PDA

View Full Version : Помощ спешно е



krisko977
03-11-2010, 13:28
Харесва едно момиче и то ме харесва.Преди няколко дена ходиме (бяхме гаджета) но скасахме и сега след няколко ден аас я попитах дали още ме харесва тя ми каза чя ще си помисли и ще ми каже на училище да ли иска да ходиме пак защото е много убъркана. Разчитам на вас да ми отгожорите какво иска да каже с това.

mon4oo
03-11-2010, 14:06
ами има нужда от малко време да помисли след раздяла не е много лесно нито хубаво.Остави я да помисли.А защо толкова бързо сте скъсали?може просто да не те харесва и затова иска да скъсате и ти е казала че ще си помисли за да не те обиди иначее...защо ще късате толкова бързо помисли за това?????

Paramour
04-14-2010, 14:02
ами вие колко време сте ходили? и защо сте скъсали?

А за това което ти е казала: Явно наистина е объркана. Може да харесва и друго момче или нещо такова. Изчакай до училището и ще ти каже :) :)

nIkEnCeTy_bE
04-14-2010, 14:07
Пораснете ! Явно момичето незнае какво иска. може да е срамежлива, да си и първа гадже, знам ли. Поговорете или си пишете по скайп.

Sisi7u
04-14-2010, 17:04
тфа ми звучи като ''нямаш шанс'' но не се зн дали точно е така ... 8-)
просто на мен ми звучи...

Nestlee
04-17-2010, 10:34
Харесва едно момиче и то ме харесва.Преди няколко дена ходиме (бяхме гаджета) но скасахме и сега след няколко ден аас я попитах дали още ме харесва тя ми каза чя ще си помисли и ще ми каже на училище да ли иска да ходиме пак защото е много убъркана. Разчитам на вас да ми отгожорите какво иска да каже с това.

" Помощ спешно е " ако за тебе това е спешно, незнам какво е ако някой е болен или друго ... :?

sladur4etyYy
04-17-2010, 18:06
:D :D - няма кво др. да кажа в случая.

marcy
05-02-2010, 09:31
да бе..пишеш,че е спешно,за да ти помагат хората само ;дд това е глупаво..по принцип щом момичето каже така начи нямаш шанс ;дд sry

SmilezZz
05-02-2010, 10:19
1 .97 набор ли си ?
2. Колко време сте ходили ?
3. Защо се разделихте ?

Но все пак щом ти е казала така,явно нямаш никакъв шанс..Ние,момичетата ((или някои от момичетата)) казват така,за да не наранят момчето..
Но си поговорете..Бъдете честни един към друг и ако наистина се обичате - ще сте отново заедно

malcho0
05-02-2010, 11:55
емии и аз се съгласявам с мненията на другите . . Може би щом сте скъсали не иска да имате нещо общо,но ако ни кажеш по-точно за какво сте скъсали ще е по-лесно да ти помогнем :)

6okolad4ety95
05-02-2010, 16:09
емии и аз се съгласявам с мненията на другите . . Може би щом сте скъсали не иска да имате нещо общо,но ако ни кажеш по-точно за какво сте скъсали ще е по-лесно да ти помогнем :)

+1 :)