PDA

View Full Version : Тя



outofthisworld
03-11-2010, 11:01
Когато те видях за първи път не те познах.Не познах блясъка в очите ти,усмивката ти,а бях те виждал някаде...може би в сънищата си.Отново се сабудух през ноща,седнал в кревата взирайки се някаде...някаде през прозореца към мижукащите светлини от запустелите блокове.И гледайки напред,мисех само за теб.И как едно време мечтаех да съм с теб,макар и да знаех че това е напълно невъзможно,нереално...Мисле х че няма да мога да обичам никога вече,че единствената ми обич,която мога да изпитам е към човек,който нямаше как да ме забележи.И въпреки хората да ми казваха да не спирам да вярвам,аз продължавах да нямам вяра...а не трябваше.Мъката по теб не спираше,сълзите също...мислех че няма да мога вече да изпитвам онова чувство,когато видиш някого и сърцето ти спира за секунда...
Сега тук мислейки за теб,мислейки колко щастлива мога да те напрвя,обръщам се и виждам че ти си тук,зад мен дълбоко заспала,не подозирайки колко много те обичам,неподозирайки как всяка вечер се събуждам за да те гледам как спиш...И след дългото мислене за теб часове наред и гледайки те,клепачите ми натежават и лягам до теб,с мисълта за теб,целуваики те плахо по бузката за да не те сабудя,успокоен че всичко за което бях мечтал е тук до мен.И легнал до теб,ти ме усещаш и ме прегръщаш силно,сънливо ме целуваш и отново заспиваш.И аз сложил ръка под главата ти целувам те отново и заспивам с мислълта,че отново обичам.

Darjavnata
03-12-2010, 14:06
Прекрасно е...

xoxi
03-12-2010, 16:44
Оправи си правописните грешки..