PDA

View Full Version : Есе



kaloqncho
03-11-2010, 11:50
Трябва ми помощ ,, за утре трябва да напиша есе на тема : Песента в моя живот и какво ми носи тя ,, моля вии помогнете :(

nIkEnCeTy_bE
03-11-2010, 19:31
Толкова ли е трудно?! Есето е едно от най лесните неща. Толкова ли неможеш да изразиш мнението си и да го формулираш в едно есе.

titinkaa
03-12-2010, 07:56
Есето е от 3 части-увод,изложение и заключение.В увода пишеш 3-4 изречения ,по които ще се ръководиш и над които ще разсъждаваш и изказваш мнение в изложението.В изложението говориш за мнението ти по темата,и заключението го пишеш със важни свтои думи,но така ги напиши че да са от твоя гледна точка с важно смислово изказване.Тва е не е толкова трудно,просто разсъждаваш от твоя гледна точка върху темата

EdinBulgarin
03-12-2010, 08:38
Толкова ли е трудно?! Есето е едно от най лесните неща. Толкова ли не можеш да изразиш мнението си и да го формулираш в едно есе.

Много прибързано мнение и същевременно много правилно.
Към автора на темата - На каквато и тема да ти е есето, щом не изисква работа със задълбочени факти и истории, вероятно можеш да го напишеш без много усилия. Както се казва по-горе това е израз на твое мнение. Вярно е че темата " Песента в моя живот и какво ми носи тя " може да се окаже много сложна за изразяване в един момент, но едва ли се изисква от теб да положиш големи усилия.
Защо мнението горе е много правилно? Ами лично аз залагам, че усилията ти за написването на есето се заключват в пускането на тази тема :-o

kaloqncho
03-12-2010, 11:53
Да прави сте ,, направих го имам 6 :D :D :D

Fruity
03-12-2010, 12:09
Е,видя ли,че не е толкова трудно? 8-)

amk933
03-12-2010, 13:23
Да прави сте ,, направих го имам 6 :D :D :D

Считам темата за приключена.

ПП: Друг път, ако имаш рикуест за есе, пусни го в правилния раздел - Тийн Учител. :)