PDA

View Full Version : ацки тъпоо



silvana95
03-11-2010, 16:22
:P zna4i eto kakvo stana bqh na diskoteka i tam si govorih s edno mom4e cqla no6t v smisal nie se poznavame ot predi. I nali se zaka4ahme ala bala i stana vreme s trigvam 6toto bqh mn zakasnqla ! I si tragvam i nali stanha i my vikam ela malko i toi nali stana az go pregarnah nali mnogo silno 8-) i do nas ima6e dr mom4e i tva mom4e vika aide celyvkaa i z nali tragnah nali normalno a onq si izkara ezika i za po4na go varti i tai kato bqh s zatvorena ysta sledovatelno me yligavi cqlataa :shock: i az seda i parvo gledam e taka :shock: i posle zapo4nah se smeq i vikam ai az trq tragam mn barzoo 8-) i seda i s edarpam onq me be6e hvaanal nali prez krasta i ne me pyska i vika mi ako ne te pysna az samo se zasmqh i nali se drapnah i napravo pobqgnah :lol: :lol: i posle toi mi pisa 4e za6to sam se bila pravila ili tam darpala i ako ne sam 6tqla se celyvam da ne sam bila bqgala ili pak da sam bila kajela 4e ne iskam :shock: :shock: :shock: i sq nemoa razbera kvo zna4i tvaa ako nqkoi moe mi kajee 8-) ??

Sh@d0w
03-11-2010, 16:25
Уау..някой да преведе плз.

SoStarstruck
03-11-2010, 16:27
Да ти кажа,както си го написала налии и аз не мога да разбера налии. И налии просто пишеш адски неграмотно ии на латиница и в смисъл нзз .. нали разбираш. :smt095 :smt095 :smt095

filmimilmi
03-11-2010, 16:28
Загорял е и си е помислил, че парашута му тъкмо се е отворил щом се е прегърнал с момиче и олигавил лицето й. Явно е искал още, после му е станало неудобно, а сега те пита сякаш той е зрелия, а ти си хлапето, което е побягнало уплашено. Режи го и да не ти пука. Дори някаква храна ако му теглиш пред приятелите ви ще е съвсем уместен ответен удар, бъди сигурна просто, че и той те е нахранил, а сега си изгражда алиби пред теб като ти пише "предупреждения" по скайп. Иска му се да избегне резила просто, но аз те съветвам да го накараш да си получи урока. 8-)

LofYou
03-11-2010, 16:30
АуУу едва го прочетох, тук се пише на кирилица :-x ... А по темата не че нещо разбрах кой те целунал, кой си закачала се тая ... Абе май няма да кажа нищо смислено, нищо просто не разбрах, явно не говоря твоя език :-D

fabiana
03-11-2010, 16:30
Надявам се, че не говориш така, както пишеш. Наистина трябва преводач. Какъв точно ти е проблема?

silvana95
03-11-2010, 16:33
Загорял е и си е помислил, че парашута му тъкмо се е отворил щом се е прегърнал с момиче и олигавил лицето й. Явно е искал още, после му е станало неудобно, а сега те пита сякаш той е зрелия, а ти си хлапето, което е побягнало уплашено. Режи го и да не ти пука. Дори някаква храна ако му теглиш пред приятелите ви ще е съвсем уместен ответен удар, бъди сигурна просто, че и той те е нахранил, а сега си изгражда алиби пред теб като ти пише "предупреждения" по скайп. Иска му се да избегне резила просто, но аз те съветвам да го накараш да си получи урока. 8-)

;-) olee mersii tva mi izglejda nai logi4no vob6te ne sam se setila za tvaa mersii mnogo :smt007 spoko 6si poly4i yrokaa 8-) 8-) 8-) 8-)

nestea95
03-11-2010, 16:36
Решение на проблема ти: върни се в 7. клас, научи да пишеш на български език, после вече се занимавай с момчета. :-o

silvana95
03-11-2010, 16:38
kvo da napraa kat ne mi raboti balgarskiq na kompaa :-x :-x

Sh@d0w
03-11-2010, 16:40
kvo da napraa kat ne mi raboti balgarskiq na kompaa :-x :-x

http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

Пишеш го на шльокавица след това го преобръща на български :)

pamii
03-11-2010, 16:49
значи ето какво стана бях на дискотека и там си говорих с едно момче цяла нощ в смисъл ние се познаваме от преди. И нали се закачахме ала бала и стана време с тригвам щото бях мн закъсняла ! И си тръгвам и нали станха и my викам ела малко и той нали стана аз го прегърнах нали много силно и до нас имаше др момче и тва момче вика айде целъвкаа и з нали тръгнах нали нормално а оня си изкара езика и за почна го върти и тъй като бях с затворена уста следователно ме улигави цялатаа Шоцкед и аз седа и първо гледам е така и после започнах се смея и викам ай аз тря трагам мн бързоо и седа и с едърпам оня ме беше хваанал нали през кръста и не ме пъска и вика ми ако не те пусна аз само се засмях и нали се дръпнах и направо побягнах Лаугхинг Лаугхинг и после той ми писа че защо сам се била правила или там дърпала и ако не съм щяла се целъвам да не съм била бягала или пък да съм била кажела че не искам и ся немоа разбера кво значи тваа ако някои мое ми кажее ??

sry ама не се здържах
:D :D :D

Alex4o0o
03-11-2010, 16:49
Истината винаги помага - кажи му че си бързала,защото си закъснявала.И добави,че би се радвала да повторите целувката :grin:

ReachlessGirl
03-11-2010, 16:51
тц .. съжалявам, че го прочетох .. :lol: :lol:

Какво означава смс-а му? .. че не знаеш къде те сърби! :?
Ебаси детските истории ..

IndependentGirl
03-11-2010, 16:52
Пфу.. Да ти имам проблемите и неграмотността.. ;d

silvana95
03-11-2010, 16:52
Истината винаги помага - кажи му че си бързала,защото си закъснявала.И добави,че би се радвала да повторите целувката :grin:

:grin: :grin: az my kazah 4e nali mn barzah toi se zasmqq 8-) ama tva za celyvkata ne se setihh 8-) mersii

britzy
03-11-2010, 17:00
Вече трябва и да мислим вместо тебе ли?Аре налей малко в тая глава(95ти набор) :D :D :D :D замисли се върху уникално романтичната си история-дето оня като куче,те е олигавил със слюнки,а ии не знам ко да ти кажа-всъщност вие ходите ли,кфи сте си,нещо мега се обърках,неа си хабя мозъка повече :D :D :D :D :D

ravita
03-11-2010, 17:17
Понякога наистина се забавлявам в този форум :D :D :D ... има много интересни недуразомения .

silvana95
03-11-2010, 17:21
Вече трябва и да мислим вместо тебе ли?Аре налей малко в тая глава(95ти набор) :D :D :D :D замисли се върху уникално романтичната си история-дето оня като куче,те е олигавил със слюнки,а ии не знам ко да ти кажа-всъщност вие ходите ли,кфи сте си,нещо мега се обърках,неа си хабя мозъка повече :D :D :D :D :D

mi ne ne hodim zabivame see :lol:

hamilcar
03-11-2010, 18:45
точка 1.