шансовете ти сред момичетата са 0-ви и т.н. Нищо не пада ей така от небето. Вземи се в ръце и като за начало си изгради по-голямо самочувствие. След това заговори някое момиче, което ти харесва :)

soul1199
03-11-2010, 18:44
Поработи над самочувствието си и жената сама ще се появи. Жените обичат самоуверени мъже и с това пораженческо държание си обречен.много си прав :)

garbage
03-11-2010, 19:02
И не,няма да ти кажа "бъди себе си" бъди някъв фейк като темата ти,защото ако си себе си ще си умреш девствен,то се е видяло,че ти незнаеш за к'во се бориш.

Напълно осъзнавам, че ако съм себе си нямам абсолютно никакъв шанс. Не си правя илюзии. Знам, че ще умра девствен(и ако имам късмет много преди 40). Надявах се че може да ми дадете съвет как да не се чуствам кофти, че нямам приятелка.

Мерси за всички съвети. Да пробвал съм да поканя момиче, не веднъж - не става. Усмихвам се - даже това ми е голям проблем, защото както казва една колежка съм като "варена зелка".

Да заговоря момиче, което харесвам - дори не бих си го и помислил - няма нищо по-жалко от това един боклук да си мисли, че има шанс. Няма да забравя как една съученчка ми се присмя, че я свалям, а аз даже нямах такова намерение - не че не е бих искал - просто тя е толкова красива и умна и изобщо, че дори не бих посмял да си помисля за подобно нещо.

spexx
03-11-2010, 19:06
едва ли като се наричаш боклук лесно ще си намериш жена : )

BlueParadise
03-11-2010, 19:07
Поработи над самочувствието си и жената сама ще се появи. Жените обичат самоуверени мъже и с това пораженческо държание си обречен.
+
По-ясно от това ако някой може да ти го каже да го направи но до тогава <---

Shely
03-11-2010, 19:38
Докато се съмосъжаляваш, няма да постигнеш нищо. Твърде голям песимист си, всеки си има отредена половинка. Това, че ти не си я срещнал не означава, че шансовете ти сред момичетата са 0-ви и т.н. Нищо не пада ей така от небето. Вземи се в ръце и като за начало си изгради по-голямо самочувствие. След това заговори някое момиче, което ти харесва :)
+1

garbage
03-11-2010, 19:49
Само да попитам на колко от вас момиче ви се е подигравало че я харесвате, или пък да ви кажат че сте ухилен като зелка, или че пък момиче да ви каже, че я е било срам да я видят с вас.

Shely
03-11-2010, 19:54
Само да попитам на колко от вас момиче ви се е подигравало че я харесвате, или пък да ви кажат че сте ухилен като зелка, или че пък момиче да ви каже, че я е било срам да я видят с вас.
За това последното - не ми се е случвало, но за останалите - определено. Така, че спри да се самосъжаляваш, и направи нещо по въпрса. Щото като гледам имаш накърнено самочувствие. Смени прическата, започни да ходиш на фитнес, влез в някоя компания, и излизайте заедно, и така ще срещнеш някоя.
Всичко с времето си.

garbage
03-11-2010, 20:05
За това последното - не ми се е случвало, но за останалите - определено. Така, че спри да се самосъжаляваш, и направи нещо по въпрса. Щото като гледам имаш накърнено самочувствие. Смени прическата, започни да ходиш на фитнес, влез в някоя компания, и излизайте заедно, и така ще срещнеш някоя.
Всичко с времето си.

А какво ти казаха, ако не е прекалено лично.

UNITED
03-11-2010, 20:08
Аз пък съм сигурен,че ако се стегнеш и си избиеш мисълта,че си боклук от главата нещата просто ще се управят :) Моляте само ако темата е фейк да не се майтапиш с нас :D.Щом имаш голежка,имаш и работа :) Значи имаш средства за дискотеки,заведения ала бала.. Ами излизай,харесай мацка покани я на танц или нещо такова но наистина избий си мисълта от главата,че си боклук 8).А да,моляте не си и помисляй да пробваш с момче защото още оивече ще си провалиш живота :shock: Това е най грешната стъпка която можеш да направиш.Абе пич вече има хиляда сайта за запознанства с адски много загорели каки,що не се пробваш някъде ? :-o Все пак мисля,че и на теб ти се иска вече да топнеш чушлето :D Абе кви савети давам еби му майката,наистина започни да се гришиж за себе си и излизай по барове и дискотеки,от това повече мога да кажа но ще е тъпо :) Ае бай за сега брато ;) И на мен ми се е случвало,момиче да ми се присмее,че я свалям ама не се впрягах толкова в това 8) И ти от ученик още си спомяш за това чак до сега,заеби и продължавай напред 8)

Shely
03-11-2010, 20:10
За това последното - не ми се е случвало, но за останалите - определено. Така, че спри да се самосъжаляваш, и направи нещо по въпрса. Щото като гледам имаш накърнено самочувствие. Смени прическата, започни да ходиш на фитнес, влез в някоя компания, и излизайте заедно, и така ще срещнеш някоя.
Всичко с времето си.

А какво ти казаха, ако не е прекалено лично.
Имаш Лично съобщение.

kypo
03-11-2010, 20:24
работи, изкарвай пари, стани отговорен, хвани живота си в ръце. те жените ще дойдат като видят, че имаш качества и потенциал.

garbage
03-11-2010, 20:34
работи, изкарвай пари, стани отговорен, хвани живота си в ръце. те жените ще дойдат като видят, че имаш качества и потенциал.

Ами аз работя. Обаче хич не идват на тълпи, даже обратно преди като не работех имах повече познати момичета :(

И не искам да се хваля, но съм доста добър в работата си. Обаче качествата дето ги имам едва ли някоя ще се интересува от тях.

Shely
03-11-2010, 20:40
работи, изкарвай пари, стани отговорен, хвани живота си в ръце. те жените ще дойдат като видят, че имаш качества и потенциал.

Ами аз работя. Обаче хич не идват на тълпи, даже обратно преди като не работех имах повече познати момичета :(

И не искам да се хваля, но съм доста добър в работата си. Обаче качествата дето ги имам едва ли някоя ще се интересува от тях.
Брат, стига си се самосъжалявал, а се вземи в ръце, който не те харесва значи няма вкус. :wink:

kypo
03-11-2010, 20:43
еми щом работиш имаш колежки. аз като работех на предишната си работа имаше колежки които много ме закачаха, едната даже и сега продължава, а напуснах преди месеци. требва да и звънна за кафе да поддържам интереса 8-)

бъди забавен, закачай се с някоя, но не прекалявай. намери границата де. ако си готин човек отвътре някоя ще го оцени. ако се заглеждаш по русите мацки с крака по 2 метра с големите слънчеви очила ще си седиш сам, освен ако не печелиш много пари с които да ги купиш. обаче ако щеш ми вярвай има супер много нормални момичета, които умират за малко внимание, за един комплимент, защото повечето момчета са зяпнали само по ония дето ги споменах
те са малко над категорията на повечето (в категорията на tuzaro 8-) са)
еми тва е, кво да кажем повече

remix1912
03-11-2010, 20:48
Шибаното в случая е,че му давате съвети за самочувствието да си го вдигне,но не мисля,че е само това
Пример с мен имам добър външен вид,самочувствие,което си е на здрави основи стъпило познавам момичета,приятел съм с почти всичките,нямам особени проблеми с общуването и на повечето им е видимо забавно с мен,но ако искам да станем нещо повече от приятели дори момичето също да го иска и се спичам нещо и прецаквам всичко,все едно не искам да се ангажирам
А обяснете това

UNITED
03-11-2010, 20:49
Не е истина просто,то и аз се самосъжалявам по някога но т'ва твойто никъде го няма... Стегни се бе,мъж си :x

Shely
03-11-2010, 20:51
Шибаното в случая е,че му давате съвети за самочувствието да си го вдигне,но не мисля,че е само това
Пример с мен имам добър външен вид,самочувствие,което си е на здрави основи стъпило познавам момичета,приятел съм с почти всичките,нямам особени проблеми с общуването и на повечето им е видимо забавно с мен,но ако искам да станем нещо повече от приятели дори момичето също да го иска и се спичам нещо и прецаквам всичко,все едно не искам да се ангажирам
А обяснете това
Що бе, какво точно се обърква, как точно се спичаш?

remix1912
03-11-2010, 20:53
Притеснявам се на края .Бягам от отговорност,не ми се занимава,не искам сериозна връзка.На 17 съм
Това ми създава проблем,но не знам как да го превъзмогна

Shely
03-11-2010, 20:55
Притеснявам се на края .Бягам от отговорност,не ми се занимава,не искам сериозна връзка.На 17 съм
Това ми създава проблем,но не знам как да го превъзмогна
Много е просто, не знаеш какво искаш... ако искаше сериозна връзка, нямаше да се спичаш защото щеше да знаеш какво искаш... проблема ти е, че не искаш да се обвързваш... 8-)

remix1912
03-11-2010, 20:58
Притеснявам се на края .Бягам от отговорност,не ми се занимава,не искам сериозна връзка.На 17 съм
Това ми създава проблем,но не знам как да го превъзмогна
Много е просто, не знаеш какво искаш... ако искаше сериозна връзка, нямаше да се спичаш защото щеше да знаеш какво искаш... проблема ти е, че не искаш да се обвързваш... 8-)
Аз знам какъв е,но знам и че ми трябва
Т.е. подсъзнателно искам,но в трезвено положение не ми се занимава

babyjoinmeindeath
03-11-2010, 20:59
Лелее как може така да говориш за себе си бе ? Боклук е бил.... Някоя ти се присмяла щот си я свалял и са ти казали, че си като варена зелка и света е свършил... :x Дръж се като мъж а не като........
И поне някаква представа имаш ли защо става така ???

ShtrudeL
03-11-2010, 21:05
Ти си лигльо. Някой трябва да те ядоса,че да се оправиш.













О моля те нека аз,нека аз <3

garbage
03-11-2010, 21:11
И поне някаква представа имаш ли защо става така ???

Защо ми се подиграват? Не. Защото съм го заслужил предполагам.

Shely
03-11-2010, 21:12
Притеснявам се на края .Бягам от отговорност,не ми се занимава,не искам сериозна връзка.На 17 съм
Това ми създава проблем,но не знам как да го превъзмогна
Много е просто, не знаеш какво искаш... ако искаше сериозна връзка, нямаше да се спичаш защото щеше да знаеш какво искаш... проблема ти е, че не искаш да се обвързваш... 8-)
Аз знам какъв е,но знам и че ми трябва
Т.е. подсъзнателно искам,но в трезвено положение не ми се занимава
еми ... изтрезней бе брато 8-)

babyjoinmeindeath
03-11-2010, 21:18
И поне някаква представа имаш ли защо става така ???

Защо ми се подиграват? Не. Защото съм го заслужил предполагам.
Еми ако с всички се държиш така както тук е нормално. Защо постоянно се самосъжаляваш ? Ти самия имаш бахти и тъпото мнение за себе си а кфо остава за другите... Ся че някой например намен ми каже, че сам като варена зелка... ем майната му и толкова. И верно що не пуснеш някоя снимка, може да има нещо и във външния вид :-o

Monstre
03-11-2010, 21:22
И поне някаква представа имаш ли защо става така ???

Защо ми се подиграват? Не. Защото съм го заслужил предполагам.

Защо не отидеш на психолог? Явно, че имаш някакви травми от миналото, но човек трябва да преодолява трудностите и да започне да гледа напред (=.
За да те приемат като някакъв, първо сам трябва да се научиш да се уважаваш. Наричайки се "боклук" едва ли скоро ще успееш. :wink:

Prrogressive
03-11-2010, 21:29
Малко странна тема и не съм сигурен във верността й...
Едно решение - себеуважение ! Поздрави

Niakoitam
03-12-2010, 10:03
Разбирам те много добре, но не искам да говоря тук че ще се наложи да се изнасям или да си сменят профила :D

Едно ще ти кажа. И аз съм се чувствал така, и мен са можели да ме стъпкат с една дума, и аз съм се притеснявал да заговоря "големите красавици" и може би още се притеснявам, но приеми едно щом ти се подиграва значи не струва, пък може да и се изподиграваш и ти, а пък може и по този начин да си флиртувате. Не взимай живота чак толкова насериозно(това ме научиха последните ми съученици), повдигни си самочувствието и разбери че човек не може да не се оплаква, но запази това само за непознати като нас или за хора, на които им имаш голямо доверие. Пред останалите не е нужно да се разкриваш чак толкова. А присмиването...може и да го обърнеш в твоя полза, стига да знаеш как, може да си направиш доста добра реклама и без да се изтъкваш. Вече съм установил и все повече установявам че момичета са като момчетата по един признак. Когато се харесаш на някоя вече започват да ти се скупчват и други. Броя на момичетата е правопропорционален на влиятелността на момичето, което те е харесало, дали само като прител или като нещо повече. Но то и при момчетата като че ли е така. Както казах може да си направиш и регистраций в сайтове за запознаства. Facebook e добра терапия. Гарантиран ефект. При мен последните три години нещо нещата пак започнаха да се развалят, нямах чести отншения с момичета, социалните ми отношения никакви ги нямаше и се чувствах адски самотен, общувах с много малко хора. Сега вече тръгнах на курс, регистрирах се във Facebook направих си скайп кажа си с някой по някоя дума, попишем си, в курса се позабавлявам, но вече знам, имам много близка връзка с много хора едновременно. Ако някои не ме хареса....прав му път....в момента мога да общувам с около стотина човека, някои дори сами ме търсят да ми пишат понякога. Други ме добавят в листите си във Facebook даже дори да не съм ги видял. Има дори и момичета, които го правят, може би, защото съм им приятен. Е, има и такива, които отхвърлят поканата ми, но прав им път. Приеми просто че ти не си нищо повече от останалите, но и те не са нищо повече от теб. Всички сме хора. Има една мисъл: "Не се присмивай на човек, който прави крачка назад, защото може и да се засилва".

Та така. Мисълта ми беше. И аз цял живот съм мислел че съм нещо по-различно от останалите, нещо по-долно и няма начин някое момиче да се влюби в мен поради незнайно какви причини. Винаги съм мислел че момичетата ми се присмиват, защото нещо ми има. А то май впоследствие взима да се оказва че съм им бил забавен с действията си....просто въпрос на гледна точка.Вече знам че не съм нито грозен(това е относително понятие, за някоя може и да съм отвратителен пък за друга самото съвършенство) нито тъп( и това е относително понятие макар че според доста хора, които са имали честта да разберат моето мислене или не чак толкова съм направо като за философ или със запленващо мислене(просто цитирам) ) и ако се понапъна малко все някоя ще ме хареса. Е може да си рзваля мнението в очите на някои хора, не ми се иска, но пък риск на професията. Както има една група във Facebook "Не може всеки да ме харесва....не всеки има вкус." В момента не се напъвам много, въпреки че искам любовта да дойде и при мен, но искам и да съм способен да дам на момичето, това което смятам за нужно, а за момента мисля че не мога. Та пич аз дори не работя и поради разни причини ми е трудно и да започна.

И така айде щом съм започнал ще си го доизкажа. Нека после разни потребители тук да ме разпънат на кръст ако искат. Изобщо не ми пука.
Аз съм на 24 години без 4 месеца, и съм от така наречените задръстени нямал съм връзка, като изключим детски истории от типа: "Искаш ли да станем гаджета"и и сгаджосвания по този начин с около 3-4 момичета и една несподелена любов, както може да предположите девствен съм и дори не съм се целувал с момиче с език. Който иска е свободен да ме оплюе. Аз вярвам че нещата ще се наредят при мен както трябва, даже ако искам може и сега, но умишлено ги запъвам, защото веднъж вече страдах страшно много. А на тези дечковци, които са големите ебачи, свалячи и т.н. и които ще ме налазят след малко и ме мислят за страшно задръстен мога да им кажа само: Духайте го и ме мислете за задръстен колкото си искате, нито познавате мен, нито моят живот.

T91
03-12-2010, 11:58
Защо мислиш ,че ще ти кажат "задръстен" . Не си правил секс , голяма работа , не си бил целувал момиче . Хубаво . Аз честно казано не виждам лошо . Това не значи ,че си гей , боклук и сродни... Просто не си имал шанс . Аз като ходя по курви , правя секс с всякакви момичета , имал съм връзка - нещастна при това ... Ок , това прави ли ме повече от теб ? Ми не . Аз дори не изглеждам добре , поне по моя критерии . Леко пълен съм , имам слухови апаратчета и хич не чувам , но пък си имам самочувствие , странно , но факт . Айде не се панирайте за глупости . Има къде , къде по-лоши неща . На 24-25 години сте още млади и зелени . Кой знае след 1-2 години дали няма да сте се превърнали в едни прекрасни мъже?!


Някакъв умник бе казал - " Обичай се , за да те обичат и другите " - това е жестоката истина . Ако не се харесваш - аут . :smt007

ПС. Успех !

Niakoitam
03-12-2010, 12:57
Защо мислиш ,че ще ти кажат "задръстен" . Не си правил секс , голяма работа , не си бил целувал момиче . Хубаво . Аз честно казано не виждам лошо . Това не значи ,че си гей , боклук и сродни... Просто не си имал шанс . Аз като ходя по к**ви , правя секс с всякакви момичета , имал съм връзка - нещастна при това ... Ок , това прави ли ме повече от теб ? Ми не . Аз дори не изглеждам добре , поне по моя критерии . Леко пълен съм , имам слухови апаратчета и хич не чувам , но пък си имам самочувствие , странно , но факт . Айде не се панирайте за глупости . Има къде , къде по-лоши неща . На 24-25 години сте още млади и зелени . Кой знае след 1-2 години дали няма да сте се превърнали в едни прекрасни мъже?!


Някакъв умник бе казал - " Обичай се , за да те обичат и другите " - това е жестоката истина . Ако не се харесваш - аут . :smt007

ПС. Успех !


Защо си мисля така ли? Защото съм усещал присмеха в думите на хората около мен, които са се присмивали на такива неща без дори и да подозират че ги говорят точно пред човек, които за тях се причислява от така наречените задръстени. Както казах на лицето не пише какъв си. Усещал съм леката ирония на хора, които са ме подозират съвсееем лекичко в това, но в никакъв случаи не могат да бъдат сигурни на 100%. Виждам какво се пише и в интернет и по форумите и така.
А като каза за допълнителни средства-и аз нося очила на -3 диоптера плюс градуси за ъгълно изкривяване, знам си и физическите дефекти и психическите(лоши черти от харктера), но това изобщо външно не личи и даже хората ми казват че очилата ми ми отивали и съм бил по симпатичен с тях. :-D

T91
03-12-2010, 13:01
Защо мислиш ,че ще ти кажат "задръстен" . Не си правил секс , голяма работа , не си бил целувал момиче . Хубаво . Аз честно казано не виждам лошо . Това не значи ,че си гей , боклук и сродни... Просто не си имал шанс . Аз като ходя по к**ви , правя секс с всякакви момичета , имал съм връзка - нещастна при това ... Ок , това прави ли ме повече от теб ? Ми не . Аз дори не изглеждам добре , поне по моя критерии . Леко пълен съм , имам слухови апаратчета и хич не чувам , но пък си имам самочувствие , странно , но факт . Айде не се панирайте за глупости . Има къде , къде по-лоши неща . На 24-25 години сте още млади и зелени . Кой знае след 1-2 години дали няма да сте се превърнали в едни прекрасни мъже?!


Някакъв умник бе казал - " Обичай се , за да те обичат и другите " - това е жестоката истина . Ако не се харесваш - аут . :smt007

ПС. Успех !


Защо си мисля така ли? Защото съм усещал присмеха в думите на хората около мен, които са се присмивали на такива неща без дори и да подозират че ги говорят точно пред човек, които за тях се причислява от така наречените задръстени. Както казах на лицето не пише какъв си. Усещал съм леката ирония на хора, които са ме подозират съвсееем лекичко в това, но в никакъв случаи не могат да бъдат сигурни на 100%. Виждам какво се пише и в интернет и по форумите и така.
А като каза за допълнителни средства-и аз нося очила на -3 диоптера плюс градуси за ъгълно изкривяване, знам си и физическите дефекти и психическите(лоши черти от харктера), но това изобщо външно не личи и даже хората ми казват че очилата ми ми отивали и съм бил по симпатичен с тях. :-D


Излагаш се ! Хич не бива да ти пука каво си мислят и говорят другите . Ако е толкова зор да бъдеш с някоя и да не си девствен ще ти дам номерата на няколко елитни клуба в София . Ала за мен това са простотии . Живей си живота , рано или късно ще намериш някоя девушка за теб !

Niakoitam
03-12-2010, 13:07
Не съм толкова на зор. Аз не търся секс(това е бонус евентуално). Аз търся една истиска любов плюс истинско приятелство. Според доста хора неочаквано невъзможна комбинация. А да, и междуградското пътуване ми е малко проблемно. :D

justwondering
03-12-2010, 16:57
Нали знаеш- ако ти не се харесваш и другите няма да те харесат. :wink:
Имаш силни страни, нали? Страни на характера, които една жена (мъж, както решиш *няма ирония, не мразя обратните* :) ) би харесала? Тогава ги показвай на хората. Като си вдигнеш самочувствието всичко ще бъде по-добре.

T91
03-12-2010, 17:03
Тогава едно ще ти кажа . Не си търси гадже от сайт за запознанства . Импулс , Елмаз , Флирт и подобните им са пълна , ама наистина пълна сбирщина на боклуци (Моля имащите профили в сайтовете да не ми се сърдят , вие може и да сте свестни , но тези с които съм си писал там нямат понятие от абсолютно нищо - освен от разголените си снимки) . Аз самият имам профил в Импулс от близо 20 дни , за краткото време там се видях в чудо . Глупави , глупави , със сто и педесет души писах и един не е чел книга през живота си ...

БТВ. Не изключвам възможността те да са умни , а аз прост .

Та гаджета само от библиотеки или престижни паралелки на училища, университети , а дори може от някакви фирми хах . Аз за мене си знам ,че до твоята възраст-24 няма да имам повече връзки , а и не желая . Една ми стига , целите които съм си поставил са много , много по-възвишени от това да намеря великата любов . :grin:

Иначе успех на всички мислещи се за задръстеняци . Хич не сте такива . :)

nicolepcd
03-12-2010, 19:05
Спри да мислиш, че си боклук, че си нямал приятелка и т.н. Просто си живей, намери си хоби, нещо, което да те радва... И то само ще си дойде, щастието. Поне аз така мисля :-o

MiRaCuLiX
03-12-2010, 20:28
През свободното си време потренирай,влез в форма,поработи върху самочувствието и увереността си.По този начин ще дойдат момичетата.Не бъди писимист,а оптимист.Покажи колко си добър по душа :)

Niakoitam
03-13-2010, 07:10
T91 и аз съм чувал такива отзиви за сайтовете за запознанства. Нямам регистрация в нито един. Скоро се чудех дали да не си направя една регистрацийка в sladur.bg или impulse.bg но не съм си направил. Че има кухи лейки по тях има, но със сигурност има и по свестни хора. Аз дори знам доста хора от моя иначе малък град, които ги познавам и лично и не са чак толкова зле колкото ти описваш потребителите на тези сайтове :) Дори знам че в impulse има регистрация и едно момиче, от моя град (тя незане че знам), с което малко се познаваме и сме приятели във Facebook. Но до колкото я познавам е същинско ангелче мила, добра, печена, а освен това е и красива. Е, в профила и в impuls на търси пише приятелство. Жалко че сега не може да ми обърне по-голямо внимание, но като знам защо я разбирам. Винаги добрите са наранените. Но с нея например ще съм доволен и само на приятелство, защото е от хората за които си казвам: "Просто искам да имам по-близки отношения с този човек...ако може". Та така от много неща си зависи.

lipsvashh_mi
03-13-2010, 07:19
И поне някаква представа имаш ли защо става така ???

Защо ми се подиграват? Не. Защото съм го заслужил предполагам.
ето го и пораженческото мислене...ей,човеко вземи се освести малко..имам чувството,че трябва нещо супер драстично да се случи в живота ти ,за да изпълзиш от черупката....стига си мислил за стари истории и кой ти се е подигравал...страховете само ни ограничават и ни режат крилете,така че в опит да полетим падаме и се размазваме на земята :?
ако пък наистина е толкова объркан вътрешният ти свят хората го казаха-има психолози :?

Nakadah
03-13-2010, 07:21
тая тема е ебати ебавката с вас!!!
ма не мое се усетите :lol:

Niakoitam
03-13-2010, 08:02
тая тема е ебати ебавката с вас!!!
ма не мое се усетите :lol:

Е как ли само ти се усети? :razz:

vesito13
03-13-2010, 10:59
Разкарай от съзнанието си мисълта, че си боклук, тя с нищо няма да ти помогна, само може да ти попречи. Имай някакво самочувствие и самоуважение. ;)

T91
03-13-2010, 11:02
T91 и аз съм чувал такива отзиви за сайтовете за запознанства. Нямам регистрация в нито един. Скоро се чудех дали да не си направя една регистрацийка в sladur.bg или impulse.bg но не съм си направил. Че има кухи лейки по тях има, но със сигурност има и по свестни хора. Аз дори знам доста хора от моя иначе малък град, които ги познавам и лично и не са чак толкова зле колкото ти описваш потребителите на тези сайтове :) Дори знам че в impulse има регистрация и едно момиче, от моя град (тя незане че знам), с което малко се познаваме и сме приятели във Facebook. Но до колкото я познавам е същинско ангелче мила, добра, печена, а освен това е и красива. Е, в профила и в impuls на търси пише приятелство. Жалко че сега не може да ми обърне по-голямо внимание, но като знам защо я разбирам. Винаги добрите са наранените. Но с нея например ще съм доволен и само на приятелство, защото е от хората за които си казвам: "Просто искам да имам по-близки отношения с този човек...ако може". Та така от много неща си зависи.


Приятелство между момче и момиче не съществува . Кой каквото иска да казва , но двата пола не могат да бъдат приятели . Ако си мислите ,че най-добрият ви приятел/ка не са ви харесвали , жестоко се лъжете .

valdesbg
03-13-2010, 11:03
Накадах - такива хора са съвсем реални.

Че може и още по безгръбначни да са.

Друг е въпроса че може и наистина да е ебавка. А ако е така.. пак показва някакви умствени отклонения.

Ама каквото и да си приказваме, по форуми само - няма да се оправи младежа. Има нужда от среща със специалист. Щото.. има доста повече проблеми, отколкото се виждат на пръв поглед.

Сиреч тярбва да се пипа внимателно :)

PricelessGirl
03-13-2010, 11:53
Поработи здраво върху самочувствието си.Започни да откриваш хубавите неща в себе си.Ако не ги откриеш как другите ще ги забележат. :)

Niakoitam
03-13-2010, 12:19
T91 и аз съм чувал такива отзиви за сайтовете за запознанства. Нямам регистрация в нито един. Скоро се чудех дали да не си направя една регистрацийка в sladur.bg или impulse.bg но не съм си направил. Че има кухи лейки по тях има, но със сигурност има и по свестни хора. Аз дори знам доста хора от моя иначе малък град, които ги познавам и лично и не са чак толкова зле колкото ти описваш потребителите на тези сайтове :) Дори знам че в impulse има регистрация и едно момиче, от моя град (тя незане че знам), с което малко се познаваме и сме приятели във Facebook. Но до колкото я познавам е същинско ангелче мила, добра, печена, а освен това е и красива. Е, в профила и в impuls на търси пише приятелство. Жалко че сега не може да ми обърне по-голямо внимание, но като знам защо я разбирам. Винаги добрите са наранените. Но с нея например ще съм доволен и само на приятелство, защото е от хората за които си казвам: "Просто искам да имам по-близки отношения с този човек...ако може". Та така от много неща си зависи.


Приятелство между момче и момиче не съществува . Кой каквото иска да казва , но двата пола не могат да бъдат приятели . Ако си мислите ,че най-добрият ви приятел/ка не са ви харесвали , жестоко се лъжете .

Ами и това е въпрос на гледна точка. Аз пък вярвам че има. Имам приятелки момичета, с които даже и не съм се виждал на живо, а си общувах с една три години, а с друга около две и продължавам все още.И не двете съм могъл да им споделя всичко,а на втората сега няма нещо, което да ме притеснява да и кажа вече. А и с една друга се заформя приятелство. За информация от моят град е и освен това си има гадже. Е, не се познаваме и с нея лично...все още. :)

Liar
03-13-2010, 18:59
И аз не вярвам в този тип приятелство,освен с някои изключения при определени обстоятелства,но друга е темата.
Професионална помощ е много наложителна,щом на такава възраст не си успял да се пребориш.Но нека това да не те кара да гледаш на себе си като проблемен.Много хора имат личностни проблеми,така нареченото "бройкане" също е отклонение от нормата.Важното е,че можеш да осъзнаеш проблема си и имаш желанието да работиш по въпроса.Консултации с психолог са единственото ти спасение.От теб зависи дали ще се вземеш в ръце,просто знай,че не си обречен и има светлина в края на тунела.С повече самочувствие ще бъдеш и по-работоспособен.
Надявам се да намериш хора,които ще ти влязат в положението.Вярно,ще има много,които ще ти се подиграят,но пък така ще ти е по-лесно да отсееш евентуалните приятели.Между другото,аз не виждам нищо срамно,не мисля нищо лошо за теб,не го прави и ти за себе си.Наистина ти желая успех,сигурна съм,че имаш възможности,просто се възползвай от тях!

garbage
03-17-2010, 17:54
Може да си направиш регистрация във Facebook и/или разни сайтове за запонанства. Да си добавиш прители във Facebook, да си набележиш някое момиче и да и пишешна ЛС или по чата, да си говорите на всякакви теми и да я занимаваш. В сайтовете за запознаства също. Ако не потръгне се пренасочи към друга. Може да поискаш скайпа на някоя. Бъди приятел с момичетата пък каквото стане натам. Ако не те е срам след време може да предложиш на някоя да отидете на кафе или на някое друго място,да се забвлявате и така.

Мерси за съвета. Пробвах - още по-зле. Знам си аз, че няма по-голям боклук от мен.

vow
03-17-2010, 18:07
еми така е приятел и аз съм така още на 15-16 съм ,но и аз ще съм така на 25 защото също сам боклук и съм гнусен направих тема там можеш да видиш моя слнимка

Amiable93
03-17-2010, 18:09
За да обичаш някой друг, първо трябва да се научиш да уважаваш себе си, което май не е така.Или бъркам?С такова впечатление останах, защото си се нарекъл "боклук".
За да привлечеш някого, трябва от теб да строи позитивизъм.
Не бива да разказваш на жените, че си самотен, за да те съжалят, а точно обратното - бъди интересен, загадъчен, самоуверен и те сами ще идват при теб! 8)

garbage
03-18-2010, 05:52
Не бива да разказваш на жените, че си самотен, за да те съжалят, а точно обратното - бъди интересен, загадъчен, самоуверен и те сами ще идват при теб! 8)

Никоя самоуважаваща се жена няма да отиде сама при мъж, камо ли при мен(хаха не мога да си представя колко отчаяна трябва са е да стигне чак до мен :) ), но това е друга тема.

valdesbg
03-18-2010, 05:55
^Ето тук се корени проблема ти авторе.

Не ми се занимава да разбера какво и къде. По просто е - иди на психолог/психотерапевт. Щото наистина имаш проблем.

Успех!

garbage
03-18-2010, 06:45
^

Наистина не виждам, какво от това, което съм казал не е истина. Може и да съм старомоден, обаче мъжете правят първата крачка.

gLypChenCee
03-18-2010, 06:53
С момчета? wtf ,. :lol:

Излизай повече и може с някое момиче да се забележите. :)

valdesbg
03-18-2010, 07:26
Проблема изобщо не е това което си казал. Може да приказваш каквото си пожелаеш. Не ме интересува това.

Въпроса е на съвсем друго място. Осъзнаваш ли какво субкомуникираш с тази си реплика?(да знам сложна думичка, която не разбираш. Означава какво казваш с думите си, освен очевидния смисъл)

Простия смисъл който се чете в подобен род изкказвания е следния - аз съм боклук, не очаквам някой да ме хареса, заради мен си следователно няма смисъл да си губи времето с мен.

И това се усеща от всички. Затова и те избягват.

А истината е че човек е точно това, което вярва че е. Самовнушение, самонавиване..както искаш го наречи. Тук не сме способни да ти помогнем да разбереш че НЕ си боклук. Защото.. тая нагласа те е обзела напълно. И общо взето смяташ че това е ултимативната истина. Да обаче не е така. Това е което вярваш че е. А веселото е че подлежи на промяна. За да се оттървеш от подобен род проблем - ти трябва консултация със специалист, който знае как ТОЧНО да ти помогне. И в това няма нищо лошо, нищо срамно.

Доволен?

MegaTorres9999
03-18-2010, 16:27
ае пичове как може толкова да нямате самочувствие не е истина просто.Сега ви почва живота какво толкова се самосъжелявате.Винаги може да се промените толкова като искате.Дано да си промените възгледите за живота , защото не е хвоубаво да си пропилявате най-хубавите години от живота.

garbage
03-18-2010, 18:38
Осъзнаваш ли какво субкомуникираш с тази си реплика?(да знам сложна думичка, която не разбираш.

Може да съм боклук, но не съм малоумен.


Тук не сме способни да ти помогнем да разбереш че НЕ си боклук.

Аз и не искам това. И не е внушение, а истина. Няма защо да спорим по въпроса. Както и това, че няма нищо по лошо от боклук със самочуствие без покритие. Така, че това да ме убеждавате, че не съм боклук, е последното нещо, което искам.