PDA

View Full Version : Кифла...с проблеми



Alex4o0o
03-11-2010, 15:05
Ще помоля без критики и коментари...просто искам помощ.
Аз съм една от така мразените от вас "кифли".Готина съм,харесвана и популярна в училище,дори изкарвам и добри оценки (отличничка съм),всяка събота съм в "Амор" и там имам "приятели"... но оттук идват и проблемите..
1.Нямам една истинска приятелка.Всички момичета ме мразят или завиждат,винаги искат да ми правят гадно.За сметка на това винаги има някоя,която е моята "бфф" и гледа да се облагодетелства за моя сметка,а аз глупаво вярвам че ми е приятелка.
2.Момчетата не ме вземат насериозно.Всички ме използват за ден - два и след поредната голяма любов ме зарязват,само си играят с мен а аз отново съм разбита.
моля ви помогнете ми някак!

valdesbg
03-11-2010, 15:07
Да ти помогнем в каква насока?

Кажи какво искаш да се случи и как искаш да са нещата, ии ще измислим нещичко.

Sh@d0w
03-11-2010, 15:07
Слез от облаците.

w0sh
03-11-2010, 15:08
Промени стила си на живот. Щом искаш да си леко момиче, и другите ще те приемат така.

Спри даходиш в амор, търси по-интелигентна компания, може да загубиш популярността, но ще намериш други неща.

Alex4o0o
03-11-2010, 15:09
Да ти помогнем в каква насока?

Кажи какво искаш да се случи и как искаш да са нещата, ии ще измислим нещичко.

Ами искам да си намеря истинска приятелка,да си хвана момче,което наистина ме обича...такива неща.

FromAutumToAshes
03-11-2010, 15:10
Ще помоля без критики и коментари...просто искам помощ.
Аз съм една от така мразените от вас "кифли".Готина съм,харесвана и популярна в училище,дори изкарвам и добри оценки (отличничка съм),всяка събота съм в "Амор" и там имам "приятели"... но оттук идват и проблемите..


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ИЗВИНЯВАЙ САМОЧУВСТВИЕЕЕЕЕЕЕ ХАХАХХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХ ХАХАХ МАЙ ВЯРНО СИ ТАКАВА ХАХАХАХХАХАХХАХАХАХХАХ АХА ХХА Х АХА Х АХ АХХА Х А :lol:

За такива момичета като теб оправия няма.. Освен ако не си 8ми клас ;)


П.П. - Кифла с чувства... *Силно изненадан* :lol: От кога тестените закуски могат да изпитват каквото и да било :lol: :lol:

Alex4o0o
03-11-2010, 15:13
пп: точно осми клас съм :D

ReachlessGirl
03-11-2010, 15:15
Ами ако спреш да се имаш за най от всички останали може би няма да си толкова повърхностна ии може би ще предизвикаш любопитството на хората да те опознаят (момичетата като истинска приятелка, а момчетата като нещо повече от поредната .. ) :? ..

Въпроса е дали ти го искаш или просто си свикнала да се оплакваш, колкото да привлечеш вниманието към себе си?? :-o

w0sh
03-11-2010, 15:19
А виждаш че и тук почват да ти завиждат

Интересно точно кое е за завиждане?

hopekiller
03-11-2010, 15:20
Да ти помогнем в каква насока?

Кажи какво искаш да се случи и как искаш да са нещата, ии ще измислим нещичко.

Ами искам да си намеря истинска приятелка,да си хвана момче,което наистина ме обича...такива неща.
В Амор няма да стане...

krem4et0
03-11-2010, 15:22
Като за начало не бъди надменна. А за да имаш приятели трябва и ти самият да си приятел. Нещата са двупосочни. Бъде по-мила, по-земна, по-общителна.

maybelinee
03-11-2010, 15:24
сама си се изградила като момиче което не я взимат на сериозно и 100% си се правила на интересна пред момчетата ,спри да го правиш и които има сериозни намерения сам ще прояви интерес и ще те потърси

FromAutumToAshes
03-11-2010, 15:31
А виждаш че и тук почват да ти завиждат

Интересно точно кое е за завиждане?


Умствените им недостатъци... как какво :lol:

Nakadah
03-11-2010, 15:53
Ще помоля без критики и коментари...просто искам помощ.
Аз съм една от така мразените от вас "кифли".Готина съм,харесвана и популярна в училище,дори изкарвам и добри оценки (отличничка съм),всяка събота съм в "Амор" и там имам "приятели"... но оттук идват и проблемите..
1.Нямам една истинска приятелка.Всички момичета ме мразят или завиждат,винаги искат да ми правят гадно.За сметка на това винаги има някоя,която е моята "бфф" и гледа да се облагодетелства за моя сметка,а аз глупаво вярвам че ми е приятелка.
2.Момчетата не ме вземат насериозно.Всички ме използват за ден - два и след поредната голяма любов ме зарязват,само си играят с мен а аз отново съм разбита.
моля ви помогнете ми някак!

свиквай, такъв е живота!
едва ли искаш да си от тея зубърите в даскало дето винаги напомням на учител за контролно или домашно, дето са супер грозно прости и злобни...

това е твоето място и свиквай в него...

pussucetka
03-11-2010, 15:53
Ами ако спреш да се имаш за най от всички останали може би няма да си толкова повърхностна ии може би ще предизвикаш любопитството на хората да те опознаят (момичетата като истинска приятелка, а момчетата като нещо повече от поредната .. ) :? ..

Въпроса е дали ти го искаш или просто си свикнала да се оплакваш, колкото да привлечеш вниманието към себе си?? :-o

+1 :)

filmimilmi
03-11-2010, 16:02
Към авторката: Извинявай, но ти си просто самовлюбена кифла, която се прави на кроасан в темата. Ако трябва да я преразкажа с 1 изречение, то тя ще изглежда така: "Перфектна съм, красива и умна, а дори духам, но въпреки това не мога да задържа момче, а приятелките ми само ми завиждат..." Имаш прекалено много самочувствие с никакво реално покритие.

fabiana
03-11-2010, 16:08
Аз моите приятелки ги намерих в гимназията. Вече две години след завършването ни още се чуваме, излизаме заедно, ходим си на гости... Може и твоите да ги намериш там.

w0sh
03-11-2010, 16:09
Тук всички сте психолози май.

И нито един от вас не се осланя на стереотипите. После кой бил повърхностен.

Интересно ми е как точно вашата възвишена дедукция нито за миг не се осъмни, че може би съществуват хора, които искат да се променят.

IbiZaA
03-11-2010, 16:11
преди време една моя приятелка беше станала абсолютна кифлаа.В един момент само слушах кой я е зарибявал,до колко часаа стоялаа тая вечер и с кое момче се запознала...Всичко се въртеше само около неяя....абе напрао самочувствието ми спадаше кат бях до нея.Ето че накрая остана без прятелки,всичкии я избягвахмее....Но мина време и тя явно се осъзна и определено се промени.Така че и ти се опитай да се промениш,както каза някой по горе можеш да загубиш популярността си,но за сметка на тва ще получиш истински приятелки и дори връзка за месеци,а не за 2-3 дни!!Може би ще почувстваш сигурност,определено вече ще имаш хора които ще те подкрепят и ще са със теб във всяко едно отношение! Нз тва е мойто мнение и моя съвет :wink:

filmimilmi
03-11-2010, 16:18
Тук всички сте психолози май.

И нито един от вас не се осланя на стереотипите. После кой бил повърхностен.

Интересно ми е как точно вашата възвишена дедукция нито за миг не се осъмни, че може би съществуват хора, които искат да се променят.

Да, съществуват такива хора, но авторката определено не е от тях. От поста и лъха самовлюбеност и открита простотия.

Аз съм една от така мразените от вас "кифли".Готина съм,харесвана и популярна в училище
Отбелязва, че всъщност намира себе си за перфектна и проблемите й идват от това, че всички са настроени завистливо. Да й кажем първо, че проблемът идва от нея самата, пък тогава ако решим, че ни е разбрала ще я сложим в групата на "неповърхностните, отворени към промяна хора." и евентуално няма да се осланяме на стереотипите и ще и дадем реален съвет. В момента файда голяма от това да почнем да й даваме акъл, честно казано не виждам. Тя сама трябва да разбере някои неща като това, че популярността в училище не трае вечно и "героите" на гимназията най-бързо се забравят...

DarkWitch
03-11-2010, 16:34
Промени стила си на живот. Щом искаш да си леко момиче, и другите ще те приемат така.

Спри даходиш в амор, търси по-интелигентна компания, може да загубиш популярността, но ще намериш други неща.
+ :)

britzy
03-11-2010, 16:53
Ъ,ами за начало излез от "амор" щото там нема истински амор :lol: :lol:
ии бъди по-земна както някои вече споменаха,описа ,че сиперфектна с три поредни прилагателни, окееей схванахме идеята,не се изтъквай толкова. 8)

fenastz
03-11-2010, 17:11
Остани популярна, ще съжаляваш...

sweetyytweety
03-11-2010, 17:47
"Готина съм,харесвана и популярна в училище,дори изкарвам и добри оценки (отличничка съм),всяка събота съм в "Амор" и там имам "приятели"... но оттук идват и проблемите.. " ам. не ти ли звучи малко наперено готина съм :D кифла отличничка хмм а и в тва амор как мислиш че ще си намериш истински фр

w0sh
03-11-2010, 17:51
Не разбрахте ли, че скромността е порок. Добре е човек да е готин и т.н. и да не го е срам от това. Ако сме на дъното на социалната стълбица, всички над нас са кифли и курварчета. Странно.

justunique
03-11-2010, 18:00
..

britzy
03-11-2010, 18:33
не знам дали е редно да ти кажа .. ама в този сайт 100% няма да ти дадат точен и правилен отговор по темата.. само ще ти натякват това че си кифла .. макар че аз не съм виждал кифли без фр'с .. проблема е че тук мразят такива като теб .. а на мен са ми бфф :grin:
уааау блика разум от поста ти
Ако наистина беше популярна и същевременно отличничка,нямаше отчаяно да търсиш съвети в некъф сайт,а да говориш РЕАЛНО с хората,капиш????//

soul1199
03-11-2010, 18:55
поне си осъзнала,че нямаш истински приятели,за да промениш това се откъснс от досегашните си `приятелки`,смени средата,опитай се да се промениш,приемай нещата насериозно

peshost
03-11-2010, 19:28
Според мен не си кифла. 8-)

Shely
03-11-2010, 19:37
Бъди нормална... не бъди от тия, дето са със супер високо мнение за себе си, остави другите да те оценят... помагай на съучениците си. Споделяй с тях. и т.н

egois74e
03-11-2010, 23:14
Мм ти си направила така, че да не те взимат насериозно. Държанието ти, реномето ти.. всичко си създаваш ти и когато вече си изградила име на леко момиче прекалено трудно се оправя това име.. ти си си надорбила кашата мила и ти трябва да си я оправиш.. а ако се чудиш как.. ми както си създаде реноме на такава каквато казваш, че си, така сега започвай от нулата да градиш ново такова на свястен човек, който иска да бъде вземан насериозно. Не можеш да очакваш да те вземат насериозно щом ти самата се държиш несериозно към себе си и живота си, позволявайки да стигнеш до там. :-)

Faces
03-12-2010, 04:22
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Не всъщност не е смешно а си е направо жалко кифли пирожки баници тъпотии ;) Ае стига сте си лепвали разни смешни етикети само и само за да изпъкнете ти си тъпа разглезена шматка дето никой не приема на сериозно това са фактите ае кажи ся кво ще направиш ти по въпроса за да не е така 8)

britzy
03-12-2010, 12:13
Oбичам пирожки ^^ :D :D :D

filmimilmi
03-12-2010, 13:19
Не разбрахте ли, че скромността е порок. Добре е човек да е готин и т.н. и да не го е срам от това. Ако сме на дъното на социалната стълбица, всички над нас са кифли и курварчета. Странно.

Скромността не порок, а добродетел. Извинявай, но когато видиш някой в инвалидна количка да не би първото нещо, което трябва да направиш е да отидеш пред него и да почнеш да танцуваш? "Хей, господин индвалидна количка, някакъв проблем ли има?". Не искам да ставам дребнав, но ще е хубаво да направиш преоценка на стойностите си ако това е твоята логика.

slun4ice_90
03-12-2010, 13:21
Не се самосъжалявай,защото така ще отблъскваш хората...Разбирам те,че ти е кофти и т.н.Обаче и ти си човек,не го забравяй.Опитай се да опознаеш други хора,с които не би общувала...Знам,че ти е писнало да те използват,както момчетата,така и момичетата.Тогава,не го ПОЗВОЛЯВАЙ!Бъди силна,животът го изисква. :) За всички,които си позволяват да те Обиждат ще кажа,че са жалки...!Всички сме хора,така че няма смисъл да се ядем,като кучета! :-o Ако искаш да споделиш нещо,насреща съм. :)

PinKchocolate
03-12-2010, 13:27
За да те отблъскват хората, сама си си го направила - заслужила си го с някое твое действие. Замисли се как се държиш с хората около теб и дали искаш и те да се държат така с теб. Дръж се с хората около теб така, както искаш те да се отнасят към теб. Май разбра какво трябва да правиш вече... А и не мисля, че трябва сама да се оценяш като най-най във всичко, остави хората около теб да те оценяват и щом получиш висока оценка от тях, тогава знай и казвай, че си най!

vesinka899
03-12-2010, 13:37
Ами ти самата си си виновна,че момчетата не гледат сериозно на теб.Явно им даваш тва от което имат нужда още на първата среща.Това убива желанието на момчетата да са с теб.Когато едно момче се интересува от теб,ти трябва да направиш всичко възможно да задържиш вниманието му.А това не става със секс.Напротив,точно тогава той ще те зареже.Колкото повече отлагаш момента,толкова по-добре.Момчето ще почне да се стреми към теб,да иска да се виждате,да ти звъни,да се интересува от теб.

melisaa
03-12-2010, 14:29
Емии 1-во слез от облаците за 8-ми клас едва ли си постигнала много с което да може да се гордееш..Не те приемат на сериозно амиии..да то повечето такива момичета не ги приемат на сериозно..бади по постоянна..и като за начало не говои на "кифла"..това съсдава у хората впечатление на някаква лигла..а лиглиовците принципно не са сериозни хора.. :)

POPFEN4E
03-12-2010, 14:32
Ами ти самата си си виновна,че момчетата не гледат сериозно на теб.Явно им даваш тва от което имат нужда още на първата среща.Това убива желанието на момчетата да са с теб.Когато едно момче се интересува от теб,ти трябва да направиш всичко възможно да задържиш вниманието му.А това не става със секс.Напротив,точно тогава той ще те зареже.Колкото повече отлагаш момента,толкова по-добре.Момчето ще почне да се стреми към теб,да иска да се виждате,да ти звъни,да се интересува от теб.
1+ :wink: ако искаш те да се държат добре с теб и ти се дръж добре

Stan4o123
03-12-2010, 14:36
Край,аз пък искам да съм кифла,ама е... и за баничка с бозица не стаам,скъсвам се от завист ...2те "кифли" на 14,така ще ви мачка живота мърли,че няма да разберете кога и защо всички ви третират като парцал...както знаете,хубавите плодове,свинете ги ядат,ще сте курветата на някоя мутра...

twilightHeart
03-12-2010, 15:07
Ще помоля без критики и коментари...просто искам помощ.
Аз съм една от така мразените от вас "кифли".Готина съм,харесвана и популярна в училище,дори изкарвам и добри оценки (отличничка съм),всяка събота съм в "Амор" и там имам "приятели"... но оттук идват и проблемите..


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ИЗВИНЯВАЙ САМОЧУВСТВИЕЕЕЕЕЕЕ ХАХАХХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХ ХАХАХ МАЙ ВЯРНО СИ ТАКАВА ХАХАХАХХАХАХХАХАХАХХАХ АХА ХХА Х АХА Х АХ АХХА Х А :lol:

За такива момичета като теб оправия няма.. Освен ако не си 8ми клас ;)


П.П. - Кифла с чувства... *Силно изненадан* :lol: От кога тестените закуски могат да изпитват каквото и да било :lol: :lol:

+

wasch0
03-12-2010, 16:01
Ами ако спреш да се имаш за най от всички останали може би няма да си толкова повърхностна ии може би ще предизвикаш любопитството на хората да те опознаят (момичетата като истинска приятелка, а момчетата като нещо повече от поредната .. ) :? ..

Въпроса е дали ти го искаш или просто си свикнала да се оплакваш, колкото да привлечеш вниманието към себе си?? :-o


напълно съм съгласна

Neftochimic
03-12-2010, 16:05
явно си момиче със съмочувствие което няма никакво покритие 8-)

buuu
03-12-2010, 16:08
пярво изясни с САМАТА СЕБЕ СИ кво искаш -слава на бахти леката еднодневка или нормален живот ,в който може да има мн добри приятели и рамо на което да се облегнеш :wink:

justwondering
03-12-2010, 16:32
Трябва просто да се държиш по-мило с хората. Да търсиш приятели, да им покажеш, че искаш. Но щом са от типа "възползващи се" си намери други. Някои по-скромни. С тези няма да стане.
А за гадже: пак гледаш повърхностно. Не можеш да разграничиш стойностните явно, щом имаш само такива, които те използват за ден-два.

Nakadah
03-12-2010, 17:12
тая само искаше да привлече внимание
за 4 страници не е постнала 2-ри пост в темата й...

Alex4o0o
03-12-2010, 17:21
Благодаря много на всички!Започнах да се държа по скромно и да не изпъквам много,но засега отношението си остава.....дано потръгне!

nikity9926
03-12-2010, 17:32
Това ми свучи малко... преувеличено :? Иначе... ами просто спри да си:
Най-хубавата в даскало :lol:
Изкарай някоя четворка или двойка 8-)
А момчетата... зарежи ги :grin:

w0sh
03-12-2010, 17:32
Изкарай някоя четворка или двойка 8-)


гениално решение.

Alex4o0o
03-12-2010, 18:14
боже аз имам и 4,и 2 даже преобладават :D просто казах,че ако искам,мога да се справям и добре с училището.

britzy
03-12-2010, 19:24
боже аз имам и 4,и 2 даже преобладават :D просто казах,че ако искам,мога да се справям и добре с училището.
дообре отличничке :lol: :lol: :lol:

Biskfitka
03-12-2010, 19:50
Свали самочувствието.

Nakadah
03-12-2010, 19:50
тая само искаше да привлече внимание
за 4 страници не е постнала 2-ри пост в темата й...

моя пост каква сила имаше...

за 20 мин 2 поста от авторката.. 8-)

SpeakSoftlyLove
03-12-2010, 20:11
^ :lol:

egois74e
03-12-2010, 20:28
хаха зела да се държи по скромно щото сме я посъветвали :razz: .. ти си голям катил... не можа ли да се досетиш без да питаш по форумите, че тез надутичките винаги се намира кой да ги спътъхне и трябва да се държиш малко от малко нормално.. да бъдеш човек и ще си намериш мн по-стойностни приятели...мисля, че имаш проблем някъде в централния.. първо как исакш да си намериш СЕРИОЗНИ приятели като ти самата не взимаш себе си насериозно /факта, че в заглавието ТИ се описваш като 'кифла'/... после ти трябваха 2345 мнения и ощте толко обиди и иронии, за да разбереш, че както се държиш, така ще се държат и с теб.. че при едно нормално държание ще срещнеш същото спрямо теб...

egois74e
03-12-2010, 20:31
а и бтв избягвам да пускам заядливи постове и винаги гледам да дам мнение по темата, което да е рационално и да помогне на хората, но мисля, че темата ти не беше за търсене на съвети, а за да демонстрираш популярността си и затова не сж задето ти казах катил :-D мога и да повторя..

Zarity
03-12-2010, 20:34
1.Нямам една истинска приятелка.Всички момичета ме мразят или завиждат,винаги искат да ми правят гадно.За сметка на това винаги има някоя,която е моята "бфф" и гледа да се облагодетелства за моя сметка,а аз глупаво вярвам че ми е приятелка.
Ми не се надувай така може и да не те мразят.


2.Момчетата не ме вземат насериозно.Всички ме използват за ден - два и след поредната голяма любов ме зарязват,само си играят с мен а аз отново съм разбита.
Покажи им че не си курва...е,ако си няма как да ти помогна.Как очакваш да те вземат на сериозно като си леке.

ПП:Абе най-добре си тегли ножа.

remix1912
03-12-2010, 21:31
Първо разбери че ти си НИКОЯ
8-ми клас и вече се изкара все едно е някаква ВИП персона
Много ми е интересно за какво ти завиждат
За дрехите които струват 40лв. купени от бакалията,като казваш че са 250лв?
За цайсите с 2м. диаметър
За изсулените гащи?
За косата която прилича на типа "бръкнах в контакта и разбрах че съм добър проводник"?
За това ли?
Да не си постигнала нещо в живота си,да не си медийна личност.Знаят ли повече от 5-10 човека за съществуването ти?

Аз курвите ги обичам,но мразя курвенските номера

SpeakSoftlyLove
03-12-2010, 22:22
Аз к***те ги обичам,но мразя курвенските номера



:lol: Това ми звучи малко като : My name is Bond... James Bond!

Еми аз пък не мисля, че някой може да е никой, ама какво знам аз...
Иначе няма лошо, че имаш самочувствие, но поработи над покриването му и ще си ок. + ако се държиш лошо със хората - спри.
Като си намериш други интереси ще се оправиш. Ще забравиш порке, амор, хуан и нам си ко.

ПП. Какво ви има бе съфорумници? То бива 'бъзикня', критики, ама то вашето бълва от злоба.
Ако беше казала, че е много задръстена, никой не иска да говори с нея и т.н. нямаше да сте толкова злобни, но щом е нещо, което не ви се харесва и айдяяяяяя! Аз не казвам, че авторката няма вина, ама какво стана с вашата толерантност?

GossipGirl89
03-12-2010, 23:13
Като за начало може да забравиш за Амор - там определено няма да прокопсаш нито да си намериш свестни приятелки :D

Иначе вече ти го казаха - ти самата първо трябва да разбереш дали искаш да се промениш и след това да правиш малки крачки към промяната... Наистина прекалено голямото самочувствие не е хубаво. А и нали се сещаш, че за да те използват както си искат ти самата си им дала повод за това - позволила си им, показала си им, че могат и те го правят... Не бъди чак толкова надута, дръж се нормално с хората и просто не им позволявай да си играят с тебе и да те използват...

Jus7DreamBoy
03-12-2010, 23:27
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ИЗВИНЯВАЙ САМОЧУВСТВИЕЕЕЕЕЕЕ ХАХАХХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХ ХАХАХ МАЙ ВЯРНО СИ ТАКАВА ХАХАХАХХАХАХХАХАХАХХАХ АХА ХХА Х АХА Х АХ АХХА Х А :lol:


П.П. - Кифла с чувства... *Силно изненадан* :lol: От кога тестените закуски могат да изпитват каквото и да било :lol: :lol:


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

uBuTo
03-16-2010, 15:26
с това самочувствие което имаш (и което съм сигурна, че няма и грам покритие) и аз не бих искала да ти бъда приятелка. :-o

fireball121
03-16-2010, 17:08
заеби ги тея долнопробни заведения...по добре ходи на някое по хубаво място..там сериозно гадже няя да намериш, нито приятели...и щом си толкова убава я пусни една снимка да те видим...ако самочувствието ти е с покритие лесно ще си намериш момче...и ако имаш късмет може да е сериозно..ама не тряя да го търсиш в амор и дабъл вижън

xNiKx
03-16-2010, 19:35
Ще помоля без критики и коментари...просто искам помощ.
Аз съм една от така мразените от вас "кифли".Готина съм,харесвана и популярна в училище,дори изкарвам и добри оценки (отличничка съм),всяка събота съм в "Амор" и там имам "приятели"... но оттук идват и проблемите..
1.Нямам една истинска приятелка.Всички момичета ме мразят или завиждат,винаги искат да ми правят гадно.За сметка на това винаги има някоя,която е моята "бфф" и гледа да се облагодетелства за моя сметка,а аз глупаво вярвам че ми е приятелка.
2.Момчетата не ме вземат насериозно.Всички ме използват за ден - два и след поредната голяма любов ме зарязват,само си играят с мен а аз отново съм разбита.
моля ви помогнете ми някак!

СВАЛИ СИ ШИБАНОТО САМОЧУВСТВИЕ!!!
"Готина си"??? Хаха, знам ви аз вас, боядисвате си косите на 10 години и си мажете ТОНОВЕ грим по лицата. "Харесвана"??? Хм, махни няколко килограма грим от тъпото си лапешко лице и ще бягат от тебе! Ти май не разбираш защо нямаш приятели, а? Всички просто завиждат на "красивото" ти личице, на това, че само теб харесват, само теб ухажват и само теб са ебали?
Като искаш промяна, промени се. Покажи, че си по-зряла, по-умна отколкото си показвала до сега, ама се съмнявам, че можеш. Ако си вече в гимназия забрави да те гледат с други очи, вече са си създали мнение за теб, което няма как да се промени, а честито!