PDA

View Full Version : Виновна!!



uBuTo
03-11-2010, 14:16
Дойде и моят ред за такава тема! :cry:
Наскоро се запознах с едно момче. Стана ми много симпатичен и доколкото разбрах и аз на него. Започнахме да прекарваме много време заедно. Той бил казал за мен че "момиче не го било радвало така до сега, защото не съм била лигла и съм му напомняла за него самия". Една вечер се случи да останем сами за цялата вечер (щяхме да спим навън 8-) ) .. и както си лежахме реших да му призная че го харесвам.. той също ми отговори че ме харесва и ме попита дали искам да ходим.. Аз приех и така сещате се.. След известно време решихме да правим секс. Доообре, обаче стана малка издънка и когато си тръгвах на другата сутрин видях един мой добър приятел на спирката и му разказах какво се е случило, обаче си падам малко гръмогласна и майката на един познат ме е чула. Когато дойдох след обяд няколко момичета ме чакаха на спирката и ме питаха какво съм била казала за въпросното момче. Аз не им отговорих и си продължих пътя. След малко момчето дойде и ми каза, че всички го били подигравали за това което съм казала сутринта на спирката. Опитах се да му обясня, но не ме оставиха. Осъзнавам че съм виновна, но искам да се сдобрим. Той е всичко което имам и много съжалявам за глупавата си постъпка. Няма как обаче да поговорим спокойно. Не мога да отида там където той живее, защото след тази случка едва ли ще си тръгна жива от там. Писах му 2 пъти, че ще направя всичко възможно да поправя грешката си, че много го обичам и поемам цялата вина за това което съм казала и направила, но той не ми писа.. Как да говоря с него и да му обясня че не съм го направила нарочно и че искам отново да сме заедно?? :cry:

valdesbg
03-11-2010, 14:21
Ах, колко наивно е счупеното да лепим.

Даже имаше и такава песен, май?

justonegirlwithonehope
03-11-2010, 14:26
Вярно е, че си направила грешка, но всеки допуска такива.Не е било редно да го правиш, но станалото- станало не можеш да промениш нищо.Ти си го познаваш най-добре, помисли как би ти простил :)

onestar
03-11-2010, 14:27
Едва ли ще успееш да си го върнеш отново... едва ли има смисъл.

За момента остави нещата така. След месец, два, когато нещата поутихнат предполагам, че поне ще успееш да му обясниш.

justonegirlwithonehope
03-11-2010, 14:31
Наскоро се запознах с едно момче. Стана ми много симпатичен ... и както си лежахме реших да му призная че го харесвам. Аз приех и така сещате се.. След известно време решихме да правим секс


Можеше така да си опишеш историята. Не губи смисъла в нея :? поредна курвенска история/ :booooomb:
ужас

Стига де .. защо да е курвенска история ? Това от скоро е много относително, под скоро може да има предвид 4-5 месеца примерно.Зависи какво разбира тя под скоро и това да имаш някакви чувства към някой не е курвенско, курвенско е когато някой след втората среща казва, че обича другия.Момичето никъде не е споменало думата обичам, каза просто че момчето и е симпатично и до колкото разбрах има чувства към него.И ако не си прочела - решили са да правят секс известно време след като са тръгнали.Не знам, мисля че и това да правиш секс с приятеля си не е курвенско, ако тя се чувства готова за това защо да не го направи, а и като гледам не е 14-15 годишно момиченце.Тя иска съвет как да се опита да си върне момчето.Не я интересува какво мислиш ти, дали е курва или не ! :)

valdesbg
03-11-2010, 14:32
Айде изяжте авторката, щото няма как да се заядете за друго сега :)

Поне това го можете.

uBuTo
03-11-2010, 14:40
а и като гледам не е 14-15 годишно момиченце.
тука бъркаш! на 15 съм..

Sh@d0w
03-11-2010, 14:41
Уау,егати филма :D

Друг път внимавай за какво говориш на публични места,все пак грешките са за да се учим от тях.Тези неща не се разказват на улицата.

Относно момчето,може би се чувства унизен и затова не ти отговоря.В случая най-доброто лекарство е времето.След седмица-две като поотшуми всичко сигурно ще разбере че се държи тъпо с теб и ще си поговорите.Иначе сега никакъв шанс по-добре не го търси само наливаш масло в огъня.

valdesbg
03-11-2010, 14:45
Ивито - край изядоха те. Ся гледай какви истини ще научиш за себе си :-D

justonegirlwithonehope
03-11-2010, 14:45
а и като гледам не е 14-15 годишно момиченце.
тука бъркаш! на 15 съм..

Е ти пък .. подкрепи ме малко бе :D

justonegirlwithonehope
03-11-2010, 15:11
Ха, четеш ама нищо не разбираш май .. аз съм потресена :D Къде разбра, че казах, че курвите обичат, май съм написала, че типичните курвички и момиченцата, които не знаят какво искат казвам ОБИЧАМ ТЕ за няколко часа дори.

ПП: Против авторката не съм казала нищо и нищо нямам де, и срещу fgirl14 нямам, просто изразявам мнението си, че не е права и не е редно да се нахвърля така срещу авторката.Все пак форума е за споделяне и за даване на съвети, можеше да изразиш критика по-малко по-мек начин :)

ReachlessGirl
03-11-2010, 15:20
Другия път се замисли на кой какво казваш и по какъв начин .. за едно момче няма нищо по непростимо от това да стане за смях пред приятелите си .. :? :? Осъзнаваш колко груба грешка си направила ..

След като си му писала и той не ти е отговорил му дай малко време без да го притискаш .. ако толкова държи на теб ще го преглътне ако не значи не си е заслужавало ..

BlueParadise
03-11-2010, 15:39
До колкото чета,наистина е грешка,но наистина е трудно да му обясниш и той да те разбере...спокойно,пробвай след 1-2-3 дена

pussucetka
03-11-2010, 15:50
Изчакайй .. поговорете след седмица .. Успех, дано да си го върнешш .. но друг път не прави така ако наистина не искашш пак да го загубиш .. :?

filmimilmi
03-11-2010, 15:56
Поредното доказателство, че момичетата не умеят да пазят тайни и всичко го превръщат в клюка. Като толкова безрезервно го обичаш, защо си тръгнала да споделяш на приятелките за издънките в леглото. Естествено, че си е за резил. А след като уж ти пука за въпросния човек, не си ли си дала сметка, че ще му навредиш? Ами все едно той да твърди, че те обича и на другия ден както си ходиш по коридора в училище и от страни да чуеш смешки по твой адрес за това, че примерно не си от тези, които се поддържат там отдолу. Просто примерно де, не че само за това е възможно да те подиграват. Въпроса е в това, че ако разбереш, че клюката няма как да е тръгнала от някой друг, а от човека, когото смяташ за най-близък, болката наистина ще е голяма. Следващия път мисли малко преди да правиш публично достояние всичко интимно. И си признай сега, че по-скоро те е срам, че участваш по някакъв начин в това "вземане-даване" и по този начин чувстваш, че и твоят "престиж" по някакъв начин пада, от колкото да разправяш, че се чувстваш виновна и адски много държиш на това момче. Не, не държиш на него, ако беше действително така, то нямаше да изклюкариш на всички това, което се е случило точно като курвите в "Сексът и градът". Сега само искаш да си излезеш от неловката ситуация искайки да намериш начин, по който да се докараш като жертва на някой някой случаен, който те е чул защото по невнимание си говорила прекалено на висок глас, както сама каза. 8-) Извиняй ако те засяга мнението ми, не казвам, че си курва или нещо подобно, нищо че правя аналогии със сериала, но това е колкото да подкрепя описания от теб пример за това колко е гадно съвестта да те гризе. Да, виновно е егото ти и желанието да се изкараш невинна, пък и до толкова разкайваща се, че едва ли не знаеш в какво се състои истинската любов и си допуснала грешка от невнимание, а не съзнателно. Съвсем съзнателно си го изпортила както и съвсем несънателно си търсиш оправдания. Дори не ти пука за него...

Eliii
03-11-2010, 17:41
Той е всичко което имам
:? Чак такова отдаване...


По темата: ситуацията е глупава. Според мен не е болка за умира и не мисля, че той ще ти се сърди още дълго... Все пак, нали знаеш - "Всяко чудо за три дни" ... Всичко ще се оправи с малко повече усилия от твоя страна...
А ако път не може да ти прости това недоразумени, дали е за теб, а?!

sweetyytweety
03-11-2010, 17:57
:shock: за друг път не викай толкова много :D особенно ако е такова нещо

soul1199
03-11-2010, 18:48
аз пък не виждам,той пък за кво се сърди и кво толкова са му се подигравали :-o тва,че сте го направили,няма нищо лошо,просто си разказала на приятел за случилото се,малее мале,кви филми си набиват хората :? :o

egois74e
03-11-2010, 23:29
ами щом си се пробвала да обясниш и не ти отговаря трябва да изчакш... след известно време му пиши това, което писа на нас.. кажи му, че затеб той означава много и, че разбираш грешката си.. Виновна си и трябва да понесеш последствията от постъпката си.. ако той прецени ще ти отговори..ако не няма да ти пише и поне се поучи от грешката си... Погледни от хубавата страна-това е случка, която едва ли че забравиш и всеки път ше си спомняш за нея и евентуално няма да изпадаш в такива ситуации повече {}

LadyDi
03-12-2010, 05:14
Добре де, какво толкова си разказала на спирката, което би могло да го обиди? Та чак и да му се подиграват много хора. А уж мъжете обичат да се хвалят коя как са опънали...

justwondering
03-12-2010, 17:04
Другия път се замисли на кой какво казваш и по какъв начин .. за едно момче няма нищо по непростимо от това да стане за смях пред приятелите си .. :? :? Осъзнаваш колко груба грешка си направила ..

След като си му писала и той не ти е отговорил му дай малко време без да го притискаш .. ако толкова държи на теб ще го преглътне ако не значи не си е заслужавало ..
Съгласна съм.

fc
03-12-2010, 17:44
Мале колко тъпа история. Ти и момчето си мислите, че имате проблем, пък то в крайна сметка, проблеми нямате. Ако момчето беше "мъж" ама той е малък пикльо още, нямаше да му пука, че го ебавали приятелите му (Даже не разбрах защо са му са смеели) и ти ако беше малко по-развита нямаше също да ти пука, кой кво казал, на майката на Минчо и т.н. Цялата работа е смешна.

wasch0
03-12-2010, 20:18
Айде изяжте авторката, щото няма как да се заядете за друго сега :)

Поне това го можете.

Няма нужда да я обвинявате, на нея й е достатъчно, че сама се обвинява и незнае какво да прави.. По темата съжалявам не мога да ит помогна, не съм много наясно по тая тема :(