PDA

View Full Version : ОХ ГЪРДИТЕ МИ!



gabi222
03-11-2010, 15:50
Има следния проблем..той е много голям и половината дрехи съм ги хвърлила,заради него,защото не харесвам как гърдите ми изглеждат.. значи просто са по-големички и леко увиснали :( и всеки сутиен колкото и да стягам презрамката,колкото и да си го повдигам,все ми се свлича и гърдите ми изкачат..ужасно е.. кажете какво да правя? :(

titinkaa
03-11-2010, 15:59
Купи си по закрити блузи,и като ти изкачат да не се виждат,а иначе пробвай с по-малък сутиен за да ги стегнеш или пък с един размер по-голям от твоя и виж с кой ще ти е най-добре

hahavteen
03-11-2010, 16:11
Взимай си сутиени с високо "столче". Mайка ми така му вика, не знам до колко е правилно :D Това което съм отбелязала с червено имам предвид. Също внимавай там където започват презрамките чашките да не започват прекалено ниско (отбелязала съм мястото с жълто) защото иначе не държи хубаво. Внимавай освен това чашките да са широки и гърдите ти да се побират в тях без да излизат от никъде защото иначе седи грозно и е адски неудобно. Нека презрамките да са по-широчки. Същото важи и за частта отзад където е закопчалката. http://img130.imageshack.us/img130/5023/vvx2146x02.jpg

Това също е добър пример за хубав сутиен с който ще ти е удобно.
http://picture.yatego.com/images/49ff0fe3c21798.4/3523_0.jpg

Избягвай такива модели
http://image01.otto.de/pool/OttoDe/de_DE/images/formata/1443145.jpg
http://www.namerimi.com/i/files640/12160669442657.jpg
http://mall.ebg.bg/uploads/2009/10/20/article_5728_image_1.jpe

Столчето е прекалено ниско, чашките не обхващат целите гърди а прозрачните презрамки се разтягат и не държат добре.

Избягвай квадратни деколтета и блузи без всякакво деколте (яката да е като на тениска примерно). Широки блузи не са за препоръчване зашото вирят.

Надявам се поне малко да съм ти помогнала. :) Ако имаш някакви конкретни въпроси - питай. Аз също имам доооста голям бюст и доста време ми отне докато добия усет какво и как да нося така че да изглежда добре и да ми е удобно.

gabi222
03-11-2010, 16:34
Благодаря ви много,ноо това много ме отчайва,да избягвам различни водове блузи..да се лишавам.. ако си купя по-голям сутиен,който да ми е точен,какъв ще е проблема? аа и другото..къде из София мога да си намеря.. аз съм на 14 и тези по-голямитее са за много по-големи гърди ии ужас просто..? :(

tonie__
03-11-2010, 16:46
аз на първо време те съветвам да се разтърсиш в интернет за упражнения за стягане на бюста,защото вероятно още ще расте,а младо момиче с увиснал бюст не е хубаво :) също ако си по-пълна можеш да започнеш някакъв режим,аз като отслабнах намалих и обиколката на гърдите :-D таа режим + упражнения ще ти помогнат доста повече (:

hahavteen
03-11-2010, 16:46
Е няма как.Ще се съобразяваш :) И аз го правя пък нищо ми няма. Аз ужасно трудно си намирам сутиени. В БГ до сега само на грозни модели съм попадала. Или пък са с ниско "столче" което ги прави неудобни.
Какъв размер носиш? Знам че на Триумф УЖ има хубави но аз до сега на големи размери които да ми седят добре и да са красиви не съм попадала. :o

hahavteen
03-11-2010, 16:49
аз на първо време те съветвам да се разтърсиш в интернет за упражнения за стягане на бюста,защото вероятно още ще расте,а младо момиче с увиснал бюст не е хубаво :) също ако си по-пълна можеш да започнеш някакъв режим,аз като отслабнах намалих и обиколката на гърдите :-D таа режим + упражнения ще ти помогнат доста повече (:

Ако бюста й ВЕЧЕ е леко увиснал и е голям то упражненията няма да помогнат много. Ако пък отслабне ще увиснат още повече. Най-доброто което може да направи е да ги маже с крем и да носи хубави сутиени които да ги държат. Против формата или увисването обаче нищо не може да направи. Има големи гърди които имат хубава форма и зърната са по-високо. На тях не им личи че са увиснали заради мястото на зърното. Ако обаче зърната й са ниско е все тая колко упражнения ще прави.

gabi222
03-11-2010, 17:08
Леле ужас..ами на мен зърната са ми много странни едни такива огромни кръгли .. :( какво да правя..ужааас

hahavteen
03-11-2010, 17:20
Леле ужас..ами на мен зърната са ми много странни едни такива огромни кръгли .. :( какво да правя..ужааас

Сигурно ареолите ти са по-големи. Не се притеснявай. Все пак трябва да са съразмерни с големината на гърдите ти. Единствения начин да се намалят е с пластична операция но аз лично не бих го направила.

darrie
03-11-2010, 17:41
Леле ужас..ами на мен зърната са ми много странни едни такива огромни кръгли .. :( какво да правя..ужааас

Сигурно ареолите ти са по-големи. Не се притеснявай. Все пак трябва да са съразмерни с големината на гърдите ти. Единствения начин да се намалят е с пластична операция но аз лично не бих го направила.

само на мен ли нищо не ми е съразмерно ... :-x
малък бюст, а ореолите на зърната ми са огромни ... :-#
вярно, че още имат да растат ама ............. :(

hahavteen
03-11-2010, 17:53
Леле ужас..ами на мен зърната са ми много странни едни такива огромни кръгли .. :( какво да правя..ужааас

Сигурно ареолите ти са по-големи. Не се притеснявай. Все пак трябва да са съразмерни с големината на гърдите ти. Единствения начин да се намалят е с пластична операция но аз лично не бих го направила.

само на мен ли нищо не ми е съразмерно ... :-x
малък бюст, а ореолите на зърната ми са огромни ... :-#
вярно, че още имат да растат ама ............. :(

То си е до ген все пак. Но е факт че жените с по-големи гърди най-често имат и по-големи ареоли. Аз като носех Б ми бяха доста по-малки от сега 8-) Еми не съм седнала да се тръшкам пък. Каквито такива в крайна сметка. Бюста е една от частите на тялото за която почти нищо не можем да направим. Сегашния ми приятел ми прави много комплименти за бюста ми. Същото беше и с бившия. Гърдите ми са далече от идеала който ни се показва навсякъде но това не ми пречи в никакъв случай.

gabi222
03-11-2010, 17:59
Боже,ужас...все на мен..представям си как ще изглеждат след няколко години..няма ли решение,без операция.. други мнения? :(

hahavteen
03-11-2010, 18:09
Спокойно де! Нищо фатално не е станало :) Мажи се с кремове за стягане на кожата и за да не получиш стрии, обливай гърдите си с хладка почти студена вода за да не се отпусне кожата, прави упражнения за гръдните мускули (поне ще предотврати донякъде увисването но няма да промени кой знае колко формата им. това трябва да ти е ясно!), носи удобни сутиени - те предпазват също от увисване. Кожата на гърдите е много нежна и тънка и бързо се отпуска за това не е препоръчително да ходиш без сутиен. Това са съветите които мога да ти дам. Най-важното е да се научиш да обичаш тялото си и да го приемаш такова каквото е. :)