PDA

View Full Version : Дооформяне



Everytime
03-11-2010, 12:45
Значи искам да попитам,дали мога освен с тичане да премахна леките мазнинки по корема и с друг вариант,защото тия дни се не намирам време.. имам време от порядъка на 30-35 мин.. и след тфа пак трая работа.. охх :-D Моля кажете мнение :)

Serseri91
03-11-2010, 12:51
Вземи си колан, от тези които те карат да се потиш, не знам как се казват ...

Valento
03-11-2010, 12:57
Вземи си колан, от тези които те карат да се потиш, не знам как се казват ...
Колаан за отслабване .

... с тоя колан за отслабване е хубаво да правиш кормени преси можеш и в домашни условия :)

Everytime
03-11-2010, 14:56
оке : ) мерси :)

Serseri91
03-11-2010, 15:02
Или да бягаш, какъвто и вид натоварване да е, то ще доведе до изпотяване в коремната област благодарение на този колан, разбира се най - много бягането и коремните упражнения ще ти помогнат.

Допълнително:
Българизираната версия на този колан е полиетиленова торбичка залепена за стомаха ти с тиксо/завързана със сезал около кръста. :D

Everytime
03-11-2010, 15:22
Допълнително:
Българизираната версия на този колан е полиетиленова торбичка залепена за стомаха ти с тиксо/завързана със сезал около кръста. :D

:D

Valento
03-11-2010, 16:06
Допълнително:
Българизираната версия на този колан е полиетиленова торбичка залепена за стомаха ти с тиксо/завързана със сезал около кръста. :D

:D
Да , един вид спортен сеЯнин ... колана струва 15 , 20 лева от спорт депо ... виш в гугъл има подробна информация ! :)

fr33runner
03-11-2010, 18:40
Не знам защо се заблуждавате с тия колани.Карай си с кардиото и НВД-то и няма да имаш проблеми.С тоя колан най-много да си прецакаш бъбреците.А със изпотяването да ти кажа,че не се горят мазнини.

Serseri91
03-11-2010, 18:46
Още един многознайко :grin:

fr33runner
03-11-2010, 18:55
Още един многознайко :grin:

Себе си ли визираш?

Valento
03-11-2010, 19:57
Не знам защо се заблуждавате с тия колани.Карай си с кардиото и НВД-то и няма да имаш проблеми.С тоя колан най-много да си прецакаш бъбреците.А със изпотяването да ти кажа,че не се горят мазнини.
Бате , ти луд ли ?..къв си... кви са тези глупости дето говориш , ако колата беше вреден за бъбреците , нямаше да се препоръчва от инструктори и други кфалифицирани лица ... а пък аз да ти кажа че с изпотяването най-мнгого се свалят килограми .... прочети малко литература на тази тема.

fr33runner
03-11-2010, 20:19
Потенето е начина на тялото да се охлажда.Мазнините се горят като се използват за енергия.При кардиото вдигаш пулса с това дишането ти се учестява и вкарваш повече кислород в организма,което неминуемо води до изгаряне на повече мазнини.Човека може просто да си оптимизира кардиото,да пробва HIIT,сутрин на гладно да го прави и т.н.А ти щом толкова много литература четеш,моля те обясни ми как със потенето се горят мазнини.

Едит-Забравих да ти допълня нещо.Леля ми е с тежка бъбречна недостатъчност във Александровска болница,когато лежеше и ние и отидохме на свиждане,главният лекар на отделението дойде в стаята и леля ми го попита за тези колани и той категорично каза,че са вредни,това не го каза само на леля ми а на баба ми и на майка ми.Предпочитам да вярвам на специалист,отколкото на реклама "Top Shop"-"само за 8 минути на ден за 2 седмици сваляте 5 см от талията си."
:)

Myrth
03-11-2010, 20:19
Да. Много добре се сваля вода.


......

lubomirky
03-11-2010, 20:36
Не знам защо се заблуждавате с тия колани.Карай си с кардиото и НВД-то и няма да имаш проблеми.С тоя колан най-много да си прецакаш бъбреците.А със изпотяването да ти кажа,че не се горят мазнини.
Бате , ти луд ли ?..къв си... кви са тези глупости дето говориш , ако колата беше вреден за бъбреците , нямаше да се препоръчва от инструктори и други кфалифицирани лица ... а пък аз да ти кажа че с изпотяването най-мнгого се свалят килограми .... прочети малко литература на тази тема.

бате, ти ли ше говориш за прочитане на литература?

Valento
03-11-2010, 20:51
Не знам защо се заблуждавате с тия колани.Карай си с кардиото и НВД-то и няма да имаш проблеми.С тоя колан най-много да си прецакаш бъбреците.А със изпотяването да ти кажа,че не се горят мазнини.
Бате , ти луд ли ?..къв си... кви са тези глупости дето говориш , ако колата беше вреден за бъбреците , нямаше да се препоръчва от инструктори и други кфалифицирани лица ... а пък аз да ти кажа че с изпотяването най-мнгого се свалят килограми .... прочети малко литература на тази тема.

бате, ти ли ше говориш за прочитане на литература?

Да , точно аз ! А ти като какъв се явяваш в момента ? ... проблем ли имаш някъв ?


Потенето е начина на тялото да се охлажда.Мазнините се горят като се използват за енергия.При кардиото вдигаш пулса с това дишането ти се учестява и вкарваш повече кислород в организма,което неминуемо води до изгаряне на повече мазнини.Човека може просто да си оптимизира кардиото,да пробва HIIT,сутрин на гладно да го прави и т.н.А ти щом толкова много литература четеш,моля те обясни ми как със потенето се горят мазнини.

Едит-Забравих да ти допълня нещо.Леля ми е с тежка бъбречна недостатъчност във Александровска болница,когато лежеше и ние и отидохме на свиждане,главният лекар на отделението дойде в стаята и леля ми го попита за тези колани и той категорично каза,че са вредни,това не го каза само на леля ми а на баба ми и на майка ми.Предпочитам да вярвам на специалист,отколкото на реклама "Top Shop"-"само за 8 минути на ден за 2 седмици сваляте 5 см от талията си."
:)

Колега , съжалявам за леляти :( във връзка с това което каза ще се поинтересувам повече за какво иде реч .. защото наистина до сега не съм чувал или чел че влияело на бъбреците ! Още веднъж съжалявам .... :(

grajdan
03-11-2010, 23:43
Ако искаш да постигнеш успех ме послушай:
- тренировката ти трябва да представлява следното:
- ходене на пътека ( 3 км дневно ). Нормална скорост (7км/ч).
- бягане на кростанажор( 20 мин. дневно. Нормална скорост (10км/ч).
- Скачане на въже.
... и ако искаш да засилиш ефекта, може да си слагаш кисии на корема.
Но за да постигнеш добри резултати, ще ти е нужна много воля.
Успех и не се отказвай! 8)

Everytime
03-12-2010, 09:18
:)

fr33runner
03-12-2010, 10:47
Valento,мисля че самия колан не влияе директно на бъбреците,а това допълнително изпотяване причинено от запарването и не пиенето на достатъчно вода вредят.Не съм напълно наясно как и защо.Това стана преди 2-3 години доста преди да се интересувам от фитнес и въобще физиологията на тялото.

По-здрави!!!

redbul2
03-12-2010, 13:10
Изпотяването при здрави хора е нещо благоприятно,ако изключим неприятния козметичен проблем.Лекарите навремето са наричали кожата
"третият бъбрек на човека".Защото през нея се отделят някои вредни и токсични вещества,подобно на бъбреците.А това,че води до отслабване, едва ли трябва да се оспорва.Българските борци,щангисти,боксьори на олимпиадите са влизали бързо в категориите си след престой в сауната.И това съм го чел от спомените на много от тях.Случаите на хора с тежко бъбречно,сърдечно или чернодробно заболяване са съвсем друго нещо. За найлона,може да върши работа само ако човекът не е алергичен. Иначе ще получи обриви.

shisharkatapz
03-13-2010, 12:56
Тука само разбирачи :D :D :D :D много сте **** ЧЕСТНО.С колан ефекта няма да е голям щото мазнините се махат когато кожата диша така,че сами си правете изводи.Може да вреди колана ако се сложи във студено време,защото се получава спарване на бъбреците.Ако искаш да отслабнеш малко просто изключи някой храни но не прави НВД ако бачкаш,щото ще си леко отпаднал.Ако искаш да свалиш корема и около кръста...това става по-трудно и не само с диета.И тфа със сауните и изпотяването е изкарване на водата от тялото,прави се точно преди състезание.След това като изпиеш една чаша вода и всичко се връща по старому.ПОТЕНЕТО НЕ ЗНАЧИ ОТСЛАБВАНЕ.

redbul2
03-14-2010, 07:57
И тфа със сауните и изпотяването е изкарване на водата от тялото,прави се точно преди състезание.След това като изпиеш една чаша вода и всичко се връща по старому.ПОТЕНЕТО НЕ ЗНАЧИ ОТСЛАБВАНЕ.

Да,изкарва се водата.Така е.Но не само това.Знае се,че през зимата културистите трупат маса,а лятото чистят.И това не е случайно. Топлината,нагряването повишава обмяната на веществата.По-лесно се топят мазнини.А в студеното обмяната се забавя и лесно се трупат мазнини и килограми.

lubomirky
03-14-2010, 22:49
Не знам защо се заблуждавате с тия колани.Карай си с кардиото и НВД-то и няма да имаш проблеми.С тоя колан най-много да си прецакаш бъбреците.А със изпотяването да ти кажа,че не се горят мазнини.
Бате , ти луд ли ?..къв си... кви са тези глупости дето говориш , ако колата беше вреден за бъбреците , нямаше да се препоръчва от инструктори и други кфалифицирани лица ... а пък аз да ти кажа че с изпотяването най-мнгого се свалят килограми .... прочети малко литература на тази тема.

бате, ти ли ше говориш за прочитане на литература?

Да , точно аз ! А ти като какъв се явяваш в момента ? ... проблем ли имаш някъв ?


Потенето е начина на тялото да се охлажда.Мазнините се горят като се използват за енергия.При кардиото вдигаш пулса с това дишането ти се учестява и вкарваш повече кислород в организма,което неминуемо води до изгаряне на повече мазнини.Човека може просто да си оптимизира кардиото,да пробва HIIT,сутрин на гладно да го прави и т.н.А ти щом толкова много литература четеш,моля те обясни ми как със потенето се горят мазнини.

Едит-Забравих да ти допълня нещо.Леля ми е с тежка бъбречна недостатъчност във Александровска болница,когато лежеше и ние и отидохме на свиждане,главният лекар на отделението дойде в стаята и леля ми го попита за тези колани и той категорично каза,че са вредни,това не го каза само на леля ми а на баба ми и на майка ми.Предпочитам да вярвам на специалист,отколкото на реклама "Top Shop"-"само за 8 минути на ден за 2 седмици сваляте 5 см от талията си."
:)

Колега , съжалявам за леляти :( във връзка с това което каза ще се поинтересувам повече за какво иде реч .. защото наистина до сега не съм чувал или чел че влияело на бъбреците ! Още веднъж съжалявам .... :(

всъщност, да, имам проблем. защо мислиш, че разбираш нещо от какъвто и да е спорт и даваш тъпи съвети? почти навсякъде те са изключително глупави, а на всичкото отгоре ги пишеш с правописни грешки. вземи прочети ти малко литература и може да научиш както за спортовете, от които уж много разбираш, така и за правописа на някои думи

kadishona
03-15-2010, 18:50
Последното нещо, което можеш да анправиш е да си купиш колан :X !

Тичане му е мамата или ако не тичане то да е някво кардио